Keresés

Részletes keresés

XNC Creative Commons License 2022.02.02 0 0 50

Nekem a kedvencem az a felhasználó, aki az istennek se érti meg, hogy miért nem lehet 1 gépet csak úgy, a csomagolásából kibontva, mindenféle szoftver telepítése nélkül használni. :)

bwilly Creative Commons License 2001.12.21 0 0 49
A legrosszabb szerintem az, ha valaki veletlenul hozzajut egy gephez, amin egy honapig csak passzianszozik, aztan ezt megunja, s mar "rutinbol" akar valamit csinalni a gepen...
Mike Creative Commons License 1999.06.03 0 0 48
Igen, ez a legnehezebb. Hogy ne kapj nevvetogorcsot.
Vagy szegenyt ne nevesd ki, amikor ott szerncsetlenkedik.
Volt szerencsem tanitani mar egy ket felnottet.
Hat nehez volt megallni.
Bunko dolog tudom, de ez van.
Most mar megnyugodtam, hogy nem vagyok az egyetlen ilyen rongy.
Eskuszom lassan az Index olyan mint egy csoportterapia.
Udv, Mike
off
Zsoltika miert kellett mindent elmondani. Igy most mar senki sem talalgathat
off 2x
Szia Kodrean!
endoff
Rettenet Creative Commons License 1999.06.03 0 0 47
Viszont mi velük ellentétben nem is írunk regény és nem is operálunk ki vakbelet. de erről asszem írtam alább.
Előzmény: thanatron (46)
thanatron Creative Commons License 1999.06.03 0 0 46
Drága, kedves kis szakértőkéim, és a többi szakma művelői is kapjanak tőletek idegrohamot, vagy röhögőgörcsöt, mert nem tudtok mondjuk regényt írni, vagy kioperálni egy vakbelet?
Vissza lehetne venni a nagy arcból. :/
Munchausen Creative Commons License 1999.06.03 0 0 45
Szerinted, az aki 10 éve pötyörészik gépen, tudományos kutató, mérnök és az ethernet kártya BNC csatijára dugja a billentyűzetet az láma? ;-))
Nagyon kínos volt kibírnom röhögés nélkül, mikor megláttam...
Előzmény: Rettenet (44)
Rettenet Creative Commons License 1999.06.03 0 0 44
Én soxor nemtudom, hogy idegrohamot, vagy röhögőgörcsöt kapjak a júzerek bamba arckifejezésétől.

Na meg aztán lehet védeni őket, hogy nem tehetnek róla hogy stupid user, mert senki sem úgy születik, na de könyörgöm, egy olyan munkakörben végzi a feladatát, amihez a szgép is hozzátartozik. Ha a legalapvető kezelési dolgokat nem tudja, hogyan végzi el rendesen a saját feladatát?
elárulom. sehogy. katasztrófa amit művelnek.(tiszt. a kivételnek.)

Előzmény: Dzsabb (43)
Dzsabb Creative Commons License 1999.06.03 0 0 43
Mondtam Neki; "megnyugodhat működik!", mire "honnan tudom?" mire én "épp most küldtem el hozzászólásom a Tasztalra". Nem értett belőle semmit. Csodás főnököm van!
Előzmény: Rettenet (42)
Rettenet Creative Commons License 1999.06.03 0 0 42
Mond neki azt, hogy felhívtad és működik.
ilyenkor hogy viseli, amikor a képébe röhögsz?
Előzmény: Dzsabb (41)
Dzsabb Creative Commons License 1999.06.03 0 0 41
Azóta ismét alkotott...
Mivel semmiképp nem jött meg a mail, módosított a krdésen; "Hívd fel az INTERNETEt-et, és kérdezd meg, hogy működik, vagy nem!" :))
Előzmény: Dzsabb (12)
Dzsabb Creative Commons License 1999.06.03 0 0 40
Köszi a tippet.
Előzmény: Munchausen (16)
Seamus Creative Commons License 1999.06.02 0 0 39
Ez a CoVboy nagy muvesz baz'eg, ez mar a masodik topik amit latok az altala inditottak kozul es mindenki rola beszel, a topiktema helyett.
CoVboy Creative Commons License 1999.06.02 0 0 37
Zsolt bácsi merre van? Mintha hallanám most a tücsök ciripelését...cirip-ciripbóááááá!!! (Hopp! A Riska éhes. Megyek megetetni)
Előzmény: Werner Zsolt (15)
CoVboy Creative Commons License 1999.06.02 0 0 36
Há-há-há. Ez egyszerűen rulez (a rules angol nyelvű szó E/1.sz-ből ered, jelentése: kerál a CoVboy).
Előzmény: halacska (35)
halacska Creative Commons License 1999.06.02 0 0 35
Istenem!
Vegem van!
Meg a vegen "CoVboy" lamerre nyivanit!
Mi lesz akkor velem?!
LAMER leszek! Jujj.
Előzmény: CoVboy (33)
CoVboy Creative Commons License 1999.06.02 0 0 34
Előzmény: CoVboy (29)
CoVboy Creative Commons License 1999.06.02 0 0 33
Na, na csak finoman. Itt még a végén nem is kell történetet mondanon ahhoz, hogy szereplő váljon belőled...
Előzmény: halacska (31)
CoVboy Creative Commons License 1999.06.02 0 0 32
Kassa bombázása érdekesebb téma volt. Azt azonban nem értem, minek írtad ezt le (biztos emlékeztetőnek), mikor a CoV Onlineban le lett írva.

Más. Most találtam a ***-ban:

"Az április 15-én formájában megújult Origo portálsite-ról és a május elsején Matávnet Kft. név alatt egyesülő Matáv hozzáférési- és tartalomszolgáltatásról *** üi. lapunknak elmondta, hogy lényegében most jutottak el az "origóhoz", az igazán nagy dolgokat innen kiindulva lehet majd megvalósítani..."
A többit képzeljük hozzá egy nagy adag cinizmussal.

Előzmény: corporal (30)
halacska Creative Commons License 1999.06.02 0 0 31
Ertem.
Akkor csereljunk nicket, jo?
Miert ne? ha egy ervet is tudsz az ellen hogy miert ne csereljunk
MI KETTEN nicket akkor b**** a ***** *****, hogy
akkor nem jutott eszedbe amikor a CoVboy nevet felvetted
Előzmény: CoVboy (21)
CoVboy Creative Commons License 1999.06.02 0 0 29
Ez a hely itten tényleg kezd Lamer Rovattá alakulni...(nem szmájlizok soha)

Nna, ez persze tökéletesen így van. Ezt még én is tudom (bár azt veszem észre, hogy egyesek ezt másképp gondolják). Csak én nem vagyok ám hiszékeny. Egyébként ha az eredeti CoVboy a mostani szinten van, annál még én is jobb vagyok. Ne feledjük, hogy anno 2 hónapja volt az ipsének ökörségeket írni, most meg más problémája is van. Nem is tudom, hogy várhatja el valaki, hogy ilyen körülmények között mindig szupert írjon. A Kodreán is kimerült a HC Gameren

Előzmény: corporal (27)
Opi Creative Commons License 1999.06.02 0 0 28
Ezek nem számtech területről valók, de ...

"... a cikk tárgyába a szerző beveszi önmaga szubjektív reflexióit is. Nem is beszélve a determinált expresszív szubsztancia posztmodern dekonstrukciójáról, ami át és áthatja prózáját, főleg vasár és ünnepnapokon.
(Seres László)

"Vacak világban vagyunk vacakok - hát nem felemelő ez?"
(Eörsi István)

CoVboy Creative Commons License 1999.06.02 0 0 26
(Újabb félreértésekre adhat okot, de ennek semmi köze az előbbi témához.)
Előzmény: CoVboy (25)
CoVboy Creative Commons License 1999.06.02 0 0 25
Ezt látod nem tudom. Valószínűleg azért, mert egyeseknek kommunikációs zavaraik vannak, és ez abban nyilvánul meg, hogy imbecillisek módjára lejárt szalagot fújnak.
Előzmény: originalqszi (23)
CoVboy Creative Commons License 1999.06.02 0 0 24
Megnyugodtam. A moderátor kérlek attól moderátor, hogy mielőtt lezár egy témát, beír csak annak a pasinak, akit el akar távoltítani, utána pedig lehúzza a rolót. Valami ilyen történ tegnap is.
Előzmény: Munchausen (22)
originalqszi Creative Commons License 1999.06.02 0 0 23
Méééé nem lamúúúúúúr rovat??????????
Munchausen Creative Commons License 1999.06.02 0 0 22
Nem tudok róla, hogy itt moderátor lennék, a levhálomon SHADOWNET meg nincs moderátor, igaz valamikor voltam modi a fidoneten a flame.hun-on. ;-))
De szerintem egy igazi Guru rájön, hogy mitől moderátor a moderátor. ;-))
Előzmény: CoVboy (17)
CoVboy Creative Commons License 1999.06.02 0 0 21
Zsolt barátunk nem bír magával. (Én sem.)

Arról nem tehetek, hogy egyesknek annyira baj van a szürkeállományukkal, hogy képtelenek felmérni a helyzetet. Mit gondol, mi a tehénvégnek van ott a link háromszor. Ha nem megy, megmondom: hogy ne

Ha a Só Misinek valami problémája van, magának köszönheti. Miért nem foglalta le magának a nicket?

Egyébként le lehetne már szállni rólam, mert egy ideig ót lehet rajta szórakozni, de egy idő után egysíkúvá válik. Ki lehetne találni valami mást.

Mivel jószivű vagyok, ezért leírom mégegyszer a gyk.:
NEM ÉN VAGYOK AZ A COVBOY!
Ha ezek után is probléma van javaslom a Dr. Kodreán válaszol c. fórumot.

Ui.:ezeket a dolgokat meg a CoV Onlineba szíveskedjen kendtek beollózni.

Előzmény: halacska (20)
halacska Creative Commons License 1999.06.02 0 0 20
A Werner Zsolt kerdesere miert nem valaszolsz?
Előzmény: CoVboy (17)
Rettenet Creative Commons License 1999.06.02 0 0 19
persze ha lesz neked egy 6 éves kölyköd, akkor te a kvéknek valami sokadik verzióját adod a "kezébe"

ennyi erővel egy csomó unix-os meg egyébb dolgot is lamerság belerakni, mert úgyis az alapokról tárgyalnak benne és hát azt meg mindenki tudja.

Előzmény: CoVboy (17)
X polgártárs Creative Commons License 1999.06.02 0 0 18
Előzmény: johnny crunch (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!