Keresés

Részletes keresés

Hamori48 Creative Commons License 2020.11.16 0 0 102

1954-1962 között jártam az Erzsébet utcai Általános Iskolába.

Alsóban dr. Somlyó Gyuláné volt az osztályfőnököm. Flsőben Gyurkovics Gézáné.

Az igazgató Erdei László volt, a fia osztálytársam volt.

Jelentkezzem, aki osztálytársam volt vagy tud valamit hozzátenni (pl. parallel osztályba járt, vagy felismer tanárt).

 

Hamori48 Creative Commons License 2020.11.16 0 0 101

1954-1962 között jártam az Erzsébet utcai Általános Iskolába.

Alsóban dr. Somlyó Gyuláné volt az osztályfőnököm. Flsőben Gyurkovics Gézáné.

Az igazgató Erdei László volt, a fia osztálytársam volt.

Jelentkezzem, aki osztálytársam volt vagy tud valamit hozzátenni (pl. parallel osztályba járt, vagy felismer tanárt).

 

Idlof Creative Commons License 2018.11.17 0 0 100

Sziasztok!

Én 80-ban végeztem a régi Erzsébet suliban. Van valaki még aki ez időtájt ide járt?

Schreiber György Creative Commons License 2015.06.13 0 0 99

Én vagyok a legrégibb "erzsébetes", 1948-ban lettem itt elsős. Küldök nektek egy Erzsébet-csemegét: az elsős bizonyítványomat, amiben az a különleges, hogy akkor a legjobb jegy a HETES volt, a legrosszabb pedig az egyes.

katolnai Creative Commons License 2012.07.15 0 0 97

Én régebbi Erzsébetes vagyok: 1961-től, 1966-ig jártam oda, és ha tanáraim nevére nem is emlékszem, de sok osztálytársam nevére, sőt még arra is, h hol is laktak nagyon jól emlékszem. Az osztályfőnököm az a drága néni volt, akit a másik képen leközöltél az igazgatóval.

Nem tudom szabad-e vagy illik-e, de néhány szeretett kisbarátom-osztálytársam nevét ideírnám, hátha valamelyik egyszer elolvassa;

Gyimesi Miklós, Szabó Pál, Gubernyák György, Balogh Károly, Tóth Ernő, Bihari Tamás, Keszler-testvérek, Szekeres Tivadar, Keveházi Csaba, Regős Lajos, Brádli János, Baranyai Ferenc ... 

Előzmény: Törölt nick (96)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.31 0 0 96

Régebbi Erzsébetisek nincsenek? Én 64-72 ig jártam oda. Szegény faterkám meg a 30-as években. Igy néztün ki annó.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szötyke Creative Commons License 2011.08.28 0 0 95

Én 82-től jártam ide, egészen a 8. osztályig:)

Sucy Creative Commons License 2008.06.02 0 0 94

Sziasztok!

78-81 között jártam az Erzsébetbe.

Első-másodikban Mariann néni és Juli néni tanított,majd a Kati néni harmadik félévig.

Ő egyébbként hajlott kora ellenére hihetetlen messze dobta a diákok táskáit.

Utána mentünk szanaszét,én az Árpádba néhány osztálytársammal.

A minap arra jártam és csináltam pár képet az iskolárol.Kicsit kopottas,de szinte semmit nem változott.

Ha valaki nem tudja:az iwiwen is van egy "régi Erzsébet klub"

VáJu Creative Commons License 2007.02.25 0 0 93

Sziasztok!

 

Somogyi Nándi volt az ofőm. 95ben végeztem

 

 

Vásár-kosár:)))

Sanyka_rádió Creative Commons License 2006.03.16 0 0 92

Sziasztok !

 

 

Én is az Erszébetbe jártam, kb 5-6 éve :)

Holly Kati néni volt, ill még most is ő az igazgatóhelyettes :)

Kopocs Klára volt az ofőm,de ő úgy látta jobb ha még egy évet ott leszek ezért ujra nyolcadikos lettem. Nem volt nekünk a legjobb mert pont az utolsó évre tettek át minket, mert a Tanoda téri általános suli bezárt :(((((

Utánna Béres Klári néni lett az osztályfőnököm, technikát tanitott. Margó nénit sem felejtem el sosem :)

 

Még írok :D

 

 

ucsó Creative Commons License 2006.03.01 0 0 91

Hello mindenki

Én is erzsébetes voltam Förgeteg volt az ofőm

 

ipmics Creative Commons License 2005.12.13 0 0 90

Szia Hásztler!

 

Én 98'-ban végeztem és Pataki Ági néni volt az ofőm. A bátyám viszont 95-ben és neki is ősLajos volt az ofője, ezért osztálytársak lehettetek! És igenigenigen, ismerem a tanárokat, és zánka is király volt!

 

talán idetévedsz még valamikor...

 

üdv,

ipmics

Hetven Creative Commons License 2005.05.20 0 0 89

Sziasztok!

 

Olyan egykori diákokat keresek, akik 1978-ban Jókai Kati néni osztályában kezdték az elsőt. Harmadiktól Brümmelfeld Kati néni volt az ofő. 1981-ben szétdobtak minket különböző iskolákba, mert felújították ezt a sulit.

Lanyi Creative Commons License 2005.05.07 0 0 88
Helló!
Lanyi vagyok. Szerintem te meg a Maugli, mert ő (vagyis te) jött hetedikbe hozzánk.
Jó szar nevet választottál:-D. Mi van veled? Jársz még ide?
Messengeren el tudsz érni: hls@freemail.hu

Üdv: Sanyi
Előzmény: Magyarkataosztályából (63)
balazsrck Creative Commons License 2005.04.11 0 0 87

Tisztelt Osztálytársak!

 

Hogy áll az osztálytalálkozó?

 

A héten vidéken van munkám a jövőhéttől bármi lehet.

 

üdv.    tewe

balaman Creative Commons License 2005.03.16 0 0 86

Szevasztok!!!!!

 

Bunyó foci 10 év után.  nanááá...

 

április 16-17 nem o.k. a többi nap teljesen jó.

Valamikor be kellene menni a Somogyi Nándihoz

kiváncsi lennék a búrájára amikor meglát minket..

 

Foki veled beszéltem részleteket majd imélben

Hermi neked megjegyeztem az iméled a napokban írok egy terjedelmesebb levelet de most elvagyok havazva a munkával...

 

üdv    '95 (8.b.) RULEZZZ!!!!!

 

teve

 

Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.16 0 0 85
:-)))) Bunyófoci.
Tapia Creative Commons License 2005.03.16 0 0 84

Csá Balázs,

 

őrülök, hogy élsz.... Nekem a Nagy Zoli szólt, hogy írkálsz a fórumra.

Én azóta is napi szinten tartom a kapcsolatot a Zolival. A minap hívott fel a Csiki Szabolcs és találkoztunk is Vele a Zolival, és szándékunkban van egy osztálytalálkozót szervezni így 10 év után. Kérlek, akinek csak tudsz szólj, nem tudom kivel tartod a kapcsolatot.

 

 

írj még............

 

üdv,

 

Hermer László

balaman Creative Commons License 2005.03.09 0 0 83

Üdv

a matekot nekünk valamilyen Magdolna tanította nektek nem?

balaman Creative Commons License 2005.03.09 0 0 82

Na szevasztok!

Pár napja valaki emlegette a nevemet és az ossztálytársaimét. Hát itt vagyok!

Igén élek és várom azokat az osztálytársakat akiknek a Somogyi Nándi volt az osztályfőnöke. És a 8. b -ben végeztek 95-ben. És aki még emlékszik arra a névre , hogy Tewe. Na pá.

gumimacska Creative Commons License 2005.02.04 0 0 78

Hello!

 

El meg a forum?

 

Lengyel Ferencne- orosz

Dulay Csilla- orosz

Bondar Marika- magyar nyelv es irodalom

 

Fodor Eva-alsos tanitoneni

Ladanyi Ildiko- alsos tanitoneni

 

Kapitany Ferenc- rajz (neha orosz)

 

Beres Gyorgyi- testneveles

 

Szuhay Zsofia- biologia

 

Viszont, nem tudom, hogy ki tanitotta a matekot.....

 

A fizikat .......Gabi neni

 

Aranyosi Bela- technika

Forgeteg Sandorne ICA neni- foldrajz  es itt fontos megjegyeznem, hogy ha Ilonka neninek szolitottad, akkor beirt egy karot!!!!

 

Most ennyi jutott eszembe........

Hásztler Creative Commons License 2004.11.26 0 0 77

Sziasztok...

 

Én 95'-ben végeztem az Erzsébetben és sajnálkozva látom hogy eről az időszakról nem ír senki pedig nemkevés kemény dolog történt akkoriban...

 

Ha valakinek mondanak az alábbi nevek valamit akkor jól írjon ide...

 

Kapás Géza

Sulykos Lajos(a volt ofőm a legkirályabb tanár akit valaha ismertem mellesleg mellékálásban Indiana Jones)

Hencz Gabriella

Dátán Attila

Gyulabá a tesitanár

Katona András(igazgató helyettes és Kémia ő váltotta Sulyokbát sikertelenül)

Gút Mihály,Szunyog tamás(a két terrorista technika)

Hédi Néni Matek(a leghosszabb időt eltöltve ugyanabba a komcsi szürke kardigánba kb 4 év minden nap egész nap)

Vmilyen Gabinéni Fizika(imádtam)

Meg ilyenek

 

 

Zánka meg ilyenek...

 

Jó volt nagyon...

 

Írjatok

 

Mimie Creative Commons License 2004.10.31 0 0 76

Haliho!

Most talaltam rá erre a forumra...Én igazsag szerint mar neveket nem is nagyon tudok...Én 2001ben mentem el...nem mondom hogy vegeztem...de tulajdonkepp vegeztem...azzal a sulival akkor : )

Bar megmondom oszinten nem banom...mostanra meg...nem olyan regen voltam ott ujra meglatogatni egy ket tanart...de a suli osszetetele gyokeresen megvaltozott...

 

Azthiszem mondjuk egykicsivel mas korosztaly az akik itt beszelgetnek ill nyitottak a forumot...regi dolgok szep emlekek...igen regen jo is volt...

topikolló Creative Commons License 2004.10.25 0 0 75

Sziasztok!

 

Én is Erzsébetes voltam, 1990-ben végeztem és C-s voltam. Keresem az osztálytársaimat!!! Segítség! :)

 

Aki szintén keresi az ő osztálytársait, annak ím egy link:

 

http://www.osztalytarsam.hu

 

Van itt a sulinak is külön oldala, én már rátaláltam egy-két régi ismerősömre.

 

Egy csomó felsorolt név ismerős volt, én Aranyosi Béla bácsit nagyon szerettem, az osztályfőnököm Fodor Éva volt (akinek a férjezett nevét meg már elfelejtettem). Viszont alsó tagozatról megemlíteném Ladányi Ildikót, aki megtanított engem írni meg olvasni, úgyhogy most tudom itt rontani a levegőt. :))

Tanított még az említettek közül Szuhay Zsófi néni, Irénke néni oroszra (akinek a vezetéknevét ne kérdezzétek, de orosz származású volt, ha jól emlékszem), Förgeteg Ica néni, de nekem se jut már eszembe több név. Talán valahol a kacatok között még van némi infóm, majd megnézem.

Bateman Creative Commons License 2004.06.16 0 0 74
az jó, én is ismerem, mi van vele?
Előzmény: festéktüsszentőhapcibenő (53)
Bateman Creative Commons License 2004.06.16 0 0 73
Bruce Lee-ről van képem, majd szkennelek, ha lesz időm.
Előzmény: Magyarkataosztályából (63)
Bateman Creative Commons License 2004.06.16 0 0 72
húúú, de rég jártam itt, dobj egy mélt az eredeti névvel, lehet egy osztályba jártunk!
Előzmény: hockey (67)
hockey Creative Commons License 2004.01.09 0 0 71
Nem sokat. Ugy remlik mintha tettlegessegig fajult volna a dolog... Persze lehet hogy ennek nincs sok valosag alapja, mivel - mint irtam is -pletyka szinten hallottam meg evekkel ezelott.

Engedd meg, hogy visszakerdezzek: hogyhogy ennyire felkeltette az erdeklodesed a dolog?

Előzmény: Törölt nick (70)
hockey Creative Commons License 2004.01.08 0 0 69
Nekem szemely szerint nincs vele kulonosebb gondom, bar igaz hogy kerultem vele a kontaktust, mert nem volt tul szimpatikus.
Egyaltalan mibol kovetkeztetsz arra, hogy gondom lenne vele?
Előzmény: Törölt nick (68)
hockey Creative Commons License 2004.01.08 0 0 67
Udv ujra! :)

Hosszu ido utan ujra beleolvastam a topicba es a sok ismeros nev hatasara elojottek az emlekek! :)

Szuhay Zsofia engem is tanitott (biosz), de nem szerettem mert egy ido utan atment hittanoraba a dolog :/
Aranyosi Bela talan 1-2 evig technikat tanitott, eleg szigoru volt pl.: csak 2 potbetetet adott ahhoz a kis fureszhez utana jott az 1-es :))
Forgeteghez is volt szerencsem(?). Az maradt meg hogy mikor bejott orat tartani a jelentes es a napi felelo kivalasztasa kozott az "ULJ LE ES TANULJ!!" parancs volt ervenyben. :D
Tesit Nandi ba' es Peter ba' tanitott es bar mindigis szerettem sportolni megis vegig 3-as voltam naluk. Elobbit mintha ki is rugtak volna egy idore, de visszavettek. Most osszel jartam arra es pont tesi orat tartott kint.
Borocz Piroska is tanitott par evig felsoben, neki sem voltak kotelbol az idegei :))
Ervin ba'-rol olyan pletykakat hallottam, hogy nehany oreg diak visszatert meglatogatni, de nem csak beszelgetes volt napirenden...

Akiknek a neve meg nem szerepelt itt:
Kapitany Ferenc, aki nekem rajzot meg eneket tanitott, emellett a konditeremnek o volt a fonoke.
Kopocs Klara volt felsoben az osztalyfonokom, matekot tanitott es a szulok felhatalmaztak az enyhe testi fenyites alkalmazasara indokolt esetben(pofon) :)
Torit vmilyen Katalin, nemetet Monika tanitottak, ezeket a tantargyakat szerettem, meg valami ujpesti helytorteneti versenyen is kepviseltuk az iskolat egy kis csapattal.

Bateman-el pedig ugy latom eleg hasonlo palyat jartunk be egy ideig (landler), es az erdeklodesi korunkben is van kozos pont (AP) :)

Előzmény: egyaranyosifan (65)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!