Keresés

Részletes keresés

kuc-kuc Creative Commons License 2017.10.05 0 0 48

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy horgászott e már valaki Rétimajor 2/a taván. Október közepén lesz egy kis baráti horgászverseny, amin részt veszek és számomra teljesen ismeretlen a víz. Sajnos a versenyig nem jutok le oda, hogy teszteljem. Ha valakinek van tapasztalata, hogy milyen módszer csalikombináció vált be neki, azt szívesen fogadnám.

Előre is köszönöm 

VALINT CZEMMEL BÁLINT Creative Commons License 2017.09.15 0 0 47
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.06 0 0 46

 

 

üdv. mindenki.

 

s.o.s.-be kellene, hogy hol lehet holnap azaz 2013.11.07-én napijegyet venni a dunára. ásványráró, nagybajcs, vámosszabadin, vagy valahol, a környéken.

 

nagyon kösssz

PPJL Creative Commons License 2013.09.12 0 0 45

Üdv mindenkinek! mivel kimondottan technikai topikot nem találok a horgászattal kapcsolatban, itt próbálok megoldást találni. Több éve van egy E-sential rádiós kapásjelző szettem, három adó-egy vevő, ebből csak kettő adót használok, meg a vevőt, és ha nagynéha (szükséglet végzése, kaja, stb., stb. miatt) a vevőt bekapcsolom, mostanában a harmadik adót kapásra jelzi, miközben abban elem sincs, be sincs kapcsolva, de 5-15 percenként jelez. Ez a harmadik (negyedik?) szezonom, eddig oké volt! A vevőben cseréltem elemet, úgy is jelez! Valakinek volt-e hasonló tapasztalata, vagy tud-e valami okos megoldást (azonkívül, hogy ne használjam!!) jó, tudom, nem egy nagy márka, de nem szívesen költenék ennél drágábbra - hátha az is megbolondul! köszönöm, ha valakinek van korrekt ötlete!

Tshaba77 Creative Commons License 2013.03.25 0 0 44

Üdv

 

Dőlőbója készítéssel foglalkozom. Profi, csavaros kivitel, erős csőből készül.

A bója 1 méteres darabokból áll,  a csavarok nem rozsdásodnak. Kérésre tudok további képeket is küldeni.

Ár: 600 ft/m.

Alkonyatkapcsolós világítással is kérhető, ennek ára 2900 ft

 

Érd: bojakeszites@gmail.com

 

 

 

fecskea1 Creative Commons License 2013.03.20 0 0 43

Lassan csak az én sirámaimmal lesz tele a topik.

Tehát:

Keresek elsősorban  Daiwa A1650T, AG1650T orsókhoz aluminium dobo(ka)t.

(Nem tudom, hogy ugyanezek a dobok vannak-e AG-s orsókhoz is...)

Aztán jöhet a GA4050T is.

Ha valakinek van valami ötlete, hogy hol találok ilyet, kérem, szóljon.

Előre is köszönöm.

Előzmény: fecskea1 (42)
fecskea1 Creative Commons License 2012.12.28 0 0 42

Ugyanez vonatkozik a GA 4050T orsóra és pótdob(ok)ra is.

 

BÚÉK!

Előzmény: fecskea1 (40)
fecskea1 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 41

niilvános = nyilvános

Előzmény: fecskea1 (40)
fecskea1 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 40

Szevasztok!

 

Szép karácsonyi ünnepeket kívánok!

 

Keresnék Daiwa GA2650T orsóhoz dobo(ka)t. Ez ugyan nem a legújabb orsóhoz-való, de én sem vagyok egy új horgász...

Úgyhogy aki tud segíteni, és eladná a felesleges darabjait, kérem, jelezze. Akár itt, akár níilvános villanypintyőke elérhetőségemen.

Előre is köszönöm!

GaborApa Creative Commons License 2012.08.24 0 0 39

Talán így egyszerűbb:

Részletek: http://kempingmania.hu/event/csendesparty-ponty-party

 

GaborApa Creative Commons License 2012.08.24 0 0 38

 

Várunk minden érdeklődőt a szeptember 7-9. ei hétvégén, Délegyháza közelében, egy laza kis horgászversenyre péntek estére.

Majd szombaton egy szintén laza halászléfőzőversenyre.

 

Csak a kikapocsolódás örömére! :-)

 

Részletek: www.kempingmania.hu

Sárvár Horgásztó Creative Commons License 2012.04.23 0 0 37

Ajánljuk magunkat!

 

Gyertek Sárvárra, ahol nemrég megnyitottunk Sárvár mellett Szombathely irányába!

Bővebb infó:

http://www.sarvarihorgaszto.hu

 

Most hétvégén egy horgászverseny is megrendezésre kerül, még nem késő nevezni!

 

Nem messze Sárvártól, Rád vár a SárvárTÓ! :)

 

 

 

 

senior5 Creative Commons License 2011.05.19 0 0 36

Üdvözlet.

Ezen a topicon semmi nem friss, pangás van :( 

Előzmény: Doki23 (35)
Doki23 Creative Commons License 2011.05.05 0 0 35

sziasztok

 

Cser-tóről valakinek friss infoja van?

merciboy Creative Commons License 2011.02.26 0 0 34

üdvözletem

eladó egy spro dyno sf pro carp 3lbs 3,60 pontyozó bot

okuma interceptor ibf 50 nyeletőfékes orsó

mindkettőt egyszer használltam nagyon szép állaptuak

9-9eft db

budapesten található 23ker

06309198402

köszönöm a lehetőséget!

Tgkarlos1 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 33

Helló ez a tó kb merre található a préri felé? Mert régen jártam oda!

Előzmény: Pecás Janszi (28)
senior5 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 32

Üdvözletem!

 

Nekem csak a fehér oldal látszik bot nélkül.

Előzmény: 4picces4 (31)
4picces4 Creative Commons License 2010.11.19 0 0 31

Hello!

Van-e valakinek tapasztalata az alábbi bottal kapcsolatban? Ezt a botot néztem ki:

 

http://vasmacska.eu/webshop.php?func=megnez&termek=451

 

Köszönöm.

senior5 Creative Commons License 2010.10.18 0 0 30

Üdvözlet!

Természetesen érdemes a pontyfélékre is, csak hát az időjárás nem kedvező. A süllő és főként csuka, rablóhalak mennek igazán (a harcsának az idő miatt vége). A pergetés mellett még jön a menyhal szezon. 

Előzmény: kutyatenyésztő (29)
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.10.10 0 0 29
Üdv
Érdeklődnék hogy meddig kapnak a halak októberben novemberben érdemes-e még horgászni ?
Pecás Janszi Creative Commons License 2010.10.08 0 0 28
Sziasztok Sporik:)

Ha valaki élmény peca vadász és nem hus horgász annak ajánlanám Kiskunlacháza napsugár2 horgász tavat nagyon jó tó elég sok a hal van mindenféle ja és van pergető jegy:)
Anee81 Creative Commons License 2010.04.23 0 0 27
Szia!

Látom már nem most tetted fel ezt a kérdést, de remélem még vissza-visszanézel ide.
Nos Baranyában 1 helyet tudok, ami szerintem nagyon jó hely, és ahol személy szerint 2004 óta horgászgatok, az pedig a Tófűi-tó. Szászvár és Tófű között van. Kárászok, keszegek, ponty, amur, szürkeharcsa, süllő, csuka... szal sokminden fogható. Hál istennek törpeharcsa nincs benne, így az értelmetlen 2 perces kapásoktól nem kell tartani. Igazi sporthorgásznak való hely.
Ezekről viszont csak hallottam hogy jók: Almamelléki-tó, Malomvölgyi tó, és a Sikondai-tavak.
Remélem hasznos volt az infó.
Üdv.: Anee
Előzmény: Megyefai Horgász (26)
Megyefai Horgász Creative Commons License 2010.02.23 0 0 26
Sziasztok!

Tudnátok írni jó horgászhelyeket Baranya Megyében?
lombi30 Creative Commons License 2010.02.19 0 0 25

Maximális tiszteletem az uraknak!

Hozzám került egy kisebb mennyiségű HO-BIBI halfogó és HO-BIBI haletető eredeti csomagolásban.500.-ft-os darabáron eladó.Elérhető vagyok a 20/2585597-en vagy a lombi30@freemail.hu n,de a vaterán is megtalálható az áru.Bőséges fogást!

Üdv:lombi30

 

 

 

 

 

 

tappika Creative Commons License 2010.02.09 0 0 24
sziasztok komplett bojlis horgász felszerelésem elado ami áll egy 3,60-as 3részes carbon compsit sicc gyürüs osztott neroplén gyeles botbol hozzá egy spro incongnito lcs 880-as orso 2db dur alus dobbal rajta uv fluor monofil 0,30-as zsinor 1db,rod-pod ultimate triangle tipus összes tarozékával 2db elektromos kapás jelzö swingerek 1.db összecsukhato horgász szék 1db meritö hálo 1db digitális mérleg 40-kg-ig mér bojli fözö készlet horgok olmok stb...stb.. és ez egy okuma 2részes horgász táskában van aminek elöl 2dbkülön nagy zsebe is van az összesért 60000ft-ot kérek érdeklödni tappancs72@freemail.hu-n vagy tel számon:06304854075üdv
kutyás23 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 23

Sziasztok!

Érdekelne a bokodi melegvízes pálya:kinek mi a tapasztalata fogás tekintetében.

KoPw Creative Commons License 2009.12.03 0 0 22
Hello!

Bocsánat a zavarásért, de láttam, hogy van ilyen horgászós topic.
Ezért figyelmetekbe ajánlanék 3 oldalt:

[URL=http://www.zsibvasar.hu/?op=art_list&u=17814]zsibvasar.hu/?op=art_list&u=17814[/URL]
[URL=http://pergetotaska.atw.hu]pergetotaska.atw.hu[/URL]
[URL=http://www.zsibvasar.hu/?op=art_list&u=65041]zsibvasar.hu/?op=art_list&u=65041[/URL]

Remélem nem zavartam ezzel a kis szösszenettel, érdemes szétnézni egy kicsit.

Üdv

KóPé

Ricsimo Creative Commons License 2009.03.22 0 0 21

Megtaláltam mintegy véletlenül ezt a topicot, és a horgászatról két velem történt eset jutott eszembe.

 

Mindkettő mottója: hogy is van ez?

 

Az első.

Álltam egy mgas partrészen a Duna mellett. Alattam vadkacsák úszkáltak cca.  45-50 méterre.

Gondoltam jó lenne az egyiket megsütni.

Kerestem egy megfelelő követ, és megcéloztam az egyiket. Jó dobás volt, feje mellett úgy 20 centire ment el.

 

Egy horgász, aki vízfolyás felől úgy 80-90 m-re horgászott, látta az esetet, és felháborodva odakiáltott nekem: meg van maga őőőrülveeee!?

Hát kérem, tudom én, hogy cselekedetem nem a legszebb.

De ott voltam én és ott a kacsa. Látta mozdulatomat, látta a követ...

Szemtől szembe

Mekkora volt az esélyem? Szinte nulla. Figyelt, látott, elhúzhatta a fejét, arébb úszhatott, felrepűlhetett.

 

A horgász meg, szénszálas bottal , kevlárzsinórral, halradarral, és az Isten tudja hányféle kitűnő műszaki eszközzel csalja lépre, veri át, a gyanútlan halat.

 

Az ő cselekedete a hallal esztétikusabb mint enyém, a kacsával?

 

A második.

Meleg nyáreleji napon elmentem a bányatóhoz, ahol horgászott 3-4 horgász.

A víz lehetett olyan 17-20 fok, ami még sokaknak hideg, de nekem jó.

Meg akartam fürödni.

Fürdőző akkor csak én votam egyedül, de ott meleg nyári napon sok ezren fürödnek.

Rámszólt az egyik horgász, aki tőlem 50-60 méterre állt, hogy nem förödhetek.

 

Szóváltásba keveredtünk.

Biciklijéről levett egy kb. 1 m hosszú úgy 8 mm. vastag vaspálcát, odajott vele hozzám, és megmonddta hogy, azzal ver meg, ha bemegyek a vízbe. 

A fenyegetés komoly volt, én egy gatyába álltam, semmi nem volt nálam, de még ez sem lett volna baj, ha a többiek nem szólnak bele, és nem állak ismerősük pártjára.

 

Gondoltam egyébként vasbot ide, vagy oda, gyorsan mélyül a víz belököm, és a vízben már én vagyok az erősebb, nekem ugyanis megszokott a víz közege, de erre nem került sor, meg kellett a túlerővel szemben hunyászkodnom

 

Hát kérem, hogy is van ez? Igaza volt?

 

 

JustInTime Creative Commons License 2008.08.13 0 0 20
Sziasztok! Kis segítségre lenne szükségem.
Gyerekkorom óta horgásztam. Gyerek-ifi-felnőtt. Aztán kb 6-7éve idő hiányában nem váltottam már ki az engedélyt. Gondolkozom, hogy jövőre újra elkezdem. Első kérdésem, hogy ilyenkor is kell újra vizsgázni?
A második kicsit bonyolultabb:
Mivel nem nagyon foglalkoztam az újdonságokkal a horgászfelszerelések változásával ezért nagyon nem vagyok képben.
Mit ajánlotok, a ráckevei-dunaágra fenekezésre, valamint úszózásra. Milyen bot, orsó, stb. Természetesen nem profi szerelésre gondoltam.
Segítséget előre is köszönöm. Jó fogást mindenkinek!
Fulesman Creative Commons License 2007.08.27 0 0 19

Sziasztok.

Szia

Meg lehet tudni merre is van az a jó kis horgászvíz?

Thx

Előzmény: Multiplikator (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!