Keresés

Részletes keresés

Tiborcsik Creative Commons License 2000.11.07 0 0 11
Nekem az Externetnél korlátlan hozzáférésem volt szeptember végéig. Ehhez jött egy 33,6-os külső modem, és viszonylag gyorsan tudtam internetezni, (valami 116, volt felírva ott a kis kapcsolat panelbe a sebességhez) Aztán októbertől csak a limtált, 15 órás felfedező csomagot rendeltem meg, azóta láthatóan lelassult a sebesség a gépemen, pedig a hardwer az maradt (most 22 egész valamennyit ír ki sebességnek a panelon).
Elképzelhető, hogy akinek nem korlátlan az előfizetése, direkt leszabályozzák a sebességét??? Mert az nem igazán lenne fair!!!
Egyáltalán nem lenne fair!!!
Cybercat Creative Commons License 2000.10.22 0 0 10
rags:
Hat nem tudom...
Nalam az alap: irc + 3 netcsap + egy parszaz megas alomany letoltese ftp rol.
+ Ugyanez a Masquringolt gepen csak ott altalaban nem megy az ftp letoltes.
Szoval szerintem lehet hogy nem a szolgaltatodal volt/van a baj...

Előzmény: rags (7)
Opi Creative Commons License 2000.10.22 0 0 9
De jó ám!:)

Bár mostanában elég nehéz feljutni Bp-ről, de hamarosan vonalbővítés várható.

(egyébként rekordnak: 9 ó 37 perc _egy_ konnektel, _azonnali_ vivőjeladással.:) )

freep Creative Commons License 2000.10.21 0 0 8
Üdv!
3 szolgáltató közül az Externet volt a legjobb. Én a 96-os körzetből használom. Az 56-os körzetből érkeztek csak a levlistára panaszok, de ott meg új vonalak lesznek.
Szerintem jó.
Bye: freep
rags Creative Commons License 2000.10.21 0 0 7
Nekem nagyon nem jött be. Én úgy találtam hogy kissé lassú. Bár nem tudom ki mit csinál, de nekem alapból két-három böngésző van megnyitva, és azok között kattintgatok. Korábban datanet, elender bírták a tempót.
Cybercat Creative Commons License 2000.10.21 0 0 6
Externet nekem nagyon bejott.
Stabil, szinte 0 szakadas + foglalat jelzes.
33.6 os modememel a sebeseg is okes.
Szoval, csak dicserni tudom.
Tiborcsik Creative Commons License 2000.10.21 0 0 5
Én szeretem az Externetet.
kabix Creative Commons License 1999.12.09 0 0 4
ez erdekes......tavaly nekem 56K-os rokvelem volt belso, es telleg eleg sokszor szakadtam (az elofizetes termeszetesen ugyanitt volt).....iden szinten belso rokvel, de 33K-os es figyelem:0db szakadas!!!! juniustol (persze en 7-8 orakat nem, de 2-3-4 orakat altalaban fennvagyok)...szal nem tudom mi lehet az osszefugges, de ezek szerint van.

kabix

Előzmény: Gai Jin (3)
Gai Jin Creative Commons License 1999.12.06 0 0 3
Ja, és még valami: a problémák zöme az 56k-s belső modemet használóknál jelentkezik. Én is ilyet használok, mégis elégedett vagyok...
Gai Jin Creative Commons License 1999.12.06 0 0 2
Kb. 1 hónapja váltottam az Elenderről Externetre. A váltás oka az volt, hogy az Elender gyakran szakadozott, sokszor egyszerűen képtelenség volt feljutni, a proxy időnként meghalt, a sebesség teljesen kiszámíthatatlan volt. Panaszos levelemre az ügyfélszolgálat nem reagált, így külső segítséget kerestem...
Az eltelt 1 hónap alapján döntésemmel teljesen elégedett vagyok. A kapcsolat sebessége sokkal egyenletesebb, mint az Elendernél, ritkán bont, ha mégis, azt rögtön az elején teszi (az elmúlt hónap alatt 7-8 alkalommal fordult elő), viszont ha ismét felmegyek, a kapcsolat onnantól stabil. Nem egy alkalommal 7-8 órát is fent voltam egyfolytában. Az árat is versenyképesnek találom - különösen, ha figyelembe vesszük, hogy a vonalszakadások elmaradása miatt a telefonszámlám is alacsonyabb...
Talán fontos lehet: Budapestről használom.
kabix Creative Commons License 1999.12.05 0 0 1
szijja

en naluk fizetek elo, igaz a masik lehetoseg csak a matav lenne, az kicsit dragabb...az elofizetes 3850 ft (korlatlan) ebben benne van az is hogy csekken fizetem. hetkoznap semmi bajom nincs veluk, de penteken es szombaton kuzdeni kell olyan fel orat hogy feljussak a netre. tavalyihoz kepest meg igy is nagyon sokat javult a helyzet, jol jon minden.....miota a tengerentulra nem muholdas, hanem asszem kabelkapcsolat van, az is elfogadhato sebessegu. szal nem tudom mas telefonos halozatok milyenek, de en elegedett vagyok.

kabix

Előzmény: kzs644 (-)
saldi Creative Commons License 1999.12.05 0 0 0
Szerintem egy nagy 0
kzs644 Creative Commons License 1999.12.05 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

A fenti szolgáltatóval kapcsolatos tapasztalataitokról érdeklődnék.

Segítséget előre is köszi

zsolti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!