Keresés

Részletes keresés

acm55 Creative Commons License 20 órája 0 0 29522
Jokki Creative Commons License 2 napja 0 0 29521

Őszintén megvallom, hogy sem Mátyus, sem Weitner képességeiről nem tudok mondani semmit. Csak azt látom, ami a pályán folyik.

A rövid változat: Előzőleg az összeomlás szélén táncolt a csapat. Az új edzővel össze is omlott.

Hogy ezek játékosok alkalmatlanok még futballistának is, nemhogy NBII-re, azzal egyet tudok érteni. Részemről ezeket srácokat eltanácsolnám valami szakmát tanulni, vagy raktári munkásnak Angliába....

Előzmény: Hajrá_Pécs (29519)
acm55 Creative Commons License 2 napja 0 0 29520

Hogy Mátyus kiválasztása orosz rulett -e vagy sem, azt mindenki döntse el maga, de valószínűleg más nem is vállalta volna el ezt a szedett-vedett csapatot. Nem véletlen az sem, hogy ezzel a vezetőséggel Márton pl szóba se állt. Pedig biztos vagyok benne, hogy ő szívesen segített volna a csapatnak.

Ameddig ez a fejetlenség (vagy leszarom mentalitás?) jelen lesz a legfelső vezetésben, addig komoly edző és játékos nem fog Pécsre igazolni és marad a vegetálás. Jobb esetben a másodosztályban...

Előzmény: Hajrá_Pécs (29519)
Hajrá_Pécs Creative Commons License 2 napja 0 0 29519

Én nem azt mondom, hogy Weitnert utólag más polcra helyezi az, amit a csapattól látunk, mert továbbra sem gondolom, hogy ő bármiben is kitűnne edzőként, vagy lenne benne spiritusz, de azt hiszem, realista edzője volt a csapatnak. Kb azt csinálta, amit ezzel a játékosállománnyal lehet. Borzalmas volt és nézhetetlen, jobbra-balra menekültünk a lelátóról. De kb ez volt minden, amivel a csapatot a víz felett lehetett tartani. Mert mostanra látszik az, amit egyetlen szakvezető sem mondhatott ki nyíltan a szezonban: a keretünk bűnrossz. Nem arról van szó, hogy pechesek vagyunk, nem jön ki belőlünk a tudás, vagy valami, hanem tömve vagyunk gyenge képességű játékosokkal, akiknek egy része marha közönyös is.

Németh óvatosan, Kulcsár egy fokkal erősebben, Mátyus meg hűbele módon, egy komplett átszervezéssel próbálta erősíteni a támadójátékot, és egyre jobban estünk szét hátul, miközben nem lettünk jelentősen jobbak elöl.
Mátyus kiválasztása ilyen szempontból szerintem erős orosz rulett volt, mert gyanítom, hogy őt nem a taktikai éleslátása miatt hozták ide (már ha volt bármi koncepció a kiválasztása mögött), hanem inkább azért, hogy mentálisan rázza fel a csapatot, amit nem tudom, milyen szinten teljesít, de látva azt, hogy részeg vadkacsaként futkosnak a játékosok a pályán, láthatóan nem elég, akkor sem, ha jól csinálja.

Előzmény: Jokki (29516)
bendeguz90 Creative Commons License 2 napja 0 0 29518

Vagy, hogy ha sajnos megtörténik a legrosszabb verzió, akkor legalább a legjobb kiesőként essünk , talán az NB 3-ből sem fogja vállalni mindenki, aki feljut az osztályozón. 

Előzmény: NB2 (29514)
Szongcen Galpo Creative Commons License 3 napja 0 1 29517

A részegekben nem lennének biztos.

Előzmény: Jokki (29516)
Jokki Creative Commons License 3 napja 0 0 29516

Az edzőváltással egyértelműen megváltozott a helyzet...

Addig nem rúgtunk és nem is kaptunk nagyon gólt, viszont győzni se tudtunk.

Ellenben most.... csak az nem rúg 3-4 gólt amelyik csapat részegekből áll, másnapos, vagy homályosan látnak valamitől...

Tiszta szégyen az egész. Nem az hogy kiesnek, ha kiesnek, hanem az hogy így. Mert rendben, hogy mondjuk Mosonmagyaróvár, vagy Tiszakécske, meg BVSC... de PÉCS?????? Így?

Áh bele se akarok gondolni jobban.

Szongcen Galpo Creative Commons License 3 napja 0 0 29515

Igen, Iparos u., vagy mi a neve. Voltam a régiben párszor és nekem is a régi vendég volt még meg, gondoltam most is ott van, hát az nagyon a hazai volt, nem is reklámoztuk magunkat nagyon. :)

Előzmény: Hajrá_Pécs (29513)
NB2 Creative Commons License 3 napja 0 0 29514

megkaptuk a licencet a másodosztályra, már csak bent kéne maradni :)

Hajrá_Pécs Creative Commons License 3 napja 0 0 29513

Én csak a régi Bozsikban voltam NB2-NB3-ban, és pesti lakosként pofátlanul belógtam a hazaiba, de úgy rémlik, hogy ott a temetőn keresztül kellett bemenni a vendégbe. Most hol van a vendégszektor? Abban a retkes kisutcában, ahol a sín is megy?

Előzmény: Szongcen Galpo (29506)
NB2 Creative Commons License 3 napja 0 0 29512

Jah, igaz :)

Az a baj, hogy annyira balfaszok vagyunk, hogy ezen csapatok ellen kb 0 esélyünk van. A többi meccsen kell pontokat szeretni. Talán...

Előzmény: Szongcen Galpo (29511)
Szongcen Galpo Creative Commons License 4 napja 0 0 29511

Csak számolgatok. Ha a Szegednek nincs esélye a feljutásra, akkor az utolsó fordulóban már nem agyon erőltetnék ellenünk, de ha van még lehetőségük feljutni, akkor mennek majd érte, mint állat. 

Előzmény: NB2 (29509)
bendeguz90 Creative Commons License 4 napja 0 0 29510

Úgy szerintem, hogy mind az ETO-val, mind a Szegeddel játszunk még. 

Előzmény: NB2 (29509)
NB2 Creative Commons License 4 napja 0 0 29509

hol is érint ez bennünket? :)

Előzmény: Szongcen Galpo (29508)
Szongcen Galpo Creative Commons License 4 napja 0 0 29508

Közben a félidőben vezet a Szeged Győrben. Ez nekünk nem túl jó, nagyon nem. 

Szongcen Galpo Creative Commons License 4 napja 0 0 29507

Kb lehet, hogy így lesz, de az is lehet, hogy nem. Még minden előfordulhat, de - ahogy írod - ezzel a hozzáállással nem nekünk adják bentmaradásra a kedvező oddszokat. 

Előzmény: VanekB.E. (29505)
Szongcen Galpo Creative Commons License 4 napja 0 0 29506

Jah, az a rácsos rámpa... Nem túl mozgásssérültbarát. A vendégparkoló meg tiszta 70-es évek, pont kint a mienk. 

 

Amszterdamban, meg Rotterdamban van ilyen szeparáció, hogy több emelet magas rámpán közelítheted meg a stadion vendégszektorát a több száz méterre lévő parkolóból.  

 

Előzmény: CrispoMiki (29504)
VanekB.E. Creative Commons License 4 napja 0 0 29505

A Budafok, BVSC, Pécs, Siófok négyesből lesz a két kieső, a Tiszakécske és Mosonmagyaróvár mellett. Tabellát, formát, sorsolást elnézve a Pécs és a Siófok esik ki még. Szerintem. Azért, hajrá Pécs.

CrispoMiki Creative Commons License 4 napja -1 0 29504

Jópofa stadion, de azért a vendégbe vezető út Bangladeshben vagy egy iraki menekülttáborban is megállná a helyét. 

 

Hogy a csapat hogy lehet ennyire szar, az számomra rejtély. Tegnap annyira alapvető passzokat, mozdulatokat is elrontottak a játékosok, ami két osztállyal lejjebb is ciki lenne. Kár érte, mert ez a Kispest is egy szar csapat (persze, mi még szarabbak vagyunk), talán itt lehetett volna egy pontot fogni.

Gondolom, a morál az all time mélyponton van most, Mátyusnak muszáj lelket rázni beléjük valahogy.

Előzmény: Szongcen Galpo (29503)
Szongcen Galpo Creative Commons License 5 napja 0 0 29503

Szarok voltunk, ez az igazság. Az "új" Bozsik viszont szép. Remélem lesz Pécsen is ilyen valamikor. 

NB2 Creative Commons License 5 napja 0 0 29502

És akkor legyünk pozitívak :) Ha ez a Haladás ki tudott kapni a gyakorlatilag kiesett Óvártól, akkor talán mi is nyerhetnénk ellenük!

Ráadásul ha nyernénk, hirtelen nem csak 5, hanem hirtelen 7-8 szereplős lenne a kiesés elleni harc!

NB2 Creative Commons License 5 napja 0 0 29501

Tényleg megérdemelnénk azt a rohadt kiesést :(

Hajrá_Pécs Creative Commons License 5 napja 0 0 29500

Ez a mai teljesítmény valami gyalázatos...

Szongcen Galpo Creative Commons License 5 napja 0 0 29499
Szongcen Galpo Creative Commons License 6 napja 0 1 29498

Ki-ki meccs lesz ez is. Ki kp-t kér, ki meg kártyát.

Előzmény: Hajrá_Pécs (29496)
Szongcen Galpo Creative Commons License 6 napja 0 0 29497

Off

Elkészült az Alba Aréna, melynek ráemelését a pécsi stadionra szánt pénz képezte.

https://www.vg.hu/alba-arena-46-milliardos-csarnok-szekesfehervar

 

Köszönjük, szép lett.

On

Hajrá_Pécs Creative Commons License 2024.04.19 0 0 29496

Elnézve a hátralevő meccseinket, szerintem ez a Honvéd elleni az egyik legnyerhetőbb. Teljesen rottyon van ez a csapat. Nagyon kéne a 3 pont vasárnap.
Nem tudom, odaérek-e a meccsre, de napok óta szakadok azon, hogy a Bozsik pénztárában csak kp-s fizetést fogadnak el, a büfében pedig csak kp-mentest. :))) Ezt vajon melyik zseninek sikerült így összehoznia?

Hajrá_Pécs Creative Commons License 2024.04.16 0 0 29495

Persze, csak Kiss Lacinak az NB1-es kieső és az NB2-ben feljutásra pályázó csapata is nagyságrendekkel jobb volt, mint ez, egyrészt minőségben is, másrészt pécsi kötődésű játékosai is akadtak az öregnek.

Oké, hogy igyunk vért, csak megint arra tudok visszautalni, amit múlt héten írtam: nem véletlen dolog az, hogy ilyen kevés gólt lövünk. Most Terbe találata is egy tök esetleges semmiből jött. Én nem hiszem, hogy ez a garnitúra bárkivel szemben fel tud menni úgy a pályára, hogy erőből megverjük az ellenfelet és kész, mert a csapatunk támadásban irtó alacsony minőséget képvisel. Hátul még úgy-ahogy megvagyunk, tehát a helyzet egyszerű: nem kaphatunk gólt, mert jó eséllyel nem tudunk többet lőni. Így kell valahogy kiszerencsétlenkedni a pontokat.
Hogy ezzel megérdemelnénk-e a bennmaradást? Nem. De a riválisaink sem. Nem érdemalapon fog eldőlni.

Előzmény: NB2 (29493)
VanekB.E. Creative Commons License 2024.04.16 0 0 29494

Igen az eleje úgy nézett ki, hogy idegenben jó az X-et játszottak, a vége meg nem tudatos volt, hanem elfáradás (fizikai és taktikai is). Az első félidő 15-45 perc közötti rész nézett ki csapatjátéknak egy elvileg tabella szerinti gyengébb csapat ellen. Rossz a sorsolás a hat meccsből egy meccs olyan, hogy az ellenfélnek teljesen mindegy az utolsó körös Szeged elleni, talán még a Soroksár elleni, de ugye ők budapestiek és inkább a Budafokot és/ vagy BVSC-t "segítenék". A többi meg az ellenfeleknek is fontos, nem beszélve a riválisok jobb sorsolása is ott van.

Előzmény: NB2 (29491)
NB2 Creative Commons License 2024.04.16 0 0 29493

csúnya lesz amit írok, de akkor nem is érdemlünk bent maradást

 

emlékeim szerint Kiss Lacinál vért ittak a srácok

Előzmény: Hajrá_Pécs (29492)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!