Keresés

Részletes keresés

cyber.greg Creative Commons License 2022.03.10 0 0 20

Ezt találtam a YouTube-on, és azt kell mondjam, igazam volt.

 

https://youtu.be/MYykuxcHBSw

Fabrik Creative Commons License 2000.01.03 0 0 19
Lehet, hogy ez sajtóhiba!
Biztos Bruhaha és nem Brühühü???
robcsi Creative Commons License 2000.01.03 0 0 18
Ez a bruhaha cimu musor tenyleg nem piskota (talan megse ilyen szornyusegekkel kene
megprobalni felzarkozni a kereskedelmi tv-k nezettsegi szintjere...)
De ennek ellenere en aszondom, hogy meg mindig az MTV1 a legkiralyabb :-)) csatorna. Ujabban egesz jo filmeket adnak (pl Trainspotting, Twin Peaks..)
raadasul nem kurjak tele reklammal...
Es meg mindig itt lehet a legkevesebb bunkosaggal talalkozni.
Előzmény: Oszi (6)
Banjo Bob a Sátán Creative Commons License 2000.01.03 0 0 17
Határon túlról jut eszembe: a Duna TV-n is néha van szar műsor...
BBS
with Creative Commons License 2000.01.03 0 0 16
Hi

Engem az kesztet pirulasra, amikor meglatom ezt es mas musort az MTV2-n... szegyenkezhetunk a hatarokon tul is.

Udv: with

nobodybuilder Creative Commons License 2000.01.03 0 0 15
Jah, még annyit, hogy minta a kiráji tévén nem csak ez az egyetlen vérprimitív műsor lenne. Nekem nem sokkal ezelőttig valóban nem volt tévém, de eztán is tuti le fogom tagadni, mert ha jól emlékszem az adóbevallásban szerepeltetni kell, mert külön adót vonnak el erre ...
nobodybuilder Creative Commons License 2000.01.03 0 0 14
Hiya!

most négy nap alatt szintre hoztam magam én is egy kicsit szórakoztató műsorokból, hát mondhatom ... a Bruhahába belenéztem, körülbelül 60 másodpercig bírtam Mikó művész elvtársat. Annyira kínos volt, hogy szabályosan még én szégyenkeztem a tévé előtt ülve. Galla Béllát is láttam, hasonlóak az érzéseim. Amíg Laárral együtt volt, addig Laár miatt érdemes volt megnézni őket, de a mostani műsorban (amelyet szintén néhány percig "élveztem") egyetlen apró jelét sem bírtam felfedezni semmi olyasminek, ami homorosnak lenne nevezhető. Gálvölgyi ... nagyon könnyen el tudnám felejteni.

Nem tudom, hogy ti hogy bagytok vele, de nagyon régóta már csak a Neten, könyveken és a 7i7esen tudok jót röhögni, bár az utóbbi most szilveszterkor mintha alulmúlta volna önmagát. Remélem múlandó.

Ordas Creative Commons License 2000.01.02 0 0 13
Ennek a szar musornak a penzet kolthetnek a Szomszedokra! Az vmennyivel jobb am! Lasd: Vege lesz a Szomszedoknak! topic.
cyber.greg Creative Commons License 2000.01.02 0 0 12
Nem baj, ha off, csak hozzászólás legyen!
Ordas Creative Commons License 2000.01.02 0 0 11
s egyaltalan az MTV fizet ezert a muveszeknek? Vagy azert ilyen szar, mert ingyen van.
Banjo Bob a Sátán Creative Commons License 2000.01.02 0 0 10
Ja, a Heti Hetes valóban rulle. Bár néha túl messzire mennek. Én meg a topictól, bocs.
BBS
Előzmény: cyber.greg (8)
Banjo Bob a Sátán Creative Commons License 2000.01.02 0 0 9
Ja, a Heti Hetes valóban rulle. Bár néha túl messzire mennek. Én meg a topictól, bocs.
BBS
Előzmény: cyber.greg (8)
cyber.greg Creative Commons License 2000.01.02 0 0 8
Lehet, hogy ízlés kérdése, de én a Holló Színházon mindig tudok röhögni. A Gálvölgyi általában jó, bár mióta az RTL-en van a show-ja, néha unalmas. De én bírom.
Meg jó még a Maksa Zoli is, szerencsétlennek a műsorát erőszakosan szétdarabolták és beintegrálták a minden eddiginél szörnyűbb Szeszélyesbe, ahol Antal Imre tíz éve ugyanazokat a poénokat ismétli.
A Kész átverés show-ban is vannak viccesek.
Ami viszont a legjobb: a Heti hetes!
Előzmény: Banjo Bob a Sátán (7)
Banjo Bob a Sátán Creative Commons License 2000.01.02 0 0 7
No igen, erről én is akartam topicot,még szerencse, hogy ezt észrevettem....
Nem lett volna rossz az Indexben mondjuk 35 Bruhaha-puttozó topic...
Én se tartom a legjobbnak, mi tagadás, én is úgy vagyok vele, hogy pl. Mikó túl jó színész ehhez.... nem értem hogy tudott ennyire lealacsonyodni. Még azt se hiszem, hogy jó sok pénzt kaszál ezért.
Szerintem is ritka a jó humorista manapság... Régebben volt olyan, hogy felszabadultan röhögtek az emberek e tévé előtt (alkohol nélkül is). Manapság ez nem így van. Nem is emlékszem olyan műsorra mostanában, amin igazán jót nevettem volna. Talán új emberek kellenének.
Kinek mi a véleménye?
BBS
Oszi Creative Commons License 2000.01.02 0 0 6
Már én is gondoltam, hogy alapítok erről topicot.
Megdöbbentett ez a műsor. Vannak emberek, akik ezt direkt bekapcsolják, és nézik???
És hogy képesek értelmes és ismert emberek ilyen borzalmat előadni, ami egy gimnáziumi szalagavatón is baromi égő lenne?
És hozzá hatalmas reklámhadjárat óriásplakáton, újságmellékletekben (legalábbis a MHírlapban, de gondolom, másutt is).
Egy-egy tévéműsor (Telemázli, Barátok között, Kisváros) mindig elborzaszt, hogy hogy lehet ilyet csinálni, meg hogy lehetnek ilyen emberek, akik ezt nézik.
A Bruhaha egy újabb súlyos meglepetés.
Mindenesetre Mikó végleg elvágta magát nálam.
Meg az MTV1 is, bár azt eddig se szerettem.
gecko Creative Commons License 2000.01.02 0 0 5
sz@r
Jake Maroc Creative Commons License 2000.01.02 0 0 4
A Bruhaha az egyik legprimitívebb műsor a TV-ben. Az általában amúgy is gyenge színvonalú szórakoztató műsorokat is mélyen alúl múlja.
_pt Creative Commons License 2000.01.02 0 0 3
Királyi TV..... :-)))
Et tetszett.

_pt

Előzmény: cyber.greg (-)
_pt Creative Commons License 2000.01.02 0 0 2
Nem láttam, de ezek szerint nem sokat vesztettem vele.

Galláéknak is leáldozóban van már. Mióta nem hallottam a lár-pur-lár /te jó ég, ez a lehetetlen francia/ társulat, elég zsenge Galláék produkciója. 1998 szilveszterén pedig kifejezetten szar volt, amihez képest kellemes csalódás volt nekem a mostani.

Galla a mappájában meg elég idióta, és egyáltalán nem mulatságos. Inkább röhejes.

_pt

Előzmény: cyber.greg (-)
bakibebi Creative Commons License 2000.01.02 0 0 1
Valoban hihetetlen gyenge musor. Szinvonaltalan es infantilis.
Gallaek lealdozasa utan kulonben nem tul sok jo humorista szorakoztat minket.
Nekem Galvolgyi, idonkent "Oli ur" es a Baksa studio tecccik.

bakibebi

Raul Creative Commons License 2000.01.02 0 0 0
szerintem 0 ilyen ember van
Előzmény: cyber.greg (-)
cyber.greg Creative Commons License 2000.01.02 0 0 topiknyitó
Namost. A Királyi Tévé szórakoztató(nak szánt) műsorain eddig is többnyire csak sírni tudtunk, de a Bruhaha túltesz mindenen.
Arra gondolok, hogy olyan - egyébként jófej - emberek szerepelnek benne, s ezáltal süllyednek igen mélyre, mint például Mikó István, Soma, Szőke András.
Meg amúgy is színvonaltalan az egész.

Van itt olyan, akinek tetszik a Bruhaha?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!