Keresés

Részletes keresés

ARIBOY Creative Commons License 2001.12.11 0 0 81
A Jakupcsek még vezeti a Cappuccinót?Mert a tv2-n lévő müsora már megszünt.
MXT Creative Commons License 1999.11.09 0 0 80
Ki itéli oda ezt a díjat? Bizonyára hétköznap tíz óra után ébred!
Ghanima Creative Commons License 1999.10.09 0 0 79
Fikusz Kukisz
Off on:
bocs, kedves FK, de Farkas Erika már több mint két éve a Királyi Rádió műsorvezetői/riporteri állományát erősíti. Méghozzá jól, a múltkor is hogy meg***gatta ToJó-t az egyik hatórási Krónikában!! höhöhö!
Off off
üdv,
Ghanima
Előzmény: Fikusz Kukisz (65)
Csokis2 Creative Commons License 1999.10.09 0 0 77
Je, te is olyan ven fig vagy, mint en? :-))) Kondor Kati nalam is a No. 1. noi radios. Egyebkent meg mindig allitom, hogy Magyar Radio rulez. Vannak benne fuggetlen musorok, meg jobbtol balig mindenfele. Ha nem tetszik a "16 ora", meg a Bolgar et. "Beszeljuk meg"-je, akkor lehet a "Vasarnapi Ujsagot" hallgatni, meg szerda reggeli Orban interjukat. Szoval van ott minden es szerintem kapsz egy teljes keresztmetszetet a mai Mo-rol. Raadasul amiota a Radio M-Classicot kifurtak, hogy a klub radio mehessen a helyen, azota a Bartok az egyetlen radio, ahol klasszikus zenet lehet hallgatni vezetes kozben.
Előzmény: Fikusz Kukisz (65)
originalqszi Creative Commons License 1999.09.30 -1 0 76
Jakupcsek Gabriellának:
Tükröm, tükröm, mondd meg nékem
Ki a legszebb a TV-ben?
"Szép vagy, szép vagy, szebb a napnál,
De nem vagy szebb a Barthánál!
Jó az alakja, feszes a combja,
Koronázza hajzuhatagja!"
Ez nem lehet igaz!
A legjobb vagyok! Nem vigasz!
"Ne búslakodj Gabika,
Jut Neked is falatka,
Hisz szaladgál annyi jó alak,
Szilviánál kaparják a falat,
De egyre egyszerre csak egy jut,
A többi majd utánad fut!
Azért gratula Neked
És dobd a fenébe a tükrödet":DDDDDDD
runaway Creative Commons License 1999.09.29 0 0 75
Én is. A zenéket leszámítva másodpercekig bírtam ezt a tömény ostobaságot meg JG affektálását.
Előzmény: Zak (74)
Zak Creative Commons License 1999.09.29 0 0 74
Ma reggel rászántam magamat, hallgattam kicsinységt, araszolván a Hungaria körúton, majd úgy döntöttem egy negyedóra után, hogy inkább elkapcsolok, mert hamarosan veszélyes leszek az autóstársadalomra... :-) viszont kellemesebb zeneket adtak, mint a Sláger (vagy csak nekem esett jól a stílusváltás). Tkp. nem is értem, GTG miért van ott, JG meg az a TIX-es ripacs (tényleg, ez a jó kifejezés rájuk!) pont összeillik. Erôltetett poénok, erôltetett "keep smiling" és amíg Szvetlana vagy kiafene kinyög egy mondatot, elaszik a nép.
doktorivl Creative Commons License 1999.09.29 0 0 73
Szerintem nincs kiemelkedo noi kereskedekmi radios ma magyarorszagon.
Ez mondjuk baj.
A ferfi mezonyben nalam Boros vezet. O megfeleloen hulye a k.r.-hoz, ami neha ugyan atcsap idetlensegbe, de vitathatatlanul eredeti poenokat gyart, koztuk jokat is.
A Villamnak is sok az uj otlete, de o tul paraszt hozza, hogy az ember folyamatosan halgassa.
Na egyenlore ennyi.
Ehun a lavor.
Előzmény: Unkasz (64)
JAVA Creative Commons License 1999.09.28 0 0 72
A JG szerintem is eleg tehetesegtelen musorvezeto. A szinhazakban
a hozzá haonló stílusu szineszeket ripacsnak hivjak... Azt hiszem O boven
raszolglat erre a nevre a radios alakitasai alapjan.
disp_ Creative Commons License 1999.09.28 0 0 71
Ajánlom mindenki figyelmébe ezt a topicot a kulturában.
duck Creative Commons License 1999.09.28 0 0 70
Szerintem nem tehetségtelen, nekem pl. bejön. Mondjuk a Pálffy-nak sem mondja meg senki, hogy idegesitő, ironikus, arcátlan tévés személyiség. Biztos van akinek tetszik. Izlések.
Előzmény: vadi (69)
vadi Creative Commons License 1999.09.28 0 0 69
Én sem szeretem JG-t. Sőt....A díjjal meg azért nem értek egyet, mert úgy gondolom, hogy ezzel csak bátorítják, hogy igennn! Ez az! Jól csinálod! Igy még majd rá is tesz egy lapáttal, hiszen tudja, hogy ő a legjobb. Mennyivel korrektebb lenne, ha valaki végre a szemébe mondaná, hogy egy tehetségtelen, idegesítő rádiós személyiség, és ő üldözött el egy rakás hallgatót a Danubiustól. Éljen a Sláger rádió!!!!
Pöttöm-Nagy Kázmér Creative Commons License 1999.09.28 0 0 68
Én se támadni, se védeni nem akarok senkit. Nekem a kapuccsínó akkor tetszett a legjobban, mikor a Bochkorrral is volt a Vas Maya, és a Borossal pedig a Kádek Heni. Nem tudom mi lett velük, de az volt a Capp. fénykora. A két lány Lment, aztán a poénok egyre fáradtabbak lettek, soxor egyre bunkóbbak, végül felállt a B-B páros is.
Én nem bírom Lviselni a Slágert (túl sok a régi zenébol), onnét azonnal tekerek, így nem tudom milyen most az utódprogi más néven. Gondolom a szint, maradt.
Ami a Jakupcseket illeti,én a barátját a fo kultúrbesúgó bejelentkezésekor tekerek. Hát az a pasi az mindent alulmúl!
Hajrá jó zene!

PNK

Unkasz Creative Commons License 1999.09.28 0 0 67
Más műfaj. Komoly, mondhatni súlyos témák, egészen más követelményekkel. Nem összehasonlítható.
Maradjunk a kereskedelmieknél, természetesen fenntartással kezelve azt a tényt, miszerint csak e rádiók műsorvezetői játszanak a szavazáson.
Fikusz, a Palcsót hol hallgatod?
Előzmény: Fikusz Kukisz (65)
duck Creative Commons License 1999.09.28 0 0 66
Szerintem jó a Jakupcsek Gabi. A DAnubius Cappuccino is nagyon jó. Legalább annyira szellemes, mint a Bockor-féle müsor, akit egyébként szintén szerettem. Kivéve, amikor elkezdtek politizálni a müsorban. És ez sajnos az utolsó adásokban nagyon gyakran előfordult.
Fikusz Kukisz Creative Commons License 1999.09.28 0 0 65
tetszik, mint rádiós műsorvezetőnő: Kondor Katalin, Rangos Katalin, Mélykuti Ilona, Szikra Zsuzsa, Palcsó Brigitta, Farkas Erika (Civis Rádió/Debrecen)

kereskedelmi nőből nem túl jó a felhozatal.

A vágó Piros meg a Jakupcsinó tényleg tragédia.

Előzmény: Unkasz (64)
Unkasz Creative Commons License 1999.09.28 0 0 64
Feleim, a kérdés nem az, hogy nekem teccik-e, (mer akkor mi van? egyebkent van, hogy igen, van, hogy nem.), hanem hogy akkor tudtok valakit mondani, aki teccik? Na tessék, tessék, indulhat az ötletbörze, és aztán az első név után jöhetnek a fikázások, az újabb nevek, az újabb fikázások.
Mondj egy neved, megmondom, miért nem.
A Cindy Crawfordtól is van, aki hányingert kap. Mondj egy másikat, valaki majd attól lesz rosszul.
(Képzeljétek, már olyannal is találkoztam, aki engem utált.)
Csak nehogy a lavór mellé hányjunk!
Szóval, milyennek kéne lennie? Hogy milyennek nem, azt már tudjuk.
Előzmény: doktorivl (63)
doktorivl Creative Commons License 1999.09.28 0 0 63
Neked teccik a Jakupcsek?

d.

Előzmény: Unkasz (60)
DaySleeper Creative Commons License 1999.09.27 0 0 62
tényleg :-O

akkor mondjunk helyette valakit, aztán majd valaki összeszámolja :-))
szerintem: nem ugrik be a neve, de este 10-kor Érdeklődik a danubiusban, na ő pl. ötletes

bélféreg Creative Commons License 1999.09.27 0 0 61
Unkasz, értem mire gondolsz, és ha ez így lenne, ahogy te írod, semmi gond nem volna. De én speciel már egy hazai adót sem tudok elviselni. A Boros-Bochkor páros egyre inkább csak magának csinálja a műsort, pedig régen (és külön) egész jók voltak. A Danubius no comment. A Petőfin: egy értelmes műsorvezető, jó zenék, aztán hirtelen valaki elkezd mesélni a véres székletéről... Felfordul a gyomrom, hát kell ez nekem reggel, félálomban? Egyetlen megoldás marad: műhold vagy RealAudio...
Előzmény: Unkasz (60)
Unkasz Creative Commons License 1999.09.27 0 0 60
Hé, azon gondolkodtatok már, hogy akkor mi a mérce? Vagy ki? Mit kéne csinálnia ahhoz, hogy teccen? Szerinted ezt? és így? Te szerinted meg azt? És úgy? Mindenki szerint mást? És máshogy? Akkor miért csodálkozol azon, hogy ha 3-nak már teccik, akkor ő a legjobb?
Te a Danubiust hallgatod? Te a Slágert? Te meg a Juventust? Neked nem tetszik a Bochkor, te meg a Szegő Tibort rühelled?
Akkor....?
ronaldu Creative Commons License 1999.09.27 -1 0 59
Szerintem JG annyira egyszerű, hogy az már fáj. Még tévés korszakában valami délelőtti műsorban azt sicsekedte el, hogy amikor középiskolai tanár volt a gyerekek az osztályban egy kalapba dobtak pénzt arról fogadva, hogy rövid vagy mégrövidebb szoknyában megy-e tanítani. Szerintem ez már önmagában is elég gázos, de hogy valaki ezzel dicsekadjen a tévében!
Jakupcsek Gabriella a női nem lejáratója!!!!!
A két műsorvezető társ közül csak Buza Sándort nem tudom elviselni, mert bunkó és műveletlen. Meg kellene maradnia a mosópor reklámok szintjén. Én GTG-ort egyébként csípem, ő az egyetlen, aki miatt érdemes belehallgatni a Capuccinoba.
runaway Creative Commons License 1999.09.27 0 0 58
Mit szólnátok hozzá, ha holnap reggel mindenki belehallgatna a Danubiusba? Nekem ez nagy áldozat lesz, mert le kell majd küzdeni az átkapcsolós reflexet, de legalább lesz konkrétum, amivel példálódzhatunk...Utána meg dobálódzhatunk:))
META TOM Creative Commons License 1999.09.27 0 0 57
Mostanában nem tudok rádiót hallgatni. Nem lettem ugyan halláskárosult, de a helyzet az, hogy a Danubius reggeli kommentárjaitól feláll a szőr a hátamon. Egy darabig erőltettem, aztán a múlt héten valamelyik pasas azt mondta, hogy "Tornyosnémeti és Granada" között kátyúzzák az utakat (Garadna helyett, szerintem az útépítők lapátjaikba dőlnének, ha egyszer a fent említett távon kellene kátyúzni)egyszer-egyszer el is megy, de még másnap is ezen rágódtak, azóta nem hallgatom őket. GTG remekül közvetíti a Játék határok nélkül eseményeit (Én nem is bíznám másra), ott a helye. De a Capuccinoban ő sem bír a Jakup-standard fölé emelkedni. JG-t meg sem említem. Pedig a zene a Danubiuson jobban teccik, mint a Slágeron. Nem vagyok egy visszasírós típus, de a régi Capuccino, az igen..
DaySleeper Creative Commons License 1999.09.26 0 0 56
hehe
Előzmény: piotre (55)
piotre Creative Commons License 1999.09.26 0 0 55
A JG egy kedves aranyos nő.És ezt komolyan is gondolom.
Csak azt nem értem mit keres a rádióban.
Ha az utcán vagy bárhol máshol találkoznék vele eszembe sem
jutna fikázni a stílusát.Hétköznapi nőnek egy irodában tudnám elképzelni.
És ha mások nem mondják meg neki akkor abban a tudatban éli
le az életét ,hogy ő erre született.
Valaki beszéljen már vele aki közel áll hozzá.
MENTSÜK MEG ŐT !!! Hiszen már annyit égette magát,hogy európa összes kohója nem égett annyit.
Vagy direkt poén hogy megválasztották,hogy növeljék az önbizalmát.
Akkor itt valaki nagyon gonosz.
BigZee Creative Commons License 1999.09.26 0 0 54
Én se. Olyan unalmas lett, hogy inkább áttekertem a Slágerre, mert ott legalább nem hallom a Gabriella sátáni kacaját.
Előzmény: DaySleeper (16)
BigZee Creative Commons License 1999.09.26 0 0 53
Ha a hír igaz, akkor ez hűen tükrözi a magyar rádiózás jelenlegi helyzetét...
doktorivl Creative Commons License 1999.09.25 0 0 52
Dehat mar tavajis...
Előzmény: kopaszkukac (51)
kopaszkukac Creative Commons License 1999.09.25 0 0 51
mondjuk mas noi radios meg nincs is :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!