Keresés

Részletes keresés

bnoplwk2 Creative Commons License 1999.06.07 0 0 23
A titkosszolgalat is le tudja hallgatni a telefonbeszelgeteseidet es tehetelen vagy ellene...
De miert?

-Mert nem szamitasz ra, nem is tudod hogy veled ilyen is megtortenhet. Megvan az internet account es hajra hozzafersz a netre. Ahooz mar kicsit filozofikusabb alkatunak kell lenni hogy rajojj, hogy hoppa a net is hozzafer a te gepedhez. Es ettol a perctol gondolkozol el azon hogy megggatold az illetektelen hozzaferest...

Előzmény: Its me (10)
BZoltan Creative Commons License 1999.06.06 0 0 22
Udv,
akkora irodalma van a hack-elesnek a neten, hogy mar szinte szegyenlek megszolalni a temaban...
Egyreszt kulonboztessuk mar meg a hackert a crackertol. Igazi hackerrel nagyon nehez talalkozni, nem nyilatkoznak es nem nagykepuskodnek, es ami a legfontosabb em okoznak kart, rendszerint ugy jarnak a gepeden, hogy te azt sem akkor sem kesobb nem veszed eszre. Ugyanis nem bemenni muveszet, hanem nyomtalanul tavozni. Szoval akit eszreveszel az nem hacker, hanem kobor barom aki mar tud daunlooodolni. Az igazi hacker inkabb biztonsagi szakember. Kersi a lyukat es ha talal akkor buszken reportolja a megfeleo disztribucionak. Ja es az is fontos, hogy a hackerek nagy resze nem vacakol m$ ganeval, azt rendszerint nem egy nagy plane meghackelni.
Amugy meg ez egy veszelyes sport, ha bena valaki akkor tenyleg nagyot lehet koppani vele, mivel -a felreertes elkerulese vegett- mar vannak ra jogszabalyok.

Egyszoval es hatarozottan hackelni csak hacker szok. A hacker meg jo programozo, ovatos es nem okoz kart. Jon - megy. Nem az adatgyujtes a celja, hanem annak a lehetosegenek a felderitese.

No pa...

xgaddalf Creative Commons License 1999.06.06 0 0 21
Az NT is, hidd el :)
(bar en is azt nyuzom, mert csak ott van m$ project, ammeg kell a munkahoz :( )
Előzmény: dzsekk (20)
dzsekk Creative Commons License 1999.06.06 0 0 20
a windowsban nincsenek kiskapuk, a windows maga egy nagy kapu. (na jo, az nt nem)
Előzmény: corporal (16)
Herold Creative Commons License 1999.06.04 0 0 19
Tudnál mondani használható IP címtartományokat?
Előzmény: Its me (10)
Rettenet Creative Commons License 1999.06.04 0 0 17
Na ezért nem lesz a mindennapi szerverünk az NT
Előzmény: corporal (16)
fork() Creative Commons License 1999.06.04 0 0 15
Inkább a lámer-rovatba férne be a BO-val való "hackelés".... :-/
Hát tudod, nálam van egy fakebo nevű kis progi a linuxos gépen, ami szépen naplózza, h ki honnan milyen parancsokkal próbálkozik. És ha olyanom lenne, mondjuk elküldeném a szolgáltatódnak az IP-t, és lehet, h meggyűlne vele a bajod.
Egyébként minden este 5-6 próbálkozás van, főleg a Matávnetről.
Előzmény: Its me (10)
ZöPö Creative Commons License 1999.06.04 0 0 14
"Gyere be" az én gépembe. Megeszem a kalapom, ha sikerül. :))

Nem tehetetlenek, csak tudatlanok vagy bűnösen naívak. A védekezés jó hatásfokkal lehetséges.

Előzmény: Its me (10)
kaviat Creative Commons License 1999.06.04 0 0 13
ezzel szemben én azt mondom, hogy más gépén kutakodni, belenyúlni, bármi kárt csinálni oly mértékü etikátlanság, hogy azt hiszem nem sok keresnivalója van közöttünk annak aki ilyet csinál. számomra ez felér azzal, hogy feltörik a lakásodat, kotorásznak a fiókjaidban, szekrényedben, és esetleg elvisznek ezt azt.. másrészt alapvetően az a bajom ezekkel a "hackerekkel" hogy azt hiszik, hogy attól hogy letöltenek valami programot, sikerül felinstallálni a gépükre rögtön istennek képzelik magukat.. de emberünk valószinüleg nem tudna egy ilyen programot megírni, valszeg nincs akkora ismerete hogy pl. be tudjon törni saját kútfejéből mondjuk egy jobban védett rendszrebe. nem nagy dicsőség egy óvatlan user windowsába betörni innen onnan szerzett kavaróprogramokkal.

.kav]4t

Mondja a kaloz Creative Commons License 1999.06.04 0 0 12
Ha nezelodtel par orat, biztosan megtalaltad azt a kis programot, amivel fel lehet epiteni a vedelmet.
Egyebkent erdekes dolog mashol nezelodni, sok mindent megtudhat az ember ami nem kene.
Ha valakit erdekel, keressen ra a Back Orifice programra.
Mondja a kaloz.
Its me Creative Commons License 1999.06.03 0 0 11
Íme 1 lehetséges megoldás( ha nem okay nyugodtan kössetek bele )
Mondjuk felbérel a nemt'om milyen rendőrség pár embert és azok el kezdenek nézelődni. Találnak ugye sok-sok helyet. Amik vmilyen ingyenes szerveren vannak azokat a szolgáltatóval le lehetne töröltetni, ami pedig vett helyen van...hát kérem ott van az uriember emailja, nem nehéz elérni.
Gondolom most agályoskodtok, hogy hát bárki csinálhat hamis néven emailt...ez igaz, nade ezeket nem lehetne betiltani??
Tudom, hogy a törvényi szabályozás nincs meg ehhez.. de akkor mi az istenért nem csinálják meg?? Szerintem értelmesebb dolog lenne ha a parlamentek nem szidkozódással meg lobbyzással törődnének hanem mondjuk rászánnának erre pár órát. (Egy parlamenti közvetítésben szerintem amúgyis felesleges kampányolni.Ki nézi azt?)
Előzmény: Its me (10)
Its me Creative Commons License 1999.06.03 0 0 10
Nem vagyok számítógépes szakember meg ilyenek és a hacking szót és kábé 2 hete hallottam előszőr. Nos végignéztem pár siteot, letöltöttem pár progit(BO, Netbus, Netsphere - gondolom ezek azért vmit mondanak nektek...) és láss csodát éppen ma sikerült bemennem egy uriember számítógépébe, ahol BÁRMIT tehettem volna. Az 1értelmű, hogy ez illegális és az is, hogy tehetetlenek ellene. De miért?
sófelhasználó Creative Commons License 1999.06.03 0 0 topiknyitó
Nem vagyok számítógépes szakember meg ilyenek és a hacking szót és kábé 2 hete hallottam előszőr. Nos végignéztem pár siteot, letöltöttem pár progit(BO,

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!