Keresés

Részletes keresés

SPENDER Creative Commons License 1999.10.28 0 0 21
Szió Endi !

Folyt.köv.

Teszteltem Intel (8MB) videokártyán is, ott ment az első és a harmadik mód, a második ott is bagzott.

Majd írok az emiledre.

Szió !

Előzmény: SPENDER (20)
SPENDER Creative Commons License 1999.10.26 0 0 20
Folyt. köv.

A karakter és a háttér nagyon lelett mosva. (Nyomjál rá Sharpent.)

Ötletek a játékhoz: - Ha már kevés élete van a fazonunknak, akkor vegyen elő egy láncfűrészt és
vágja le a saját fejét. (Jó véres legyen, azt szeretem. :-)
- a háttérben beleződjön ki egy-két mókus, és jó véres legyen :-)
- a lepkéket le lehessen ütni egy nagy kalapáccsal és jó véres legyen. :-)

Még vannak ötleteim, majd megírom. :-)
Hogy fér össze a Fantasy (Ork vadászat, miegymás) a hiteddel ? (Komoly vagy komolytalan választ várok.)

Folyt.köv. :-) (Még mindig. :-)

Üdv: Spender gyerek

Előzmény: SPENDER (19)
SPENDER Creative Commons License 1999.10.26 0 0 19
Szió Endi !

Most írok csak kritikát, mert a gémszeteket csak tegnap tudtam megnézni.
(Vegyél mély levegőt. min 0, max 10 !:-)
Honlap kritika: megjelenés,hangulat,összhatás: 8

Wow kritika: 320x200 trúkolor nem megy, 640x480 trúkolor nem megy (fekete képernyő), 320x200 hicolor bugos. (Ha kell, lementem a képet, zavaros.)
S3-asokon teszteltem (2 db szg-en)

Külön megnézegettem a képeket, grafika :4 pont, 1994-es színvonal. Zenét nem hallottam,hangot úgyszintén.

Folyt. köv.

Üdvözöl: Spender gyerek :-)

SPENDER Creative Commons License 1999.10.25 0 0 18
Szia Vigor !

Lehet. :-) Öreg vagyok, rossz a szemem, süket vagyok, és az orvos szerint menthetetlen az
agyam. Az ilyen emberekkel gyakran előfordul hogy elírnak valamit. :-)

Szió !

Előzmény: vigor (15)
SPENDER Creative Commons License 1999.10.25 0 0 17
Szió Endi !


Ne haragudj, mert korábban hülyültem Veled. Nem akartalak megbántani, csak kíváncsi voltam Rád. Nem gondoltam, hogy ennyire a szívedre veszed. Szóval a poénokért is

Bocsáss meg !


Ha úgy veszem észre, hogy Valaki rossz szándékkal közeledik, akkor ösztönösen átmegyek poénba.
Ilyenkor észre sem veszem, hogy a poénjaim milyen jellegűek, hanem csak nyomom a sódert és
röhögök. Nem figyelem, hogy esetleg Másokra nézve sértő lehet, mert nem érzem át. (Mert nem
akarom átérezni.) Gyerekes vagyok.
Így igaz, de én ezt sohasem tagadtam. ... és soha sem állítottam, hogy komoly vagyok. :-)

Szeretettel üdvözöl (barátod ?): Spender gyerek
Szió !

Törölt nick Creative Commons License 1999.10.22 0 0 16
Laci!
Nem értelek! Az az ige nem egy "húdenagyonmegmagyarázomámavilágot". Hanem egy egyszerű kijelentés, amely Salamon (és nem a világhúdenagyon) problémáját írta le.
Salamon nem talált ezer emberből csak egyet, nőt pedig egyet sem, aki... (na, aki milyen lett volna?)...

Ez Salamon problémája volt. Nem azt állította, hogy hülyék a nők, sőt a férfiak között is kevés van. Hanem az, hogy NEM TALÁLT! És mindezt (ha jól olvasom) szomorúan írta.
Na ezért nyitottam ezt a topicot.

Kedves vigor! Írtad:
"P.S. A szakáll a férfi dísze... "
Csak nem a magyar kultúrában...

vigor Creative Commons License 1999.10.22 0 0 15
Kedves SPENDER!

Véletlenül nem írtad el a nevedet, amikor regisztráltattad magad?
Én SPENGLER-re tippelek... ;-)

Igor

P.S. A szakáll a férfi dísze...

Előzmény: SPENDER (13)
Laci Creative Commons License 1999.10.22 0 0 14
Ja, jópofa kis ige. Nem tudom, hogy van az eredetiben, de az tuti, hogy ha újászületik egy nő, akkor igaz lesz ő is, egyébként pedig "Krisztusban nincs férfi, sem nő..."
SPENDER Creative Commons License 1999.10.22 0 0 13
Hogy jön ide a szakáll ? :-)

Ez a Prédikátor könyve 7. rész, 28. vers.

?????????? :-D

Szió !

Előzmény: vigor (12)
vigor Creative Commons License 1999.10.21 0 0 12
En is szakallat novesztek.
Igaz, meg csak a kezdeten vagyok, tegnap nem borotvalkoztam meg :-)

Igor

SPENDER Creative Commons License 1999.10.21 0 0 11
Szeretett Endikém !

Átakarsz verni ? Nem csak a hajad nagy, hanem .... hanem .... hanem a szakállad is. :-)

Szió !

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.20 0 0 10
Nem kedves spender kartács, nem nagy a képem (legfeljebb a hajam :-))).
Viszont ez a topic arról szól, hogy sajna én is hasonlóan vagyok, mint a Salamon papa. Ciki, de ez van...
És nem önsajnálatból mondom.

SPENDER Creative Commons License 1999.10.20 0 0 9
Szia Endi ! :-)

Láttam az arcod, szép nagy. :-D (Ha csaj lennék, akkor biztosan Beléd zúgnák. :-D )

Szió !

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.20 0 0 8
Jááááááj! Félreértettetek!
Nem úgy gondoltam!!!
Húha... most mit gondolhattok rólam...
De el kéne olvasnotok újra azt a verset. Ki mit ért alatta?
Majd én is leírom, ha valakit érdekel. És azt, hogy miért nyitottam ezt a topicot. (A kis titkolózós.)

Kedves Tomm!
Jelentését elolvastam. Azonban nem vagyok megelégedve vele, ezért szolgáltatására többé nem tartok igényt. ;-)
Indoklás:
1. Megfigyelésem szerint a mondatból (Prédikátor könyve 7. rész, 28. vers.) kikövetkeztethető a mintavételezés. Ez pedig 1000 fő esetén: 1 azaz egy férfi és 0 azaz nulla nő.
2. Elfogultság kizárható, mivel rendkívül bölcs emberről van szó. Azonban ez a bölcs ember nyilvánvalóan önmagához hasonlókat keresett, és azokat nem talált. Így a megállapítása nem elfogultságot, hanem szubjektivítást tükröz. Ez pedig nem elítélendő.

Végül abban egyetértek, hogy messzemenő következtetést nem szabad ebből a mondatból levonni. Csak annyit, hogy KÖRÜLBELÜL ezer emberből Salamon 1 neki kedves férfit és 0 neki tetsző nőt talált.

Dátum, ovasható aláírás, pöcsét.

faithful Creative Commons License 1999.09.20 0 0 7
És az Énekek Éneke? Az piskóta? Az tisztára úgy szól, mintha a nőket nem asszonyállat-ként kezelné.
alomhajos Creative Commons License 1999.09.20 0 0 6
Szia Pat!
Ne búsulj, én örültem az idézetednek. Ha jól tudom akkoriban a nőket csak kicsivel tartották többre a háziállatnál ezért Jézus kisérletet sem tesz arra, hogy elmagyarázza a nők és a férfiak egyenjoguságát. Helyette inkább így védi meg Marihamot. Talán egy történész olvasó pontosíthatná a nők szerepét abban a korban.
A mondás hasonlóan képletes ahhoz mint amikor az újjászületésről beszél és az egyik rabbi megkérdezi, hogy visszamehet-e az anyja méhébe.
Szeretettel, álomhajós
Patmore Creative Commons License 1999.09.20 0 0 5
Bocs.
Tomm Creative Commons License 1999.09.20 0 0 4
Tisztelt Topic-társak!

Az alábbiakban közzéteszek egy szigorúan titkos vizsgálati jegyzőkönyvet, amelyet a névtelenségének garantálását kérő forrás személyesen a titkosszolgálatokat felügyelő titokgazda páncélszekrényéből csempészett ki, és ürgebőrbe varrt dobozokban adott át nekem a Duna folyó fenekén könnyűbúvár szerelésben létrejött alkalmi találkozó alkalmával.
Az ügyészség, a rendőrség, a kormányőrség és a felállítandó koronaőrség esetleg majd eljáró tagjaival, valamint szenzációéhes riporterekkel előre is közlöm, hogy a jegyzőkönyv eredetijét megsemmisítettem, átadójáról (a könnyűbúvár-felszerelés és a Duna vizének szennyezettsége miatt) személyleírást átadni. nem tudok, és nyilatkozatot az üggyel kapcsolatban még a Napkelte műsorában is csak ügyvédem jelenlétében teszek.
Íme a jegyzőkönyv:

>>A Prédikátor néven publikáló szerző 7,27-28 –ban közölt írásos beszámolójával kapcsolatban megbízónk felkérésére elmélyült vizsgálatot végeztünk, az 1999.09.20. 0:30 és 0:45 közötti időben.

Vizsgálatunk célja annak megállapítása volt, hogy a Prédikátor néven publikáló szerző eredményei megalapoznak-e bármilyen egzakt következtetést az igazak nemére vonatkozóan.

A vizsgálat során az alábbiakat sikerült minden kétséget kizáróan megállapítani:
(1.) Sajnos nem derül ki, hogy milyen mintavételi eljárással dolgozott a Prédikátor néven publikáló szerző és/vagy munkatársai, s így nem tudjuk, hogy az általa használt mintavételi eljárás biztosította-e a mintának a nemek aránya szerinti reprezentativitását.
(2.) Az eredmények hitelessége mellet szól ugyan, hogy a szerző önálló kutatást végzett, és nem a TÁRKI vagy a Szonda Ipsos eredményeire támaszkodik, de a szerző inkognitójának felfedése nélkül a szerző eredményeket torzító vagy meghamisító elfogultsága nem zárható ki.
Sajnos alapvető fogyatékossága a beszámolónak, hogy nem derül ki sem a minta relatív, sem abszolút nagysága, s így nem tudni, hogy az alacsony találati arány (1:1000) mellett lehet-e egyáltalán statisztikailag érvényes következtetést levonni az igazak nemére általában.
A beszámoló legsúlyosabb fogyatékossá továbbá az, hogy a szerző adós marad a végső következtetéssel, illetve nem mondja ki, csak sejteti, hogy megfigyeléseiből értékelhető következtetés nem vonható le.
Mindezek alapján hivatalunk azt ajánlja a Tisztelt Megbízónak, hogy a szóban forgó beszámolóval kapcsolatban fenntartásokkal éljen, s abból való messzemenő következtetések levonásától lehetőség szerint tartózkodjék..
Dátum, olvashatatlan aláírás, pecsét<<

Üdv
Tomm

Törölt nick Creative Commons License 1999.09.19 0 0 3
Patmore!
Hagyjál légyszi az apokrifjaiddal. Mindegyikben ilyen hülyeségek vannak?
Amúgy meg semmi köze a kérdésemhez.

Patmore Creative Commons License 1999.09.19 0 0 2
"Simon Péter ezt mondta neki: Mariham menjen el tőlünk, mert a nők nem méltók az életre.
Jézus mondta: Ime én vezetem őt, hogy férfivá tegyem, és ahhoz az élő lélekhez legyen hasonlóvá, mely hozzátok, férfiakhoz hasonlit.
Mert minden asszony, aki férfivá teszi magát, be fog menni a mennyek országába."

Tamás Evangéliuma 114.

Törölt nick Creative Commons License 1999.09.19 0 0 1
na, mivan senkitse erdekel?
miezitt Creative Commons License 1999.09.19 0 0 0
kösssz, a lányok nevében egy szép nagy 0
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.19 0 0 topiknyitó
:-(
Prédikátor könyve 7. rész, 28. vers.
Kíváncsi lennék, mit szóltok ehhez az igéhez. Lányok/nők is hozzászólhatnak.
:-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!