Keresés

Részletes keresés

nickwarren Creative Commons License 2000.10.30 0 0 5
igazad volt :)

köszönöm szépen a segítséget, most már értem a játék lényegét

nw

ZedIzDead Creative Commons License 2000.10.30 0 0 4
Aztán majd írd meg, hogy igazam volt-e.

[ZedIzDead]

Előzmény: nickwarren (3)
nickwarren Creative Commons License 2000.10.30 0 0 3
ahaaaaaaaaaaaa, no akkor gyorsan megint elkunyizom a nagyemberektől és betesztelem

köszönöm a segítséget :))))

Előzmény: ZedIzDead (2)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.10.30 0 0 2
Még sosenem láttam 3310-est, de a leírás alapján ez a game ismerős nekem még a Videoton TV Computeres időkből. Ha ugyanarról van szó, akkor a következő a helyzet: leszedegetni a másikéról akkor tudsz, ha éppen annyit lépsz, hogy egy üres tálkába érkezel, amivel szemben viszont vannak babok.Ebben az esetben a szembelévők bekerülnek hozzád.

Persze már úgyis mindegy.

[ZedIzDead]

nickwarren Creative Commons License 2000.10.29 0 0 1
mind1 mert a telefont visszadtam, és legközelebb god knows mikor fogom újra használni
köszönöm a sok értékes és hasznos tanácsot ;)))

jóéjt

nw.bye

Ozon Creative Commons License 2000.10.29 0 0 0
0 billentyű segítségével pontosabb játékszabályt kaphat!;))
Előzmény: nickwarren (-)
nickwarren Creative Commons License 2000.10.29 0 0 topiknyitó
hi all,

van egy ilyen telefon kölcsibe most nálam és nagyon tettszik a babos játék. Csak nem tudom a PONTOS szabályokat, úgy meg nem érdemes játszani...

szóval miért van az, hogy egyszercsak elkezd magától berakni az én babtálamból babot a saját főbabtáljába, meg összevissza rakosgatni az enyémeimet, meg hogy hirtelen megnyertem 41-7 re pedig én azt hittem, hogy veszteni fogok...

szal nem értem

a telefonban ennyi a szabályismertetés: Játsszon a telefonnal. Gyűjtsön babokat a tálakba! 4 és 6 tálat választ, 5 a többi tálba ejti a babot. Ha megtelt a sajátja kezdjen új tállal. Ha megtelt az új, szedjen babot az ellenfél táljából. A legtöbb bab nyer.

nw.babpara

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!