Keresés

Részletes keresés

sonytv Creative Commons License 2003.06.10 0 0 6
Sziazstok

Tudja valaki hogy hogy lehet ugy regisztráltatni web lapot keresökben hogy az első 10 találat közé tegye be a kívánt oldalt?

neo92 Creative Commons License 2002.05.13 0 0 5
Hello!

Honnan tudja a böngészőprogram (explorer), hogy milyen külső megjelenítőt ( pl.: media player)kell használnia?

Ha esetleg valaki tudja a választ kérem írja meg a
reverend@freemail.hu emil címemre.
Köszi!

Csilla Creative Commons License 2000.10.27 0 0 4
Adna nekem valaki egy listát azokról a szolgáltatókról amik le vannak tiltva ugy általában?
Előzmény: Mulan (3)
Mulan Creative Commons License 2000.10.27 0 0 3
Csilla, kedves, ne sajnáld az swi, az is a sok helyen letiltott szolgáltatók közé tartozik:-)

A legtöbb szolgáltató számlálót is ad, és természetesen formázhatod és színezheted is.

balint22 Creative Commons License 2000.10.24 0 0 2
A http://www.freewebspace.net/ címen többszáz ingyenes web-hely kereshető adatbázisát találod.

Bálint

Előzmény: Csilla (-)
Csilla Creative Commons License 2000.10.24 0 0 1
Szia!
Az swi-nek utánna néztem de nem engedi a registrációt, azt mondja hogy csak hu vagy net domainokról lehet registrálni, nem tudom ezzel mit akar :(((. A többieket most böngészem. Köszi.
Előzmény: Laslow (0)
Laslow Creative Commons License 2000.10.24 0 0 0
Javaslatom a swi.hu, tripod.com vagy xoom.com, ha még léteznek.
Előzmény: Csilla (-)
Csilla Creative Commons License 2000.10.24 0 0 topiknyitó
Most egy web oldal készitésén dolgozgatok, kézimunkás és sk dolgok készitése lesz rajta. Arra lennék kiváncsi hol lehet ingyen korlátlan méretű oldalt tárolni, mennyi reklámot tesznek fel az oldalamra, hová tezsik. Aztán az is érdekelne hogy lehet levlistát késziteni, meg kedvem szerint igazitható (szinezés, forma)számlálót is szeretnék be tenni. Szóval ilyesmihez várok tippeket, és gondolom nem csak én lennék ezekre kiváncsi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!