Keresés

Részletes keresés

CargoofSingularCrew Creative Commons License 2012.08.29 0 0 9

Hello!

 

Blogajánó C64 témában:

 

http://tehernaplo.blog.hu

 

 

Előzmény: Maros Isti (5)
GeriC64 Creative Commons License 2006.11.08 0 0 8

Sziasztok,

 

tudnátok segíteni az irányítással kapcsolatban a CCS64 V3.1-es emulátornál?

Melyik beállítást kell használni a billentyűzethez?

Nekem nem igazán működik, pedig végigpróbáltam az ALT+F7, F8-at, de nem mozgott pl. a space taxi, a fire gombra sem reagált.

Mit kummantok el?

 

Köszönöm a segítséget előre is.

WhiteWolf Creative Commons License 2006.02.28 0 0 7
Én ezt javaslom neked: http://www.viceteam.org/
Előzmény: bocej (6)
bocej Creative Commons License 2006.02.05 0 0 6

Sziasztok!!

 

Ha valaki tudna segíteni hogy milyen szofver kell ahhoz hogy a pc-en tudjak játszani c64 es játékokkal és leírna egy címet ahonnan lelehet tölteni azt nagyon megköszönném.

Maros Isti Creative Commons License 2004.10.15 0 0 5
Hali!

 

Egy kicsit tanácstalan vagyok. Volt annó egy fergetegesen jó kis C64-es autós játék, aminek nem jut eszembe a címe. A kazetta, amire fellett véve még – elméletileg – megvan, de a gubanc az, hogy a magnóm már évek óta megadta magát ezért megváltam tőle, ezért a kaziról nem tudom betölteni a programot. Abban szeretnék tehát segítséget kérni, hogy ha tudja valaki a címét a keresett játéknak, akkor írja meg nekem.

 

Emlékeim szerint a játék elején 3 vagy 4 pálya közül lehet választani. Ezután egy körmenü segítségével megadható a játékos neve. Lehet még egy kis emberke fejet is választani, hogy ki integessen ránk az autóból. A verseny során tíz vagy több autó mögül kell rajtolni. A képernyő tetején egymás mellett balról jobbra fel vannak tűntetve az autókban ülő egyének arcai köztük a miénk is. A verseny során a helyezéstől függően ezek folyton változnak. Ha előzünk, akkor az autót vezető figuránk felénk fordul, s integet egyet örömében. Az út két oldalán különböző objektumok vannak, melyeknek ütközni nem ajánlatos, mert az autónk megpördül, port kavar, visszavált, lelassulunk, és sorra megelőznek azok, akiket véres verejtékkel sikerült magunk mögé utasítanunk. Én olyan pályákra emlékszek, ahol az út mellett kő oszlopok vannak egy bizonyos szakaszon. Sőt van olyan pálya, ahol az út mellett házak vannak vagy éppen egy ugrató is van, esetleg egy felüljárón kell kanyarogni, s ha óvatlanok vagyunk, akkor le lehet esni az ívről, ami szintén kellemetlen.

 

Ha ezen leírás alapján felismerhető a játék, akkor örülnék, ha valaki megírná a címét.

 

Előre is köszönöm.

 

Üdv: Isti

 

[ marosisti@freemail.hu ]
ORCSI Creative Commons License 2002.11.27 0 0 4
Szia van rossz floppy meghajtód mert az enyémnek a háza törött el (de azért müködik) és írtad hogy nálad csak foglalja helyet ....
gondoltam megkérdezem ...
Előzmény: Glück (3)
Glück Creative Commons License 2000.03.22 0 0 3
Nagyon fontos lehetett neked ez az ügy, ha már napok óta rá se nézel. Máskor kérj komolyan!
Előzmény: GabE (-)
Glück Creative Commons License 2000.03.16 0 0 2
Ha komolyan érdekelnek, vannak elvihető C64 cuccok, csak a helyet foglalják. E-mailt küldtem, de visszapattant, valószinü, hogy a gyaloglónál valami zűr van. Ha érdekel, jelentkezz.ÜDV
Előzmény: GabE (-)
mr.a Creative Commons License 2000.03.15 0 0 1
hé boy!

ha valami kell c64-re nekem írj. van működő gamepadom (ezt valószínűleg nem kapod meg). picit hibás joy(rossz a mikrokapcsoló), proggik: saját, warez és bolti.

könyvek, szaktanácsadás stb.

mr.a

Előzmény: GabE (-)
nornoc Creative Commons License 2000.03.06 0 0 0
Ez ma a második nullám ugyanarra a topicra!

Mindjárt szétnézek a pincében hátha megvan még!Ha találok megy a mail!

GabE Creative Commons License 2000.03.06 0 0 topiknyitó
Ámberek, segítsetek!
Rendkívüli módón szükségem lenne joystick-re c64-hez. Működő és működésképtelen is érdekel, akár még fizetnék is érte :-))) (de tényleg).
Meg úgy általánosságban minden érdekel c64-hez (nyomtató, magnó, lemezek, kazetták, újságok, stb)
És ha esetleg valakinek van eladó Back in Time 1-2 cd-je eladó (jean hol érhetnélek utól)...

Üdv
GabE

ui.: Emil ide!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!