Keresés

Részletes keresés

zawzaw Creative Commons License 2004.04.15 0 0 10
Dobost keresünk, leülős, jazzes dologhoz. Katt a linkre, hogy többet láss és hallj:

www.zenesznet.com/zadori

zadoriz@ceu.hu

Pirula Creative Commons License 2003.10.29 0 0 9
egyik se, a kettő keveréke
a legjobb definíció: kategóriámban a legjobb vagyok ;)
Előzmény: dogofthetemple (8)
dogofthetemple Creative Commons License 2003.10.28 0 0 8
Te melyik kategória vagy? :)

Előzmény: Pirula (7)
Pirula Creative Commons License 2003.10.28 0 0 7
nézzetek szét a www.ritmusdepo.hu fórumában.
magam is dobolok, de eddig még nem találtam olyan embereket akikkel érdemes lett volna belevágni.
valljuk/valljátok be, hirdetés alapján találni lehet embert, de gyakran sok rossz is előbb meg kell hallgatni. (utáljatok, ha túl erős az általánosítás :) és általában két típus van: kezdő, lelkes, fiatal, nagyon egy stílusban mozgó vagy idősebb, félprofi, minden stílusban (lakodalmastól a black metalig)
dogofthetemple Creative Commons License 2003.10.28 0 0 6
A dobosok!!!!! topicban mi is egy jó dobost keresek. (a topic címében fellelhető többesszám dacára...:)
Sam Albax Creative Commons License 2001.06.01 0 0 5
Na igen !

Kevés a dobos .Hát én az vagyok!
11 éve ütök és Bp-i zenekart keresek,ahová
illik a 2 lábgép.
bako@stonline.sk

Justin Creative Commons License 2000.07.23 0 0 4
Akkor ez most halott ügy?Nem örülnék túlzottan a dolognak.Azért írhattok ide ha tudtok valamit.
Az a helyzet,hogy a srácoknak van dobosuk,csak Pesten van és kurva drága állandóan feljárni a cuccal.Ráadásul a csókának ezen kívül van még vagy két zenekara.Ezért lenne szükség egy megbízható közeli dobosra!
Szvetozár Creative Commons License 2000.07.20 0 0 3
Talán az a baj, hogy pl. a dobosok eloszlása rossz. :-)) Én igazából most zenekart kerestem dobosnak, csak éppen Debrecenben. Itt elég sok dobos van, mert a zeneiskolában is van ilyen jellegű képzés.
A hely szelleme Creative Commons License 2000.07.18 0 0 2
Igen, ez tipikusnak mondható. Mi is állandóan keresünk dobost, most talán mázlink van, kedden próbálunk a kiszemelt emberrel, aki még ráadásul megbízható is, ez nagy szó, mert vagy 5 link dobermant kellett elhajtanunk az utóbbi pár évben.
Előzmény: ipanema (1)
ipanema Creative Commons License 2000.07.18 0 0 1
Úgy tűnik ez Magyarorszégon egy specifikus jelenség: nincs elegendő dobos! évekig külföldön éltem, játszottam különböző együttesekben, dobosokban mindenütt túlkínálat volt. Az volt a gond, hogy melyik jelentkezőt ne sértsük meg. Itt pedig (Budapest) immár fél éve keresek (keresünk) mi is cuccal rendelkező szabad dobost. Egyszerűen még jelentkező sincs. Vagy nem jó helyen keressük? Jó lenne, ha a témához dobosok is hozzászólnának!
Justin Creative Commons License 2000.07.18 0 0 0
Ezt 0-ázd le,ha tudod!
Justin Creative Commons License 2000.07.18 0 0 topiknyitó
Érdi zenekar keres dobost,ha lehet Érden vagy a közelben.(Batta,Tárnok,Törökbálint stb...)U2,Cult,PUF,INXS,stb,és saját számok kellemes stílusban.Az emilemre vagy ide lehet jelentkezni!
Cucc kéne!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!