Keresés

Részletes keresés

nickwarren Creative Commons License 2000.08.23 0 0 19
Berill,

a storyt nagyon szépen köszönöm, valami ilyesmi is jó megoldás lenne ;) bármi konkrétum? hol kell ilyesmit intézni?

örülök, hogy izlett a kelkapuszta, hiszen az egy remek étel :)

báj
nick nagyon fáradt

***

Van valakinek a berill által leirtakkal kapcsolatban tapasztalata, ötlete, tanácsa?

Előzmény: berill (17)
berill Creative Commons License 2000.08.22 0 0 18
bocsánat, hogy ilyen idiótán írtam le ezt a sztorit, nagyobb komolyságot érdemelne.
ne hari!

:o*

berill

Előzmény: berill (17)
berill Creative Commons License 2000.08.22 0 0 17
drága egyetlen nickem,

itt szeretnéd, ha elmesélném? :o)

no, nem bánom:

három évvel ezelőtt jelentkeztem egy ilyen kihelyezett embernek krétára, mert akkor azt gondoltam, ha fel is mondok az akkori munkahelyemen, nem érhet akkor sem semmi baj.

már nem emlékszem a konkrét helyre és a cég nevére sem, de a lényeg, hogy olyan fiúkat és lányokat kerestek, akik angolul jól beszélnek és kedvet éreznek ahhoz, hogy kellemes környezetben, segítsenek az odautazó vendégeknek az eligazodásban, szervezzenek - az egyes utazási irodák kihelyezett embereivel közösen - programokat illetve azon résztvételükkel segítsék a munkát és a vendégekeket is. Magyarul, sok pénzért, kedvességgel és szervezőkészséggel, némi idegenforgalmi tudással, tapasztalattal, jó helyen dolgozni, de szerintem ez felér egy nyaralással is. :o))És utána ott lehet maradni ,nem? (Még a kislányt is viheti az ember, szerintem.)
Ez a dolog úgy néz ki, hogy a betanulás egy hónap, ahová neked kell megvenned a jegyet kedvezményes áron, akkoriban ez kb 25ezer ft volt és egy hónapig teljes ellátással elmondják, megmutatják, mit kell csinálni. Megismertetnek a hely nevezetességeivel, a végén egy vizsgaféle van.
Aztán, ha tetszik és jól is csinálod, akkor további 4 hónapot maradhatsz...
Bocsánat, ha érthetetlen, amit írok, de olyan gyorsan jár az agyam, hogy a kezem nem tudja követni.
:o))

van kérdésed?

végül nem mentem el, de azt hiszem, ha úgy döntenénk, nem mondanék nemet.
és 5 hónap, nem is a világ!
lehetett volna krétára és korfura menni, meg ilyesmi helyekre...
azt hiszem, ez pont az a kategória, amit szeretnél, nem? :o)))

berill.kelkáposzta.fincsi
:o*

Előzmény: nickwarren (16)
nickwarren Creative Commons License 2000.08.22 0 0 16
no akkor mi lesz a projecttel?
aludni akarok
nickwarren Creative Commons License 2000.08.22 0 0 14
drága berillem,

no, ezt a kréta kérdést kifejthetnéd, mert igencsak lázbahoztál :)
mondtam már, hogy krk szűk, túristáktól hemzsegő sikátorain sétálgatva majdnem legázolt egy kifejlett méretű irfarkas? ebből is láccik, hogy ilyen körülmények között is lehet tartani ilyen kutyust ;)

nojóvan, most megyek megnézem a www.ericcson.hu/jobs-t mert nagyon szép reklámja volt. papiremberek táncolnak a földkörül, vagymi

nw.jóreggel

Előzmény: berill (8)
nickwarren Creative Commons License 2000.08.21 0 0 13
Azért megyek melegebb vidékre, mert 1. nincs melegebb 2. van tenger 3. tettszik az emberek ottani életritmusa :)

tegnap jöttem haza HOrvátorszgából és nagyon jól éreztem magamat...

jamaica... de jó is lenne

nw.bob.marley

nickwarren Creative Commons License 2000.08.21 0 0 12
Azért megyek melegebb vidékre, mert 1. nincs melegebb 2. van tenger 3. tettszik az emberek ottani életritmusa :)

tegnap jöttem haza HOrvátorszgából

bogyó Creative Commons License 2000.08.21 0 0 10
Jó. Bár utálok programozni, veszek egy laptopot, meg egy napernyőt és meg van oldva a dolog. Láttam már katonai laptoptot is, ütésálló, hőmérséklet-tűrő, biztos kibírja a homokot meg esetleg néha a tengervizet is :-)

Különben pénzkeresetnek sem utolsó: egy átlag mérnök 6-700.000 drachmát keres netóba. Jó, hogy a fele elmegy mindenfélére, de akkor is... Marad még napolajra ...

Előzmény: nickwarren (9)
nickwarren Creative Commons License 2000.08.21 0 0 9
igen-igen-igen :)
bogyó meg programoz nekünk valami tuti nyilvántartó rendszert

ez bejön :)
csak nekem nincs pénzem viszont utálom a meleget

Előzmény: Cus (6)
berill Creative Commons License 2000.08.21 0 0 8
nickem,

mikor indulunk, és hova?
ha jöhet a kutya, minden rendben lesz... :o))

szerintem nem kellene olyan nagyon messze menni, bár, krétán még melót is tudnék... :o))

3 éve már egyszer jelentkeztem ilyen kihelyezett cuccra...mondtam már?

berill

cheer up!!! :o)

bogyó Creative Commons License 2000.08.21 0 0 7
Jessz, én is ezt szeretném... legaláb egy évig. Tudom, hogy tovább úgyse bírom, de ez így nagyon fasza lenne. Én már keresgélem is a görög programozó állásokat, csak kár, hogy kevés a tengerparti :-).

üdv
b

Cus Creative Commons License 2000.08.21 0 0 6
Látványpékség Korfun. beszállok felesbe! :-D
Előzmény: nickwarren (-)
nickwarren Creative Commons License 2000.08.21 0 0 5
jó oké, de én meg lusta és gyáva is vagyok mellette

nagyon sokáig tartott mire le mertem ugrani egy két méter magas szikláról a tengerbe, úgy hogy ráadásul még a lábbeveréstől sem kellett félnem, merthogy volt alattam egy gumimatrac is :)

viszont kreol a bőröm és nem égek le egyhamar

:)

lehet, hogy elkezdek komolyan foglalkozni ezzel a kérdéssel

Előzmény: alexandrosz (4)
alexandrosz Creative Commons License 2000.08.21 0 0 4
Sajna nem, de már többször voltam arrafelé:o))) Elmondom, nálunk hogyan csinálták:

Egy srác jött velünk, de a nyaraláson túl ilyesmi tervei voltak, mint Neked. Bement egy-két tavernába, kb. 2-3 nap alatt talált állást. ne kérdezd, hogy hivatalos volt-e:o))) Később kiderült, hogy már előre így készült jegye is csak egy útra szólt, stb.
Szóval sok szerencsét és cseresznyét, esetleg dinnyét:o))

Előzmény: nickwarren (1)
nickwarren Creative Commons License 2000.08.21 0 0 3
köszi, de én akarom vinni a kedvesemet, a kedvesem meg a kutyát :)
legalábbis gondolom

én kint akarok élni
mert itthon egyre rosszabb lesz a klima, nekem meg nagyon bejött az ami most kint volt

cupp
nw

Előzmény: daMita (2)
nickwarren Creative Commons License 2000.08.21 0 0 1
ohne weiteres
hát hogy a piklibe ne!
1-szer kell utaznom, aztán többet csak karira jövök haza
max.
de lehet, hogy akkora is odahivom a családomat

nw

te vmi. görög srác vagy? :)))

Előzmény: alexandrosz (0)
alexandrosz Creative Commons License 2000.08.21 0 0 0
Nem 0 km-t kell majd utaznod, így is vállalod?:o)))
Előzmény: nickwarren (-)
nickwarren Creative Commons License 2000.08.21 0 0 topiknyitó
Merthogy itt én már nem birom tovább. Izzadok mint egy ló, nincs erőm, rosszul vagyok. A kedvesem is nyafi a meleg miatt, a kutyának is csak lihegésre futja az erejéből.
Nem használ a zuhany, a hidegviz, a ventillátor, a légkonditól megbetegszem.
Amúgyis elegem van már a munkahelyemből.
Azt akarom csinálni, hogy fölkelek (korán) zuhi, könnyű reggeli az erkélyen, a sós tenger lágyan simogató fuvallatai közepette. Utána rövidgatya és könnyű ing boritotta tesetemet földobom egy robogóra és irány valami kellemes könnyed természetközeli munka. Délben egy szieszta azaz tengeri csobbanás, pár perc napfürdő, könnyű ebéd, fél-egy óra szunya (kedvesemmel), aztán délután pedig újra vissza és folytatni a melót. Este könnyű bor és laktató vacsora, fürdés, szerelem, pálmafák.

no, ezt szeretném
ha segitesz az jó lesz mindenkinek, mert nem fogom nyomasztani a világot a rosszkedvemmel meg a negativ hullámaimmal

nw

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!