Keresés

Részletes keresés

Pacemaker Creative Commons License 2021.03.01 0 0 445
No meg most megnezzuk minden keknek feltunoen jol megy e az ugyessegi.
Előzmény: Pacemaker (444)
Pacemaker Creative Commons License 2021.03.01 0 0 444
Ezek normalisak? Gyakorlatilag a bajnokok ultettek Krisztiant.

Igen ilyenkor motoszkal az ember tudataba hogy csak nem ennyire hulyek a bajnokok.
-Neomundi- Creative Commons License 2017.10.05 -1 0 443

Tisztelt Páholy tagok és nem páholy tagok!

Örömmel értesítelek benneteket, hogy a Magyar Diablo Páholy ismét létezik.
A páholy oly, mély nyomokat hagyott bennünk, hogy kötelességünknek éreztük helyre állítani.
Témába vágóan ezúttal a Diablo 3-al foglalkozunk, töltjük tartalommal  a Tudás Fáját!
Mint minden egy Diablo résznél új a játék hangulatához illő weboldal kinézet várt benneteket ez ezúttal is így van.
Ezen felül kutató munkába kezdtünk a volt Diablo Páholyos tartalmak előkerítése céljából és a jó hír, hogy sikerrel jártunk a régi tartalmak nagy része újra elérhetővé vált!

Bővebben a páholy történetéről itt olvashatsz.


http://diablopaholy.hu/

Soltaire Creative Commons License 2012.04.23 0 0 442

1996ban jelent meg...én 1997-től játszottam vele. Neten még betárcsázóssal éjszakánként 1998-tól.

 

"Vándor, te, ki e sorokat olvasád,

Tudd, izzásod nem tart örökké!

Hamu lészen az, mit szél fúva széjjel,

De mi méltó rá, megtartá az emlékezet!"

(Pink Sonja-Fegyvertelenek klánja)

Előzmény: FanTom_77 (441)
FanTom_77 Creative Commons License 2012.04.08 0 0 441

Az, hogy megszűnt.



[ A többségnek semmi, annak a néhány száznak örök emlék.     ]

[ 1994-ben valami elkezdődött, 2002-ben megváltozott és      ]
[ 2004-ig tartott a lendület. Valami olyanban vettünk        ]
[ részt, ami mára teljesen kihalt,de az évek alatt született ]
[ barátságok nem fakultak. Sokan nem felejtettünk, nem       ]

[ tudtunk felejteni,mentettük,ami menthető és titkon bízunk  ]
[ még egy utolsó dobásban...                                 ]

 

http://diablo3.hu/ oldalon van a folytatás amíg nem indul újra a Páholy.

Előzmény: Nikausz (440)
Nikausz Creative Commons License 2012.03.31 0 0 440

Mi baja jelenleg az oldalnak?

Archer81 Creative Commons License 2008.07.26 0 0 439
Sziasztok!

Most, hogy bejelentették a Diablo 3-at, elfogott a nosztalgia és keresgéltem a régi játékok után. Találtam egy meglepő modot a Diablo Hellfire-hez, amit már több, mint 2 éve folyamatosan fejlesztenek, és elég komolyan: nem egy pár száz kilobájtos valami.


http://www.thehell.narod.ru/


A honlap elérhető magyarul is, ott a magyar zászló a többi mellett. :-) A readme is meg van magyarul. Érdemes megnézni. Az eredeti játékokkal együtt majdnem másfél GB a teljes verzió. 2 új karaktergrafikát is csináltak az eredeti 4 mellé, meg plusz zenét is CD-nyi méretben. Próbálják integrálni a Diablo 1.09 patch javításait is, ami kimaradt a Hellfire 1.01-ből. Mindenki véleményére kíváncsiak, sőt a fejlesztésbe is be lehet szállni.

Jó játékot kívánok!
-Barnus- Creative Commons License 2008.07.08 0 0 438
Mostmár működik a regisztráció és az elfelejtett jelszó gomb is:)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.23 0 0 437
Én meg a felhasználónevemre nem emléxem :)
Előzmény: vonyós (436)
vonyós Creative Commons License 2006.12.19 0 0 436
sziasztok!

régen játszottam mar a Dioval de most ujra elkezdtem... anno regisztraltam a Páholyra csak elfelejtettem a jelszavam... a belepeskor pedig az "elfelejtetted a jelszavad? katt ide" linkre kattintva megjelenik minden csak nem működik... mi történt? tud vki segiteni? hgergo@invitel.hu
LordMersey Creative Commons License 2003.01.07 0 0 435
Konkrétan nem keresek semmit, de jó volt nézegetni azt a honlapot. Elég igényes volt. A diablo.hu és társai meg sem közelíti.
Előzmény: Androidus (434)
Androidus Creative Commons License 2003.01.07 0 0 434
Mi az, amit keresel, és nem találod meg máshol?
Előzmény: LordMersey (433)
LordMersey Creative Commons License 2003.01.02 0 0 433
THX!
Ja ezt keresem. Sajnos úgy látom valóban megszünt, a többi, meg elég gagyi.
Előzmény: Gonosz Csiga (432)
Gonosz Csiga Creative Commons License 2002.12.30 0 0 432
Hi!

Ezt keresed nem?:

Heaven's Gate - Diablo2 Centrum

http://diablo.fantasy.hu/

Hát lehet rosszull látom, de szerintem ez az oldal megszűnt, úgy, ahogy van. Vagy átköltözött vhova, de nem tom hova.

Előzmény: LordMersey (431)
LordMersey Creative Commons License 2002.12.30 0 0 431
Üdv!
Réges régen volt valami fantasy.diablo.hu, vagy vmi hasonló, amit az istennek nem találok meg!
Ha valaki segít megköszönöm!
Dobcsi Creative Commons License 2001.06.04 0 0 430
Üdv,

Van valakinek kedve gamézni egyet TCP/IP-ben? Vagy tudja valaki hol találhatok embereket?

Dobcsi

Sallai Creative Commons License 2000.11.18 0 0 429
Problema megoldva.
Előzmény: Sallai (428)
Sallai Creative Commons License 2000.11.03 0 0 428
Volna egy kis gondom az oldallal.
NEM TUDOK REGISZTRALODNI!!!!
Beirok mindent es aztan annal, hogy be kell irnom a karakterem szintjet es a NETes dolgait, utana nem megy. Ranyomom, hogy mehessen tovabb,tovabb is megy, de LEALL. Siman all. A hatteret behozza, de nem tudok mit csinalni.
Noob Creative Commons License 2000.10.25 0 0 427
Hi,

Bocsi, hogy nem a témához kapcsolódik, de ezért nem akarok új topicot nyitni.
Szóval szeretnék barátokat. Olyanokat, akik szeretik a játékokat (PC-n és konzolon), valamint vannak kapcsolataik, így olcsóbban tudnak megszerezni, hardvert, szoftvert,stb. Várom leveleteket a
saibot@freemail.hu
címre.Írjatok!!!!!!!!1
Amint tudom megnézem, csak nem otthonról netezek.

Noob

Ui.:Leveleteket előre is köszi!

Darkmage Creative Commons License 2000.10.15 0 0 426
Apropo, ha van valaki kreativ ember aki szintin játszik,van is szintije (vagy midi bill+hangmodul stb) + még szivesen játszana egy most alakulo dark-os atmospheric/industrial zenét játszó zenekarban az ide irjon: darkmage@darkfear.com :)
DnP Creative Commons License 2000.09.12 0 0 425
Re!

Nekem pl megvan a VIADALA osszes cucca de semmi sem tortent...
kene valaminek lennije?
ja igaz a gyuru nincs.. de az sarga amugyis..
azt is meg kene keresni?
mert van pancel csimma meg minden..
a 150%os stamina csimma tokjo..

Tersius Creative Commons License 2000.09.01 0 0 423
Es lon, mar meg is javult :) Gyors, mint a villam.

Thx to UTD :)

Előzmény: Törölt nick (422)
DesDmona Creative Commons License 2000.08.30 0 0 421
Nem csak neked teker pár percet a sok hozzászólásos termeknél. Már megtaláltuk a hiba okát, dolgozunk rajta, hamarosan fölkerül a frissítés.
Előzmény: Törölt nick (420)
Nerzhul Creative Commons License 2000.08.30 0 0 419
Mondjuk inkább, hogy elköltözött. Most a diablo.hu-n van a Páholy hivatalos fóruma.
Előzmény: Egri2 (418)
Egri2 Creative Commons License 2000.08.30 0 0 418
Ez egy brontosaurus fórum...éppúgy kihalt...
Tersius Creative Commons License 2000.08.11 0 0 416
Perverzioooo??? Ugyamman :) En elsore pakolas kozben tettem bele, (eloszor meglepodtem, hogy miert nem cserelte ki a kezemben levo diamondot a legre, mikor ratettem :)

De azert perverzionak ne nevezzed, szerintem nincs is annal szebb, mikor egy barbar a wirt labaval hadakozik!!! (nekem rare van, Charsi Imbueolta!!! :)

Előzmény: Törölt nick (413)
DesDmona Creative Commons License 2000.08.11 0 0 415
Ha az utolsó küldetés nincs befejezve, akkor nem tudsz még night-on játékot kreálni, de úgyis látnád, mert ha már lehet, előbb mindenképp választani kell, csak úgy enged tovább.

Arra tippelek, hogy aki kreálta a játékot, az már egyszer megölte Diablót, ezért amikor beléptél a játékba, és rákattintottál volna a küldetésre, azt olvashattad volna, hogy ebben a játékban nem csinálhatod meg ezt a küldetést, csak egy újabb játékban. Ez azért van, hogy a tápos karik mellett csellengő kicsik ne csusszanjanak így át a nehéz dolgokon :)

Szóval a válasz az, hogy naná, hogy nem kreálhatsz night játékot, amíg az utolsó küldetés normálon aktív! Lehet, hogy lejátszotta az animációt, persze, hiszen ott voltál, de nem értékelte küldetés megoldásának, úgy tessék szépen visszamenni, játékot kreálni magad, és abba aztán behívhatsz már akárkit (ezt már nem bírták megakadályozni :)

Előzmény: bömbi (407)
druss42 Creative Commons License 2000.08.11 0 0 414
sziasztok

Na en azert raktam bele gemet , mert maskepp nem nyilt meg a portal.hiaba nyomogattamn a transmute gombot nem tortent semmi.Utana kivettem a labat beleraktam egy kovet visszaraktam , es egybol megnyilt a portal .Ezert gondoltam , hogy ez lehet a gond

Mas. A zold targyakbol mi lesz ha mind megvan ?
Mert istennek se sikerul osszeszedni ,mar van harom kulonbozo fajtabol ketto .Szoval milyen speci dolog lesz ha megvan ?

druss42

Tersius Creative Commons License 2000.08.10 0 0 412
Igen, azt gondolom, en is csak arra akartam rakerdezni, hogy megis minek kellene koveket tenni abba a szerencsetlenbe :)

Mondjuk en tettem, egy flawless valamit anno bele, de az veletlen volt :)

Előzmény: Törölt nick (411)
Tersius Creative Commons License 2000.08.10 0 0 410
Minek a micsodajaba tettel te milyen koveket???
Előzmény: druss42 (409)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!