Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.23 0 0 10
AZ ingyenes webszolgáltatás jó üzlet, különben nem lenne. De mert az első réteg már kinőtte magát, innen kezdve csak sok-sok-sok pénzzel lehet beszállni. Most már nem a cégépítőké a világ, hanem a felvásárlóké.
mrbungle Creative Commons License 2000.02.23 0 0 9
akik esetleg nem olvasnak más fórumokat, idézek egy másik site hasonló című fórumából:
[...]
Idézet a nexus üzemeltetőjével történt interjúból: "A nexus annyit tesz: kapcsolat. Ez nagyon találónak tűnt. Már többen meg akarták venni tőlünk: volt, aki a felhasználók és a szoftverek nélkül is több tízmilliót ígért a domain tulajdonjogáért. Mi azonban nem fogjuk eladni, és nem csak azért, mert becsléseink szerint az oldal százmillió forint körüli értéket képvisel."
Persze... pont a nexus.hu domain név kellene bárkinek is 10 milláért. (kitykároty)
[...]
Hogy mennyit er egy freeweb? Anno extra kicsit nagyobb volt mint most a nexus mikor eladasra kerult es 10 alatt kelt el ha igazak az ertesuleseim... (Aga)
[...]
Hogy az Extra 10-ert kelt el???
En ugy tudtam hogy egyesult a Telnet-tel. (A tulaj elment a telnet-hez ?tartalomfejlesztesi? igazgatonak) A 10k csak jelkepes osszeg volt... (angelo)

Egyéb kérdés? ;)

__PT Creative Commons License 2000.02.21 0 0 8
Szerintem maga a kifejlesztett technológia is sok pénzt megérhet. Ti. jól eladható a dolog egy vállalati környezetben. OK, tudom, egy grupvájz vagy egy lótusznócc az más súlycsoport, de a webmail alapú dolog mellett szól az, hogy

  • könnyen kezelhető
  • nem kell hozzá külön és pénzes progi kliensoldalon, elég a jó öreg Netcápa
  • alkalmas erős titkosításra, rejtekajtó nélkül
    Én valahogy nem bízom az M$ szaraiban
  • szerveroldalon is ingyé van, pl. Apache + mod_ssl + Perl + MySQL
  • ha ráállítasz 1-2 developert, akkor olyan, amilyennek akarod
  • kb. elérhető a Notes funkcionalitása, tekintve, hogy én a Nócc sok szarát nem használom.

Szóval nem egy utolsó dolog az a free-mail. A free web az tényleg csak hirdetésből élhet meg, vagy ha pl. veszel XY terméket, akkor kapsz hozzá ajándék +25 MB webtárat. De ez már árukapcsolás...

_pt

zsoltnet Creative Commons License 2000.02.21 0 0 7
Mennyit ér az extra vagy a swi?
bmafte Creative Commons License 2000.02.15 0 0 5
Zsola, nem vagy, voltál ismerős Debrecenben, az egyetem környékén?
Előzmény: zsola (4)
zsola Creative Commons License 2000.02.15 0 0 4
h
zsola Creative Commons License 2000.02.15 0 0 3
Szerinted az swi mennyit ér?Vagy az extra?
TomAce Creative Commons License 2000.02.15 0 0 0
hat nem egy 0as uzlet az mar biztos:o)
Előzmény: zsola (-)
zsola Creative Commons License 2000.02.15 0 0 topiknyitó
A véleményetekre vagyok kiváncsi,hogy nyereségesen lehet üzemeltetni egy ingyenes mail vagy vebszolgáltatást?Mekkora az a látogatotság amikor már hirdetésekből is nyereséges lehet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!