Keresés

Részletes keresés

arankaparanka Creative Commons License 2013.09.02 0 0 8

Szia!

Ezen az oldalon:  http://www.docplanner.hu/fogorvos/debrecen kiváló orvosokat találhatsz.

Vannak különböző orvosok, nekünk a fogorvos debrecen vált be, akit mindenkinek csak ajánlani tudok.

dorcsi11 Creative Commons License 2008.02.02 0 0 7
Szia Gabek!

Engem nagyon kiváncsivá tett,amit írtál apud fogorvosi rendelőjéről.Én idén végzek,és érdekelne egy rezidens állás Sopronban.Ha esetleg tudnál picit többet írni a dologról, az nagyon jó volna.Megadom az emailcímem:dorccs@citromail.hu.Előre is köszönöm,ha írsz!
Előzmény: gabek (6)
gabek Creative Commons License 2000.01.08 0 0 6
Hali!

Bár én nem vagyok fogorvos, de apám az és egy kicsit értek a témához. A napokban fog nyílni az új (nagyobb) rendelő, mivel 15 év után a 27 m2-es kicsi lett.
Az új 2 székes lesz (akkreditálva) és rezidens kerestetik, szeptemberi kezdéssel. A gond ott van, hogy ez a rendelő Sopronban van.

GABEK

bvili Creative Commons License 2000.01.06 0 0 5
Koszonom a hozzaszolasokat. Ugy tunik nem tul sok fogorvos olvassa a forumot :(

Mindnenjot

Vilmos

Előzmény: Csokis2 (4)
Csokis2 Creative Commons License 2000.01.05 0 0 4
Sajnos nem megy. Nincsenek akkreditalva, mert nem tudjak biztositani a havi 180 oras (!) munkavegzest. Probald meg az Astorianal azt a nagy ejjel-nappali foggyarat! :-)
Csokis2 Creative Commons License 2000.01.05 0 0 3
Cö-cö-cö Tessen csak szivni azt a lukat a fogban! :-)
Előzmény: gargoyle (1)
gargoyle Creative Commons License 2000.01.05 0 0 2
vazzeg...:)
Előzmény: Csokis2 (0)
gargoyle Creative Commons License 2000.01.05 0 0 1
a bal felső nullás lyukas...tömni kell
Csokis2 Creative Commons License 2000.01.05 0 0 0
Egyelore 0 helyet tudok, de megkerdezem nem 0 szamu fogorvos ismerosomet.
Előzmény: bvili (-)
bvili Creative Commons License 2000.01.05 0 0 topiknyitó
Tisztelt fórum olvasók !

A barátnőm Budapestre szeretne jönni rezidensképzés céljából és rám hárult eme nemes feladat, hogy valamilyen módon akkreditált fogorvosi renedelőt, találjak számára. Ha valakinek van információja akkor legyen olyan jó és ossza meg velem illetve a nagyköznséggel.

Köszönöm a válaszokat

Vilmos

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!