Keresés

Részletes keresés

Makk Frigyes Creative Commons License 4 napja 0 0 183273

Az a baj, hogy működésképtelen gépet jó karral nem találok, vagy ha mégis, akkor nem szállítanak Magyarországra, vagy csak nagyon drágán. Jól működő gépet éppen lehetne kapni (kb. annyiért, amennyiért az új kart kapnám meg cakk-pakk), de azt meg értelmetlennek látom, hogy megveszek egy jól működő gépet, leveszem róla a kart, aztán meg pakolgatom egyik helyről a másikra...Inkább lemondok róla, hátha más megvenné és használná egyben.

Előzmény: Szabi32 (183272)
Szabi32 Creative Commons License 5 napja 0 0 183272

Igen, itt neked kell mérlegelni, hogy ér-e ennyit az egész.., én biztos

hogy inkább keresgélnék, egy rossz, hibás gép után, ami ilyen karral

rendelkezik. Régen, volt hogy én is képes voltam megvenni egy gépet

a kar miatt, (ehhez volt a Solis kar) mondjuk az üzemképes, hibátlan,

géppel együtt vásároltam meg! Az a mérgesítő, hogy a nyolcvanas -

kilencvenes évek elejéig, rendes réz karral együtt kerültek forgalomba,

az összes Olasz kisgépek..! Most meg,,szinte már műanyagot-és alut,

használnak csak, és minden Kínában készül már.!:-(

 

Előzmény: Makk Frigyes (183271)
Makk Frigyes Creative Commons License 5 napja 0 0 183271

Mondjuk 30.80 GBP + szállítás (kb. 20 GBP) + a 27% ÁFA.... Hát....meglátjuk.

Előzmény: Makk Frigyes (183270)
Makk Frigyes Creative Commons License 5 napja 0 0 183270

Végül lehet, hogy csak lesz új kar! Most ránéztem az említett oldalra, ma ismét készleten lévőnek mutatja a kart.

Előzmény: Szabi32 (183267)
Szabi32 Creative Commons License 5 napja 0 0 183269

Nincs mit, sok szerencsét hozzá..!

' azon röfi kar van, amit valóban rá lehet rakni az Aroma-ra, (fordítva viszont nem megy) "

Igen, mert különböznek egymástól a kartartón található karmok helyei, méretei..

 

Előzmény: Makk Frigyes (183268)
Makk Frigyes Creative Commons License 5 napja 0 0 183268

Van egy Napolissima-m is, azon röfi kar van, amit valóban rá lehet rakni az Aroma-ra, (fordítva viszont nem megy). Mindkettőt használom (otthon+munkahely), úgyhogy azt nem akarom a Napolissima-ról levenni.

Volt egy angol oldal, ahol lehetett újonnan kapni réz kart, de most éppen "out of stock" a helyzet.

Mindenesetre köszönöm a tippeket, igyekszem keresgélni.

 

Előzmény: Szabi32 (183267)
Szabi32 Creative Commons License 5 napja 0 0 183267

Pld.az Isomac Giada, Solis Crema SL70, Miostar, Jura Rio, Black & Decker EM5->

(Ilyen gépem van is, és lehet hogy eladó lesz.) Egy hófehér rézbojleres Saeco

Aromához pedig, egy Solis SL70 kar van, ez egy nagyon masszív kar, súlya is

van rendesen.!:-) De maga a kart külön beszerezni, gép nélkül, szinte lehetetlen!

 

 

Előzmény: Makk Frigyes (183266)
Makk Frigyes Creative Commons License 5 napja 0 0 183266

Kedves Fórumozók!

Apró előrelépésként le szeretném cserélni a Saeco Aroma gépem nyomásfokozós karját nyomifoki nélkülire.

Tud valaki olyan kart javasolni, amelyik mindenféle átalakítás (fúrás-faragás-esztergálás) nélkül használható rajta?

Igen, tudom, hogy ha kiszedem a belsejét, akkor már eleve ilyen lenne, de mivel éppen szétesőben van a gyári kar, egyfajta előremenekülésként inkább egy új karba ruháznék be.

Előre is köszönöm az esetleges ötleteket!

Üdvözlettel:

Frigyes

ronin s8 Creative Commons License 6 napja 0 0 183265

👍

Előzmény: coffein2 (183262)
coffein2 Creative Commons License 6 napja 0 1 183264
Előzmény: ronin s8 (183261)
coffein2 Creative Commons License 6 napja 0 2 183263

"Ha mégis befut egy igényesebb kávéfogyasztó a kompromisszumos szimpládba - hát majd jönnek mások legközelebb ... 😉 "

 

Én nem írnék más kávéjáról véleményt, amíg nem kóstoltam.

, de nem vagyunk egyformák.... , szerencsére:

Előzmény: ronin s8 (183261)
coffein2 Creative Commons License 6 napja 0 0 183262

Nekem kis kávézom van, de a kávéra igényes vagyok. A visszajelzések is ezt igazolják.

Volt olyan időszak, amikor 2 darálóval "dolgoztunk"

Azt iszom én is amit főzök másnak , általában 4 ristrettót.

Előzmény: ronin s8 (183261)
ronin s8 Creative Commons License 6 napja 0 0 183261

Nem mondtam, hogy nem lehet, de más daráló beállítás kell neki, ami gyakorlatilag kivitelezhetetlen.

 

Magyarországon, ahol teljesen igénytelen a nép, tök mindegy, mit csinálsz. Ha mégis befut egy igényesebb kávéfogyasztó a kompromisszumos szimpládba - hát majd jönnek mások legközelebb ... 😉 

Előzmény: coffein2 (183260)
coffein2 Creative Commons License 6 napja 0 0 183260

Az első mondatoddal maximálisan egyetértek. Azért hidd el egyes karral is lehet jó kávét főzni, csak oda kell figyelni.

Előzmény: ronin s8 (183257)
coffein2 Creative Commons License 6 napja 0 0 183259

22 éve csinálom! Kávézó ....

Előzmény: heted7 (183258)
heted7 Creative Commons License 6 napja 0 0 183258

Számolj picit. Egy 10,000 Ft/kg-os kávé grammja 10 Ft. Ha kiöntesz 8 grammnyi kávét, akkor buktál 80 Ft-ot. Egy szimpla minimum 600. Cserébe van egy jó minőségű kávéd.

 

"egy kiskanálnyit ráöntünk, vagy szorosabban húzzuk rá a kart"

 

Egyszer menj be egy _jó_ helyre és nézd meg hogy készül a kávé! Megsúgom, nem így.

Előzmény: coffein2 (183256)
ronin s8 Creative Commons License 6 napja 0 0 183257

Duplából jobb a kávé. Több őrleménnyel érintkezik a víz, és a felület számít. Egy jobb kávézó inkább tartja a minőséget, nem kockáztatja, hogy elmenjen máshova a vevő legközelebb. Plusz konzisztensebb a technika. Nyílván igyekeznek összegyűjteni a páros rendeléseket.

A haszonba ez belefér. Olaszországban ez szinte mindig így van. Kivéve, ha románok, vágottszeműek, vagy albánok viszik a kávézót... 😉 

Előzmény: coffein2 (183256)
coffein2 Creative Commons License 6 napja 0 0 183256

Na, ekkora hülyeséget, hogy kiöntik a kávét...

 

ha a dupla karra van belőve, egy kiskanálnyit ráöntünk, vagy szorosabban húzzuk rá a kart.

Nettó 8-10 ezer forintos kávét kiönteni???

Előzmény: heted7 (183251)
fistic Creative Commons License 2024.03.09 0 0 183255

Ha kell van valahol egy rugós tömörítőm...

Előzmény: Faramuci69 (183253)
heted7 Creative Commons License 2024.03.09 0 0 183254

Kuplung, de igen. A hasonlat jó, sokat kell gyakorolni és nem feladni. Persze előrelépés csak akkor lesz, ha jó irányba próbálkozol. A mérleg, tamper segíteni fog.

 

Amire még számíts: el fogod érni hamar azt a szintet, amikor már a legtöbb étterem és kávézó kávéja nem ízlik, mert jobbat csinálsz. Döntsd el, hogy akarod-e. De asszem már döntöttél :)

 

Kérdezted az alapanyagot is: hát, az tuti, hogy rossz kávé(bab)ból nem főzöl jó kávé(ital)t. Nem tudom, egy döglött kávénál a lefolyás mennyire más, de pl. crema-t ne nagyon remélj ócska kávétól.

Előzmény: Faramuci69 (183253)
Faramuci69 Creative Commons License 2024.03.09 0 0 183253

Köszönöm a segítséget. Beszerzek egy tampert és egy mérleget. Mégis hihetetlen, hogy mennyire nehéz precízen bellítani. Kicsit olyan ez mint a kezdő vezető és a kuplunk esete. :)

Giuseeppe Creative Commons License 2024.03.09 0 0 183252

Az, hogy az őrlő 8-10 grammot őröl, gondolom, azt jelenti, hogy be lehet programozni az adagot. Az én őrlőmön is van időzítő, és úgy állítom be, hogy egyszerre a szükséges adagnál valamivel kevesebbet adjon ki. Azt megmérem (tizedgrammos pontosságú mérleggel), és utána kikapcsolom az időzítőt, és manuálisan folytatom. Így nekem könnyű belőnöm a mennyiséget. 1-2 gramm különbség sokat jelent, különösen 1 adagnál.

 

Az őrlőben maradó kávé régi probléma, és a vendéglátóipari őrlőknél nem is kiküszöbölhető átalakítás nélkül. Pazarlás ugyan, de azt lehet csinálni, hogy egy-egy kávékészítés előtt kiőrölsz annyit, amennyi feltehetőleg benne marad, és akkor az adott kávéhoz egységes őrleményt használsz.

 

A tömörítésben segíthet egy rugós tömörítő: azokon akár állítható is a szükséges erő.

 

 

Előzmény: Faramuci69 (183248)
heted7 Creative Commons License 2024.03.09 0 1 183251

"Szeretném az is elérni, hogy a dupla karral pont kétszerannyi kávét főzzek le 30 másodperc alatt, mint a szimplával."

 

Ez is érdekes. Igazából a dupla kar nem úgy "működik", hogy kétszer annyi kávét raksz bele és kétszer annyi folyadék jön ki belőle ugyanannyi idő alatt. Be kell lőni a darálót az adott karhoz, hogy kb fél perc alatt annyi folyjon át rajta, amennyinek kell. Ez más-más állás a darálón a szimpla és a dupla karnál. Kávézókban szoktak olyat, hogy belövik a darálót a duplára, és ha kérsz egy szimplát, akkor két csészét raknak a kar alá, és az egyiket neked adják, a másikban lévő kávét kiöntik.

Előzmény: Faramuci69 (183249)
heted7 Creative Commons License 2024.03.09 0 0 183250

A többiek majd kijavítanak, de hogy elkezdődjön a beszélgetés, írok egy választ.

 

Úgy tűnik, mintha egy Ferrarit használnál Debica gumikkal, tescos olajjal és kéz alatt vett, "okosba' szerzett" benzinnel :)

 

Egy tizedgramm pontos mérleg filléres költség, és sokat segíthet abban, hogy kevesebb legyen a változó tényező. Egy jó tamper sem drága, és szintén segít a konzisztens minőség elérésében. Fontos az is, hogy tamperelsz: egyenletes legyen (vízszintes a tamper) és kb. egyforma erővel. Csodák nincsenek, rendesen ledarálva, ugyanannyi kávéval, ugyanúgy tamperelve kb. ugyanaz kell legyen a lefolyás.

Előzmény: Faramuci69 (183249)
Faramuci69 Creative Commons License 2024.03.09 0 0 183249

Szeretném az is elérni, hogy a dupla karral pont kétszerannyi kávét főzzek le 30 másodperc alatt, mint a szimplával.

 

A kávé minősége mennyire befolyásolja a lefőtt mennyiséget?

 

Faramuci69 Creative Commons License 2024.03.09 0 0 183248

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, mert teljesen örületbe kerget a darálóm és a kávéfőzőm.

 

A fő probémám, hogy ha 30 másodpercig engedem le a kávét, akkor teljesen váltózó mennyiséget kapok, 15 és 50 mililiter között. Esélyem sincs beállítani 20, 25 esetleg 30 milliliterre a lefőtt mennyiséget.

 

Daráló: már itt kezdődnek a gondok. Egy régebbi Mahlkönig Vario K30-at használok. Próbáltam beállítáni az örlési finomságot és az örlési időt, de nem kapok konzisztens eredményt. Elvittem egy szerelőhöz, de szerinte jól működik a gép. Valahol 8-10 grammot darál. Itt felmerül a konyhai mérlegem pontossága mint korlátozó tényező. Lehet, hogy a daráló egységesen darál, csak a mérlegem nem tökéletes.

 

Mit eredményez minden más változatlansága mellett, ha 1-2 gramm kávéval többet darálok és főzök le?

 

Tfh ledaráltam 8-8.5 gramm kávét. 

Ezután tamperolok. Jelenleg csak egy műanyag tamperolóval. Lehet, hogy ez a hiba?

 

A kávéfőzőm egy új la Pavoni gép. Nem a teljesen manuális. A kazánban keletkező gőzt én engedem ki a kar felhúzásával majd elzárom 30 másodperc elteltével.

 

Hiába tesztelem a teljes folyamatot, úgy tűnik túl ezt nem elég pontosan teszem. Nem tudom mire kellene még odafigyelnem, de biztos van mire. A tamperolás egységessége valszeg elég fontos tényező. Lehet, hogy az is komolyan befolyásolja a folyamatot, hogy meddig áll a darált kávé a darálóban. Ennél a típusnál nem ürül ki a daráló a darálás után, ezért nehezebb a kísérletezés is, hiszen a változtatás hatása nem azonnal jelentkezik.

 

Bármilyen ötletnek nagyon örülnék, mert jelenleg reménytelennek tűnik, hogy egy konzisztens minőséget állatsak elő.

 

Webon Creative Commons License 2024.03.08 0 0 183247

Üdv Mesterek! 

Van egy LaSpaziale S2 gépem amit néhány éve nem használtam. Most eladás előtt áll de bekapcsolás után gondol egyet és az összes led egyszerre villog rajta és kattog a gép. A bojler szépen fűt, gőzkarok működnek rajta szépen. Mi lehet a gond? Talán hülye kérdés de lehet esetleg, hogy kevés neki az áram? Nem ott próbáltam ahova be volt anno kötve. Köszi előre is! 

ttlfeg Creative Commons License 2024.03.05 0 0 183246

Szia! Érdekelne a hibás géped, ha végül újat veszel. Az emailcímem publikus.

Előzmény: Ruskizene (183226)
endrepp Creative Commons License 2024.03.04 0 0 183245

Szívesen. :)

Előzmény: Judak1 (183244)
Judak1 Creative Commons License 2024.03.02 0 0 183244

Igen meg van a kis zseb, furcsa is volt hogy  miért van ott, de most már értem.

 

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Nem gondoltam volna hogy ez a fórum még él, kb 14 éve volt az utolsó hozzászólásom, még másik nickkel.:)

Előzmény: endrepp (183243)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!