Keresés

Részletes keresés

Champace Creative Commons License 2001.08.07 0 0 37
Köszi szépen!
totyus Creative Commons License 2001.08.07 0 0 36
A marathon csomagban vásárlástól számítva 11 hónapig kapsz havonta kapsz 10 ingyen sms-t és 10 perc ingyen beszélgetést mindentől függetlenül.
Az ingyen cuccosok áttolódhatnak a köv. hónapra.
Ha elfogynak az adott hónapban az ingyen sms-ek vagy beszélgetések, akkor kezd el ketyegni a forintszámlád.

Ez pedig a hivatalos ( westel.hu ):

A DOMINO Maraton csomag a mobilkészülék mellett 11x10 perc beszélgetési időt és 11x10 SMS-t is tartalmaz.
Az első 10 perc+10 SMS csomagot közvetlenül a vásárlás után, majd további tíz alkalommal – 30 naponként – automatikusan tölti fel a rendszer.

A 10 perc+10 SMS felhasználható valamennyi belföldi hívásra, tetszőleges napon, bármely órában, akár a Westel hálózatán kívülre indított hívásokra is.

Először minden alkalommal a díjmentes percek vagy SMS-ek kerülnek felhasználásra, majd ha ezek elfogynak, a rendszer automatikusan átvált forintszámlára. Ez a megszokott módon bármikor feltölthető az OTP TeleBANK Centeren vagy OTP bankjegy-automatán keresztül, és persze mobiljeggyel is.

A fel nem használt idő- és SMS-csomag nem vész el, ha az adott időszakban a 10 perc+10 SMS-nél kevesebb beszélgetés vagy SMS küldés történik, hanem automatikusan átvihető a következő időszakra. A 333 nap végén fennmaradó percek és SMS-ek további 111 napig felhasználhatók, feltéve, hogy a 333 napos rendelkezésre állási idő alatt a forintszámla feltöltésre került.

További feltételek az üzletekben és a DOMINO üzletszabályzatban.

Az akciós csomagok 9.000 Ft. lebeszélhetőséget tartalmaznak!

A Basicról pedig:

Kiegészítés akciós DOMINO Basic csomagokhoz

DOMINO mobil egységkártya 9 800 Ft
Belépési díj 800 Ft
DOMINO Mobil Egységkártyán lévő összeg letelefonálható a 45 napos rendelkezésre állási idő alatt 4 500 Ft
Mobiljegy - 333 napos rendelkezésre állási idővel 4 500 Ft

Az akciós csomagok 9.000 Ft. lebeszélhetőséget tartalmaznak!

Előzmény: Champace (35)
Champace Creative Commons License 2001.08.07 0 0 35
mi a különbség a domino basic és maraton között?
Vajk Creative Commons License 2001.07.13 0 0 34
miccoltok a vodafon rakkendrollhoz?

bandikaa Creative Commons License 2001.07.12 0 0 33
Ha ilyen gondban vagy, akko:

www.fa.gau.hu/~bandikaa

itt talasz osszehasonlitast.

Udv
bandikaa

Heavy_D Creative Commons License 2001.06.14 0 0 32
Varázsos Barát Creative Commons License 2001.06.13 0 0 31
Ehun, ni:
http://www.lx.hu/messages.php?lang=hu&session_id=&group_id=9&threadselect=15004&first=0&sb=4&ow=2
Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.13 0 0 30
Es ezt hol hallottad?
Előzmény: Varázsos Barát (29)
Varázsos Barát Creative Commons License 2001.06.12 0 0 29
Állítólag holnaptól a Pannon Praktikummal is lehet barangolni, és megszűnik a külön Praktikum Roaming kártya.
Mr. Premier Manager Creative Commons License 2001.05.12 0 0 28
Na, ez így, ebben a formában nem igaz...
Én panyon _elő_fizető vagyok (tudom, hogy ez az én szoc. problémám), viszont most már meglennék egy prepaid-el is. Na, de melyikkel?

Segíccsen már valaki!

Panyon Praktikumok: árban jó, azon kívül egy nagy semmi. 0 e-mail sms notifikáció (a netes trükközéseket most itt ne említsük, megoldásilag 0), 0 roaming, hogy csak a nekem fontosakat említsem, ja meg a térerő, ahol nekem kéne, 0-hoz tart, de mondjuk, hogy van. De ez az olcsóbb.

Westel Dominók: térerő fasza, e-mail to sms van, roaming több, mint oké, hogy csak a nekem fontosakat említsem, tele van szolgáltatásokkal, viszont hálózaton kívül 1.000 fillér, ezt már nem annyira adja elő megfelelő szinten.

VitaMaxék: hellyel-közzel ugyanaz, mint a Panyon Praktikumok, "plusz" még, hogy hol is van az a térerő meg a lefedettség?

Kedvenc szolgáltatóm ár"csökkentése" óta dinamikusabban jelentkezik e probléma, úgyhogy most hezitálok javában. Idézőjel, mert pl. a hétvégi 15 forintos percdíj "lecsökkent" 35-re, az sms-küldések darabonkénti árai is min. +5-ft-ot csökkentek, stb. De nem ez a téma, ki mit javasol?

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.06 0 0 27
Ha kulfoldon igen szivesen hasznalnad a mobilod, akkor a Dominot ajanlom, mert az roamingos. Azzal nem csak fogadhatsz hivasokat (a praktikum roaminggal csak fogadhatsz hivasokat kulfoldon), hanem kezdemenyezhetsz is. Igaz, hogy egy kicsit hulyen mukodik, de hasznalhato.
Előzmény: andry (4)
xyron Creative Commons License 2001.03.10 0 0 26
Üdv!
Lenne egy kérdésem, lehet hogy lamer:
Meg lehet e azt csinálni, hogy a telcsi mondjuk 28mp beszélgetés után sípoljon egyet, vagy valahogy jelezzen? Ez azért kéne, mert a domino csomag csak 30mp után lesz másodperc alapú én meg nem akarok többet beszélni, de ki akarom használni a 30 mp-et teljesen. A készülék Nokia 3310.

dragonman

eveola Creative Commons License 2000.12.07 0 0 25
Hella!

Igaz az, hogy praktikum csomagot egy szemely csak egyet vehet? Igy pl. nem vehetek ajandekba is, meg magamnak is??
(Ezert kernek mindenfele iratot? Vagy minek az a fene nagy adminisztracio (szemelyi, utlevel, jogsi), ha ugyis elore fizetek?)

PannonGSM Creative Commons License 2000.11.12 0 0 24
csokis !
a legegyszerűbb ha veszel egy praktikum roamingot és ezt használod az egyenleg-átadásra.így még az üfszt se kell igénybevenni és bármennyit átutalhatsz a szüleidnek/persze amíg a te egyenleged megengedi!/

egyébként még az otp-n kívül fel tudod tölteni
a viszonteladóknál/~700/,benzinkutaknál/mol,esso,jet.../és az euronet automatákkal
üdv

Csokis Creative Commons License 2000.11.11 0 0 23
Ez tok jo! Koszi! Sot az OTP-s kartyamrol is fel tudom tolteni.
Előzmény: Heavy_D (22)
Heavy_D Creative Commons License 2000.11.11 0 0 22
Ha jól értettem amit írsz akkor te akarod finanszirozni a telefonálásukat. Ez elég egyszerű megveszed a praktikum csomagot ez tartalmaz 3600 beszélgetést ez elég nekik SZVSZ legalább 3 hónapig. Elötte regisztrálod a kártyát a Pannon online szolgáltatásánál és itt bármikor tudod majd csekkolni, hogy mennyi pénz van a kártyán. Amikor már kezd lemerülni veszel egy feltöltőt és rátöltöd a telcsire szerintem a te telefonodról is megcsinálja az ügyfélszolgálat.
Csokis Creative Commons License 2000.11.11 0 0 21
Hat igen. En is atneztem, es arra jutottam, hogy mara a regi telefon, lemondott elofizetes + uj praktikum kartya. Arra, hogy telefonaljanak, meg SMS-t kuldjenek jo ez is, WAP-olni meg en sem akarok, nemhogy ok. :-) Inkabb azt szeretnem meg valahogy megcsinalni, hogy egybol vehessem meg a feltoltest ra, ne nekik kelljen fizetni.
Előzmény: Heavy_D (20)
Heavy_D Creative Commons License 2000.11.11 0 0 20
Hali Csokis!

Ha két éve vetted a telcsit akkor az most járt le tehát szabadon lemondhatod. A legfontosabb dolog, hogy akarsz-e a szülőknek új telefont vagy jó nekik a régi. Ha jó nekik a régi telcsi akkor vegyél egy praktikum csomagot ez jelenleg 5900 bruttó pénz és tartalmaz 3600 bruttó beszélgetést. Hétvégén téged bruttó 15 forintért hívhatnak (amennyiben pannonos vagy). Ezért egy évig elérhetőek lesznek az öregek. A praktikum javára írható az is, hogy a 14000-as feltöltővel bruttó 18000 forintot tudnak lebeszélni, míg az előfizetésnél csak a tetemes számlákat generáló ügyfelek kapnak kedvezményeket.

Más lehet a helyzet ha egy új telefonra is szükségük van mert ilyenkor újabb két évet aláírva akciós áron tudsz nekik telefont venni. Egy NOKIA 3210 esetében 12400 forinttal olcsóbban veheted meg a telefont a praktikum csomaghoz képest. Igaz ezt az összeget ha összevetjük a 24 hónapi havidíjjal amit fizetni fogtok akkor ez sem igazán kifizetődő. Igaz viszont, hogy ebben az esetben megmarad a szám és ha külföldre mennek ott is használhatják a telefonjukat.

Van viszont egy másik megoldás is: Lemondod a szülők előfizetését és veszel nekik egy új előfizetést társkártyával. Ez ugyan nem tartalmaz ingyenes beszélgetést viszont annyival olcsóbb is a havidíj. Amiért neked ez megéri, hogy te a hozott szerződésért cserébe kapsz egy telefont persze itt te is újra aláírod a két évet. És eldhatod a jelenlegi telefonokat ami készüléktől függően akár annyi is lehet mint a kifizetendő összeg.

Remélem tudtam segíteni.

Egy jó tanács: az ügyfélszolgálat ingyenes és kérésedre ingyen küldenek tájékoztató anyagot és minden kérdésedet meg is válaszolják. A honlapokon is fent van minden szükséges infó.

Csokis Creative Commons License 2000.11.11 0 0 19
Akkor most nekem segitsetek! :-)
Ket eve vettem anyameknak egy bunkofont, hogy hetvegen elerhetok legyenek a telken, meg tudjanak telefonalni, ha barmi gaz van. Van rajta egy minimum csomag (Pannon), de azt sem beszelik le minden honapban. Ugy gondoltam, hogy "atallitom" oket praktikumra. Hogy megy a husegakcios telefon csere? Osszekapcsolhatom ezt most egy kedvezmenyes telefonvasarlassal, vagy akkor ujra ala kell irnom ket evet? (Azt, hogy milyen kartyat vegyek, most mar ki tudom szamolni, hala nektek. :-) )
andry Creative Commons License 2000.11.11 0 0 18
Kissé figyelmetlen? Nagyon is figyelmetlen.
Bocs mindenkitől, aki a hozzászólásom miatt rohant volna Pro-t venni :))
Előzmény: zako (16)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2000.11.10 0 0 17
Na ezt kérdeztem én is egy jó idővel ezelőtt...

Azon kapom magam, hogy túl gyakran töltöm a Classic kártyát. Na mondom, akkor biztos itt az ideje, hogy átnyargaljak Prora. Nézem a kondíciós listát, mindent összeadva drágább. Nem részletezem, de az.

Előzmény: zako (16)
zako Creative Commons License 2000.11.10 0 0 16
Bocs andry, de azt hiszem kissé figyelmetlen voltál: a Praktikum Pro csúcsidőn kívül is ugyanannyi, mint azon belül. Csupán a hétvégi időszakban egyezik meg a Classic-kal (36 Ft). Mondjuk ezt nem értem, mert a Pro ugye a sokat telefonáló, Pro(fi) ügyfeleknek van kitalálva, akik leginkább napközben, munkaidőben használják telefonjukat. Akkor miért a hétvégi időszak a legkedvezőbb??

SZVSZ még mindig a Classic a legjobb, amióta 18 után vége a csúcsidőnek. Nem kell foglalkozni azzal, hogy hálózaton belül vagy kívül beszélsz, másodperc alapú, egy évig elérhető vagy (Domino suxxx), van PluszNulla, Pannonline, meg egy csomó más szolgáltatás. Aki napközben keveset telefonál (mert mondjuk iskolában van, vagy dolgozik), annak ideális. A Pro nem tudom, kinek éri meg igazán, hiszen aki sokat beszél napközben, az úgyis előfizetéses.

A Westel nagyon le van maradva a pre-paid piacon, de nem is nagyon csipkedi magát, a profitot kitermeli bőven az előfizetésből.

Zako

Előzmény: andry (9)
ganjaboy Creative Commons License 2000.11.08 0 0 15
Kedves PannonGSM!
Neked elhiszem. :)
Előzmény: PannonGSM (13)
andry Creative Commons License 2000.11.08 0 0 14
Na még egy döntést segítő link, hátha zozo_barátunk betéved. :)
PannonGSM Creative Commons License 2000.11.08 0 0 13
ganjaboy!

Azt azért tudni kell hogy a "rablóbanda" igen túlzó kifejezés.inkább mindegyik cég minél nagyobb haszonra törekszik.A rabló elnevezés már csak jelentésben sem felel meg,mert ugyebár végül is , te elfogadod a tarifákat a mobilszolgáltatóval kötött szerződésedben.
a cégek között is van különbség az általad használt "rablásban".a mostani magyar cégek közül a Pannon a legügyfélorientáltabb.-hiszed vagy sem így van

ganjaboy Creative Commons License 2000.11.08 0 0 12
Szerintem kár mártirkodni, ha dominóval jönnél ki olcsóbban (összes ismerősöd westeles).
Egyébként szerintem mind a 3 társaság egy nagy rablóbanda.
Előzmény: Wuck (11)
Wuck Creative Commons License 2000.11.08 0 0 11
Kövezzetek meg nyugodtan, hogyha rosszul tudom, de nekem úgy rémlik, hogy a Westel többségi tulajdonosa a Matáv. Nálam annó a telefonvásárláskor az is szempont volt, hogy nehogy már őket támogassam!

Wuck (aki nem szereti a Matávot)

andry Creative Commons License 2000.11.08 0 0 10
Bocs ezt rosszul tudtam. De Pannonnál 3600-ért 365 napig vagy elérhető, úgyhogy, aki csak elérhető akar lenni annak, ez a legkedvezőbb. (Westel 4500-ért 333 nap)
Előzmény: ganjaboy (8)
andry Creative Commons License 2000.11.08 0 0 9
Ha jól néztem az árakat: A Praktikum Pro-nál hálózaton kívülre csúcsidőben 80 (Classic 90), belülre 56 ( Classic 90), csúcsidőn kívül belülre mindkettőnél 36. Szerintem ez így kedvezőbb mint a Classic (egyébként nekem is ez van, de lehet, h váltok). Jó a Pannon Siemens c35-ös akciója: 40.000 Siemens c35 (WAP) + 3600 lebeszélhető és te választod ki, h Privát, Classic, Pro.
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (7)
ganjaboy Creative Commons License 2000.11.08 0 0 8
Csak az új dominónál 45 nap az elérhetőség, ha egyszer feltöltöd min 4500-ért 333 napig használható.
Előzmény: andry (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!