Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

B.GY Creative Commons License 2016.09.10 0 0 16

Amit kb. 2 perc alatt hatástalanítanak.

Előzmény: Lili Enne (15)
picikati Creative Commons License 2003.04.25 0 0 14
ÉN a saját kocsimat keresem. 23-ra ellopták Csepelről az IHV 933 királykék Opel Astra Caravant. Van ötletetek, hogy mit tehetnék, hogy megtaláljam...
Előzmény: gbrl (13)
gbrl Creative Commons License 2000.08.07 0 0 13
mostmár azért a beszólokrádión nem olyan egyszeru......
a járor eloször adatokat mond, majd aztán kap rá 0-t vagy valami-t, ami miatt intézkedni kell...
tehát sima mezei járor nemnagyon tudja az utcáról rádió....
de ha az rkap-on van ismeros akkor megy... :) ....
a másik biztosítós dolog tényleg muködik - de nem minden biztosítónál....
van a vaskapu utcában (bp) egy direkt erre kitalált bm intézmény, ahol megkaphatod az adatokat legálisan (2000 ft illeték), de a nevedet és az okot elkérik.
ha nincs rendszám akkor csak vaskapu utca vagy rendorismeros.....
van mégegy, ha van ismeros a helyi polgármeseteri hivatalban (vagy ha foúton áll - bp), akkor a fopolgármesteriben, akkor ok hivatalból lekérdezik (irásban), hogy a tulajt az elszámmítás elott értesítsék.....
röviden ennyi.......
.......
ha van rendszám: rendorhaver, biztosító, vaskapu u., polg.mes.hivatal.......
ha nincs rendszám: - alvázszám alapján: rendorhaver, vaskapu u., polg.mes hivatal....
......
sok siker: gbrL

Előzmény: Asszem (11)
Asszem Creative Commons License 2000.08.07 0 0 12
Pl nekem akkor kellet, amikor egy autómat nepper vette meg, és tudni akartam, hogy névre került-e már a kicsike.
Ingyé megmondták.
Előzmény: Asszem (11)
Asszem Creative Commons License 2000.08.07 0 0 11
Ha van egy db rendőr ismerősöd, ő gond nélkül meg tudja nézetni.
Gondold csak el. Aszongyajarádióba, van itt egy forgalmi kicsit elmosódott, ez a rendszáma, mondjátok má meg a tulajt.
Ennyi.
Hogy kér-e érte valamit, az az ő dolga. Ha rendőr lennék, mondjuk csak ismerősnek, láthatólag jóindulatú megkeresésnek tennék eleget.
KGst Creative Commons License 2000.08.07 0 0 10
Szintén autótulaj után nyomozok.
VW Scirocco az áldozat.
Igaz német rendszámmal.
Nem törték fel. Nem lopták le semmijét, de kábé már fél éve egy helyben áll.

Lehet az autó úgy 15 éves, de egy szikra rozsda nincs rajta. Hogyan kellene elokeríteni a tulajt?

Ötletek?

i Creative Commons License 1999.06.21 0 0 9
megkened a rendort, 2 ropiert megmondjak.
chubbie Creative Commons License 1999.06.21 0 0 8
Hagyj üzenetet a szélvédőn,ha van még. Ha két hétig semmi,akkor jelentsd be a rendőrségen,hogy találtad, s keresed rendetlen gazdáját.
Eclipseboy_ Creative Commons License 1999.06.21 0 0 7
zsombi!

A környéken próbáltál már érdeklődni?

Előzmény: zsombi (6)
zsombi Creative Commons License 1999.06.21 0 0 6
Tulajdonképpen én egy roncs tulajdonosát keresem, mert már hónapok óta ott áll az utcában a gép, láthatóan a kutyát sem érdekli mi van vele. (Már feltörték, kirabolták.)
Én viszont megvenném!

Úgy is fogalmazhatnék, hogy mások számára értékteken, nekem viszont fontos (alkatrészeket) tartalmazó bádogdobozról van szó.

Selindek Creative Commons License 1999.06.21 0 0 5
2 eve nekem csuszott egy trabantos.
A biztositonal siman megadtak a nevet es a cimet... (ugyanott volt az o biztositasa is)
McAtti Creative Commons License 1999.06.21 0 0 4
Kedves ismerősömet megharapta egy kutya. Kutya beszált barom-gazda autójába, autó el. Ismerősöm bement a rendőrségre, mondta a rendszámot, és erre megadták a címet. Sajnos nem emlékszem, hogy a lábán a lyukat is föl kellett-e mutatni.
De tényleg jobb rendőrhöz fordulni, aki megmondja, vagy magánnyomozóhoz, aki kicsit drágábban mondja. Ebben az lehet rázós, hogy esetleg egy sokadik-előző tulaj nevét kapod meg, mert a kocsit eladták, de nem íratták át. (Ebben jobb a magánnyomozó.)

Attila

hosszu Creative Commons License 1999.06.21 0 0 3
Ugyanezt AF adatbazisbol. Talan kevesbe morcos banda, egy szepen kitalalt stotyra meg talan vevok is lehetnek.
Előzmény: csn (1)
Eclipseboy_ Creative Commons License 1999.06.21 0 0 2
zsombi!
Miért kell a tulaj neve? Csak nem elkövettek ellened valamit?
Előzmény: zsombi (-)
csn Creative Commons License 1999.06.21 0 0 1
0., hivatalosan nem deritheted ki (adatvedelem)
1., ha van a Rendorsegen ismerosog (mekkfelelo helyen) akkor utananez
2., ha nincs az 1. pontban emlitett ismeros (ha mar feltetted a kerdest, valoszinuleg nincs) akkor nezz korul magannyomozoi, security szolgaltatok koreben. Nekik tutti vannak kapcsolataik, es kideritik. Nem lesz ingyenes, de nagyon draga sem lehet egy ilyen adat megszerzese.

Mas otlet?

X polgártárs Creative Commons License 1999.06.21 0 0 0
zsombi polgártárs,
Ha két 0 után egy 7-est látsz, akkor az a James Bond lesz...:)
xpt
zsombi Creative Commons License 1999.06.21 0 0 topiknyitó
Segítsetek!
Hogyan lehet, lehet-e egyáltalán rendszám alapján kideríteni, hogy ki az adott kocsi tulajdonosa?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!