Keresés

Részletes keresés

FiatBravo12 Creative Commons License 2023.05.07 0 1 62

Legjobb chat, az Alpha Chat :)

Kb 3 éve működő kis közösség, moderátorok normálisan nem igazságtalanok, minden nap élő műsorok, rádió, stb... Csak ajánlani tudom mindenkinek. Teljesen kötetlen beszélgetések, saját szobák, és a fő, hogy minden ingyenes. Szobaregisztráció, VIP, stb, tehát szó szerint minden. Mindemellett szoktak lenni nyereményjátékok is. Érdemes a Facebook oldalukat is átnézni, tényleg egy nagyon szuper kis összetartó csapat :)

 

http://alphachat.hu

http://facebook.com/alphachathu

Hortobi Creative Commons License 2022.02.04 0 0 61

Hát nemtom ehhez illik-e még hozzászólni, de mint ahogy látom azt már itt előttem jó néhányan megtették ajánlanék jobbat. Ide kukkantsatok be:

 

Magyar Nemzeti Chat

https://chatchat.hu

hiperchat Creative Commons License 2018.12.16 0 0 60

Sziasztok!

Újonnan induló chatre várjuk a csevegni vágyó embereket :)

A chathez nem szükséges semmilyen program (Java, Flash, stb...)

Csak egy jól működő böngésző :)

A kliens jelenleg csak számítógépes böngészővel kompatibilis, de igyekszünk minél előbb elkészíteni a mobilos klienst is.

http://hiperchat.hu

Regisztrálj és chatelj nálunk :)

 

Saját chatszoba létrehozás lehetőség, szép kliens, megértő és udvarias moderátorok :)

 

http://hiperchat.hu

Groove007 Creative Commons License 2018.02.11 0 0 59

 

https://progkucko.com

 

Szeretettel várunk mindenkit a chaten,minden korosztályból :)

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.20 0 0 57

Tudja valaki hogy lehet irc-vel belépni chat.hu-ra?

majd_en_meghivlak Creative Commons License 2011.11.14 0 0 56

Sziasztok, egy újonnan induló chat-hez keresünk szobatulajdonosokat, moderátorokat, meg persze lelkes tagokat :)

 

A rendszer és a feeling a régi chat.hu, de barátságos kivitelben!

 

Ha érdekel, az dobj 1 mailt: beta.chat@mailbox.hu

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.13 0 0 55

Én már nem használom és gyereket nem engednék a közelébe. Éppenhogy beléptem, máris belémkötöttek. Még anyámat is a szájukra vették. Arról cserélt eszmét pár írni is alig tudó disznó, hogy milyen jó is lenne, ha összejönne nekik egy 13 éves lány. Elmentettem az egész történést arra az esetre, ha az üzemeltetők azt mernék állítani, hogy valótlan amit írok. Biztosan nem megyek többet még a közelébe sem.

chatroulette Creative Commons License 2011.02.03 0 0 54

elavult, van már annál sokkal jobb chat ahol kamerázni is lehet (chatfoto.hu)

python16 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 53
Eddig nem ismertem,most már van 1 újabb oldal,amit valószínűleg sose fogok megnézni.
pedro2 Creative Commons License 2005.07.23 0 0 52
Néha szoktam még ott csetelni!De az igazit az ember nem ott ismeri meg!Mert ki tudja ki öl a másik monitor mögött!Tehát a chat nem egy nagy szám,mert át lehet rázni a másikat!
Meister Creative Commons License 2005.07.13 0 0 51
Ha csetelni akartok, nézzetek el a http://chatresti.hu oldalra is egyszer
NémaBob Creative Commons License 2005.03.19 0 0 50
ööööööö...pl. ÉN :DDDD
Fent vagyok a chat.hu.-n bár nem ezen a néven.
Előzmény: agi18 (46)
modellfiu.hu Creative Commons License 2005.02.05 0 0 49
http://modellfiu.hu
VisualChat.hu Creative Commons License 2005.02.04 0 0 48
A www.visualchat.hu sokkal jobb, tiszta virtualis valosag
angyalhentes Creative Commons License 2005.01.28 0 0 47
A chat.hu-n bizonyara. Altalaban nem azzal szokott lenni a baj, hogy nincs ilyen vagy olyan ember a chaten, hanem hogy nehez megtalalni az x ezer kozott. :)
Előzmény: agi18 (46)
agi18 Creative Commons License 2005.01.28 0 0 46

Na figyusztok!

Valami nagyon aranyos hapival szeretnék beszélgetni egy kicsit! Van ilyen?

angyalhentes Creative Commons License 2004.09.28 0 0 45
Ja, akkor ezert.
Előzmény: Törölt nick (44)
angyalhentes Creative Commons License 2004.09.28 0 0 43
Nem tunik ugy, mintha mukodne.

Be lehet lepni ugyan (bar a homokora allando jelenlete zavaro), meg lehet valtogatni a szobak kozott, a felhasznalolista is megy csak eppen mintha az uzenetkuldes nem mukodne :)
Előzmény: Törölt nick (41)
angyalhentes Creative Commons License 2004.03.19 0 0 40
Ne haragudj, de en pontosan jol tudom, milyenek ezek a parbeszedek, de hat ez a tomeg hatasa. Minel tobb ember gyulik ossze egy helyen, annal nagyobb kozottuk a tavolsag.

Ha megis ilyesmire vagysz, keress kisebb kozossegeket. (Azok az emberek, akik sultbolondnak tunnek szamodra, mikor egyszerre 1ööüan pofaznak, meglepoen normalisak tudnak lenni, ha csak 5-6 szereplo van jelen.

Előzmény: szpsz911 (39)
szpsz911 Creative Commons License 2004.03.19 0 0 39
Egy kis stilizált részlet a csetek párbeszédeinek világából:
a SZEREPLŐK CSAK KITALÁLT NICKEK, BÁRMINEMŰ HASONLÓSÁG A VÉLETLEN MŰVE

RONGYMACSKA: ma megyek fodrászhoz
PINKVELVET: oda? minek? eheheheh
KAKTUSZTÜNDÉRKE: na ez egy ilyen nap
KITDUGJAKMEG: ....
RONGYMACSKA: mert nem vagyok olyan ápolatlan mint te, heheh
HÚSOSGYÍK: na jó megyek pisilni
INTERESTINGBOY: husosgyik, miért ez a neved?
HÚSOSGYÍK: meee
(közben csak megy az idő és semmi értelmes nem történik)
JOFEJVAGYOK: sziasztok
RONGYMACSKA: szia
PINKVELVET: csá jófej
HÚSOSGYÍK: heheheheh
KAKTUSZTÜNDÉRKE: na ez egy ilyen nap
KAKTUSZTÜNDÉRKE: eheheh
PAMUTPATKÁNY: nem látta valaki PINKET?
(közben még mindig csak megy az idő és semmi értelmes nem történik)
KITDUGJAKMEG: ....
JOFEJVAGYOK: sziasztok, mennem kell
KITDUGJAKMEG: ....

na ezért érdemes felmenni a csetre

Előzmény: angyalhentes (38)
angyalhentes Creative Commons License 2004.03.18 0 0 38
Na igen, ez egy remek felismeres :)

Egyebkent ha eleg sokat vagy ott, akkor egyreszt rajossz, mely idopontok azok, amikor ez vagy az a sulinetes bagazs raszabadul a csetszerverre, es melyek azok az idopontok, amikor relative nyugis.

De a legjobb, ha egyaltalan nem csetelsz. :)

Előzmény: szpsz911 (37)
szpsz911 Creative Commons License 2004.03.18 0 0 37
Hali. Nekem meggyőződésem, hogy a hazai csetvonalak tele vannak "mai(!), neveletlen, flegma" emberekkel, akikkel semmiről nem lehet kommunikálni. Köszönni nem tudnak, képtelenek az érvelésre és az udvariasságot hírből sem ismerik.
Régebben azon gondolkodtam, hogy szűrésképpen kellene egy progi, ami automatikusan felismeri és megválaszolja a sok sületlen és egyforma kérdést. Aztán ha leszűrödik az illető, akkor mehet a cset, de addig sem pazarolja az időmet a tag.
Aztán egész sokmindenre van időm, amióta felismertem: ha nem csetelek, nem is mérgelődöm annyit.
Chabee Creative Commons License 2004.01.05 0 0 36
Most meg fél órája nem tudok belépni... :(
angyalhentes Creative Commons License 2004.01.05 0 0 35
Fokabel.

En peldaul azert irok ekezet nelkul, mert programozok, es lusta vagyok valtogatni magyar billentyuzetre.

Masfelol viszont regen emailben sem mentek at az ekezetek, igy az emberek hozzaszoktak, hogy nem hasznaljak oket.

(4000 felhasznalonal meg persze, hogy lassu egy szoba, gondolj csak bele: kuldesz egy 100 byte-os uzenetet, a szerver meg szetkuldi 4000 embernek, osszesen 400 kilobyte-os forgalmat generalva. Szoval 4000 felhasznalonal a szuk keresztmetszet tobbnyire mar a savszelesseg.)

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.29 0 0 34
Üdv mindenkinek! Évekeig más fórumokon garázdálodtam, most megkóstolom ezt is. A chat.hu-n az volt a jó, hogy több haverral is tudtam "párbeszédet" folytatni. A többi "szoba" pedig csak feszültség levezetésnek jó. Ha 4000-nél is többen vannak, akkor viszont lelassul az egész. Más! Régi öregektől kérdezem, miért írnak itt az emberek ékezet nélkül. Több topikban is nagyon félreérthetőek a mondatok. Azt is észrevettem, hogy egy-két fazon pont ilyen félreértés miatt marakodot, hosszú órákon keresztül.
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.29 0 0 33
¤ ¤
d
Chabee Creative Commons License 2003.12.29 0 0 32
Én viszont igen.
Előzmény: ARIBOY (31)
ARIBOY Creative Commons License 2003.12.28 0 0 31
Nem ismerem a chat.hu-t.
pancho Creative Commons License 2002.01.11 0 0 30
Hoppá, ezt itt nem én írtam. Azt hiszem, ideje jelszót változtatnom. :-(
Előzmény: pancho (21)
angyalhentes Creative Commons License 2002.01.11 0 0 29
Naja, de a forum irastudoknak valo, a cset...haaaat. Amugy nem a masskickek a durvak, hanem az, amikor Joska Pista csatiop exbaratnojenek jelenlegi baratja, aki egy irritalo kis pocs, mellesleg Gem Geza nevre hallgat, elkezd beszolni az embernek, mire az kozli, hogy nem kivancsi a hulyesegeire, mire Gem Geza elsirja a bnojenek a dolgot ("Az a szemet xyz ki akart b*szni velem, meg virust is probalt telepiteni a gepemre!"), aki elsirja J.P. exbaratjanak, hogy "Az a szemet xyz mindenkivel kocsog es mindenkinek megprobal virust telepiteni a gepere es tobb embert megfenyegetett!", mire J.P. szittya vere felforr, es xyz-t jo idore kitiltja...

Ismeros?

Előzmény: Zoffar (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!