Keresés

Részletes keresés

DVlad Creative Commons License 2012.02.10 0 0 175

Az speciális valóban. És menőbb. :DDD

Előzmény: motoV9 (174)
motoV9 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 174

Köszi a segítséget.

 

Jelen esetben egy ferrári embléma van a külső kijelzőn (gondolom a ferrari edition-os software van rajta) :S

 

de ha nincs mit tenni akkor elfogadom.

Talán max egy másik software-t kellene rádobni, de akkor meg gondolom a Motorola embléma lenne kívül, ahogy mondod.

 

Ha van valami más tipp fogadom :)

 

Szép napot!

 

MotoV9

Előzmény: DVlad (173)
DVlad Creative Commons License 2012.02.05 0 0 173

A Motorola embléma? Azt nem lehet cserélni, olyankor reklám hordozó vagy.

Előzmény: motoV9 (172)
motoV9 Creative Commons License 2012.02.03 0 0 172

Sziasztok,

 

Nemrég vettem egy Motorola V9 RAZR2-t.

Roppantul idegesít a külső kijelzőn lévő kép, amit le szeretnék cserélni, de nem tudom hol kell....

Ez a kép akkor jelenik meg amikor kinyitom a flip-et. (ha becsukom akkor azt a képet mutatja amit beállítottam háttérnek. Azzal nincs is gond)

 

Meg tudjátok nekem mondani, hogy HOL lehet a külső kijelzőn képet változtatni???

 

Várom válaszotokat.

 

Szép napot! :)

 

MotoV9

DVlad Creative Commons License 2010.08.26 0 0 171

A Milestone nem elég okos? :DDD

(Én is V9-ről váltottam, pedig én is imádtam.)

Előzmény: SL-27 (170)
SL-27 Creative Commons License 2010.08.26 0 0 170
Hmm, nem semmi új Motorola kerül a piacra hamarosan (Motorola XT720).

Teszt: http://mobilarena.hu/teszt/motorola_xt720_a_szerszam/bevezeto.html

A V9-et is szeretem, de végre egy okos csúcsmobil a Moto-tól :)
ninja1 Creative Commons License 2010.01.22 0 0 169

helló

valaki tud nekem segiteni mert lenne  egy  ujk1  motorolla telefonom és  az sms- irásnál pár karakter után már 2  oldalt  küld el  eddig  egyik telefonomnál se volt ilyen mert engedte a 160 karaktertt mindig it hogy kell  beálitani  milyen  formátumba??

 

köszi elöre is

babar34 Creative Commons License 2010.01.12 0 0 168

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene egy Motorola Pebl U6 kikódolásához.  Kihez fordulhatok a bajommal? Neten keresztül is küxik egy számsor beütésével vagy szét kell szedni?

bovoar Creative Commons License 2009.12.11 0 0 167
Találkozott már valaki olyan problémával hogy a V3i minden funkciója tökéletesen működik.kivéve a kijelző fölötti kis hangszóró nem szól.
Ezért csak kihangosítva lehet használni a készüléket.
Kábelt cseréltem amin a külső gombok és maga a hangszóró is van de nem hozott eredményt.
banmarcee Creative Commons License 2008.12.06 0 0 166

Hello!

 

Aki tud kérem segítsen!

 

Van egy motorola L7-es telefonom elég régóta, és azzal a gonddal küszködök, hogy vettem bele egy memória kártyát és a zenéket amiket ráteszek nem mindegyiket játsza le.(ez sajnos úgy tudom egy motorola betegség:( ) Kiírja hogy "nem támogatott fájlforma". De az a vicces hogy nem midegyik zenek a legelejlén, van amikor a zene közepén gondolja úgy, hogy nem támogatja.

Valaki tud esetleg olyan konvertáló  programot, aamivel átkonvertálás után lejátsza a telefon, vagy a telóra egy másik lejátszó programot, amelyel szintén le lehet játszani.

 

kérlek, aki udja a megoldást az írja le ide, vagy küldjön egy e-mailt a banmarcee@freemail.hu e-mail címre.

 

Köszi,

 

Marci

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.07 0 0 165
Jókor mondjátok már... :-D
stingervst_2 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 164
Nem tudom miért ragaszkodik mindenki a telefon pc suite software-hez, elég keszekuszák, közte a Motorola Phone Tools-nak színvonala és stabilitása a legrosszabb.
Univerzális programok közül pl MobilEdit. Minden márkát, minden szériát olvas, simhez/és az összes telefonszálgáltatáshoz hozzáfér ha a telefon fel van telepítve (modem szolgáltatások kivételével!).
Szerintem egy próbát mindenkinek megér, onnantól meg úgyse fog visszatérni az eredetire.
Voluman30 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 163
A Nokia PC Suit és a Motorola Phone Tools között úgy lehet átvinni a számokat, hogy mind a kettő tud az outlook-ba menteni és olvasni belőle.
Előzmény: Törölt nick (162)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 162
Az egyszerűbb módszerben én is hittem, amikor a 6310-est lecseréltem. El is voltam szomorodva, amikor nem találtam. De végülis csak egyszer kell rajta túlesni. :-)
Előzmény: Bolyhos... (161)
Bolyhos... Creative Commons License 2008.11.01 0 0 161
Köszönöm szépen a segítséget!
Próbáltam SIM-en átvinni a telefonszámokat, de a SIM kártyám csak 250-et tud tárolni nekem meg van vagy 400 körül, és azt hittem van esetleg egyszerűbb módja az átvitelnek, minthogy ide - oda pakolgatom a SIM kártyát!
De ez már gondolat ébresztőnek mindenképpen jó volt, úgyhogy mégegyszer köszi a segítséget :-)
Előzmény: Törölt nick (160)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.30 0 0 160
Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de szerintem telefonszámokat / sms-t nem is fogsz tudni memóriakártyán tárolni, csak telefonon és SIM-en.
A memóriakártya tartalmát vagy a Motorola Phone Tools-szal tudod megnézni, vagy a média keresőben, kategóriánként szétszedve (zene, videó, kép, stb...).

Esetleg valami Motorola Phone Tools számára is emészthető formátumban exportálni a Nokia PC Suit-tal? (Mondjuk a telszámokat simán áthozhatod SIM-en is...) Vagy mindkét telefont rádugni a gépre és megpróbálni szinkronizálni őket...?

Tudom, nem mentél vele sokra, de hátha gondolatébresztőnek jó volt. :-)
Előzmény: Bolyhos... (159)
Bolyhos... Creative Commons License 2008.10.30 0 0 159
Sziasztok!

A Nokia N73-as telefonomat cseréltem a minap Motorola V9-re. Abban kellene egy kis segítség, hogy a meglévő telefonszámaimat, sms-eimet, fényképeimet, zenéimet mindent az N73-ról hogy hozom át a V9-re? Próbáltam úgy hogy a memóriakártyára átraktam mindent, de nem találom hol tudom megnézni a V9-en a memóriakártya tartalmát?
Már vagy 2 napja evvel szórakozok, és nem jövök rá és addig nem is tudom használni az új telcsimet mert nincsenek rajta telefonszámok.
SOS DEGÍTSÉG KELLENE!!!
Mindenkinek köszönöm!!!
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.14 0 0 158
Kicsit felhozom. :-)


Valakinek nincs véletlenül tapasztalata a Brútuszos telefon kihangosítókkal? (Igen, a Motorolákra gondoltam. :-) )
A Motorola oldala eléggé... hogy is mondjam... elnagyolt. :-) (vagy inkább >:-| )

Köszönöm!
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.04 0 0 157
A miértre van ötletem (unicode), de hogy hogyan lehetne megszüntetni...? Na ezen már én is elgondolkodtam. Sokra nem mentem vele, de inkább átszokok a telefonálásra. :-)
Előzmény: Richie3 (153)
DVlad Creative Commons License 2008.08.31 0 0 156
És ékezet nélkül sem megy egyben? Úgy múkodnia kéne.
Előzmény: Richie3 (155)
Richie3 Creative Commons License 2008.08.31 0 0 155
Az a baj, hogy csináltam már ékezetek nélkül is, csak én egybe szoktam írni az smseket és nagybetűvel kezdem a szavakat és ez is gond neki, hogy vannak benne nagybetűk és vannak benne írásjelek! De azért köszönöm a segítséged ;)!
Előzmény: DVlad (154)
DVlad Creative Commons License 2008.08.31 0 0 154
Szerintem csak úgy tudod megoldani, hogy ékezetek nélkül írsz. Én így csináltam 4 évig.
Előzmény: Richie3 (153)
Richie3 Creative Commons License 2008.08.31 0 0 153
Sziasztok! Lenne egy kérdésem és nem tudom valaki tudna-e segíteni nekem! Most vásároltam egy Motorola V3i mobiltelfont és az sms elküldésénél annyi karaktert használok, hogy 1 smsbe bele férjen, mégis 2 vagy 3 oldalban küldi el (ezt pedig a pénztárcám bánja). Hol tudnám beállítani, hogy ez 1 oldalra minimalizálódjon? Nokiánál tudom, de Motorolás ismerősöm sajnos nincsen! Előre is köszönöm a segítséget!!!!
Richie3 Creative Commons License 2008.08.31 0 0 152
Sziasztok! Lenne egy kérdésem és nem tudom valaki tudna-e segíteni nekem! Most vásároltam egy Motorola V3i mobiltelfont és az sms elküldésénél annyi karaktert használok, hogy 1 smsbe bele férjen, mégis 2 vagy 3 oldalban küldi el (ezt pedig a pénztárcám bánja). Hol tudnám beállítani, hogy ez 1 oldalra minimalizálódjon? Nokiánál tudom, de Motorolás ismerősöm sajnos nincsen! Előre is köszönöm a segítséget!
DVlad Creative Commons License 2008.08.05 0 0 151

Szerencsés. Kár.

Előzmény: Törölt nick (150)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.05 0 0 150
Igen, kaptam, és nem vagyok Pesti.
Előzmény: DVlad (149)
DVlad Creative Commons License 2008.08.04 0 0 149
Az első sorra nincs komment? :DDD
Előzmény: Törölt nick (148)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.04 0 0 148
Látszólag megy. Felismeri, szerinte kapcsolódik is, de bevallom őszintén nem teszteltem, hogy akkor most pontosan merre hány méter.
Előzmény: DVlad (146)
DVlad Creative Commons License 2008.08.04 0 0 146

Ezek szerint te kaptál hozzá? Pesti vagy? :DDD

Neked megy a net rendesen és modemként is működik?

Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.04 0 0 144
Na, akkor megint...

A V9-cel milyen tapasztalataitok vannak zeneforrásként?
Azért kérdezem, mert nekem elég gyakran adja meg magát a lejátszója (memóriakártyán tartom a zenéket). Szoftver majdnem a legfrissebb (Tudtommal 5.07a az utolsó, az ez előtti van fenn.)
Kb. két hetes és máris több bajom van vele, mint a Nokiákkal ~6 év alatt. Ez elég lehangoló... :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!