Keresés

Részletes keresés

iLane Creative Commons License 2000.03.10 0 0 3
Az irces ismerkedessel kapcsolatban mar elmondtak, amit en is gondolok. A tavolsag miatt viszont kar volt lemondani. Ismerek olyan part, akik 4 evig jartak egymashoz 200km-ert utazva, aztan osszekoltoztek. Tehat ha szerelemrol van szo, akkor ez nem akadaly. Lehet, hogy nem is akartad annyira?
Előzmény: pitya (1)
buta Elizabeth Creative Commons License 2000.03.09 0 0 2
Amit tettel, nem volt bakloveszet,
csak vigyazz, hogy ne legyen belole bakloves-szett
mert ha egymast kovetik a baklovesek,
meg elkonyvelnek a vegen vak lovesznek...

Ha ugy erzed, hogy bakloves volt, irj neki meg egyszer. 2o evesen az ember azt hiszi, hogy minden dontesenek hatalmas sulya van es hogy a dontesek megvaltoztathatatlanok.3o evesen tudja, hogy az elrontott donteseket muszaj ujakkal helyrehozni...
Fel a fejjel!
Udv,
Elizabeth

pitya Creative Commons License 2000.03.08 0 0 1
Hali!

En a helyedben ovatosabb lennek ezzel az irces ismerkedessel. Most a csajok lehet leszedik a fejemet, hogy elrontok valakit akinek vegre nem kell bizonygatni, hogy lanybol van az a lany...
Sajnos tul sok a degeneralt hulye, aki szorakoztatonak talalja, hogy lanynak kiadva magat, jot rohoghet az illeto oszintesegen, erzelmein. Egy fotobol szerintem ne vonj le messzemeno kovetkezteteseket. Kulonosen ha AlScan polo van a lanyon:>> Nem mondom, hogy nem ircelnek szep lanyok (ismerek olyat aki szep lany, es ircel), de nem ez a jellemzo... Az nemikepp erdekesse teszi a helyzetet, hogy mindenaron el akart hozzad menni.
Minden esetre en azt kivanom neked, hogy ez legyen eleted legnagyobb baklovese!!
Az irces ismerkedeshez meg annyit, hogy szerintem a nonverbalis kommunikacio hianya miatt soxor azt hiszi az ember, hogy megtalalta az igazit (Õ), aztan kiderul, hogy az illeto csak egy nagy nulla (0). Konnyu tevedni.

bye

Előzmény: Pizzasfiu (-)


larzen Creative Commons License 2000.03.08 0 0 0
Nézd, nem mondhatod azt, hogy baklövést követtél el, hiszen nem történt még semmi. Történhetett volna, de ez a rövid IRC ismeretség nem biztosíték, hogy hosszú távon is illettetek volna egymáshoz. Kihagytál egy lehetőséget, de ez nem jelenti azt, hogy ez lesz életed legnagyobb baklövése. Ha az aláírásod meg az életkorod, akkor meg főleg.
Előzmény: Pizzasfiu (-)
Pizzasfiu Creative Commons License 2000.03.08 0 0 topiknyitó
Hi!

Harom honapja tortent. Talalkoztam interneten (irc -en) egy lannyal. Nyugodtan mondhatom, szerelmes lettem bele. Gyonyoru volt, belsoleg es kulsoleg egyarant (kuldott kepet). Az egyetlen problema a koztunk levo 80 kilometer volt. De o (!) ennek ellenere le akart jonni hozzam. Utolso pillanatban lemondtam. Velemenyem szerint ennek igy nem sok ertelme lett volna hogy neha talalkozunk, amikor el tudunk menni egymashoz. Ezt most is igy gondolom, megis eddigi eletem legnagyobb baklovesenek erzem. Azota is, sot ez meg fokozodott. Szornyen rosszul erzem magam.
Na most ezt kiirtam magambol, bar oszinten megvallom ettol nem lettem boldogabb. Irjatok plz valamit!

(15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!