Keresés

Részletes keresés

Chavo Creative Commons License 2000.01.07 0 0 3
Mert mindegyiket már unja valaki.
Előzmény: nobodybuilder (-)
bolygohollandi Creative Commons License 2000.01.06 0 0 2
Bocsánat, bocsánat minden érintettől, jómagam ugyan még mindig úgy vélem, hogy megfelelő öltözék jócskán feltunningolhat egy egyébként 0 ruha nélkül nem túl vonzó nőt, de azért mea culpa még egyszer.
Szerintem szerencsés dolog, ha nem ruhátlanul lát valakit először az ember, bár ez nézőpont kérdése. Ha körülnézel egy strandon, elvétve látni (ha egyáltalán látni) hibátlan (!!??) alakot. Jegyzem, ha a férfiakat nézed meg, talán még kevésbé foglalkoznak saját külsejükkel, mint a nők.
Amúgy meg baromság, mert én például szeretem a nagy fenekű, alacsony nőket, az olyanokat, akikre én azt szoktam mondani, hogy olyan tengerimalac-szerűek, már bocsánat. Szóval biztos degenerált vagyok.
Na, adjunk teret a tényleg szellemes megjegyzéseknek - hajrá emberek....
Előzmény: nobodybuilder (1)
nobodybuilder Creative Commons License 2000.01.06 0 0 1
Ejnye. Ezt a nők nevében kikérem nekik. Minden nőt szeret valaki.
(Tudom, ezt úgy szokás mondani, hogy minden nőt un már valaki, de én így jobban szeretem)
Előzmény: bolygohollandi (0)


bolygohollandi Creative Commons License 2000.01.06 0 0 0
Azért van rajtuk ruha, mert 0 ruha nélkül nem is néz ki mindegyik olyan jól
nobodybuilder Creative Commons License 2000.01.06 0 0 topiknyitó
Jóteggelt!

Ez itt a Thony által indított "Viselnek-e a nők bugyit?" című topic ellentopicja, csakcsupán azért, hogy felpezsdítsem egy kissé az állóvizet. :-)

További kérdéseim:
Miért van rajtuk ruha, ha eccer anélkül is jól néznek ki, sőt!?
Hogy lehet az, hogy olyan sok szép nő van és olyan kevés közülük az enyém!?
Hogy lehet az!?
Fantáziadús válaszokat várok, persze csak egy nagy 0 után. Utána nyomom a többi kérdést is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!