Keresés

Részletes keresés

beluking Creative Commons License 2000.10.17 0 0 7
Itt nem fikázunk, hanem -remélem- beszélgetünk...
Az értelmesebbjének ezt ajánlanám.

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9024392

Előzmény: Kirké (4)
rocher Creative Commons License 2000.10.16 0 0 6
Bocs, de bennem egy nagyon prózai űrt hagyott a film, mentségemre legyen mondva, igencsak neccesen láttam, mert közben háztartást vezettem: mi a fenéből élt ez a gyerek. Mert a családi pótlékból, vagy árvasági segélyből aligha. Volt szó ilyesmiről??

petra

Előzmény: betonfal (5)
betonfal Creative Commons License 2000.10.16 0 0 5
Megnéztem a müsort, jó volt.
Az elsô film bennem nagyon ambivalens érzéseket keltett. Maga az alap történet nagyon szomorú.
Ami a kislányt illeti, nagyon furcsa, hogy a környezetében mindenki ilyen szörnyeteg volt. (Nagymamák, testvér, anya, apa, szomszédok)
Ha pedig igen, talán ezt jobban ki kellett volna fejteni.
Bf.
Stabilka Creative Commons License 2000.10.16 0 0 3
Szerintem az amerikai show-kat honosítja, nem kell hozzá ötlet.
Triste Creative Commons License 2000.10.16 0 0 2
Te nem Fridi vagy, aki álnéven írsz, hogy provokálj bennünket, nézőket?:-)) A most vetített első rész, kiváltképp a saját lábán álló tinédzserlányról, elképesztően jó, tanulságos, léleknemesítő és emellett érdekfeszítő is volt. A népnek valóban ilyen storyk kellenének, ám ehelyett általában fércműveket láthat főműsor időben.
Előzmény: Dreamer (1)
Dreamer Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1
Nem mintha, de vannak olyan tények amelyeket végigondolunk akkor láthatjuk, hogy nem igazán valós dolgokról van szó (talán). Bár tévedjek! Most is csak kiváncsiságból kukantottam bele. Egy ami kiderült: A népnek ilyen story-k kellenek. Hogy ez most Fridi (agy)szüleménye vagy sem... lehet sosem derül ki....

Dreamer

Előzmény: Heavy_D (0)
Heavy_D Creative Commons License 2000.10.16 0 0 0
Szerintem meg nem kamu! Az első sorazatból pl. biztosan tudom, hogy volt egy ami nem volt kamu és teljesen hiteles volt, gondolom ez most sem változott.
Dreamer Creative Commons License 2000.10.16 0 0 topiknyitó
Néztem az első "mozit", és valahogy úgy éreztem, hogy kamu az egész... Hogy látjátok TI ezt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!