Keresés

Részletes keresés

creatine Creative Commons License 2001.05.11 0 0 15
Koszi az infot!
Előzmény: zoo_li (13)
Purusa Creative Commons License 2001.05.09 0 0 14
Segítség!!!
(Господы ελειςον...)

A t. Ágytársak oly önzetlenül áradó és isteni irgalomról tanuskodó figyelmét, megértő-bölcs tanácsait szeretném kérni!

Egész létem romokban, lelki egyensúlyom BÉT-árfolyam, számolatlan eszem a Xanaxot...

Találtam magamon egy F-pontot!!

...Most mit tegyek?? Elmúlik magától? Vagy gyakoroljak, hátha jobb lesz??
Esetleg mutassam meg a gyógyszerésznőmnek??

..És ha nem érzek semmit?

És ha igen, vajon azt, amit kellene..??

..Hogy meséljem el az ismerőseimnek, a családomnak..?!

Vállaljam egyáltalán a coming out-ot?

Lányok! Nyilatkozzatok!! Szeretitek az F-pontú fiúkat?? És ha igen, hogyan??

(Aggódom: vajon elég nagy...? Vagy ez is csak az átlag alsó széle közepe..?? Kétségek...)





bocs :))

zoo_li Creative Commons License 2001.05.09 0 1 13
Egy kis erdekesseg:

amennyire en tudom, a noi G-pont egy a magzati fejlodesben visszamaradt prostata (lasd penis-clitoris parhuzam), ami megmagyarazna a masik anekdotikus jelenseget, a noi ejaculatiot.



sinead Creative Commons License 2001.05.09 0 0 12
Újabb élmények ezzel kapcsolatban?
R-Action Creative Commons License 2000.12.18 0 0 11
Én magam is megatpasztaltam már, hogy milyen is ez a dolog. És nekem nagyon tetszett. Egy kissé az a rész kellemetlen számomra, míg a kedvesem ujjai átjutnak a záróizmokon, de utána fergeteges az élmény. Lényeg szvsz az lassú óvatosság, és a megfelelő síkosítás.
Észbontó egy ilyen orgazmus, szinte már fáj, annyira jó.
P__n Creative Commons License 2000.12.18 0 0 10
Köszi, Uraim,
ha alkalmam lesz rá, feltétlenül kipróbálom...
P.
Előzmény: Törölt nick (9)
daking Creative Commons License 2000.12.18 0 0 8
Esetleg olyanok is hozzaszolhatnanak,akik mar tapasztalaltak e masszazs gyongyoreit vagy eppen kellemetlensegeit,elmondhatnak tanacsaikat.
webvandor Creative Commons License 2000.12.17 0 0 7
Ezt a prosztatamasszázst mi is próbáltuk a barátnőmmel, de először baromi rossz volt. Aztán megpróbáltam magamnak, akkor valamivel jobb lett, a végén meg egészen belejöttem. De akkor is van egy különös ize neki, egészen más mint a rendes orgazmus. Nem igazán cserélném el a kettőt.
WV
Előzmény: R-Action (5)
sercli Creative Commons License 2000.12.16 0 0 6
Szoval a ferfiak G-pontja....

En ugy tudtam, hogy a ferfiak G-pontja a
nok szajpadlasan van ;)))))

Ehhh.....bocsi, nem birtam kihagyni ;))))

s

R-Action Creative Commons License 2000.12.15 0 0 5
Plagizálok egy kicsit, bemásolok ide egy irományt.

"Hogyan következik be a közösülésnél a férfi orgazmusa? A pénisz dörzsölésével – mindegy, hogy a hüvelyfal, kéz vagy nyelv által. Te hát a makk izgatása az egyetlen út az orgazmushoz? Nem! Adódik ugyanis egy másik lehetőség is, az úgynevezett prosztatamasszázs.

A "normál sexfogyasztók" körében ez a gyönyörvariáns többnyire ismeretlen. Ez a spéci masszázs inkább csak a szexuálgyógyászok és a hivatásos széplányok által használatos. A következőket a kísérletező kedvű pároknak ajánlom. Néhány centiméterrel a vég- bélnyílás (anus) mögött található a prosztata, amelyet bülmirigynek is neveznek. Ez egy dió nagyságú nemi szerv, amely az orgazmusnál főszerepet játszik. A gyönyörcsúcs elérésekor kilövellő folyadék kilencven százaléka a prosztatából származik. Ez a folyadék szolgál a herékből származó spermium továbbítására. És ami a legkevésbé köztudott: a prosztataváladék kilövellése okozza a férfiaknál a kéjérzetet. Tehát a gyönyörérzet eléréséhez megfelelő mód, ha ezt a nemi mirigyet stimuláljuk. Sok párnál itt lépnek fel gátlások. Ez a kéjszerv ugyanis nem a testen kívül, hanem azon belül van. A prosztatához tehát a végbélkimeneten át vezet az út. Ezért a legtöbb férfi nem is sejti, hogy milyen hatalmas kéjlehetőség rejlik itt. A valóságban a prosztatamasszázzsal igen speciális és intenzív orgazmusok érhetők el! A férfi számára nehézkes a saját prosztatájának a megérintése, mert ehhez egyik ujját az ánuszba kell vezetni. Ez kényelmetlen testhelyzetet kíván. A prosztatamasszázs tehát a nők dolga.

Néhány tipp a bátor partnernőknek, akik ily módon akarják ked- vesüket stimulálni: 1. Szabaduljanak meg hosszúra növesztett "karmaiktól"! Ez ugyanis könnyen sérülést okozhat. Középső ujjuk körmét reszeljék kerekre és nagyon rövidre. 2. Jól nedvesítsék be az ujjukat! Az Önök hüvelyétől eltérően az ánusz nem nedvesedik magától. A nyál erre többnyire nem megfelelő – használjanak va- zelint vagy síkosító krémet! 3. A párjuk feküdjön a hátára és húzza fel kissé a térdeit. Most vezesse lassan és nagyon óvatosan egyik ujját az ánuszba. Várjon néhány másodpercet, míg ő hozzászokik az ujj jelenlétéhez. Ön nőként megszokta, hogy a testébe benyo- muljon valami – partnere azonban nem! (Egyébként a végbél a gya korlatban általában mentes a salakanyagoktól!) 4. Most tapintsa meg az előfalat, míg a diónyi mirigyet megtalálja – és akkor kezdje erősen, de érzéssel masszírozni. A masszázs legalább öt percig tartson. Ez igen fárasztó. Megkönnyítheti a "munkát", ha a partnere egészen a melléig húzza fel a térdeit. 5. Fáradozása elnyeri jutalmát: partnere gyors és kemény erekcióval reagál. A férfi irányítsa a nőt, hogyan a legjobb neki. Hogy erősebben, gyengédebben, mélyeb ben, gyorsabban vagy lassabban szereti. 6. Anélkül, hogy a péniszt egy ujjal is érintené, az esetek ötven százalékában sor kerül az orgazmusra. Ez az orgazmus erősen különbözik a megszokottól! A férfi valahogy "bensőségesebbnek" fogja találni. Azonkívül a prosztataorgazmusnál az ejakulátum egyetlen lövéssel távozik, nem többszőrre, mint egyébként! Gyakran 50-60 cm magasságot elérő pompás, hatalmas szökőkút a végeredmény! 7. Amikor partnere kéri, fejezze be a masszázst. Egyedül ő érzi a kitörés igazi idő pontját. Miután az ujját kihúzta, azonnal mossa meg! Semmiképpen se érintse meg vele a hüvelyét, mert baktériumok kerülhetnek a hüvelykörnyezetbe. Igen praktikus megoldás az óvszer használata.

A prosztatamasszázs természetesen más fogásokkal együtt is alkalmazható. Rámenős hölgyek például mialatt ujjukkal az ánuszban működnek, szájukkal a péniszt kényeztetik. Némelyek szerint ez a gyönyörök csúcsa. Ez a masszázs potencianövelésre is kiválóan alkalmas. Az örömlányok tudják ,hogy ezzel még a legpetyhüdtebb falloszt is életre lehet kelteni. Tehát ajánlom ezt a szerelmi technikát a bátor és kísérletező kedvű pároknak."

szalka Creative Commons License 2000.12.14 0 0 4
Igen ahogy Kiran is irta irta a ferfiak G-pontja a prosztata( azaz a dulmirigy)el egybeesik.
Mivelhogy ez nem a kulso feluleten helyezkedik el, ezert sokkal nehezebb ingerelni es megtalalni mint a noi G- pontot. Hiszen az a noi kezzel kitapinthato(izgalmi allapotban) azaz sokkal konnyebb megtalalni es ingerelni is.
Azonkivul sokkal tobb no tud sajat G-pontjanak letezeserol, mint a ferfiak az ovekrol, amibol egyenesen kovetkezik, hogy kevesbe is tudnak vele mit kezdeni.
Merthogy szvsz az orgazmus tanulhato , tovabbfejlesztheto es azok az emberek akik ismerik sajat maguk erotikus pontjait es hogy azokat hogyan szeretik ha ingerlik erre a partnert is konnyebben megtudjak tanitani.
A szexualitassal foglalkozo irasokkal nekem egybeesik a tapasztalatom, azazhogy a ferfi G-pont inkabb csak akkor erzekeny es jol ingerelheto, ha a ferfi mar nagyon felizgult allapotban van. A masik, hogy miutan nem a borfeluleten helyezkedik el ezert a finom erintesszeru simogatas nem igazan tesz nagy hatast(vagy eppen semmit).
Amelyik parnal meg nem probaltak a ferfi G-pontjat ingerelni talan ugy lehetne megtanulni , hogy mikor a ferfi mar nagyon -nagyon fel van izgulva, legjobb hamar szinte az orgazmushoz kozeli allapotban van ekkor erdemes probalkozni meghozza nem is inkabb simogatassal, hanem ujjbeggyel finoman nyomogatni .
Talan legjobban akkor lehet raerezni, amikor a ferfi oralis kielegites kozben teljesen ellazul es konnyebb is figyelni a reakciojat, hogy milyen eros nyomasra reagal es pontosan hol is.
Jo probalkozast annak aki meg nem probalta, es tovabbi jo gyakorlast a haladoknak :-)
P__n Creative Commons License 2000.12.14 0 0 2
Ez most komoly volt?
Na fütyüljetek szépen, kicsi rigók! ;o)
P.
Előzmény: Master Szaki (1)
Master Szaki Creative Commons License 2000.12.14 0 0 1
Van Szerintem a farok és a fenéknyílás között.
Előzmény: daking (-)
Pille Creative Commons License 2000.12.14 0 0 0
www.gép0nthu

:)

Előzmény: daking (-)
daking Creative Commons License 2000.12.14 0 0 topiknyitó
Ki mit tud a ferfi G-pontrol?Helyerol?Elereserol?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!