Keresés

Részletes keresés

Mustár Creative Commons License 2004.09.08 0 0 66
Kell hát. :)
Előzmény: Karika1177 (65)
Karika1177 Creative Commons License 2004.09.06 0 0 65
nekünk megvan origi dévédén. :-)
van hozzá német felirat is.
kell-e még?
Előzmény: Mustár (64)
Mustár Creative Commons License 2004.06.16 0 0 64
Nem tudja valaki, honnan lehetne letölteni / megszerezni a filmet (tudom, boltban van), úgy hogy eredeti nyelven legyen, és esetleg még német felirat (elsőre hülyén hangzik, de nyelvtanuláshoz lehet gyúrni vele) is legyen hozzá? DC++ on is próbálkoztam: magyart meg angolt találtam.
Kathryn Creative Commons License 2001.12.27 0 0 63
Hello
Nalunk sajna nem tudom, hogy mikor jelenik meg a "Harcos es a hercegno" DVD :( Jo lenne ha megjelenne!Videon talan januarba lesz kaphato! :)
Egyebkent az a kerdes, hogy "Mi volt Tom Tykwer elso mozifilmje"!
Kathryn Creative Commons License 2001.12.27 0 0 62
www.sonyclassics.com/princess
www.derkrieger.de
www.diekaiserin.de
ez nagyon jo!!!
www.franka-potente.de
Kathryn Creative Commons License 2001.12.27 0 0 61
Hello!
En nagyon szeretem a Harcos és a hercegnot!! Ha valakit erdekel akkor a www.prosieben.de cimen lehet jatszani a DVD-ert!! En mar bekuldtem a megfejtest!!! Letszi irjatok a www.vox.hu Franka Potente forumba! Koszi!
Sziasztok!
Kath
itt a pro7-es cim bovebben:

http://www.prosieben.de/magazin/movies/gewinnspiel/dvd_gewinnspiel/

sok szerencset mindenkinek!!! A jatek csak dec. 29-ig van!! :(

iron lion zion Creative Commons License 2001.12.18 0 0 60

Sissi
iron lion zion Creative Commons License 2001.12.18 0 0 59
szar má nekik.
féloff...
amellett, h ez az egyik kedvenc filmem, mellé lépett a Harcos és hercegnő is, és már elég régóta próbálom annak is levadászni a zenéjét, mérsékelt sikerrel :-( tudtok segíteni? az a pár szám, ami megvan, nagyon jó, múltkor csak úgy beraktam, mikor itt volt a barátnőm, kérdezte is, mi ez, hétvégén meg én megyek hozzá bp-re, és felhívott, h ezt is vigyem :-)
Előzmény: Skinner_ (58)
Skinner_ Creative Commons License 2001.08.06 0 0 58
A húgomék megnézték, aszonták hogy elég gyengus film... :-(

S.

Előzmény: CWorm (55)
bokor Creative Commons License 2001.08.05 0 0 57
Legújabban pedig a Blow, Johnny Depp-pel és Penelopé Cruzzal, nemtom, mi a magyar címe...
CWorm Creative Commons License 2001.08.05 0 0 56
Ja meg ő szerepel az Anatómi c. német horrorban, pontosabban "horror"-ban is. Elég szar a film, valami jó horrort kértünk a kölcsönzőben de csak ezt adták... de nem valami jó. De nem is tudtuk hogy ő szerepel benne. Nehéz volt megszokni a vörös haja után... nem is tudtam. :)
Előzmény: CWorm (55)
CWorm Creative Commons License 2001.08.05 0 0 55
Egyébként Tom Tykwer új filmjében, A harcos és a hercegnőben is "az" szerepel. :) (Franka)
Előzmény: DrabAAL (54)
DrabAAL Creative Commons License 2001.06.28 0 0 54
Filmet akartatok Franka Potentével? Akkor nézzétek ma este a TV2-t 23.20-kor. A Merénylet az Operabálban c. film főszereplője nem más, mint Lola. Fasz tudja, még lehet, hogy meg is nézem... ;)
bübüke Creative Commons License 2001.06.22 0 0 53
Nekem tetszett.
DrabAAL Creative Commons License 2001.06.21 0 0 52
Na, kicsit rendbeszedtem, úgyhogy már azért Netscape-el is műxik, bár IE-vel még mindíg szebb =) Kurva anyját a böngészőprogramoknak!!
DrabAAL Creative Commons License 2001.06.21 0 0 51
Ok. Remélem találsz rajta egy-két érdekes dolgot ;)
Előzmény: Skinner_ (48)
MRY Creative Commons License 2001.06.21 0 0 50
Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül olyan zeneboltot Budapesten, ahol a film zenéje megvásárolható?

Üdv:

-MRY

jéegykerek Creative Commons License 2001.06.21 0 0 49
50
Skinner_ Creative Commons License 2001.06.20 0 0 48
Most müxik.
Nem tom miért nem ment délután...
Nna.

Szóval jó az oldal, DraBAAL! ;-)

S.

DrabAAL Creative Commons License 2001.06.20 0 0 47
Storno srácok, vissza az egész. Még egy kicsit alakítok rajta, hogy Netscape-el se legyen gikszer. Szólok ha kész van ;)
DrabAAL Creative Commons License 2001.06.20 0 0 46
Ne ijjedj meg, a Javga nem egy új programnyelv, hanem én vagyok béna. Szóval ha nem ismeri a Javát, akkor a Java menü sem fog működni...
Előzmény: DrabAAL (45)
DrabAAL Creative Commons License 2001.06.20 0 0 45
Passz, nekem működik. Probléma lehet:
1. Nem internet explorert használsz
2. Nincs Javga telepítve a böngészőre.
Próbálkozz még, hátha megy.
Előzmény: Skinner_ (44)
Skinner_ Creative Commons License 2001.06.20 0 0 44
Nekem nem nagyon akar bármit is mutatni....
Lejön 4 db kép a narancssárga keretben a második lapon, oszt annyi...
Mi lehet a probléma, kedves DraBAAL?

S.

DrabAAL Creative Commons License 2001.06.20 0 0 43
lolarennt.ini.hu

Tartalmilag már szinte teljes, de az oldal még sokat fog változni. Nézzétek meg, várom a kritikákat. Ha esetleg van még valakinek plusz képem bibliográfiája, szívesen várom. Ha van még amit szeretnél fennt látni, szólj. Remélem elnyeri a tetszéseteket.

Előzmény: Skinner_ (42)
Skinner_ Creative Commons License 2001.06.19 0 0 42
DraBAAL!!!
CÍMET AKARUNK!!!!!
MOST!!!
;-)

S.

Előzmény: DrabAAL (41)
DrabAAL Creative Commons License 2001.06.19 0 0 41
A negatív kritikának éppúgy helye lesz a honlapon. Eddig úgyis csak csupa pozitívat találtam =) Lehet, hogy csinálok majd egy részt, és felnyomom majd a Te stoyaidat is...vagy csak linkelek erre a fórumra egyet, azt' csá ;)
Előzmény: terrigena (40)
terrigena Creative Commons License 2001.06.19 0 0 40
Hű de feléledt a topikom! :-))))
(Még én nyitottam Duhogány koromban.)

Szerintem igen lapos film volt, az alapsztoriról sok bőr van lehúzva, egészében véve felejthető az egész. Ami az én fantáziámat megragadta, ami miatt topikot nyitottam, az a gyerekkocsis nő története. Minden verzióban valami brutál más irányt vesz az élete, (lottó-nyertes, jehovista, stb...), és ez annyira abszurd volt, hogy tovább kellett rajta lovagolnom, és még abszurdabb dolgokat kitalálni a témára.

Hát kritikát akartál, tessék, remélem, lesz pozitívabb is...

Előzmény: DrabAAL (33)
DrabAAL Creative Commons License 2001.06.18 0 0 39
Hamarosan kész a honlap, ahol fenn lesz egy csomó info. Várj még egy kicsit :)

Amúgy Franka elég nagy durranás a németeknél, szerepelt már jónéhány filmben, többek között Keanu Reeves oldalán is. Az infokat még gyűjtöm.

Előzmény: hirzel (38)
hirzel Creative Commons License 2001.06.18 0 0 38
Hai!
Isten a film, no meg azene is (egy hete sincs még meg, de...). A fickó, aki Mannit játszta, baromi jó fej, láttam vele egy interjút a Viva-n, s bár nem tok dojcsul, láthatóan mindenki halálra röhögte magát. (azé egy kissé halihúdi, me' hepiend káafté lesz a vége, de ahho' képest, hogy nem kedvelem a német filmeket, ez frankó!)
Szal a Moritz Bleibtreu (Manni) szerepel a Luna Papa c. filmben, ahol egy félnótást játszik, de valami eszeveszett jó volt (nem főszerep, de meghatározó), merem ajánlani.
Ezt a Franka lányt miben lehet még látni? És látta már valaki másban?
Lee
Sveriges fana Creative Commons License 2001.06.17 0 0 37
Szal eza lémegalola egyáltalán nem rossz, sőt, ámbátor ulánbátor, illenve nem értem, hogy azt, hogy lola rennt, mérkell úgy fordítani, a lémega lola, szerintem ez a fordítás tök tré, és énpéldául eredetileg nem is akartam megnézni, decsakazért, mert a címe alapján ítéltem meg, szóval az éjcsbíou-s fordítók elmennek a sunyiba. Amire még kiváncsi volnék, úgyanez német nyelven:

Also dieses Film Lola rennt war nicht so schlecht als ich gedacht habe, aber ich verstehe es nicht, warum es zu Lémegalola übersetzt war,...
Én a filmre gondoltam hülye!

Napáá:
GG

Ps.: megszerintem a csaj is tök aranyos volt:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!