Keresés

Részletes keresés

BitMiller Creative Commons License 2011.11.01 0 0 545

És a valószínűnek vajon valószaga van?

Előzmény: Törölt nick (543)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.11 0 0 544
a lehetőségek tárháza kimeríthetetlen! :))
Előzmény: Törölt nick (543)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.27 0 0 543
természetesen, hisz mint tudjuk: a valószínű, nem ződ!..:))))...azért valószínű!!..:)))
Előzmény: Törölt nick (542)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.27 0 0 542
megtervezni előre :)))) több irányból szemmelkövetve és még is csak meglepetés ér. :) néha nem is kelle tervezni :)
Előzmény: Törölt nick (541)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.27 0 0 541
a terven felülieket is tervezni kell!!..:)))...különben nem lenne összeegyeztethető...:)))
Előzmény: Törölt nick (540)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.27 0 0 540
és ha egyezkedés nélkül illeszkednek csak úgy....... az elképzelések természetesen, akkor is kell egyezkedni, vagy csak a terv része? :))
Előzmény: Törölt nick (539)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.27 0 0 539
egyezkedni néha kell, hogy pontosan illeszkedjenek az elképzelések..:)
Előzmény: Törölt nick (538)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.27 0 0 538
közben ...... benne egyezzünk? :)
Előzmény: Törölt nick (537)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.27 0 0 537
egyezkedésre azért lehetne módot keríteni ebben az esetben..:))...de meg is egyezhetünk benne..:))
Előzmény: Törölt nick (536)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.27 0 0 536
pedig ez a szándékaiddal megegyező igen csak neked való topik lenne kedves :))
Előzmény: Törölt nick (535)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.27 0 0 535

a szándékom a topikcímmel harmonizálhatott volna, szeretek a cím hangulata szerint fogalmazni a civil életemben is. De mivel ez azonnali indulatot kevert benned, már semmi kedvem hozzá. Legyen úgy ahogyan gondolod, új topikot meg nem nyitok, mert szerintem így is több van mint ami megfér az én fantáziámban.

üdvözlettel

sebajtobiás

Előzmény: robotoló penészvirág (534)
robotoló penészvirág Creative Commons License 2008.08.27 0 0 534

A kiskutyáidnak nem jó a szaglásuk és te is jókora luftot rúgtál, ugyanis fogalmam sincs kikről illetve miről beszélsz. Semmi közöm a közted és az általad emlegetett "emberek" között feltehetően dúló ellenségeskedéshez, bár én ennek nyomát nemigen látom. Konkrétan az ide beíró nickkel (sebajtobiás) sem volt semmi bajom, pusztán a régi topikokkal való - és egyre inkább terjedő - bánásmód nem tetszik; nem értem miért kell a régi, halott topikokat eredeti tartalmuktól teljesen eltérő szöveggel feltölteni, ha ugyanannyi erővel új topikokat is lehetne nyitni.

 

Úgy látom a beírásom indulatokat kavart, nem ez volt a szándék.

 

Ami ezt a topikot illeti, ha annyira utálod, felőlem le is darálhatod. 

Előzmény: spacetime hedgehog (533)
spacetime hedgehog Creative Commons License 2008.08.27 0 0 533
frigid topik, szétbaszni se érdemes csak mókás, hogy még mindig vannak szent tehenek, pl ez a csau tején nevelkedett primitív kavarógép topikja, amelyet persze ugyanúgy nem gondoznak, mint a többit, de mégis, valaki, mindössze 4 órás reakcióidővel, felbátorodik annyira, hogy egy másodnicken be merje védeni - nos, ez határozottan bátor cselekedet volt a távoli blogokon elejtett megjegyzésekhez képest :) ez azt jelenti, hogy ezek az emberek, a meta szellemének oszlopos őrzői, már kezdenek úrrá lenni paralízises félelmükön, 2010re talán már ők is be mernek linkelni egy képet sámlik kíséretében (2009ben más dolguk lesz!) szóval, érdekesek ezek az emberek, akik ugyan sunyin hallgatnak, de mégis, meglepően gyors válaszreakciókra képesek - áá, ők nem is figyelnek, csak a kapcsolati hálójukba ragadt néhány kiskutya vakkant nekik, amint leesik a gumicsont (nos, hát ezúttal nekem is megvoltak a magam kiskutyái, akik talán őnáluk is kiskutyáskodnak néhanapján :) szóval csak annyit mondanék, hogy nem kell csesztetni a sámlis-képberakós társaságot, inkább ők legyenek itt, mint a keményvonalas http-mortícia gondolatrendőrség
robotoló penészvirág Creative Commons License 2008.08.26 0 0 532
Ha csak azért írtál ide, hogy eggyel megint nőjön a képberakós, jópofizós, semmiről se szóló, full-szmájlis topikok száma, akkor kérlek ne tedd. Hagyd ezt a topikot békében nyugodni és nyiss magadnak egy újat. Kis fáradsággal megteheted.
Előzmény: Törölt nick (531)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.26 0 0 531
Nem minden ilyen.. Van ami egészen másmilyen noha nem akármilyen. Bármilyen legyen is, valamilyennek lennie kell, ha más nem, hát...ilyennek...
Előzmény: buki92 (530)
buki92 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 530
Igazad volt! A körök kiértékelésénél tényleg nem jött be a tippem. ( ui. az volt a tippem, hogy egy harmadik személyen keresztül zárult a kör, de most derült ki, hogy mégsem.) Van ilyen ... :-)
Előzmény: morticia addams (525)
gregcoop Creative Commons License 2004.11.19 0 0 529
hmmm
buki92 Creative Commons License 2004.11.19 0 0 528

[Hát búgócsiga legyek, ha értem. Mindenestre nem akadok fenn ilyen apróságokon.]

 

De, pontosan így gondolom. Ismer esetleg valami komolyabb terepet? (Nem azért, hanem csak úgy)

 

Apropó, belpesti kocsma. Tagnap este meglátogattam egyet -pusztán kívácsiságtól vezérelve, persze-, de sem httpvel, sem gázszerelővel nem találkoztam. Viszont akivel találkoztam, több más okosság mellett, megállapította, hogy "macskának lenni, vagy videotékásnak, igazából ez a két dolog jöhet szóba" (Majd finoman felhívtam a figyelmét arra, hogy ahogy elnézem, már csak utóbbira van esélye.)

Előzmény: morticia addams (527)
morticia addams Creative Commons License 2004.11.19 0 0 527
azért az óvatossághoz is valami komolyabb terep kéne, nem gondolja? na azért.
Előzmény: buki92 (526)
buki92 Creative Commons License 2004.11.18 0 0 526

na ja, mert maga óvatos. Én viszont (itt) nem. Nekem nem kell vigyázni. Ha nem jött be a tippem, akkor nem is mondatam semmi értelmeset. Ami teljesen megszokott dolog. (itt)

Előzmény: morticia addams (525)
morticia addams Creative Commons License 2004.11.18 0 0 525
ja, és a körök definiálásával ill. értékelésével én azért jobban vigyáznék:-)
Előzmény: buki92 (522)
morticia addams Creative Commons License 2004.11.18 0 0 524
sajnálom, de ezen nincs mit segíteni, még akkor se, ha a többi nem érthetô láncszem miatt még az sem egyértelmû, hogy ki lehet az öreg bohóc. továbbá semmiféle szereposztás nincs itt. továbbá mindenki azt iszik, amit kíván.

(habár kétségtelenül sokkal izgibb a Keleti Pályaudvar sarkában a hajnali Dácia expresszen csempészett cujkaszállítmányokra várni, mint kommersz osztrák söröket inni. ha ez utóbbira nagynéha sor kerül, http például magát gázszerelônek álcázva szokott beülni az ilyen helyekre. itt a fûtésszezon, fogy a cujkatranszport maradéka, mostanában nézzen körül jobban a belpesti kocsmákban, ha kíváncsi.)
Előzmény: buki92 (522)
morticia addams Creative Commons License 2004.11.18 0 0 523
szép.
Előzmény: csillámférc (521)
buki92 Creative Commons License 2004.11.17 0 0 522

[ Nocsak, bezárult egy kör! :-) ollé!]

 

Azért a szereposztás dekódolásában segíthetnél. Az öreg bóhóc egyértelmű, de azt nem tudom, hogy ki az akiből kikopott a bohóc, és ki az akiben sohasem volt meg. (Mármint szerinted)

 

Javaslom, hogy sörtől továbbra is tartózkodjanak, mert akkor a tömegizléstől való elhatárolódásnak is lőttek. Azt pedig nem kéne, mert az elitizmus éppen öregkorban mutat jól.

Előzmény: morticia addams (520)
csillámférc Creative Commons License 2004.11.17 0 0 521

Itt van neki egy igazi macho-coccolino

 

Előzmény: morticia addams (520)
morticia addams Creative Commons License 2004.11.17 0 0 520
ifjú és bohóc.

egyikbôl azóta öreg bohóc lett, másikból viszont kikopott a bohóc, csak az öregség maradt, a harmadikról meg menetközben kiderült, hogy soha nem is volt se ifjú, se bohóc. (pillanatnyilag a Coccolino macival birkózik némi maradék presztízsért az 'elrettentô imidzs' frontján, de azt hiszem, az se nagyon fog összejönni neki.)

az öreg meg az öreg bohóc pedig azóta is kompromisszumképtelenül, moccanthatatlanul folytat hosszú, láthatatlan, hall(hat)atlan, egyáltalán: bármiféle lenyomattól mentes tárgyalásokat azügyben, hogy mikor is cseréljék le a cujkát sörre.

ollé!
Előzmény: buki92 (518)
prózai faló Creative Commons License 2004.11.09 0 0 519
Fúúha... Ez húzós volt:))

A http://www.somafm.com/ rádiót hallgatom. Jó!
Előzmény: http (502)
buki92 Creative Commons License 2003.08.03 0 0 518
Szerintem ez egy tündéri vers!

(A topic is nagyon tetszett. "Amikor a nagy triász még fiatal és lelkes volt...")

Előzmény: -http- (516)
gerzson9 Creative Commons License 2003.08.01 0 0 517
csillagok monitor
-http- Creative Commons License 2002.07.14 0 0 516
és találtam egy babycsacsi verset is. nem is volt olyan rossz költőnő:

Istennel bújtam ágyba.
Elsimította vánkosom.
Úgy álmodtam, ha megfogná mellem,
levenném a hálóingem.
De mozdulni se mertem
a mennyei csendben,
pedig lüktetett, jaj,
nagyon lüktetett gyarló testem.
Egy végtelen éj:
eltellt vagy száz év,
míg szép kezével hozzámért.
Megcirógatta arcom,
egész testemet.
Így szólt: minden testtájékodat,
jól tudod, ismerem.
És bűnbeestem.
Az Úr felvitt a mennybe,
egy darabig karjaiban heverhettem.

Feloldozott. Azt mondta:
szeretlek emberlány, én teremtettelek.
És bólogattak az angyalok.
Csak Máriára gondoltam.
Úgy éreztem, most én ő vagyok.

És mikor végre fellkelt a nap,
csörgött az óra:
fel kellett szálljak
a kispesti metróra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!