Keresés

Részletes keresés

lacateam Creative Commons License 2007.12.28 0 0 25
Sziasztok!

Eladó 2 db állójegy a Fenyő koncertre, féláron.
Konkrétan: 8.000 Ft a kettő, eredeti ár: 7.500. Ft/ db
Átvehetö Budapesten bármikor-bárhol.

Benedek László
06-70-3265718
koncertjegyek Creative Commons License 2007.12.25 0 0 24
Eladó 2 db állójegy a 29-ei koncertre 15 helyett 13 ezer Ft-ért!
koncertjegy@gmail.com
molnarzsoltattila Creative Commons License 2007.12.10 0 0 23

Eladó 1 db jegy a Fenyő koncertre.

Érdeklődni: mr.mzsa@freemail.hu

robiroboter Creative Commons License 2005.02.01 0 0 22
Na némá, Fenyő majdnem megtöltötte az Arénát.
A tévéfelvétel alapján, minimum 10.000-en voltak.

Azok után, hogy a vidéki helyszíneken csak lézengtek az emberek, ez eléggé meglepő.
mud Creative Commons License 1999.08.16 0 0 21
Ennek szívbol orulok. Majd kesobb beszelgetunk, most ugy kell tennem, mint aki lazasan dolgozik...
Mumu Creative Commons License 1999.08.15 0 0 20
Nagyon jo eset amit irtal a Nem jartunk magyar iskolaba topicomba.Csak most jutottam oda hogy elolvasam.Nagyon orulok neki es bocsass Te is meg nekem.Varlak mindenfele(de ezt mar akkor irtam mikor meg nem ismertem ezt az utolso hozzaszolasodat)Kerlek olvasd el ott a valaszomat.Udv es joejszakat.
Mumu Creative Commons License 1999.08.15 0 0 19
Kedves mud,egyetertek Veled.Ez vegre egy normalis hangon irt valaszod volt.Csak mint informacio a nagyerdemunek:
-akit erdekel a mi osszerofenesunk,az nezze meg minden topicomat,megtalalja mud tolem jellemzet megjegyzeseit(nem lehet oket kitorolni).Egyesekben ami helyesirasomat illetti,mint olyan aki nem tanult magyarul, probalok javulni,igazad volt.A tobbi megjegyzesed stilusa qualifikalhatatlan volt annyira hogy nem sejtettem mogotte egy komoly embert.Igy a polemiaban ismert ugynevezett repetativ methodusal,(megismetelni ugyanazzon a nivon hadd lassd mas optikaban,mint sertett fel,hogy illik az ilyesmi)ugy latszik tiszta lett szamodra is hogy ez nem hangnem.Kesz,befejeztem,felejtsuk el,Belenyugszom abba is ha nem irunk egymasnak,de az itteni stilusodal,ha nem is vagyunk egy velemenyen nincs semmi bajom,tisztelek mint vita partner ha megtartod ezt a tonust.Tehat ha igy talalkozunk valami topicban,szivesen veszem ha kicsereljuk velemenyeinket. Udv.
mud Creative Commons License 1999.08.15 0 0 18
clisHe,
ok, ok, csunya modon kihasznaltalak es mivel ma (is) onsanyargato hangulatban vagyok, hajlando vagyok barmire, hogy megkovesselek (vagy megkovezzelek? meg gondolkodom), dehat valahogy el kellett inditanom ezt a topicot es barmily tisztessegtelen modon is, de ez megtortent. ha akarod, elkezdem tepkedni az osz szorszalakat a mejjemrol, vagy ijjesmi, sajnos most mennem kell anyam szuletesnapi zsurjara, amiotol a szorjeim eleve tependo allapotba kerulnek. szoval, varnod kell holnapig, ahogy ezt egy zalatnay nevu szinten kellokepp ronda kovulet tanacsolna, ha hagyod.
szoval, csok, majd jovok.
mud
clisHe Creative Commons License 1999.08.15 0 0 17
hat olvasgatva a topicot visszaterve a szabirol , rajottem, hogy azert nem kene csalodast okoznom az oseimnek, igy hat akkrokotozkodok ezerrel :o))
tehat ideznek toled, ami kovetkezteben visszaolvasgattam nagyon sokmindent, es hat ez a leiras ream vall, mert csak en vagyok ekora marha
"Latom, hatalmas az erdeklodes. Ez jo. Tudod, ami engem igazan zavart, az offtopic, ti. aki az arackirol vitatkozott
velem, az a vegen bevallotta, hogy nem ismeri, sose latta, sot nem is hallotta(!!!), -persze, sajnos ez lehetetlen, ha
ebben az orszagban elsz, akarmilyen ovatos is vagy - ennek ellenere vedte, jonak tartotta, stb. merthogy olvasta,
hallotta... Nahat en ezt talalom egy piciket remitonek. "

anelkul, hogy kiirod a polgari nevemet, vagy a kliset , reajovok, hogy rolam van szo
:o)))

mud Creative Commons License 1999.08.15 0 0 16
Kedves Mumu!
Sokaig gondolkodtam azon, hogy egyaltalan valaszoljak-e erre, de miutan tenyleg beleronditottal a topikomba (bar nem mintha szamitana, amugy is halott) - kenytelen vagyok. Megtehetted volna, hogy privat e-mailt kuldesz, dehat az ugye tul intim, nemde, kedves mumu?
Nekem lenne egy javaslatom: en nem irok neked, te pedig ne irj nekem. Felesleges reszleteznem, de aki ilyeneket ir, az ne oktasson engem.
Hadd dontse el a nagyerdemu, ha eppen ide beteved. Emlekeztetoul kiemelek egy-ket dolgot rendkivul elfogulatlan, intelligens es joakaratu leveledbol:

"""Azert valaszolok a te topicodon mert nem akarom maset vitankal beszenyezni.---eddigi hulye fiu megjegyzeseiden kivul ---POCSKONDIAZASRA ---T.i. en egy oreg trotli vagyok,mas generacio aki altalaban illedelmes,tiszteleteljes a hevesen ellentmondo vitapartnerevel szemben is,nem gyenygesegbol nem hulyesegbol csak elvbol. (SIC) ---hozzaszolasaid mas topicokban es mindenut ilyen ketsegbeejtoen rudimentaris vagy huhugoszeru volt ---Remelem ez a stilus amit itt nem eppen kedvemre hasznaltam(mert nem szeretek megbantanni senkit)jobban paszol izlesedhez,ezert hajoltam idaig le.""""

No comment.

Mumu Creative Commons License 1999.08.14 0 0 15
Azert valaszolok a te topicodon mert nem akarom maset vitankal beszenyezni.Te is nalam kopkodtel.Azert irok egyaltalan mert eddigi hulye fiu megjegyzeseiden kivul most valami konkretot mondtal es az ellen nincs kifogasom hogy ellentetes VELEMENYRE es NEM POCSKONDIAZASRA valaszoljak.
Ami az iras technikai reszet illetti abban sajnos igazat kell neked adnom.Megprobalom egy kicsit javitani mert udvariatlansag igy irni,azt tudom.Ehhez kellene ismerned az alapallast de ez ilyen nem eppen hogy ugy mondjam ennek a fajta partnere tartozik mint te.Ezert bocsanatot kerek toled,mert teged csak a keszprodukt erdekelhet es az valoban nem acceptabilis.
A masik dolog a stilus.Az enyem neked nagyon akademikus(ezt mondtad).Mi lenne ha valoban nem csak a stilus lenne akademikus.De nem errol irok hanem a tefajtad elkepzeleserol a nyelvezetrol,viselkedesrol altalaban a masikhoz valo visszonyhoz.
Azt hiszem(lehet hogy tevedek)hogy korodnal fogva talan meg eretlen vagy a stilusod erre mutatna,akkor meg van remeny,hiszen a fiatal csimpanzok is idovel megkomolyodnak.Ha peddig abbol a fajtabol valo vagy aki azt hiszi hogy suhancmodora es stilusaval nem oregszik meg,akkor peddig valoban nincs segitseg mar nem lesz maskep,ergo, nem tetszhet a stilusom.T.i. en egy oreg trotli vagyok,mas generacio aki altalaban illedelmes,tiszteleteljes a hevesen ellentmondo vitapartnerevel szemben is,nem gyenygesegbol nem hulyesegbol csak elvbol.Ez a stilus lehet ami nem tetszik neked.En meg neztem eloszor a hozzaszolasaid mas topicokban es mindenut ilyen ketsegbeejtoen rudimentaris vagy huhugoszeru volt.A magad topicja ez itt,komolyabbnak tunnik,mert talan ez a tema jobban illik hozzad..Szoval nekem viszont a te stilusod nem tetszik,mit tegyunk.Most nem vonnulunk vegig az osszes helyeken segitseget kerve hogy tegyenek valamit azert hogy az IQ-dnek megfelelo stilus es nyelvezet legyen.En elfogadom hogy mint media az internet megengedi kulonbozo stilusu,nevelesu,kulturaju es etikaju embernek hogy korlatlanul hasznalja izlese szerint.A virtualis buzoganyt az elet egyszerusitesere ,marmint hogy csak egyforma stilusuak graszaljanak a neten,meg nem talaltak ki.Ugy hogy meglehettunk egymas mellett majd atbeszelunk egymas vallan.
Remelem ez a stilus amit itt nem eppen kedvemre hasznaltam(mert nem szeretek megbantanni senkit)jobban paszol izlesedhez,ezert hajoltam idaig le.
Most peddig hogy remelem kielegitettelek,a te spell(uj magyar kifejezes lehet)-checked szerint es keso is van, megbekulve ,aludj el egy kicsit kis Balazs...
mud Creative Commons License 1999.08.13 0 0 14
elnezest kell kernem a nepes hozzaszolotabortol, de sokaig keptelen voltam bejutni a forumba bele, mert valamér ez minden magyar page-el igy van nalam...
Szoval, clisH...
ha visszaporgetsz az oldal fenekere, lathatod, hogy nem szerepel se a klisé, clisHe, clish, sot meg a polgarosodott neved se. Tehat nincs kesztyu. Azert lehetett ojjan sok haboru is, mert mar az oseid is olyan kotezkedok voltak, felvettek mindenfele kesztyut, meg mielott arcba szallt volna... (az istenert, meg ne sertoggy!!!) mink itt mind szeretunk teged, foleg en, mert majdnem te vagy az egyetlen, aki irogat...

Lunatic,
hosszu ideig csavarogtam mindenfele, majd mikor hazajottem, engem is ezerrel mellbevagott ugyanez a bajos mu, amirol mar azt hittem, elporladt... valoban hatborzongatoan szar, bar ovatosan kell banni itt ezzel a kifejezessel... aztan meg, ha az ember veletlenul mellekapcsol a tv nevu keszuleken - ami eleg gyakran fordul fel, elo,- orrba-fulbe fenyo miki folyt ki. Most meg ez az iras a Mancsban az uj lemezrol, koncertrol... ha poszthumusz lesz, talan meg meg is hallgatom (naaa, just kiddin'). ezert lettem volna kivancsi mas velemenyre is, mert ugye az ilyen mumiakat meghallgathatja aki akarja, banja a halal, de miert vannak a reflektorfenyben??? Talan azert, mert az egesz media biznisz dinoszauruszok kezeben van, ugy jo magyar modra? Vagy mert tenyleg ekkora az igeny ra? Szoljatok! (please?)

Lunatic Creative Commons License 1999.08.05 0 0 13
Sosem szerettem ezt a stílust, és azt sem tudtam megérteni, hogy miért szeretik az emberek...
az viszont eszméletlenül idegesített, és egész életre szóló negatív élmény maradt, amikor asszem valamelyik olimpián, a kapcsolákások alatt 100%-os
biztonsággal adták a "napfény a jégen...paramparam" című "fergeteges alkotást"...
egyszerúen már undorodtam tőle és muszáj volt elkapcsolni...
szerintem ezzel nemcsak én voltam így...
mud Creative Commons License 1999.07.31 0 0 12
clisH. neked uldozendo maniaid vannak.
clisHe Creative Commons License 1999.07.30 0 0 11
mud!!!

amugy meg nem en kezdem, de ha jol olvastam talan a masodik hozzaszolast, akkor igen eroteljesen arcul lettem vagva valami kesztyuvel, ami ezek utan a foldre kerulodott egy eroteljes fizikai mozdulat kovetkezteben, es mint anno regen en is ugy tettem mint oseim, es felvettem, de meg azert ...
:o))

clisHe Creative Commons License 1999.07.30 0 0 10
mit tudom en, hogy mit honositott meg , nem merek olyat mondai, hogy oo votl aki elosszor reklamozta nyilvanosan a breaket
mert meg megkotod a cipomet is, ki van kotolodzve,szoval .. :o)))
en arra emlekszem, hogy elso zenei emlekim a Hungariahoz kotodnek (ami mint tudjuk azert valamelyest kotodott a Fenyohoz :o) ) szoval engem nem fogott meg a zene, de az unokatesoimat igen
ha az igazan oszintet kerdezed akkor azt mondom, hogy mar regen elhuzhattak volna nagyon sokan az oregek kozul a busba, de ez az egesz nagy magyar zenei elet egy nagy rakas .... nekem nem tetszik ami itt van
:o)))
mud Creative Commons License 1999.07.30 0 0 9
">>a fenyo?? en azert nem mernem azt mondani, hogy amikro meg nem oregek voltak akkor is cikinek szamitottak volna, mert ha igen , akkor most sem lennenek itt<<"
Hat eppen ez az, clisH, MER VANNAK MEG ITT????
Figyusz, hidd el nekem, hogy "akkor" is minden epeszu es felhulye is kirohogte mar oket. Patetikus volt, amit csinaltak. Hidd el nekem bazeg, en 2000-ben leszek 50 motherf***ing eves!!! Ott voltam.
mud Creative Commons License 1999.07.30 0 0 8
clish, az isten szerelmere, ne kezdd megint, mert akkor onkenytelenul beugrik a babe is, eztmegnemakarom. Ez a tulevelu, ez most nem egy ellened iranyulo operacio, en tenyleg kivancsi lennek hogy mer a banatosba van az, hogy ezek nem csak hogy meg labdaznak, de meg.... clisH, hidd el, ez nem csak izles kerdese!!!! es plízzz, hadd mondjam a laci bacsidra, hogy amit csinal, az szar(megin' ez a szo)!
Viszont azt mondd meg, mit honositott meg a jampec(ezt mondhatom?)?
mud Creative Commons License 1999.07.30 0 0 7
a szpícslessz az az, amikor az embernek nem gyun szo ki a torkan, meglepetesbol kifolyoan. egyes angol sznobok ugy is modjak, hogy speechless.
clisHe Creative Commons License 1999.07.30 0 0 6
visszaolvastam
es en nem azt mondtam, hogy hu mijne kiraly ez az aracky lacko bacsi , hanem azt irtam, hogy azert mert neked nem teccik az nem jelenti azt hogy szar, mert vannak mas izlesu emberek akiknek az a fajta zene teccik, vagy mint pl fenyo miki
en nem szeretem, de elismerem amit elert
lopott innen onnan, de nagyon sok mindent meghonositott itt
clisHe Creative Commons License 1999.07.30 0 0 5
ALLJ!!!
en most is bevallom, hogy nem ismerem, aznap este halottam eletem elso szamat tole, es en mit tudomen, hogy mit vedtem
es nem azert mert olvastam halottam, hanem olyan eselyt adtal arra hogy azt a hozzaszolast betegyem, es akkor valami mas vlt a velemenyed mint itt
es ez igazan olyan nincs itt akkor szivjuk a veret mert miert is ne
szoval most nagyon nem tudom, hogy erted -e amit akarok mondani
szoval nem mindig vagyok itt a neten, neha reanezek ennyi
amugy meg azert sem halottam arackit, mivel nem igazan szokok magyar zenet hallgatni, biztos van jo azok kozul is, de nekem mar nagyon elment a kedvem tole. Oke neha egy ket ugymond kiseb zenekart meghallgatok lasd pl nyers, akiket szeretek is
a fenyo?? en azert nem mernem azt mondani, hogy amikro meg nem oregek voltak akkor is cikinek szamitottak volna, mert ha igen , akkor most sem lennenek itt
getom Creative Commons License 1999.07.30 0 0 4
mijahho szpícslessz?
mud Creative Commons License 1999.07.29 0 0 3
szijja getom.
I am szpícslessz...
getom Creative Commons License 1999.07.29 0 0 2
Szija mud.
Én ismerem arackit. Ollyan szépen énekeli, hogy: kiss lány az orgonánál, fehérebb a zongoránál, jajjdeszépen játszotta a ripszrapszódiát.

Én nem vagyok a fenyőke rajongója. Én nem is szeretem őtet. Úttálomis ezt a stílust. A dollyroll is csak azóta lett jó, amióta otthagyta őket.

mud Creative Commons License 1999.07.29 0 0 1
Latom, hatalmas az erdeklodes. Ez jo. Tudod, ami engem igazan zavart, az offtopic, ti. aki az arackirol vitatkozott velem, az a vegen bevallotta, hogy nem ismeri, sose latta, sot nem is hallotta(!!!), -persze, sajnos ez lehetetlen, ha ebben az orszagban elsz, akarmilyen ovatos is vagy - ennek ellenere vedte, jonak tartotta, stb. merthogy olvasta, hallotta... Nahat en ezt talalom egy piciket remitonek.
Ami a topik nevet illeti, felo, hogy ezalapjan csak a "tulevelu jampec" rajongoi reagalnak, akkor pedig varhatok vitapartnerekre. Remeljuk, legalabbis. Nembaj, ugyissokdolgomvan.
jeegynullas Creative Commons License 1999.07.28 0 0 0
A titok nyitja? A nulla ele nem tudsz olyan szamot rakni, hogy az adott eletkoru egyen ne ismerje, ne hallotta volna, urambocsa ne szeretne.
mud Creative Commons License 1999.07.28 0 0 topiknyitó
A multkor emlegette valaki az Aradszkyt, marhogy o volt a tavalyi Sziget egyik fosztarja. Most meg itt van ez a Fenyo. Mondjatok meg nekem, mi a titka ezen kovuletek mai sikerenek, mikor ok mar akkor is nagyon cikik voltak, amikor eredetileg beindultak, ti. a hatvanas evek vegen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!