Keresés

Részletes keresés

ViziPucok Creative Commons License 2000.04.12 0 0 20
A TV2 olyan mint a Micr0soft!
Mindent lop, es elnyomja a tudatot!
Daraboljuk fel!
Ki keri a kettest?
Mulan Creative Commons License 2000.01.21 0 0 19
Csak ne aggódj értük, máris van hepatitisz, vérhiány (na ebből az Indexnek azért jár valami %), égő hó....
Előzmény: NagyAnd (15)
ViziPucok Creative Commons License 2000.01.12 0 0 18
A TV ellen szerintem az ESC a hatásos.
No meg a NAGYBALTA!!! :):):):):)
lborli Creative Commons License 2000.01.11 0 0 17
"...de én vagyok a hüje, hogy ilyen sz@rokat nézek"

Nem, szvsz csak mazohista.

Előzmény: homaar (5)
gecko Creative Commons License 2000.01.11 0 0 16
a TAB es CapsLock gombokat nem igazan ertem de valoszinuleg igazatok van
NagyAnd Creative Commons License 2000.01.11 0 0 15
Nekem is agyamra megy mar az agyhartyagyulladas. tv2-n, RTL-en detto. Bedobhatnanak mar valami ujat. Amint meghallom, hogy agy... mar nyomom is a taviranyitot. (de hova, azt nem tudom :-((( )
DrDexter Creative Commons License 2000.01.11 0 0 14
Nemcsak a TV2 terjeszti, hanem az örökös ->mobiltelefonálás! is. Ezellen meg a CapsLock nyomogatása véd úgy-ahogy.
Előzmény: gecko (-)
SebDani Creative Commons License 2000.01.11 0 0 13
TV_, télen-nyáron! ;-))
Előzmény: CsabA (9)
sugaras 2 Creative Commons License 2000.01.11 0 0 12
Csak a @TV2 sz@r ? Szerintem a többi is ugyanolyan beleértve a királtit .
Eszembe jutott egy régi vicc: Miért nincs a TV-nek keze ???
Mert akkor nem csak hazudna hanem lopna is !!!
gecko Creative Commons License 2000.01.11 0 0 11
a tv2 sz@r es kesz panikot kelt es utalom oket minden ellenszemvem az ovek ha normalis hireket akarok nezni biztos a magyar kiralyi 1-es tv-n nezem
Előzmény: CsabA (9)
csn Creative Commons License 2000.01.11 0 0 10
A TAB billentyu az agyhartya gyulladastol is megved!
Mindig legyen nalad TAB! Sosem lehet tudni...
CsabA Creative Commons License 2000.01.11 0 0 9
Azért én mégiscsak a @TV2 híradóit nézem, mert a többi még ezt a színvonalat sem éri el. A DunaTV-jé ugyan színvonalasabb és profi, de dög unalom; semmi, az emberteket foglalkoztató hír nics benne. A többi híradó meg szart sem ér.
ViziPucok Creative Commons License 2000.01.11 0 0 8
A Parlamentben logikus, hogy nem félnek az agyhartyagyulladastól.
Ott ugyanis, agyak hiányában nem terjedhet el!
Episode1 Creative Commons License 2000.01.11 0 0 7
Mivel a TV2 mar azt is megmondta, hogy az Y2K problema milyen egyszeru trukkel megoldhato, es DOLLARMILLOKat sporolhatott volna meg a vilag. Csoda hogy a palffy meg nem jott ra egy TV2 kapszulara, ami meggyogyiccsa a braingyuszisokat...
homaar Creative Commons License 2000.01.11 0 0 6
lehet hogy én emlékszem rosszul, de mintha a tényezőt megszakító reklámban főleg intimbetétet és pelenkát nyomtak volna... most én nem akarok semmit belemagyarázni a dolgokba (á, isten ments), meg a hírműsorokat mindenki nézheti persze, de nem lehet, hogy a tv2-nél esetleg nagyon jól tudják, hogy kik és miért nézik a pálfi-showt?
homaar Creative Commons License 2000.01.11 0 0 5
a tényezőben tegnap este szintén agyhártyagyula volt a főszereplő, illetve az arról folytatott "szavazás" (a betelefonálók nyolcvanvalahány százaléka aszonta, hogy igenis a honvédség a felelős az agyhártyagyulladás-járványért amit rohadtul nem értek, de biztos így van). na a pálfi megin olyat mondott a meghívott XY kormányfunkcinak, hogy kinyílt a bicska a zsebembe: "-ugye nem fog a sok bába közt elveszni a gyerek" t.i. hogy a járványért felelős személy tutira nem fogja megúszni büntetés nélkül. namost jó lett volna, ha kicsit bővebben kifejti azt hogy ilyenkor kit lehet felelősnek tekinteni:
-laktanya p.k.-t, mert ott volt,
-orbánt, mert mér ne,
-azokat a srácokat akik elkapták, mert mér nem vigyáztak (félreértés ne essék, őszintén sajnálom őket, nem poénkodni akarok rajtuk).
szóval idáig jutottunk. pálfi nyilvános kivégzést akar... már a vasutassztrájkkal kapcsolatban is belopta magát a szívembe, amikor bemutatták ugye, hogy a nyugdíj előtt álló masiniszták bruttó 110 -et kapnak, és hogy az milyen sok pl egy tanárhoz képest. mér nem azt mutatták be hogy egy tv-bemondóhoz képest ez milyen kevés.
na meg a svábi a naplóval... de én vagyok a hüje, hogy ilyen sz@rokat nézek.
gecko Creative Commons License 2000.01.04 0 0 4
senki nincs az indexen???
Tímár Creative Commons License 2000.01.04 0 0 3
És annyira tart attól, hogy a saját maga által terjesztett agyhártyagyulladás saját magát is megfertőzi, hogy a Szent Koronával védekezik..
Előzmény: nils (2)
nils Creative Commons License 2000.01.04 0 0 2
Hazugság!
Ma már mindenki tudja, hogy az agyhártyagyulladást Orbán Viktor terjeszti, mert gonosz!
Ő okozta a ködöt is a Duna fölött szilveszter éjjelén!
nils
Előzmény: gecko (-)
gecko Creative Commons License 2000.01.04 0 0 1
erre gondoltam
Előzmény: jeegynullas (0)
jeegynullas Creative Commons License 2000.01.04 0 0 0
Jezusom! Remelem nekem nincsen agyhartyam!

Ja, meg TV nulla, meg mittomen.

Előzmény: gecko (-)
gecko Creative Commons License 2000.01.04 0 0 topiknyitó
he he annyazzunk egy kicsit
:)))

a 0-ozo is
:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!