Keresés

Részletes keresés

Rastaman Creative Commons License 2000.06.12 0 0 2
Hat en is ma lattam (hangsulyozom, nem neztem!) utoljara a zomega tévét meg a bocsot!
Bocs...
Shalina Creative Commons License 2000.06.11 0 0 1
b0cs, hogy nem nulláztam, de mással v0ltam elf0glalva...
De m0st megteszem, mert előttem úgyis csak két 0 hozzászólás történt. :)
Előzmény: Csokis (0)
Csokis Creative Commons License 2000.06.11 0 0 0
Husz perc alatt nem nullazza le senki? mindenki focit nez? Tiz perce elolvastam, de gondoltam nem nullazok, mert ugyis nulla tevem van.
cs-boy Creative Commons License 2000.06.11 0 0 topiknyitó
Láttátok már a BOCS tévét? Ez most az eddig gyengén muzsikáló Omega TV (bp-i, földi sugárzású) újabb próbálkozása. Szerintem jól beleillik a nehézségekkel nézhető, igénytelen kistévék gettójába (lásd még Bp TV, ATV Naptévé nélkül, stb.). Láthatóan nem kívánnak túl sok erőforrást reszkérozni, az egész program egy stúdióból és benne (hogy valami pozitívat is mondjak: egy-két meglepően tehetséges) fiatal műsorvezetőkkel zajlik a néha idegesítően semmitmondó "műsor", amit mintegy "megbolondít" a betelefonálók kommentje. Ollan az egész mint egy képes rádióműsor. Azért a műsorvezetőket sem lehet simán végigdicsérni. A kellemes jelenségeken túl akad jó pár, akitől fél perc alatt a falra lehet mászni (asszem mester ákos az egyik, benkő balázs a másik, meg még pár, akinek a nevére nem emlékszem) Amikor nem a stúdiót látjuk, természetesen szar klippek mennek. Mit gondoltok erről a kis nyomorról? Meg általában a hasonló kistévék esélyeiről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!