Keresés

Részletes keresés

Perry Mason Creative Commons License 1999.06.22 0 0 19
Elnezest de alaposan teves informaciokat közöltem! A legujabb hirek szerint a kibövitett verzio 4 uj levelt fog tartalmazni es jobb grafikat. Ez Octoberre varhato. A Thief2 pedig 2000 tavaszan valamikor fog megjelleni Metal Age cimmel( Metal Auge helyet) Egyebkent egy alairasi akcio is folyamatban volt a jatek folytatasanak erdekeben( en is alairtam!) Mivel nem akartak a Looking Glassnal többet erröl hallani. De a nemet Eidos szekcio keresztül vitte.

ui: En is ugy varom mint a Messiast!

Előzmény: meklegy (18)
meklegy Creative Commons License 1999.06.22 0 0 18
Eddigi infok azt mondtak, hogy iden csak egy add-on lesz, az ujragondolt Thief 2-t pedig csak jovore kezdik el egyaltalan fejleszteni. tehat kivancsi vagyok, hogy akkor most kinek higgyek? :)
Előzmény: Perry Mason (17)
Perry Mason Creative Commons License 1999.06.16 0 0 17
Ezt hol lehet beszerezni, mert tudok rola (GOLD EDITION) demeg nem lattam sehol!?
UI: Decemberre igerik aThief2 (METALAUGE) Üdv: Bruder Murus.
Előzmény: Cezixiana (16)
Cezixiana Creative Commons License 1999.06.15 0 0 16
Megjelent a mission editor, meg par uj palya a Thief-hez. A problema ugyanaz, mint a jatekkal: keri az eredeti lemezt :)
Ha esetleg valaki tud hozza torest szerezni, megkoszonnem...
meklegy Creative Commons License 1999.06.07 0 0 15
Azon a palyan ahol egy kardot kell mexerezni (Ramirez utani palya), ti hogyan ugykodtetek? mert elsore eleg osszetettnek latszott, sok kopogos padlo, labirintusszeru idiota szobak (semmibe vezeto lepcsok a plafonon :) tetszik) mergezo vackot kopkodo faliszobrok. de lehet hogy egy bizonyos szoba a cel. szivesen maszkalok, mert nagyon jo feeling, csak gyujtenek kis hatterinfot.
kosssssz
Mondja a kaloz Creative Commons License 1999.06.06 0 0 14
http://www.gamespot.com/features/thief_gg/walk6b.html

Vagy hozd be az automata forditot es oda ird be az internet cimet.

Mondja

Mondja a kaloz Creative Commons License 1999.06.06 0 0 13
hmmm. mindjárt előveszem a leírását, csak sajna angolul van de geppel forditottam neked magyarra. Csak aztan gyozd kiolvasni mit is akar.
Egyebkent az ajton meg nem kell bemenned, hanem elobb keresd meg a kor alaku vizet, aminek a kozepen valami koporsoszeru van, es egy tuznyillal celozd meg a szobor fejet. Ekkor kinyilik egy ajto ballra, oda be. Aztan a tobbi titok :-))
leber Creative Commons License 1999.06.05 0 0 12
plíz, aki tudja, a negyedik pályán:
- hogy lehet lemenni a pincébe, v.
- hogy lehet a szentélyben /kertben/ bemenni az ajtón, v.
- mi az az "incriminal information" Constantinról
az írja le ide, legyen olyan jó...
előre is köszi:
- rebel -
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 11
Kös
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 10
Szia!
A februari vagy marciusi Pc-Zed-ben irtam rola egy full vegigjatszast. (+tippek) Szerintem magyarul az a legtobb, amit megszerezhetsz rola
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 9
Magyart nem tudok, de ha angolul tudsz akkor nezd meg az EIDOS weboldalan.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 8
Hol találok egy magyar leírást hozzá?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 7
meklegy: Leütni szabad -- megölni nem.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 6
Próbáld meg a www.lglass.com-ról.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 5
Surgos! Honnan tudnam a patchet letolteni a jatekhoz? Az EIDOS-tol nem lehet!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 4
Egyszerűen fantasztikus, milyen hangulatot találtak el.
Az eddigi BEST nálam a negyedik pálya, amikor egy varázskardot kell lenyúlni.
Amilyen káoszt tudtak produkálni az emeleten, az egyszerűen csúcs !!!

leber

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 3
Legnehezebb fokozaton jol tudom, hogy nem is szabad meg leutni sem senkit?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2
Ja, a blackjack az jó, de fejbelődözni az őrt nyíllal az még jobb! Főleg akkor jó amikor egy félóráig célzol előtte, és aztán sikerül.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 1
Szerintem teljesen más hangulata van,mint a többi FPS-nek.Végre nem attól vagy king,hogy még a csapból is vér folyik.Nem vagyok egy ijedős típus,de néha hátranéztem játék közben.Különösen éjfél után.Logikából is van benne főleg a kalapácsosok templomába bejutni,meg ott megtalálni az öt kapcsolót.A végén ötletes a szemcsere,meg a kill.(aki még nem tart itt az felejtse el)A legjobban a black jack-kel szerettem fejbeverni az aktuális rosszfiúkat.

Sün
(original:Thief-The Best Project? by Deacon)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 0
Szerintem feltétlenül, én legalábbis nagyon élveztem. A hangulat végig olyan mint az első pályán, egyszerűen nem laposodik el a sztori, néha video is van, egyszóval JÓ. :-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 topiknyitó
A demoval jatszottam es az kiraly volt. Erdekelne, hogy a full verzio milyen hangulatot araszt, megeri-e beszerezni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!