Keresés

Részletes keresés

-Grandmaster- Creative Commons License 2017.05.03 0 0 2034

https://www.youtube.com/watch?v=7AmV6O90vcU

Coolpix s6700 által készített, saját videó.

eladogep Creative Commons License 2012.04.28 0 0 2032

Glidecam Smooth Shooter + Glidecam 4000 Pro együtt bérelhető 8000Ft/nap áron.

 

Teherelosztó mellény és kar és hozzá való steadycam bérelhető HDSLR fényképezőkhöz (pl Canon 7D és 5D Mark II) vagy kamerákhoz.

 

Aki esetleg még csak ismerkedne a mozgókép rögzítés világával az itt talál bővebb információt:

http://www.digitalmedia.hu/?Product=GLIDECAM_SMOOTH_SHOOTER

http://www.digitalmedia.hu/?Product=GLIDECAM_4000_PRO

 

A feltüntetett ár nettó ár. Budapesti átadás.

 


operat- Creative Commons License 2012.04.13 0 0 2031

Sziasztok!

 

Eladom vágórendszerem! Pár éve profi televiziós munkára volt vásárolva, félprofi, amatőr felhasználásra még mindig tökéletes!!!!

 

Amiről szó van: AVID Xpress DV vágórendszer, a PC vel amivel vettem, 2db vga monitor, egy 14' os profi fémházas videomonitor, egy kis hangmixer, 2db nagy kontrollhangfal (behringer aktiv), DVCAM és BETASP rekorderek, minden működik kifogástalanul!!!

 

Nem részletezem, akit érdekel, az úgyis kérdez!!!

 

Köszönöm!

bazs81 Creative Commons License 2009.12.29 0 0 2030
Sziasztok!



Van egy Panasonic Tz7-es fényképezőm, hobbi szinten egész jó videókat csinál. Hogyan lehetne ezeket a fileokat dvd-re kiírni úgy hogy asztali lejátszón is nézhetőek legyenek? Ilyen kiterjesztésű fájlokat kapok: cont, iis, m2ts, tmb.

Ha tudna valaki segíteni, írjon már pár sort legyen szíves :)


Köszönöm!


Boldog új évet!
Heesh Creative Commons License 2009.12.13 0 0 2029
Üdv!

Én is szeretnék valami filmecskét csinálni, MPEG, fényképezővel, ehhez kellene-gondolom-vágóprogram. Tudtok ajánlani olyat, ami egyszerűen kezelhető?
Bogyó 2 Creative Commons License 2009.11.20 0 0 2028
Kipróbáltam. Nagyon egyszerűen kezelhető program, s eléggé modern, már közvetlenül fel lehet vele a Youtube-ra is küldeni az anyagot.
A minősége teljesen jó, semmiféle romlást nem érzékeltem. Egy baja mégis van. Kész recepteket ad, s nem tudok állítani szinte semmit, csak "stílust" választhatok. Se időt, se az áttűnést, se a lejátszást nem állíthatom, hanem ezeket kész csomagokban adja, s ezek közül válogathatok.
Ugyanakkor amit kipróbáltam az többé-kevésbé megfelel, olyan nagyon sok mindent nem állítanék rajta, úgyhogy lehet, hogy ezt fogom használni most.
Köszi szépen!

Valójában a PictirestoExe és ez az ahol a képeket nem butítja le érzékelhetően, de az előbbinél a képek statikusak és csak áttűnés van, itt meg van áttűnés és képekre zoomolás vagy oldalirányú húzás, csak állítani nem tudok rajtuk.
Úgyhogy a tuti program még mindig nincs meg, de ezekkel már akkor is lehet mit kezdeni.
Előzmény: viricsi (2024)
Bogyó 2 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 2027
Nem zárom ki, de mit csinálhatok rosszul? Bestre állítottam a képeket és elég gyengusz lett.
Azóta felfedeztem a PicturestoExe programot, s ez bizony jó! Lehet képernyőkímélőt, avit és Hd videót készíteni, s ez utóbbi még közepes minőségnél is teljesen oké, veri mindet, amit kipróbáltam.
De persze miért is lenne ez is tökéletes, ennél meg az a bajom, hogy csak az áttünéseket tudom állítani, maga a kép amikor lejátszásra kerül nem változik, mint ahogy pl. a movie makerben is van rá lehetőség, hogy lassan zoomoljon a kép oda meg vissza meg ilyenek. Itt ilyen nincs, legalábbis én nem találtam, hogy lenne, s a leírásában se említik. Ettől függetlenül idáig ez a legjobb nekem.
A vegas lehet, hogy sok mindent tud, amire nekem most nincs szükségem, de egy párszáz kb-os képnél messze nem adja vissza az eredetit, a picturestoexe meg igen.
Ha mégis én csinálok valamit rosszul, s lenne rá tippetek, megköszönöm.
Előzmény: Daguerre (2025)
Bogyó 2 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 2026
Köszi, majd megnézem.
Előzmény: viricsi (2024)
Daguerre Creative Commons License 2009.11.17 0 0 2025
Szerintem fuss neki mégegyszer, mert benned lesz a hiba! ;)

Nekem valamiért sikerül vele és még butítani is kell rajta...
Előzmény: Bogyó 2 (2023)
viricsi Creative Commons License 2009.11.17 0 0 2024
Esetleg ez ?
Előzmény: Bogyó 2 (2022)
Bogyó 2 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2023
Úgy tűnik nem tud mondani senki semmit.
Most próbáltam ki a Sony Vegas Pro 9-et. Állítólag ez hű de jó program. Lehet. De hogy elég gyenge képminőséget ad az rá is igaz, pedig lehet állítani és best full-ra tettem. A többi kifejezetten pocsék.
Tényleg nem létezik semmilyen program, amivel össze lehetne fűzni néhány képet filmmé normális minőségben? Maximum méregdrágán?
Bogyó 2 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 2022
Hasonló problémám van nekem is, bár látom, nem nagyon jöttek válaszok.
Szóval fényképekből szeretnék kis filmecskét kreálni, de a Movie Maker nagyon legyengíti a képminőséget. Megpróbáltam Pinnacle Videospinnel, egy fokkal jobb, de mesze van az igazán élvezhetőtől és attól, mint amikor PowerPointba teszem.
De most nem bemutatót, hanem filmet szeretnék aviban, hanggal, s olyan effektusokkal, amit a Powerpoint nem tud. Ráadásul TV-képernyőn, gondolom, még rosszabb lehet, mint a monitoron, de itt is nagyon gyenge.
Van olyan program, amelyik nem butítja le így a képeket, vagy ezt el kell felejteni, s ezután jó nagy megapixeles képeket kell fotózni.
Ezek a képek egyébként 500 kb és másfél mega közöttiek, önmagukban kiválóak nagy képernyőn.
Szóval van valami alkalmas program? Nem baj ha túl nagy lesz a végső mérete a filmfájlnak, csak nézhető legyen.
Előzmény: qayxsw (2011)
Laka71 Creative Commons License 2009.10.30 0 0 2021
Sziasztok,

Nem tud véletlen valaki egy olyan egyszerűen használható ingyenes szoftvert, amivel egy videón ki lehet takarni az arcot?

Köszi

tommy1987 Creative Commons License 2009.09.23 0 0 2020

Sziasztok! Egy tudástárat akarok létrehozni, főként After Effects de más programok-ról lesz video tutorial. Akit érdekel és részt akar venni vagy csak nem tud valamit nyugodtan kérdezzen és választ adunk rá.

costellomedia

 

costello.extra.hu

Generalstab Creative Commons License 2009.08.05 0 0 2019
Sziasztok! Vettem egy JVC Everio GZ-MG335 típusú kamerát. A problémám az lenne hogy a dátumkijelzést nem tudom beállítani úgy hogy megjelenjen a PC-re másolt illetve a DVD-re kíírt felvételeken.Ha közvetlenül a kameráról nézem vissza a filmeket,akkor látható a dátumozás.Esetleg külön szoftver létezik a szubkódolt dátum visszakódolására?A kamerához kapott PowerProducer szoftvercsomagban nem találtam ilyen jellegű beállítást.Köszönöm!
vw1966 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 2018
mi az hogy sima avi?? az avi azt jelenti audio video interleaving....ezen belül lehet DV codec vagy xvid vagy dvix vagy egyéb más pl intervideo a kép és hang is lehet sokminden....vagyis mindegyiket "avinak" írjuk a végén....
Előzmény: PET SHOP BOY (1993)
vw1966 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 2017
- DV avi capture
- vágás DV Pal projektben
- export mpeg2
-dvd auhoring ha kell
-dvd lemez a haveroknek---- ez a sorrend

és a Tv váltottsoros a monitor meg ugye nem szóval a végterméket vágás után vagy PC-s netes formátumba alakítjuk vagy TV-n nézzük...meg ugye PAL DV 720*576 szóval ha ezt media playerrel széthúzod monitor méretre akkor nyilván szarabb a kép ráadásul media player az interlace-se tud sokat kezdeni
Előzmény: humberto (2001)
vw1966 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 2016
exportáld mpeg2 DVD szabványnak és írd fel más DVD író programmal
Előzmény: Matzko (2014)
vw1966 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 2015
tipp!
1 vágd újra nincs ember aki 1órát végignéz még az se aki ott volt nemhogy egy haverod ismerősöd
2 movie maker egy semmire se való program de ha azzal csinálod akkor DV projektben dolgozz és végeredményt tömörítsed DVD szabványú mpeg2 nek és azt fel tudod írni DVD videonak
Előzmény: qayxsw (2011)
Matzko Creative Commons License 2008.12.14 0 0 2014
.EMBEREK SEGÍTSETEK RAJTAM!MÁR EGY HETE KELLETT VOLNA ADNOM EGY MUNKÁT DE NEM TUDOM ELKÉSZÍTENI MERT AMIKOR A PROJEKBŐL EGYENESEN DVDRE ÍROK( convert to dvd) a művelet végén azt írja ki hogy RECORDING ERROR, DEVICE NOT READY.HA VALAKI SEGÍT NAGYON MEGHÁLÁLOM AKÁR PÉNZBEN IS!KÖSZI SZÉPEN.
csematyas@hotmail.com.
Vad Creative Commons License 2008.12.14 0 0 2013

Egy év és öt nap!

Gratulálok!

Ezalatt szerintem már írt is egy rajzolóprogramot :P

Előzmény: ZoliCA (2012)
qayxsw Creative Commons License 2008.06.08 0 0 2011

Sziasztok!

 

Szeretnék egy kis segítséget kérni.

Szeretnék az utazásunkról készített fényképekből és videókból zenés filmet csinálni.

Movie Maker van a gépen. Be is rendeztem a képeket, filmeket egymás után, a zenét is alátettem.

Kb. 1 órás film lett így belőle. Ha nayképernyőre kiteszem az egészet, nagyon csúnyán lebutítja a képeket. Ez az egyik gondom. Ezt lehet orvosolni? Vagy másik programot javasoltok?

Illetve hogyan kell ezt kiírni pl. DVD-re? Kell valami más típusba menteni vagy tömörítést csinálni előtte?

 

Köszi szépen a válaszokat!

Ankith Creative Commons License 2007.12.08 0 0 2010
Hi mindenkinek!



Biztos mindenki látott már "Speed Draw" videokat a Youotube-on.
Én is szeretnék ilyet készíteni, de nem tudom ,hogyan kell.
Örülnék ,ha ebben adnátok valami instrukciókat.....


Előre is köszi.


Scottty Creative Commons License 2007.11.27 0 0 2009
Segítséget kérek!!! A videó, amit feltöltenék, más fájltípusú. Meg lehet tenni, hogy olyan típusú legyen, amit fel lehet tölteni? És milyen fájltípusúnak lennie?
Köszi
Zoguzogu Creative Commons License 2007.11.27 0 0 2008
Túl vagyok már néhány tv tuner (digitalizáló) vásárlásán (kipróbálásán). A mostani delikvens az USB ADS INSTANT TV. Egyik sem üzemelt eddig. A gond állítólag az, hogy XP/SP2 a rendszerem, és ehhez nem jók a driverek. Próbáltam drivert keresni, de nem találtam csak azt amit adnak hozzá.
billyjoe Creative Commons License 2007.11.13 0 0 2007
Sziasztok! Egyáltalán nem vagyok otthon ebben a témában, ezért kéne egy kis segítség. Van egy divx videóm, ki kellene valahogy szedni belőle a dátumot, sajnos mikor felvettem a kamerával, nem néztem hogy a dátumot is rögzíti, ezenkívül még a végére kellene raknom egy képet, amivel lezárom. Valaki esetleg tudna segíteni? Nagyon hálás lennék!
szaxitaxi Creative Commons License 2007.11.08 0 0 2006
hello, vág valaki final cut-tal? én premiere-t használok de kicsit elegem van belőle. minden ismerősöm avides vagy ediusos, a final cut milyen?
lópiczi gáspár Creative Commons License 2007.07.07 0 0 2005
 

Sziasztok!

 

VHS-t szeretnél digitalizálni? Akkor:

 

 Eladó egy canopus ADVC-50 analóg-digitális konverter.

 "A canopus analóg>DV konvertere lehetővé teszi az analóg videofelvételek (VHS, SVHS, Video8, Hi8) számítógépes szerkesztését (PC-n vagy Macintosh-on) DV, DVCAM formátumban, egyszerű OHCI FireWire csatlakozón keresztül."

 További információk:www.gaia.hu/v_ad vc-50.htm

Ára:38.000.-

 

Egyéb kérdés estén hívj!

 

06 20 3433-667

kis59 Creative Commons License 2007.07.06 0 0 2004

Üdv!

Nekem egy régi, mini DV-s Panám van, de átvéve szép a kép, elégedett vagyok vele, 1:5 tömörítéssel sem romlott észrevehetően (ezt csak a nagyképernyős TV-n vettem észre, de ott is elég ritkán. Nekem viszont a TV-kártyával van ilyen gond, eszméletlen sz..r a kép. Életlen is, úgy vettem észre, hogy a kártya "nem tudja követni" az on-line adást. (Igazából nem kártya, hanem az alaplapra integrált:)

SZERINTEM egy másik számítógépen is próbáld ki! A DV-kameráknak szebb a képe a TV-n is, mint az analógé.

Előzmény: humberto (2001)
humberto Creative Commons License 2007.07.04 0 0 2003
Néztük, 3CCD-s Panasonic ugyanilyet produkál....
Előzmény: agyurma (2002)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!