Keresés

Részletes keresés

jegnye Creative Commons License 2011.03.01 0 0 37

menycsab,,

 

  Szükségem lenne veled kommunikálni. Kérlek írj, hol tudok veled VSTI-ről, és V-machinről beszélni. Ha, van eladó v-machin nagyon érdekelne.

jegenye,,

Előzmény: menycsab (34)
hangala zigazi Creative Commons License 2009.02.08 0 0 36
http://www.renoise.com/
Előzmény: menycsab (34)
Baliszoft Creative Commons License 2009.01.05 0 0 35
Szia! Sajnos DS1-ből valóban nem létezik VST verzió (lustaságomnak köszönhetően), ezért azt ne is keresd. Hasonló lehetőségekkel rendelkező plugin viszont bizonyára van, talán tud is valaki ajánlani majd.
Előzmény: menycsab (34)
menycsab Creative Commons License 2009.01.05 0 0 34

A mai napig használom a Dreamstation I-et részben a jobban sikerült dsi-hangszerek miatt, nagyobb részben amiatt, hogy wav-fileokat lehet drumkit-szerűen használni, ami nagyon jól jön koncerten.

Nemsokára kijön egy hardware VST-lejátszó, arra szeretnék egy ilyen drumkit-programot rátölteni. Azonban a DS1-nek ha jól tudom nincs DLL-változata, a DXi2-ből pedig hiányzik ez a funkció.

Tud valaki ajánlani egy hasonló programot? Persze a legjobb a Dreamstation 1 vsti-változata lenne.

Baliszoft Creative Commons License 2008.02.24 0 0 33
Hehe, igen. Gondoltam, hogy kellene egy host is, bar kemeny faba vagyam a fejszemet. Plugin-ek is fognak azert majd jonni tolem (lunk).
Előzmény: menycsab (32)
menycsab Creative Commons License 2008.02.23 0 0 32
Most látom, hogy ezt pont tőled kaptam, Balisoft.
menycsab Creative Commons License 2008.02.23 0 0 31

Az Audio Simulationtől kapott információim szerint a DS2 nem szoftver szintetizátor hanem egy szoftver szintiket befogadó zeneszerkesztő, tehát saját hangja nincs, bár a DS1-es hangmodulja megtalálható benne egy plugin-ként.

Baliszoft Creative Commons License 2008.02.22 0 0 30

Hello!

 

Orulok, hogy irt ide valaki. Mar van DreamStation 2, de az nem egyenlo a DreamStation DXi2-vel. www.audio-simulation.com -rol letoltheto a DS2 demo verzioja.

Előzmény: menycsab (29)
menycsab Creative Commons License 2008.02.22 0 0 29
Sziasztok! Én most kezdek ismerkedni a tekerőpotis szintikkel és nagyon megfogott ez a program. Mindíg azt vallottam, hogy ami jó, az jó is marad, ez pedig jó volt és ma ha önállóan nem is, de más zenei programokhoz hozzáadható plug-in-szintiként ma is él pl. a DreamStation 2-ben. Örülnék, ha lenne valaki, aki használja és megosztaná  a hangszíneit. Íme a hivatalos gyári preset-set: http://www.cakewalk.com/support/kb/kb2003171.asp

Egy japán srác presetjei:

http://kuro.nengu.jp/tools_dreamstation.html

Egy leírás a DreamStation 2-ről: http://www.soundonsound.com/sos/nov05/articles/sonartech.htm

Köszi!

 

Baliszoft Creative Commons License 2006.02.09 0 0 28
Nemsokara kesz a 2dik resz. Semmi koze nem lesz az elsohoz :). Na jo, lesz, de nem sok.
Rigor Creative Commons License 2005.09.25 0 0 27

Ez a hivatalos siteja neki: http://www.audio-simulation.de/news.html 

 - amúgy meg annyi hogy annak idején az első valós idejű ringyózos tracker-szinti volt (később önálló is volt), azóta sok sok jobb is kijött már a témában. Én az AXS-t jobban kedveltem (ha már régi stuffokról van szó).

Előzmény: Chrisstian27 (26)
Chrisstian27 Creative Commons License 2005.09.25 0 0 26

Hi!

 

Melyik a legújabb dream Station verzió? Nekem az 1.0 van meg.

 

Baliszoft Creative Commons License 2004.08.04 0 0 25
Jee mit talaltam? Gondoltam igy 4ev utan irok is bele :). Ezt en irtam, lassan kesz a kovetkezo resz is.
ReTek Creative Commons License 2000.09.25 0 0 24
Hagyjátok a DSt, a BUZZ százszor jobb...kib*szott jó hangzásokat lehet vele kihozni és baromi egyszerű...engem nagyon megfogott!!!
Előzmény: Scaty (23)
Scaty Creative Commons License 2000.08.25 0 0 23
Gyerekek, adjon valaki egy linket, ahonnan lecibálhatom a DS full-t!!!
DONOR Creative Commons License 2000.04.12 0 0 22
Helyesbítek: ReTeK semmivel nem elégedett! Egyébként nekem nem CRC-s...
Nibiru: Semmi titok. Csak sok türelem, átvirrasztott éjszakák, egy rakás halott link után egy, ami müxik, stb. De erről a többiek is biztos sokat tudnának mesélni.
Nyissunk topicot?: Ki milyen módszerrel talál audiowarez ftp-t? Tán médg a CCS is írna bele, vagy legalább tanulna belőle...:-)))
Üdv:DONOR
ReTek Creative Commons License 2000.04.12 0 0 21
azer ne szallj el...a Unity crc-s..eheheh
Előzmény: Nibiru (20)
Nibiru Creative Commons License 2000.04.11 0 0 20
Csúcs vagy DONOR!
Te vagy az egyetlen, aki szóra méltatja a szoftverre éhes magyar hobbizenészt!
Köszi a címeket! Mellesleg nem kis erőfeszítésedbe kerülhetetett előbányásznod ezeket, egyáltalán hogy lehet ilyesmire rábukkanni? Én hiába kerestem itt vagy ott, bárhol próbálkoztam, semmi eredménnyel nem jártam. Mi a titkod?
Előzmény: DONOR (19)
DONOR Creative Commons License 2000.03.19 0 0 19
Kedves ReTek!
Bár ez nem Unity topic, de azért legyen egy jó napod: ftp.visi.com/users/sluggo/generic/

Sok sikert!
DONOR

DONOR Creative Commons License 2000.03.17 0 0 18
Van, aki semmivel sem elégedett... :o)
ReTek Creative Commons License 2000.03.17 0 0 17
kár hogy a Unity nincs fent teljesen...:((((
Előzmény: DONOR (16)
DONOR Creative Commons License 2000.03.15 0 0 16
DS full: http://audiowarez.mtv.to/
Csak igy egyszerüen. Lehet örülni (legalábbis remélem...)
ReTek Creative Commons License 2000.02.25 0 0 15
Asszem az user envelope csak PCM-nél muxik. Én inkább visszatértem a Fruityhez...kicsit idegesítően hosszadalmas a DS-t használni. És főleg az idegesít,hogy nem lehet változtatni az ablak méretet igy nem átlátható.

Szóval ha zenélek akkor Cakewalk, ha House meg ilyesmi akkor fruity. (lehet kombinálni a kettőt..és szerintem ez a legjobb!! Megcsinálni Fruityben a loopokat aztán Cakeban összepakolni és szinesíteni a musaxot.)

Ha valakit érdekelnek a nótáink (már akik itt vannak a fórumon, annak teljes szivvel ajánlom a megújult HAMC-ot!!)

www.tar.hu/hamc
ja és ha van nótátok küddjétek el..
ps: ha kell fruity nóta backup az is van...szeretnék egy mix "versenyt" összehozni!!!

Előzmény: PzM (13)
Nibiru Creative Commons License 2000.02.25 0 0 14
Kedves PzM!

Kihasználnám a lehetőséget, de nekem nem sikerült bejutnom erre az ftp site-ra.
Segítenél, hogyan lehet?
Most nincs ftp-s progim a gépen, az explorer meg mindig azt mondja, hogy nem sikrült a kiszolgálóval kapcsolatot létesíteni.
Előre is köszi.

Nibiru

Előzmény: PzM (11)
PzM Creative Commons License 2000.02.23 0 0 13
to ReTek!!!!!!!!!!!

Koszi a progit meg fogom nezni a problemaidat vele ( hu ez szep magyar mondat volt .... )
Le tudja vki irni ( ugy hogy en is megertsem ) hogy a User Envelope pontosan fizikailag mit is csinal a hanggal ???

Koszi
Z

Nibiru Creative Commons License 2000.02.22 0 0 12
Kedves ReTek!

Bocsika, de megvetted a fullt? Mennyit kóstál?
Vagy ha csak úgy megvan valamilyen módon, lehetne, hogy bevándorlást kapjon a levelesládámba? Vagy túl pofátlan egy kérés?

Előzmény: ReTek (8)
PzM Creative Commons License 2000.02.21 0 0 11
Szoval azt a 6ms -os latecy-t probald meg feljebb venni mert nekem azt hiszem 100 korul megy ( nem onnak irok ahol a progi van )

Ha tudod feltolthetned nekem a ftp.dspnet.hu -ra aztan meglatjuk nekem hogy megy-e a dolog.

Az akkordot valami szintirol akarod bevinni ?

elore is kosz a progit ....

to be continued...

PzM

Előzmény: ReTek (10)
ReTek Creative Commons License 2000.02.18 0 0 10

re
"A masodik nekem ugy ment az akkorozas hogy TAB bal track -et valtok es akkor gyonyoruen
szol a ket hang egyszerre ( akar ua-on a Midi channel -en is ) "

na azér ez nem ugyanaz..én arra gondoltam,hogy ha leütök egy 4 hangból állo akkordot a billentyűmön,akkor magátol 4 trackbe irja be...ezt nem tudom megoldani..

ha kell a stuff priv írj.

Előzmény: PzM (9)
PzM Creative Commons License 2000.02.17 0 0 9
Eloszor is kosz hogy valaszoltal.......

Az elso problemadra sajnos nem tudok mit szolni mert a demo-ban nekem tokeletes mind a midi mind a wav szerk. is ( talan eppen ezert keresem annyira )

A masodik nekem ugy ment az akkorozas hogy TAB bal track -et valtok es akkor gyonyoruen
szol a ket hang egyszerre ( akar ua-on a Midi channel -en is )

A copy -val kapcs kerdesedre pedig szinten nem tudok mit szolni hiszen a demoban epp a copy-k es tarsai vannak letiltva.................

DE ha kiprobalhatnam a full-t talan..........
Ugyhogy waiting for reply, ok?

Na egyenlore ennyi

Z

Előzmény: ReTek (8)
ReTek Creative Commons License 2000.02.17 0 0 8
DS nekem megvan a full... (pluginek nincsenek)
ha kell....vrájt
de előtte:
ad1, nekem ugy 6ms latecy-vel megy a dolog, azonban csak a hang szólal meg igy, az editálás csúszik...igy midi eszközön keresztül nem lehet jól vezérelni.

ad2, akkordozni nem igazán tudok vele ugye, mer nem tudom beállitani,hogy egyszerre több trackre íródjanak be az hangok...igy egymás után vagy éppen egymásra íródnak a hangok egy trackbe

ad3, ha az auto-panellal állitom a paramétereket, akkor a copy során nem másolódnak be ezek az események (mivel nincsenek a trackbe rögzitve)igy minden újabb patternnál fel kell vennem..

na ezekre keresem a megoldást.

Előzmény: PzM (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!