Keresés

Részletes keresés

mogorva_gpz Creative Commons License 2014.11.02 0 0 4794

Naná, hogy felraknék, van több is, és még lesz.

És mind magam csináltam... Mondjuk helyzeti előny, hogy volt kitől tanulni a mit és hogyant.

Vivien007 Creative Commons License 2011.09.12 0 0 4792

Sziasztok!

 

Kb. 16 évesen csináltattam magamnak egy köldökpiercinget.. és azóta (legalább is, úgy emlékszem vissza, hogy kb 16-17 éves korom óta) gyomorproblémákkal küzdök, ill. előtte egy kis fogpiszkáló lábú lány voltam, most meg hiába bármiféle fogyókúra, edzések, szinte nem tudok leadni egy kg-t sem..

Hallottam már róla, hogy létezik ilyen, hogy valakinek rossz helyre szúrják, és felborítja a belső "egyensúlyt".. valakinek van esetleg ilyesféle tapasztalata, hallott- e ilyenről, vagy egyszerűen csak véletlen egybeesés és csak öregszem?! :)

Előre is köszi a választ csajok!:)

 

Szép napot mindenkinek!!!

biucc Creative Commons License 2011.02.06 0 0 4792

hello. nekem van srác ismerősöm akinek olyanja van amilyet te is szeretnél. szerintem egyáltalán nem gáz. puszi

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.06 0 0 4791
http://unexpectatious.files.wordpress.com/2010/07/lip-piercing.jpg
Előzmény: Törölt nick (4790)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.06 0 0 4790
Hali mindenkinek!
Nem vagyok meleg, de szeretnék egy olyan piercinget, amit eddig csak lányoknál láttam, és az lenne a kérdésem, h férfiaknál "szokás-e" az alsó ajak alá, jobb vagy bal oldalra lövetni? (tehát pont ne középre)
Milyen veszélyekkel kell számolni (idegeket el lehet-e vele találni stb), mennyi kb a gyógyulási ideje, és a fém okozhat-e valamiféle gondot a fogaknak?
Gyógyulás alatt mik a teendők ezzel a piercinggel?
Kb ilyenre gondoltam, csak magamon:
heliumos.lufiii Creative Commons License 2010.08.12 0 0 4789
Sziiasztok!

lilaviola: egy bogyó nagyon max 500..

Theia: legjobb ha kiveszed. A dagadás le fog menni max vmi felrtőtlenítővel kell kenegetni.. ennyi az egész a pöcök amiről beszélsz sztem az vadhús úgy igazán azzal nem tudsz csinálni semmit majd a sebészek helyrerakják azt. Ha majd rendesen begyógyult minden, max akkor csináltathatod újra. És amíg nincs begyógyulva (mindenkinél más de ált. 6 hónap) lehetőleg ne menj strandra :) vagy csak ne érje víz.

Rebeka: nekem van mindkét pc-m én is jobban féltem a nyelvtől de hidd el az orr jobban fáj :D 3 napig kb be lesz dagadva meg nem fogsz tudni enni ja meg sejpíteni fogsz de nem gáz egyáltalán a gyógyulási idő. Csak ne egyél szilárdat és tejeset mert akkor gennyezni fog és nem túl jó az íze (tapasztalat :D)

Pici(L): Attól függ hogy hova porcba, ha legfelülre akkor úgy hívják h helix, ha pedig középső részen belülre akkor tragus. Szúrással jobban jársz meg egy kis érzéstelenítővel de egyáltalán nem fog eldeformálódni a porc. Van a köldökömbe nekem is pc igaz alul nincs de szerintem nem szakadhat ki. FEltéve ha bírod az orvosifémet, mert én azt nembírom és kilöki a szervezetem. Csak vigyázni kell rá és nem lesz gáz.
vivin14 Creative Commons License 2010.01.13 0 0 4788
Sziasztok! én a köldökömbe szeretnék piercinget nem tudtok egy szalont ami higénikus debrecenben? Körübelül mennyibe kerülne?
Pici(L) Creative Commons License 2009.12.13 0 0 4787

Sziasztok!
Sok oldalt visszaolvastam, de nem nagyon találtam választ kérdéseimre...
Remélem Ti tudtok segíteni:)

Szeretnék a fülembe(a porcba)egy piercinget csináltatni....Kérdésem az lenne, hogy ennek mi a hivatalos neve? És szerintetek szúrni kell vagy lőni(olyan pisztollyal amilyennel a fülbevalót csinálják)? Olyan tényleg lehet, hogy a szúrás után eldeformálódik a porc? Mondjuk szerintem ez hihetetlen, mivel az orromat is szúrták, és semmi baja nincs....
Másik kérdésem: A köldökömben is van egy ékszer, de majd nyáron(?)szeretnék a köldökömbe alulra még egyet. Azt hallottam, hogy ha felül is meg alul is van, akkor kiszakad egy idő után a felső....Ez igaz?
Köszönöm a választ/segítséget:)

Rebeka_ Creative Commons License 2009.10.25 0 0 4786
Nekem már van 1 orr pc-m és most szeretnék 1-et a nyelvembe is..
csak azt szeretném megtudni, hogy melyiknek a szuratása fáj jobban?
Sztem az orr szuratás nem fáj annyira, de a nyelvtől valamiért jobban félek..:DD
Theia Creative Commons License 2009.10.02 0 0 4785
Helló!
Remélem valaki még jár erre, mert sürgős tanácsra lenne szükségem... :-(
Van egy industrial pc-m (fül felső rész, keresztben), két éve nyáron szúrták fém szárral. Néhány hétig nem is volt vele semmi baj, aztán - valószínűleg belement a strandon a víz - nagyon csúnyán begyulladt. Utána nagyjából helyrejött, bár a dagadt rész nem ment le, elmentem sebészetre. A doki persze jól letolt, kiszedte a pc-t és áttörölte betadnie-nal, ennyi történt... Visszamentem a piercing szalonba, ahol nagy nehezen visszagyűrték a már majdnem benőtt lyukba a pc-t, ezúttal hosszabb és rugalmasabb műanyag szárral, hogy ha bedagadna, ne elgyen baj a rövid szárral. Kenegettem hyperollal meg alkohollla, nagyjából normalizálódott a helyzet, de helyre soha nem jött egészen. Folyamatosan hol jobban, hol kevésbé váladékozik, dagadt, most mintha nőtt is volna mellé pöcök, gíy elött az ideje, hogy kivagyem, két év után. :-(((

Menjek orvoshoz? A doki úgysem csinál semmit... Ha kiveszem, mivel kezeljem? Le fog menni a "dagadás" róla? Vagy kell rá valami sépi kenőcs? Annyira sajnálom, de nincs más választásom... :-(
Remélem kapok ötleteket, addig még nem szedem ki...
Köszi előre is!
Akinom89 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 4783
Elnézést, az egész fém piercing annyi, a bogyó passz. :D
Előzmény: Akinom89 (4782)
Akinom89 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 4782
1000-1500 Ft között van.
Előzmény: lilaviola (4780)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.28 0 0 4781

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy MO-n hol lehet szerezni ilyen piercinget?

http://www.bodycircle.com/merchant.ihtml?pid=68&step=4

Köszi!

lilaviola Creative Commons License 2009.05.19 0 0 4780
sziasztok!
Valaki meg tudná mondani, h nyelvpiercingre bogyó mennyibe kerülhet az Apacsban? bocsi a butácska kérdésért...:D
IwuuuGirl Creative Commons License 2009.04.19 0 0 4779
Bigyó... Szerintem orvosifém éxert szúrass bele... az maximum úgyis csaak egy hétig lesz benne... utána ki lehet cseréltetni a szilikonosra.
Előzmény: ___Bigyó___ (4774)
Eve Tatto Creative Commons License 2009.04.16 0 0 4778
Hello!
Eladó egy fülbelövő pisztoly.Akit érdekel erre a mailre irjon : evikozmetikus@gmail.com.
Üdv
Sophie0608 Creative Commons License 2009.01.19 0 0 4777
Szia! Nem tudom milyen veszélyekre gondolt az, aki mondta, talán kérdezd meg tőle. Nekem már 7 éve megvan és nem nagyon tapasztaltam semmilyen veszélyes dolgot. Ha szeretnéd nyugodtan csináltasd meg.
Előzmény: zsiff (4769)
Sophie0608 Creative Commons License 2009.01.19 0 0 4776
Szia! Nem vagyok piercer, de én úgy tudom, hogy elsőnek nem szokták azt szúrni. Az én számban kettő is van, de ha jól emléxem 1 hét alatt bőven begyógyul. Egyébként ez teljesen ember függő.
Előzmény: ___Bigyó___ (4774)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.07 0 0 4775

Sziasztok!!

 

 

Nézzetek be hozzánk ha van egy kis időtök:

 

 

 

www.piercingvarazs.hu

___Bigyó___ Creative Commons License 2008.11.25 0 0 4774
Sziasztok!
Egy piercer vagy valaki olyan válaszát várom, aki ért a dologhoz valamennyire.
Az ajkamba szeretném a legújabb piercinget, viszont nem szeretnék orvosi fémből készült ékszert szúratni bele. A kérdés az lenne, hogy első körben szoktak szúrni szilikonost is? Az ok elég egyszerű, nem szeretném a fogzománcomat "zaklatni" vele... A másik kérdés, hogy nagyjából mennyi idő alatt gyógyul meg szépen?
Köszi előre is.
-Nymphea- Creative Commons License 2008.11.23 0 0 4772
Sziasztok!
Szemöldök pc-t szeretnék. Kb mennyi idő alatt gyógyul be? ÉS nem tudtok valami jó szalont pesten ahol szurathatnám?
Köszi!
nors6 Creative Commons License 2008.10.23 0 0 4771
1 kérdés!!!
2 évig volt köldök piercingem és már 2 éve ki is vettem, de a lyuk ugyanúgy megmaradt.... ezzel akkor mit tudok csinálni??? visszaszúratni semmi esetre nem szeretném!! De, hogy őszinte legyek, nem néz ki valami jól, hogy egy lyuk van ott, de piercing meg sehol! Ezzel orvos nem tud valamit kezdeni, vagy valakinek nincs valami ötlete ????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.21 0 0 4770

Nem én!

zsiff Creative Commons License 2008.09.29 0 0 4769
sziasztok!
lenne egy kérdésem.köldök piercinget szeretnék de azt mondják vannak veszélyei ez igaz?milyen veszélyek,és mennyi az esélye hogy megtörténjen  ?LÉCCI SEGÍTSETEK előre is köszi:)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.06 0 0 4768

Ha van egy kis időtök nézzetek be :

www.piercingvarazs.hu

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.20 0 0 4767
Na ez azért már vicces... Féltéglát erősítettél a köldöködbe, hogy attól fáj a hátad? ;O) hehehe... Keress másik dokit!
Előzmény: nikki:) (4763)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.20 0 0 4766
Minden vizsgálat nélkül tényleg elég fura ezt kijelenteni. Viszont ennyi idő után is lehet a piercing a ludas. (Egyik csoporttársamnak volt hasonló, viszont őt normálisan kivizsgálta a dokija, és csak azután vetette ki vele...) Nem cserélted mostanában? Meggyógyulni pusztán attól, hogy kiveszed nem fog. De ha valóban attól van, akkor meg addig, amíg ki nem veszed szedhetsz akármit, nem fog javulni. Szóval tényleg keres egy másik dokit, aki meg is vizsgál, és az alapján mondja azt esetleg, hogy a piercing az oka.
Előzmény: nikki:) (4760)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.19 0 0 4765
Vagy mondd meg neki, hogy ő meg vegye ki a zabszemet a seggéből, mert attól hülye ;D
Előzmény: Törölt nick (4764)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.19 0 0 4764

Szerintem menj el egy másik orvoshoz. Egyrészt mert így nem tudtad meg hogy mi bajod, másrészt meg mert milyen ember már az ilyen?! Ha nem tetsik neki a piros szín, akkor minden piros felsőben érkező betegének azt mondja, hogy azért volt szívrohama, mert piros felsőt hord? :D

Sőt, amilyen antiszoc vagyok, én még be is panaszolnám valahol ;))

Előzmény: nikki:) (4763)
nikki:) Creative Commons License 2008.08.18 0 0 4763
Hát köszönöm: D..nem tudom nagyon nem szeretném kivenni..szóval benne hagyom még egy ideig és majd lesz valami:S:D.énis hülyeségnek tartom ezt mert akkor a piercing lyuknál is gennyesnek kéne lennie szerintem ha az lenne a baj.és azt mondta hogy a köldökömből is vegyem ki mert a hátam mega hasam atól fáj..a fülem pedig attól h szétvan lyuggatva.XDkicsit kész: Dtényleg piercing ellenes.xD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!