Keresés

Részletes keresés

Atekka Creative Commons License 2005.07.21 0 0 102
Én is vettem a ocxet és nagyon sajnálom hogy megszünt.a gamestar már nem ugyanaz.
Mike Creative Commons License 1999.10.08 0 0 101
Hat igen, az 50000 egyseg kiismerese bizonyos iq alatt eleg nehezen megy! :)))))))))))))

(Na jo csak vicc volt am!)

Mike

Előzmény: Werner Zsolt (98)
Worm Creative Commons License 1999.10.08 0 0 100
Nos, Werner úr.

Olvasd már el pontosan ,hogy mire válaszolsz.
Kettő. érdemben reagálhatnál.

Pá.

Előzmény: Werner Zsolt (98)
Hancu Creative Commons License 1999.10.08 0 0 97
Őszintén: nem tudom. Kérdezd az MMS-től, hátha válaszolnak.
Előzmény: Werner Zsolt (96)
Stöki Creative Commons License 1999.10.07 0 0 95
Hát, nem tudom, hogy a többi ZED-es hogy áll ezekhez a dolgokhoz, de rám nem áll, amit írtál. Éppen az általad felsorolt gondokkal küszködök (lakás, feleség, pénz... sör nem, arra azért mindig fussa...:)), de a játékok iránt érzett olthatatlan rajongásom semmit nem változott az elmúlt 14 évben.
Előzmény: Worm (94)
Worm Creative Commons License 1999.10.06 0 0 94
Nos,kedveskéim. A PC ZED véleményem szerint nem volt egy túl rossz lap. De ne legyetek telhetetlenek. Kicsi a honi számtech piac. Egyelőre. Az ügyes, jó tollú fiatal srácok meg már
felnőttek és nem igazán érdekli már őket az egész.
Csajok(feleség),gyerek,sör,lakás,pénz. Ezek a 23 és 28 éves yuppie-k gondja. Nézzétek meg mi lett
Martinból(CoV majd 576)és CoVboyból.Elidegenedés +
Savanyú hozzáállás. A PC Zed azért félig meddig kitöltötte azt az űrt amit még a PC Ultra hagyott
hátra. Jobbára fiatal,még éhes gyerekek. Ilyesmi.

Egyébként meg örüljünk ,hogy nincs jobb dolgotok ennél. CoVboy RULZ forever.

Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.05 0 0 92
Majdnem. Hja, azok a régi szép idők...
Előzmény: Werner Zsolt (89)
Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.02 0 0 88
Emlékszel arra az írásodra a PC (f)elhasználói rovatban, amikor a bitmap filékkel kapcsolatban tágítottad a jónép fejét?
Előzmény: Werner Zsolt (85)
Mike Creative Commons License 1999.10.02 0 0 84
"ezek ismeretterjeszto lapok, veletlenul sem szakmaiak."
Hat igen, ez az en nagy banatom.
Előzmény: Werner Zsolt (80)
Mike Creative Commons License 1999.10.02 0 0 83
Kedves Zsolt!
Melyik a 2. sz. level?
Egyebkent az elejen hasznaltam ekezeteket (jo feleve), azota ellustultam (leginkabb Dozsi kollega hatasara), es nem hasznalok. Trf-nek meg mar reg meg akartam mondani a velemenyem (mert szerintem nem ujsagiro az, aki ennyire lenezi azokat, akikbol el, "bujjanak a seggembe" es hasonlok), es leginkabb ugy, hogy masok is olvassak (ennek tobb ertelmet lattam, mintha kuldenek neki egy mail-t. Igaz most latom nem hatott ra tulsagosan). Egyebkent ezt az egy nick-emet hasznalom, mindenhova.(mivel csak ez az egy nick-em van, ezert sajnos nem fogom elarulni a nevemet, maradjunk annyiban, hogy ha kozvetlenul nem is de van olyan baratom, aki ismer teged - kicsi a vilag :) )

Udv, Mike

Iwo Creative Commons License 1999.10.01 0 0 81
off:
ja, a legkirályabbat a Michael McMillan: PERL 1 című köny hátlapján véltem felfedezni: ...nem utolsó sorban a Perl ingyenes! A legfrissebb interpretert letörölhetjük a perl weboldaláról... haha, ezt még megmosolyogja az ember, hogy egy ilyet nem vesznek észre (letölthetjük helyett letörölhetjük), de sajnos ennél durvább hibák is vannak a könyvben, ráadásul a legrosszabb helyeken, ahol csak lehetnek, a példa forrásokban. Téptem is a hajam, amikor tanultam a perlt. bocsi az offért.
Előzmény: Werner Zsolt (80)
Stöki Creative Commons License 1999.10.01 0 0 77
Elvileg erre valók a Bemutatkozás topicok. Igaz, azokat a kutya se olvassa...
(Én mindenesetre bemutatkoztam már ott egyszer. Na mindegy. Hé, mindenki, akit szidtam! Stöckert Gábor, Magyarország vagyok...:)))
Előzmény: Werner Zsolt (76)
TRf Creative Commons License 1999.09.30 0 0 72
Hello Payskin! Jó ez az Index! Régen röhögtem ennyit! :) De hát én már csak egy ilyen köcsög állat vagyok. :-)
TRf
Előzmény: Payskin (66)
Stöki Creative Commons License 1999.09.30 0 0 71
Nem veszélyes ez, inkább szomorú...
Előzmény: Laa-Yosh (70)
Laa-Yosh Creative Commons License 1999.09.30 0 0 70
Mail a Chrisnek, aki a CD szerkesztője:

Chris@vogel.hu

Veszélyesen elkezdett esni a hozzászólások színvonala...

Előzmény: Törölt nick (68)
ozza Creative Commons License 1999.09.29 0 0 69
hejj emberek vaze
nem az a kerdes hogy a trf egy paraszt e vagy nem, hanem hogy mijen bir leni majd a gamestar.

a payskin biztosan azer vagy duhos mert bekultel valami anyagot az olvasokkba es mer nem raktak fel jol beragtal de hat ez a magan ugyed. attol meg a pcxbe voltak egeszen jo dolgok is. Az meg hogy nem irnak kalozbol azt te is tudhatod hogy egy ijen multi min az idg ha kalozbol irnak az ujsag iroi akkor jol kirugja oket, mert a bsa jol megb*szna erte az idg-t ugyhogy ezert kar fikaznod oket.

A vancsaval meg nincsen igazad megis mondom miert:
1. a vancsa nem idg-s, hanem az elet es irodalmonal dolgozik, csak havonta 1szer ir a szamitastechnikaba ami egy ojan szar lap, hogy telleg csak a vancsa er benne valamit.

2.vancsa egy oreg fasz aki egyaltalan nem ert a szamtechhez csak van egy fiatal srac haverja egy kis droid aki jol melmondja neki a szakmai reszt es a vancsa csak atirja ijen poenos szovegge. mint ha o irta volna. egy k/rva winzippet se birna felinstalni nemhogy linuxot. bekebzelt majom, de jo a szovege.

A mi meg a hirdeteseket ileti, abban sincsen igazad mert aki ma ebbe az orszagba el, az tudhatja hogy girdetes nelkul lof@szt se tucc kiadni. a tvbe se tucc mit csinalni, legfeljeb el kapcsolhacc a masik adora ha nem teccik a reklam. itt is lapozal odabb ha nem tecik.

szal en szerintem a zed meg a pcx gardabol a kulsok belsok egyutt remelem kijon egy qul ujsag. az lenne a jo, ha nem vesznenek el a 2 lap ertekei. a szeptemberi pcxben pl a kingpin cikk kiraj volt!

Törölt nick Creative Commons License 1999.09.29 0 0 68
Te Laa-Yosh !
Hogy van az, hogy a PcGuru CD-n lévő "where is it" progit már harmadik havi lemezről sem tudom stallálni in, mert olyan filét kér ami nincs a CD-n ?
Én vagyok a lámer vagy what ?
Pedig most már nagyon jó volna egy tartalomjegyzék mert sok Guru CD van...
Előzmény: Laa-Yosh (67)
Laa-Yosh Creative Commons License 1999.09.29 0 0 67
A Guru nem dolgozik warezből, mindig eredeti programokat tesztel. Csak vannak kapcsolatai, így néhány dolog a kiadás, sőt akár a Gold példány előtt is megvan (pl. Unreal Tournament). Ez persze a többi lapra is jellemző.
Előzmény: Payskin (66)
Payskin Creative Commons License 1999.09.29 0 0 66
Na, vegre valaki ki merte mondani! mar itt kushadok miota es azon gondolkodom, hogy en is beolvassak neki. Teljesen igazad van Mike! Ez a trf egy taho allat. En mondom, pedig nekem egy idoben a baratom volt. Tok igazad van, lekezelte az olvasokat: lattad miket irt az olvaso rovatba..!? Jo, hogy nem kuldte el az annyukba oket, bazzmeg ha en veszem a faratsagot es bekuldok valamit, akkor rkja mar fel a CD-re nem es nem kifogasokat gyartson! Az ujsag teljesen szar volt mar lehetett rajta latni, hogy szarra izadtak magukat hogy kihozanak valamit. 82 oldal Rohej volt kezdettol. Peldaul fojton keson irtak egy csomo jatekrol, ami nekem mar reg megvolt. Egyszer mekerdeztem a trfet hogy miert nem ir mar a valamelyikrol, mondtam neki, hogy bazze nekem mar reg megvan, ha kell megirom en. Ekkor meg jott ezzel a szar dumajaval, hogy kalozbol nem irtak, hat szar is volt az ujsag, hat nem? Es bazze Mike akkor meg nem is tudod, hogy ez a kocsog utalja a vancsat, pedig az milyen allatul megmondja a velemenyet a szar programokrol, apam szerintem o az egyetlen szakember abban az egesz szar lapkiadoban. Nekem a trf rengetegszer mondta hogy milyen hulyeseg ilyenneket lekozolni a lapban, milyen eges. Hat az egesz IDG egy nagy mikroszft nyalas! Igaz egyszer durvan beszoltak nekik, olvastam a Pc Wordben meg az IE 4-rol ott eleg durvan irtak, hogy sajnos az IE a jobb a netscapepel szemben. Nem durva? Sajnos... ez ujsagiras bazze? Es az a szanalmas CD melleklet, nem a wordnel a PCX-ben. Es mindenki azt monta hogy az a legjobb? Bazze, egy nap alatt osszedobok egy ilyet sot jobbat. Es mindig sirt a szaja, hogy irjak meg neki hogy mit tegyen fel. Bazze, ha nem tudja magatol megtolteni akkor miert o csinalja a CDt? Es a levelezesi rovat is milyen lepra volt. Most mar senki sem a regi, mar a covboly sem fogja fel, hogy a levelezesi rovatban sem sirni kell meg a hulye lammerek problemait megoldani hanem olyan poenok kellenek mint a regi covokban voltak. Kit erdeke hogy mi van az xy gepevel vagy akkor irjanak ra valami poent ne nyalizzanak meg melledumaljanak. En nem tudom, olvasok itt mindenfele lapokat, de messze a PCX volt a leggyengebb. A Guruban vannak mindig a friss anyagok vannak, azok biztos irnak kalozbol is, na na igy vezetnek toronymagasan es egyertelmuen a legjobban neznek ki a legjobb cikkeik vannak. a Zed nekem mindig tul szaraznak tunt meg olyan tulokosnak tunt, meg az a 69 oldal az eges volt. Nem jott be nalam. A joker egy szar volt nem is szamitastehnikai lap mindenrol irtak csak a lenyegrol nem. Ja meg mondta itt valaki hogy tele volt a PCx hirdetesekkel. mar annyi volt hogy majdnem behanytam a szeptemberi szamtol. Minden masodik oldal hirdetes nezetek meg!. Szoval MIke tok igazad van es naygon orulok hogy a PCXnek vege van. Majd megnezem ezt a gameszart hehe, hogy mi lesz benne, de a zedesekben bizom hogy jo lapot csinalnak es kicsinajjak a kocsog trfet.

ja most beszeltem vele telefonon es mondtam neki hogy olvassa el az indexen mit irnak rola. mondtam neki hogy mar masok is eszrevettek mekkora bunko erre azt mondja nem olvas indexet, es csak azert irt ide mert eppen ne volt mas dolga de sosem olvassa ezt. akkor bekaphatja mert ezt sem fogja latni.

payskin az volt trf barat most trf gyulolo

Előzmény: Mike (65)
Mike Creative Commons License 1999.09.29 0 0 65
Latom, hogy Trf is olvassa, ezert itt mondanam el neki:

Kedves Trf!
Sohasem kedveltelek. Mindig nagy paraszt voltal. A bunko megnyilvanulasaid, az olvasok lekezelese, a hozzanemertesed. Es mindezt akkora mellennyel adtad elo, mintha Te tojtad volna a spanyolviaszt.
Nem akarom az egesz PC-X-et minositeni, de szakmailag nagy nullak voltatok. (nem az os PC-X-es gardarol beszelek!) Kezdve a Win95 osr2-vel (ahol a kollega az active movie-t sem tudja kezelni), folytatva a hardver infokkal, a szerelesi tanacsokkal (inkabb felretajekoztatasnak neveznem) - egy lamer banda szenvedesei (tisztelet a kivetelnek), az IDG babaskodasa mellett, akik a PC-World-jukkel bebizonyitottak mennyire sotetseg uralkodik naluk a fejekben. Kiveve Vancsat. O szuper. (foleg a Szamitastechnikaban) De a tobbiek... Elkepeszto, mi folyik itt Mo-on, egyesek mit neveznek szakmai szamtech. lapnak.

Mas: a ZED jo ujsag volt. Bar Stoki vitaindito gondolataival nem mindig ertettem egyet, a levelezes harmatgyenge volt, de azrt jo ujsag volt. (jo mondjuk CoVboy-t nehez lenne lepipalni, de Brazil se rossz.)

En igazabol az sajnalom, hogy Mo-on lassan csak a multik uzemeltetnek szamtech. ujsagokat, a kicsiket sorban elfojtjak, es egyesek ekkor meg tapsikalnak is. (persze ok a multiknal dolgoznak)

Udv, Mike

MacFly Creative Commons License 1999.09.28 0 0 64
X. urnak vegyetek egy kezdo marketinges konyvet :))
Stöki Creative Commons License 1999.09.28 0 0 63
Azt nem tettem hozzá az előbb, hogy meglepetésszerűen szűnt meg a vonalunk, X. úr intézkedésének köszönhetően (legalábbis az enyém). Egyik nap még fel tudtam lépni, a másik nap már nem.
Előzmény: Werner Zsolt (62)
Stöki Creative Commons License 1999.09.27 0 0 61
Az a helyzet, hogy a zedes vonalam egyik pillanatról a másikra szűnt meg, úgyhogy pislogni sem volt időm...
Előzmény: MacFly (60)
MacFly Creative Commons License 1999.09.27 0 0 60
mondjuk erre letezik tisztessegesebb megoldas. pl. egy automatikus valaszlevel, hogy ne ide, hanem emide kuldjel levelet.
Előzmény: Stöki (59)
Stöki Creative Commons License 1999.09.27 0 0 59
Dada,

A @zed.hu-végű címek már nem élnek, ezért nem válaszolt neked senki. Lehet, hogy még elmegy a levél a címre, de már nem tudjuk elolvasni. Én például nem tudtam, hogy nekem is küldtél levelet.
Ha a Gabor.Stockert.@generali.providencia.hu-ra írsz, biztosan válaszolni fogok. Ugyanígy más lett a Hancu, Iwo és a többi Zedes elérése is.

Előzmény: Werner Zsolt (54)
diabologic Creative Commons License 1999.09.27 0 0 58
OFF

endi:
Meg tudnád mondani, hogy mi volt a csomagban? Én is kaptam, de nem voltam otthon és még nem vettem át.

Köszi

Előzmény: Törölt nick (55)
RBalage Creative Commons License 1999.09.25 0 0 57
A PC-X is elég gyakran elfelejt néhány lapot elkuldeni, és amikor elmentem raklamálni a PC-X clubba, teljesen jóhiszeműen azt hittem, hogy eben az esetben adnak egy másik lapot, hiszen nekik az a fontos hogy az elofizetőik megmaradjanak. Mire ők kitalálták, hogy ők ugyan elkuldték a számot de az a hülye posta elkeverte...........
És akkor mi van? nem éri meg nekik +1 1000 ft koruli ujság azt, hogy előfizető maradjak? Ennyit a marketingről.... a lap egyébként jó volt, de kezdett elkorcsosodni 99 felé, kb annyi volt a reklám benne mint az info... és ha hirdetni akarnak, akkor azt ne ugy csinálják hogy mellékesen még egy ujságot is irnak, mert ennyi reklámmal nem az a fő bevétel, magyarán szolva nekik már mind1 volt mi van irva az ujságba, de a több oldalas reklámoknak legyen hely. ugy 98 közepe felé még elég jo volt....
Udv, Balage
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.25 0 0 55
Engem is megszivatott a Joker!!! Szüleim vették át, úgyhogy ciki. Persze visszaküldhettem volna, de már mindegy!
Nyitok egy topicot az ÉRDEKVÉDELEM részlegben!
MacFly Creative Commons License 1999.09.25 0 0 53
azert egy kis objektivitast kicsikarva magambol, azon mondat alapjan, hogy kis problema van az adatbazissal sziklaszilard (felkialtojeles!) tenyt kihozni, hogy minden elofizeto adata elveszett, akkora csusztatas (es remhirkeltes), amit en rolad sose gondoltam volna. bocs
Böbe Creative Commons License 1999.09.24 0 0 50
Werner Zsolt: Most akkor pontokba szedném válaszomat:
1. nem adtam meg az engedélyt, hogy közöld a tényállást
2. nem MMS alkalmazott vagyok, csak és kizárólag a GS-nál dolgozom
3. nálam csak reklamálni lehet, de az újságot már nem én küldöm ki, azt ui. a fent emlitett cég vállalta (bocs, de nincs hosszú i)
4. előfizetői listáról, kérlek, ne állits valótlant
5. az emlitett reklamáció szeptember 17-én lett faxon átküldve a már kétszer emlitett céghez, úgyhogy innentől nem az én felelősségem a dolog
Üdvözlettel,
Szigeti Erzsébet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!