Keresés

Részletes keresés

petterson Creative Commons License 1999.09.07 0 0 48
na mi van gyerekek? elaludtátok az újrakezdést?
Tamás Creative Commons License 1999.08.29 0 0 47
Hmmmm, melyik az az Eszter?... Be tudod scannelni azt a képet, és elküdeni nekem? :-)

Megnézem, aztán csinál(tat)ok legalább olyan képet én is, jó??? Te leszel az első, aki kap belőle, ha akarod a honlapomon mindenki láthatja... :-) Sőt, ha elintézed, hogy bekerüljön a Pesti Estbe, hozzájárulok. :-)))))

petterson Creative Commons License 1999.08.27 0 0 46
ezt a cinikus megjegyzést meg se hallotam. sasold meg Esztert a pesti est 36-37 oldalán. talán átértékeld ezt a destruktív attitűdöt és te is beküldesz egy képet magadról és a palmolive-ról
Tamás Creative Commons License 1999.08.27 0 0 45
És az milyen kurva jó lesz! Grrrr... :-))))))
Mber Creative Commons License 1999.08.25 0 0 44
Indul a bevezető kampány, nemsokára el lesz árasztva az ország barátok közttel, és érkeznek sorjában a vadiúj részek, nagy flash lesz!
Tamás Creative Commons License 1999.08.25 0 0 43
Most már lesz megint, lehet nagyon örülni... már akinek ez öröm, vártam is, mikor bányássza elő valaki ezt a topicot újra. :-)

Na most az a hányinger, amivel bevezetik újra, az... mindent alulmúl. Dzsokijuing cimbi, örülhetsz, a gigafőszereplőről aszonta az igényes pesti utca embere, hogy olyan mint Te!!! :-)))))))

dzsokijuing Creative Commons License 1999.08.24 0 0 42
Mikor lessz már ujabb rész???
Therion Creative Commons License 1999.07.29 0 0 41
DE
Mber Creative Commons License 1999.07.26 0 0 40
Nézeccséget azér kell növelni, mer nem nonprofit a műsor. Marha nagy pénzek vannak benne, és a készítők szeretnék, ha visszajönne a zseton. Kokónak már nem szólhatok, de lehet, hogy lesz VIP cameo, és azokat rádharagíthatom!!!
Tamás Creative Commons License 1999.07.23 0 0 39
Nem bírom ki, a barátok közt akkor is szar, felőlem azzal próbálnak nézettséget növelni, amivel akarnak... Viszont felmerült bennem a kérdés, ha ez a sorozat olyan jó, akkor miért kell ilyennel nézettséget növelni, he?

De azért ne bánts, jó? És főleg a Kokónak ne szólj... :-)))

Mber Creative Commons License 1999.07.26 0 0 38
Nézeccséget azér kell növelni, mer nem nonprofit a műsor. Marha nagy pénzek vannak benne, és a készítők szeretnék, ha visszajönne a zseton. Kokónak már nem szólhatok, de lehet, hogy lesz VIP cameo, és azokat rádharagíthatom!!!
Tamás Creative Commons License 1999.07.23 0 0 37
Nem bírom ki, a barátok közt akkor is szar, felőlem azzal próbálnak nézettséget növelni, amivel akarnak... Viszont felmerült bennem a kérdés, ha ez a sorozat olyan jó, akkor miért kell ilyennel nézettséget növelni, he?

De azért ne bánts, jó? És főleg a Kokónak ne szólj... :-)))

Mber Creative Commons License 1999.07.15 0 0 36
kokó nézeccséget növelő tényezőként volt belevonva a sorozatba. Legmesszemenőbbekig beváltota a hozzáfűzött reményeket. Több, mint másfél millió néző. legnézetteb sorozat. a bartók közről jót vagy semmit.
Tamás Creative Commons License 1999.07.15 0 0 35
Afrászt. Azóta Kokó is suxxxx.

De meg ne mondjátok neki, hogy ezt mondtam! Plííííz!

:-))))))

Előzmény: Ako (34)
Ako Creative Commons License 1999.07.14 0 0 34
En KisCsaavoo val vagyok a baratok kozt akkora suxx hogy en olyat meg nem lattam. A leg kiralyabb resz az volt mikor az a fogyatekos gyerek lement a nagy Maradonaval focizni olyan kanal laba volt mindkettonek :) Egyetlen jo dolog a sorozatban KO-KO
Mber Creative Commons License 1999.07.14 0 0 33
Tévecc. Barátok Közt iz kúúúúúúúúúúúl
KisCsaavoo Creative Commons License 1999.07.14 0 0 32
A barátokközt nagyon SUXXXXX
Mber Creative Commons License 1999.07.14 0 0 31
Vari: a színészeknek rettenetesen kevés idő áll rendelkezésre. Egy jelenetet 1* próbálnak, utána max. 3 felvételből készen kell lennie a jelenetnek. Az idő szorít. marha nagy nyomás nehezdeik rájuk. van, amelyik tényleg rossz színész, de a többség megteszi a tőle tellhetőt. A stúdióból 1előre a presszót át fogják alakítani, a többit nem valószínű. Utcarészlet, mint olyan 1ébként nincs, csak egy udvar.
UM tényleg bomba.
Varnyák Creative Commons License 1999.07.13 0 0 30
1. A "színészeket" nemtom, honnan kukázták, de falra hányok tolük.
2. Az igénytelenség csúcsa az a stúdió-utcarészlet.
3. Ullmann "Írtamabátyámnakegydalt" Mónikát úgy megraknám, mint a tüzet!
clisHe Creative Commons License 1999.07.13 0 0 29
engem életszerübb párbeszédekké???????????

hogy????????

:o)))))))))))))))

Előzmény: FDRJNS (6)
winnie1 Creative Commons License 1999.07.13 0 0 28
Nekem is van ismerősöm, aki szereti a sorozatot, engem max. csak az Anyátok közt tud valamennyire feldobni, nameg a két barátok közt mix (Abo + Meszlényi). Valaki hallotta már??!
Mber Creative Commons License 1999.07.12 0 0 27
Az hagyján, de mi mennyire beállnánk tőle (érted)...
petterson Creative Commons License 1999.07.12 0 0 26
azt hiszem egy ilyenfajta eszter és kata barátok közt szendó forradalmasítaná a szappanopera műfaját sokan rárántanának (érted?)
Mber Creative Commons License 1999.07.12 0 0 25
Petterson! Jössz te még az én utcámba (érted). Aha, elsőnek jól hangzik, ha közöttünk vannak. Csinálunk egy Between Friends szendvicset. 6 hetük van, hogy meggondolják az ajánlatunkat. Utána szívnak (érted) !
petterson Creative Commons License 1999.07.12 0 0 24
jól van Mber megegyeztünk, ha én meg közvetlenül alattuk leszek. Na most még tisztázzuk gyorsan (érted?)valamit: akkor a csajok most közöttünk lesznek?
Mber Creative Commons License 1999.07.12 0 0 23
Na, csak fürgén hozászólok (érted?. Szerintem Miklós igazándiból elmenne köztársasági elnöknek. András lehetne a miniszterelnök, Zsolt az igazságügyminiszter. Katának és Eszternek pedig alattam a helye.
petterson Creative Commons License 1999.07.12 0 0 22
Mber! mátyás tényleg király, érted? de javaslom a berényi klánt mint következő uralkodó dinasztiát. na de most már spuri, érted?
Előzmény: Mber (21)
Mber Creative Commons License 1999.07.09 0 0 21
Köszi petterson, puszi neked. Szeretjük a mátyás teret meg a berényi family-t. Óriási hódolat az íróknak!
alexandrosz Creative Commons License 1999.07.09 0 0 20
Én is mindig kaja közben nézem... de egészen megszerettem. A többi magyar sorozat tényleg sz@rabb
Előzmény: Bogi98 (15)
petterson Creative Commons License 1999.07.09 0 0 19
igazat kell hogy adjak Mbernek, súlyosss a sorozat (pontosabban egyre jobb), az írók pedig tutira nagy királyok: kurva nehéz lehet mindig új és lehetőség szerint hihető sztorikat kiötölni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!