Keresés

Részletes keresés

QD Creative Commons License 2018.04.29 0 0 26

Hali, 

 

A virtuális Ian Johnsonnál elakadtam én is. 8éve még sikerült kitalálnom hogy jutok át, mára elfelejtettem, hiába kavinton kellene már szedni. Esetleg tudnál segíteni hol keressem a kérdéses szót? a - Get the hell out of here, you... - mondat befejezéseként?

Előzmény: tramenes (22)
donathl Creative Commons License 2012.05.26 0 0 25

Halihó!

 

Leporoltam én is a Newcomert, bár nem C64-en, hanem emulátoron! WinVice 1.16-al gyönyörűen megy, minden állítgatás nélkül, hanggal, gyorsan (warp üzemben). WinVice 2.2-es verzión is próbáltam, ott is megy, de ott már nincs alapból hang, ileltve pár harcnál belassul. Pl őröket ha megtámadod az ezredes negyedében a vadon kijáratnál... A gépem egy 2.6-os amd procis gép, 1,5 giga rammal win xp sp3-al. Esetleg ha gondja van valakinek, akkor szívesen segítek, a játék elndításában, illetve az ékezetes betűk előcsalogatásában. :)

 

Kérdésem: észlelés szaktudást hol lehet trénelni? Papnőnél nem találtam meg a rádiót és a mikro öngyújtót..... :S

 

Köszi!

Előzmény: newwave (12)
leonofsgr Creative Commons License 2010.08.06 0 0 24
gyertek fb-re...
http://www.facebook.com/group.php?gid=116170131767329&v=info#!/group.php?gid=116170131767329&ref=mf
kis_ákos Creative Commons License 2009.08.14 0 0 23
 

Eladó néhány játék és film akit érdekel ide írjon: conquistador_02@freemail.hu

 

Software: PC

 

jade empire

c&c: first decade ---> ez csak csere a német verzióra!!!

vampire bloodlines

 

films: magyar szinkron

 

alkonyadtól pirkadatig 1. (George Clooney, Quentin Tarantino, Salma Hayek - öt perc :D)

bőség (Meryl Streep, Sam Niel)

Sophie választása (Meryl Streep)

én, a kém (Eddy Murphy) (nagyon állat film :P)

az ördög maga (Harrison Ford, Brad Pitt) alapmű

gyomok között (Jack Nicholson, Meryl Streep)

első a szerelem (Uma Thurman)

 

(akit minden film érdekel odaadom 5000Ft-ért az egészet)

 

de cserébe is benne vagyok

 

főleg német játékokra vadászom talán van köztetek olyan akinek van néhány és angolra vágyik. Csere lehetőség lehet film is akár de a következő játékok érdekelnek:

 

Dungeon Keeper 2

C&C die ersten zehn Jahre

Fable 1.

Dungeon Siege 2.

 

 

hát egyenlőre ennyi.

 

nagyon várom a levelekt.

 

tramenes Creative Commons License 2009.07.07 0 0 22
Szia!

Szerencsére azóta sikerült továbbjutnom ezen a részen.

Ami a Mátrix 1. szintjét illeti, az adatbázisokban a legegyszerűbb DOS parancsok beírásával elég jól el lehet boldogulni (pl. DIR, megmutatja hogy mi van a merevlemezen, utána beírod a fájl nevét, enter és ha olvasható/futtatható az adat akkor történni fog valami).

Aztán az 1. szinten van ugye a teleport, egy olyan mező valamelyik fal előtt amire ha rálépsz elvisz téged valahova máshova. Ha elégszer próbálkozik az ember, akkor a 3. vagy a 4. teleportálásra keresztülvisz téged a falon. Ott 2 érdekes dolog van; az egyik egy gomb amit lehet nyomogatni (csak akkor lesz értelme ha Russ már a gép előtt ül), illetve egy adatbázis (előtte át kell jutni egy "kerengetős" víruson ami körbe-körbe visz téged ha nem cselezed ki) amibe NEM LEHET a hagyományos ID-bepötyögéssel bejutni; azt csak megtévesztésből van ott. Ha sikerül elolvasni az adatbázist védő JÉG nevét, illetve észleled hogy hackelési kísérletre jól hátralök és nekivág a hátad mögött lévő falnak akkor ugye felmerül az emberben a kérdés hogy mi volna ha az ajtóval szemközti falat kezdené az ember hekkelni, hiszen így a lökés energiája esetleg bejuttathat az adatbázisba ;)

Odabenn található a Mátrix következő szintjére vezető kód, persze még egy kicsit trükközni kell majd érte....

Sok sikert!
Előzmény: _imperátor_ (21)
_imperátor_ Creative Commons License 2009.06.24 0 0 21

Szia Tramenes!

 

Én is egy nagy rajongója vagyok a játéknak. Néhány kérdésedre tudok reagálni, sok pedig nekem van. :)

 

- Attilát ne fejleszd, felesleges, tudtommal egy távrobbantó kézi készülék szükséges, hogy bejuss oda.

 

- Az ajtón nem a legkönnyebb bejutni, de nem is lehetetlen. Fejből most nem fog menni, de használd az álkulcs-ot, képzettségek közül a keresést, elektronikát, mechanikát. Menni fog. :)

 

 

? - a Mátrix 1.-es szintjén valamit kell kezdeni az adatbázisban. De jelenleg üres. Honnét lehet feltölteni?

 

? - a doki a kutatólaborban akar dolgozni, Russ pedig valami progit akar megírni. Úgy vélem, Russ-t rá kell venni valami vírus megírására, de egyenlőre még nem volt hajlandó. Valakinek van ötlete?

 

Üdv.:

Imperator

Előzmény: tramenes (19)
ipecacuanha Creative Commons License 2009.05.27 0 0 20
Puszi mindenkinek! Megható, hogy még 2009-ben is van mire várni NEWCOMER-ügyben. Hajrá, emberek! Várjuk az ultimatét - alcím: "túlélni Duke Nukemet"!
tramenes Creative Commons License 2009.04.20 0 0 19
Nemrég nekiálltam az angol nyelvű Newcomernek...

(Nem írom le hogy milyen szuper játék és hogy tizenéves koromban annyit játszottam vele hogy elalváskor ott maradt a képernyő a fejemben...)

Több problemám is van:

-Benn vagyok a Matrix 1. szintjén és nem tudom mit kellene mondanom a virtuális Ian Johnsonnak hogy átengedjen (Get the hell out of here, you...). Ez most a legnagyobb bajom.

-Attila 9es robbantásal nem viszi azt az ajtót amire azt írja hogy ha be is dőlne biztosan egynél több TNTre lesz szükség -ugyanezen a szinten van. Inkább töltsek vissza állást vagy valahol tud ő még fejlődni?

-Szintén idelenn van az ajtó ami sikeres elektronika szaktudással nyitható, de utána visszazáródik és csak egy kis rés marad a 2 szárny között. Neil már csak a micsodáját nem próbálta beledugni a résbe; hogyan lehet ott továbbjutni?

-Mit lehet csinálni a biokertészetben az idegenek hüllőjével? (az üveg berobbantásán túl, mert akkor megdöglik :( )

Válaszokat privátban is lehet, csak segítsen valaki plíz :)

És köszönöm a fejlesztőgárdának hogy megcsinálták ezt nagyszerű játékot. Respect; nagyon és komolyan.



leonofsgr Creative Commons License 2009.03.23 0 0 18
sziasztok!

paran irtak levelet, erdeklodtek az UNC irant (ultimate newcomer) egyelore sajnos ki kell abranditanom mindenkit, mert meg csak a teszt munkak folynak... elorelathatolag nem tudok konkret datummal szolgalni, hogy a jatek mikor kerul kiadasra... sorry! :_( de megnyugtatok mindnekt, hogy megeri ra varni! ;_) jelenleg aprobb hibak vannak meg amiket javitania kell socinak (jelenleg unc programozoja) es utana ready lesz a dolog! kis turelem mindnekitol!

udv:
leon
leonofsgr Creative Commons License 2008.11.29 0 0 17
Halihó!

Ha bárkinek kérdése van Newcomerrel kapcsolatban, esetleg elakadt volna, szívesen segítek bárkinek! Írjatok bátran!

(leonofsgr (at) ajkanet (dot) hu

Üdv:
Leon (a magyar és angol nyelvű Newcomer egyik tesztelője)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.08 0 0 16
Na végre hogy... él az aminet.info oldal, és el tudtam olvasni a nagy hírt. (http://aminet.info/newcomer.php)

Viszont valaki nem tud e-mail elérhetőséget a newcomer team valamelyik tagjához? Szeretnék jelentkezni béta tesztelésre.
bubuman1 Creative Commons License 2007.05.25 0 0 15

Na csak sikerült bejutni,de most viszont Felix-nél nem megy!!A magyar verzióban bomberdzseki kellett,de itt ha azt mondom neki hogy nazzi,akkor nem akar beengedni!!Mi a trükje!!

 

bubuman1 Creative Commons License 2007.05.18 0 0 14

Üdv mindenkinek!!

 

Valki megtudná mondani,h. az newcomer angol verzójában hogyan lehet mnogo-hoz bejutni!!Ha lehet akkor azt is szeretném tudni kitől kellene kérdezni!!A magyarral minden ment régen de itt egy kicsit változtak a dolgok!! :))

 

pls ha lehet akkor e-mailban írjátok meg és így nem lesz lelőve a pojén :)) másoknak!!

newwave Creative Commons License 2003.03.28 0 0 12
A magyar nyelvu verzio nem megy emulatoron. Legalabis en ugy tudom :)
Előzmény: Ave (11)
Ave Creative Commons License 2003.03.28 0 0 11
Hello!

Megvan esetleg valakinek emulátorra a magyar nyelvű verzió?
Az angollal is elboldogulok, csak egyik barátom inkább édes anyanyelvünket favorizálja :).

A newcomer.hu oldalról elnéztem a winvice letöltéséhez. Szép csillog villog, csak mindig meghal a játék (fagyi és szívás).
Gondoltam egyet megszereztem a ccs64_32 csodák csodája a különbség olyan a két emulátor között mint a m.windows és a linux között.

Akadt még valaki hasonló gondokkal?

"Isten veled" (Benedek a rocker negyedből)

_Gary_ Creative Commons License 2003.02.25 0 0 10
Kitettem ide: 1 C64-es oldal

Csak a hírekből tudsz oda jutni, egyelőre. Sok sikert! Most átolvasva felidéződtek az emlékek, nagyon sokszor péntek délutántól hétfő hajnalig be volt kapcsolva a gép és egyfolytában NEWCOMER! :) Volt egy lepedőnyi térképem, amit kockás lapokra rajzoltam és összeragasztgattam :)

Innen (kis szerencsével) egy kis cheat-et találsz hozzá: Dohi C64 HQ-ja. Ha nem lenne fönt, akkor szólj és kiteszem a leírás mellé.

Előzmény: Snace (9)
Snace Creative Commons License 2003.02.23 0 0 9
Megköszönném, ha tudnál scannelt verziót kűlden.
Megnézem az oldalt amit linkbe küldtél.
Mégegyszer kösz.
Előzmény: _Gary_ (8)
_Gary_ Creative Commons License 2003.02.21 0 0 8
Sajnos 576-tal nem szolgálhatok, viszont van egy elég jó (ezen azt értem, hogy inkább tipphalmaz (de 100%-os), ami hagy Neked is fölfedeznivalót...) CoV-os leírás + térképek.
Assz'em az 55. számban volt. Egy bőgő kisfickó van az elején... Ha nem sikerül megszerezned, jövőhéten scannelek belőle.

Egy kis propaganda: Az Újság! Minden - valamit magára is adó - C64'er-nek kötelező!!!
A Commie Inside hasábjain is megjelenik egy elég részletes leírás. Ez egyébként, az utolsó C64-gyel foglalkozó magazin. Innen letöltheted vagy meg is rendelheted nyomtatott formában: Commie Inside.
Ha kedved van, még saját leírást is küldhetsz Az Újságba!

Előzmény: Snace (7)
Snace Creative Commons License 2003.02.21 0 0 7
Üdvözlet mindenkinek!
Én halalmas Newcomer fan vagyok. Akár hiszitek akár nem most vettem elő a C64-et és hála a jó istennek eredeti verziom van (magyar nyelven), csak annyi a roblémám vele, hogy 7 éve próbálom végig játszani, de nem igen akar sikerülni. :)
Valakinek nincs meg véletlenül az 576 Kbyt ujság azon számai amiben benne van a végigjátszás? 4-5 számról lenne szó. Kérem keressen meg az akinek legálább 1-2 szám megvan ebből.
e-mail:snace@freemail.hu
Nem leszek hálátlan!!!!!!!
_Gary_ Creative Commons License 2001.06.18 0 0 6
Hi!

Hozzuk életre újra ezt a topic-ot, hiszen a játék már letölthető!!!
Newcomer letöltés

A magyar verziót én is végigvittem, még '95 elején, az nagyon tetszett!
Az új kiadást már pár napja nyúzom és észrevehőek a változtatások (angol az egész! :))

Nos, ha valaki még elkezdené, itt megbeszélhetnénk a tapasztalatokat...

Üdv: Gary

ErniE Creative Commons License 2000.10.09 0 0 5
Nekem a készítők közül ketten nagyon jó barátaim, ketten pedig ismerőseim. :-)

ErniE

Stavi2 Creative Commons License 2000.10.08 0 0 4
Hi,

Tenyleg keszul, es nem is olyan sokara keszlesz, meg par honap. Engem csak az zavar hogy angol, de majd szotarazok :(.
Egyebkent, szerintem az elso resze volt a legjobb game amivel, valaha is jatszottam c64-en.
Sok-sok pc-s kalandjateknak titulalt game is peldat vehetne a Newcomer-rol, foleg a jatekelmenyre gondolok.

Roviden ennyi a velemenyem,
Csovi

dave2 Creative Commons License 2000.06.20 0 0 3
Anno en is honapokat jatszottam vele. A kedvenc jatekom volt c64-en, csak a @#$%^& IO errorok miatt nem tudtam tovabbjutni. Igy aztan lassan elfordultam tole. De meg ma is emlekszem ra es az orok toplistamon nagyon elokelo helyen all.
A folytatasbol remelem minel hamarabb lesz public beta, en mar nagyon varom! Es emulatoron az IO errorok gonosz hadatol sem kell tartanom...
Ha egy fejleszto erre tevedne:
Hajra fiuk csak igy tovabb!
:-))
BaLee Creative Commons License 2000.06.19 0 0 2
Ez egy C64-es játék volt. A legjobb játék, amivel valaha játszottam. Részben azért, mert akkor nem tudtam angolul, meg nagyon jól meg volt csinálva és ki volt dolgozva.

Készül egy kibővített angol nyelvű kiadás emulátorra. Ami nekem már nem fog bejönni, mert részben pont azért tartottam a legjobb C64-es játéknak, mert magyar nyelvű volt.
Akit ez nem zavar, annak itt egy cím:
http://c64.rulez.org/newcomer/index.php3

Ave Creative Commons License 2000.06.18 0 0 1
Én még C64-en játszottam egy ilyen nevű játékkal. Arra gondolsz te is, vagy ez valami új?
Mike Creative Commons License 1999.06.14 0 0 0
En semmit.
ian johnson Creative Commons License 1999.06.14 0 0 topiknyitó
Hogy tetszett nektek a régi Newcomer? Azt rebesgetik egy kibovített, angol változat készül a jó öreg kalandból. Valaki tud errol bovebbet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!