Keresés

Részletes keresés

Yfel Creative Commons License 1999.03.20 0 0 26
Ezt beirhatod a legjobb hasonlatok topicba... nagyon tetszett :))

Mas: valaki irta, hogy a legtobb amerikai ceg illegalis szoftvert hasznal. Ez egy eleg csunya altalanositas. Ott ugyanis a kaloz szoftverek merteke eleg csekely a vilag tobbi reszehez kepest.

Yfel

Előzmény: botos2 (23)
Dun Ringill Creative Commons License 1999.03.20 0 0 25
Akkor linkelek én: Uj Péter: Antikopirájt.
Bosambo Creative Commons License 1999.03.20 0 0 24
Helló!
A "Házkutatási túlélési ...." topicban jeleztem a témához kapcsolódó mai Népszabadság "Antikopirájt" c. cikket.
Sajnos nem tudok linkelni.
Üdv.
Bos
botos2 Creative Commons License 1999.03.19 0 0 23
Kedves lusta macska! (lazy cat see. 1999.03.19 09:49)

Te sem dorombolnál így, ha hozzád állít be a Zsuzsika! Ha úgy gondolod az Olivetti alkalmazottjaként jobbak a védekezési esélyeid, az még mindig lehet, hogy az építészhallgatónak aki otthon használja (mert KELL NEKI, egyébként meghuzzák, mint dózer tiszaparti házat) az AutoCAD-et több félni valója van... A világ nem az ajtajánál ér véget... Mr.Csibi.

Előzmény: Lazy Cat (8)
fork() Creative Commons License 1999.03.19 0 0 22
Itt elsosorban a buntetes mertekerol erdemes vitatkozni, elkobzas, megvetel, stb.

Csak ez meg nem Magyarorszagon fog eldőlni, sajna, hanem Brüsszelben. És nem kétséges, hogy a szoftvermultik lobbija erősebb, mint az "Internet-közösségé", ha létezik ilyen.

Nem kell ide forradalom, a piac reagál majd a helyzetre: remélem megnő a StarDivision, és a kereskedelmi Linuxok forgalma. A BSA kampányai ezt a folyamatot gyorsítják, segíthetik a piac új szereplőit.

fork()

Előzmény: Lord NeSSie (17)
botos2 Creative Commons License 1999.03.19 0 0 21
Kérek minden itteni nézzen át a "Házkutatási túlélési kézikönyv"-be itt a Törzsasztalon és a Mélyvíz, MTV2 "Kétmillió bűnöző országa" c. listára, mindkettő ugyanis a Zsuzsika által felvetett témán rágódik. Csak arra kérek mindenkit, hogy a célt (ergo: ERŐS és a "power userek" érdekeit védő médiavisszahang kicsalása, so please be moderate) ne tévesszetek!
voodoo Creative Commons License 1999.03.19 0 0 20
Es melyik az az egyetemista, aki meg tudja venni a 40 ezer forint+AFAs windows-t meg a 100ezer forintos office-t? Nagy huzas volt, hogy a vilagon mindenutt egyformava tettek a szoftverek arat. Csak azt nem ertem, miert nem eloszor a nagy amerikai cegekhez mennek ki ellenorizni, pedig leginkabb ok nem szoktak megvenni a programokat, es ha a rendszergazda nagyon rendet szeretne tenni, hamarosan mar nem o a rendszergazda.
proxy Creative Commons License 1999.03.19 0 0 19
remelem senki se gondolja, hogy szoftvert masolni nem bun. Ha te irnal egy progit, tartana egy-ket evig kifejleszteni, te se venned jo neven, hogy fu-fa lemasolna

Nem ertunk egyet. Szoftvert masolni nem bun, es ez alol az sem kivetel, ha azt a progit en irom.

Speciel vilag eletemben progikat irtam, most peldaul egy olyat, amit bemesz a boltba es 3000 DM-ert leveheted a polcrol es megveheted, es megis kurvara nem erdekel, hogy hanyan masoljak (meg hogy egyaltalan minek?!) ugyanis semmilyen anyagi erdekem nem fuzodik ahhoz, hogy csak jogtiszta peldanyok legyenek forgalomban. Engem, es az osszes tobbi kollegamat akik sajat szellemi alkotasunknak tartjuk a termeket, a munkaadonk fix fizetesert foglalkoztat, a szerzoi jogrol meg semmilyen formaban soha nem is volt szo. Meg annyira se, hogy a termek dobozara ra lenne irva, hogy "Programozta: proxy", pedig ennek jobban orulnek, mint mondjuk eladasonkenti 0.0002 dollarnak (kb. ennyi programozoi koltseg van egyebkent egy dobozos szoftvertermek araban, a tobbi az a brutalis kereskedelmi es marketinkoltseg, ado, illetek mittudomen)

Es legjobb tudomasom szerint a vilag osszes szoftvergyartoja hasonlo elveken mukodik, talan egy-ket kivetel van, mint mondjuk id-Soft (doom, quake stb) de ezeknek is csak a kezdeti, hosies korszakukbol. Aztan nagyon hamar rajonnek, hogy ha minden programozo szerzoi jogait elismernek, akkor egy teljesen kezelhetetlen dzsumbuj lenne belole.

Azok a fejlesztok, akik meg kissebb-nagyobb lelegzetu shareware cuccokat pakolnak fel a tucowsra, azok teljesen tisztaban vannak vele, hogy a progik szep sorjaban mind fel lesznek torve, de a legkissebb motivacio az az arbevetel, amiert egy termeket igy publikussa tesznek. Ebben a bonyolult uzleti vilagban onmagaban az is egy szenzacios marketingsiker, ha egy noname cegecske kis programkajat mondjuk 100.000-en letoltik a download.com-rol, maga a termekecske ilyenkor nem mas mint reklamhordozo (letoltes kozben megnezed husszor a ceg nevet, mert az van kiirva) es ezen az illegalis terjesztes csak tovabb segit. Tudod milyen boldog (es gazdag!) lennek en, ha elmondhatnam magamrol, hogy a programomat szazezrek hasznaljak szerte a vilagban? (mindegy hogy fizettek erte vagy sem) Mert ez egy olyan referencia, ami egy eletre garanciat nyujt nekem arra, hogy el legyek halmozva allasajanlatokkal.

Ugyhogy nagyon ostoba csusztatas ilyeneket felhozni ervkent, hogy ha te illegalisan masolgatsz progikat, akkor a szegeny fejlesztok ehenhalnak. Egy francokat halnak ehen. A bukott termek/vallalkozas alol elvandorolnak egy masik ceghez, persze illo jovedelemert.

Előzmény: Lord NeSSie (17)
pancho Creative Commons License 1999.03.19 0 0 18
A software-t (SW), amit a munkahelyeden használsz, tudtommal hazaviheted a saját gépedre, az nem törvényellenes (valami olyasmi van, hogy egy időben csak 1 gépen futhat).
Amúgy nem tudom, miért jogellenes a SW-t másolni. A nyers CD árában (üres kazettáéban is) benne van a szerzői jogdíj, adó formájában, tehát ki van fizetve, lehet rá másolni. Zenei CD-ért nem is szólnak (pedig a zenésznek is legalább annyi melója van benne, mint a SW-írónak. Azt meg külön megnézném, hogy mennyi jogdíjat kap mondjuk Mick Jagger vagy David Bowie a Magyarországon eladott üres kazetták vagy nyers CD-k árából). Az más kérdés, hogy csak saját részre másolhatod, eladásra, terjesztésre nem. A SW-knél ez másképp lenne? (Ha valami jogban jártas idetévedne, örömmel venném a válaszát). Mert ha nem, akkor a csak CD-n lévő dolgokért nem szólhatnak. Ha telepítve van a gépedre, akkor talán igen, ez kicsit homályos folt előttem.
Lord NeSSie Creative Commons License 1999.03.19 0 0 17
Oke, jol tetted, de ezzel igazabol itthon kene foglalkozni. Ezert talaltuk ki, hogy kene egy hasonlo szervezetet alapitani, mint az EFF, csak a neve legyen mas, pl. Electronic Frontiers Hungary (EFH). Mar van egy levelezolistank, feliratkozni az efh-public-request@efh.fido.hu cimen lehet.
Egy dolgot meg hozzatennek: remelem senki se gondolja, hogy szoftvert masolni nem bun. Ha te irnal egy progit, tartana egy-ket evig kifejleszteni, te se venned jo neven, hogy fu-fa lemasolna, tehat realisnak kell lenni. Itt elsosorban a buntetes mertekerol erdemes vitatkozni, elkobzas, megvetel, stb. Tehat lehet, hogy nem szeretjuk ezt vagy azt a szoftverfejlesztot, de azert ne abbol induljunk ki, hogy programot lehet es kell masolni...
Előzmény: corporal (6)
Törölt nick Creative Commons License 1999.03.19 0 0 16

Ebben az országban csak a kisemberen lehet leverni mindent. Ez van évtizedek óta. Bezzeg máshol nem ilyen jó a statisztikájuk. (Persze ki se jön a rendőr helyszínelni a betörést napokig, akkor se, ha a fél utcát feltörték; ha meg nagyon ugrálsz emiatt, felajánlják "kedvesen" hogy esetleg itt is maradhatsz az őrsön egy időre.) Javaslom, legyen a rendőrség új szlogene a: "Szolgáljuk és védjük legfőbb istenünket, Billyt!" A rendőr néni pedig lehetne mindgyárt mint a legnagyobb szaktekintély a főpap (nő).
szittyó Creative Commons License 1999.03.19 0 0 15
A no nem tehet rola, o csak 1 rendor.(nagyon szemellenzos es bizonyitani akar) A zsaruk meguntak, hogy mindig oket baszogatjak az erdemenytelenseg miatt, ezert itt itt egy ujabb lehetoseg, hogy javitsak a statisztikat:
'Megmutatjuk a nyugatnak, hogy tiszteletben tartjuk a szerzoi jogokat!'- felkialtassal lesittelik a leendo program vasarlokat. Nem kene esz nelkul bizonyitani! Nevetseges erolkodes.
A torvenyhozok is a nyugati mintat akarjak atvenni, ugy, hogy megneznek mukodik-e itthon. Megeri-e az erdeklodo fiatalokat megbuntetni? Ennyire veszelyes a tarsadalomra, hogy Kis Bela hazavisz egy Excelt? Ot lehet, hogy elitelik. Az olajszokitok meg rohognek. Bill Gates is hasznalt nehany illegalis progit, most meg a M$ nyeresegadoja jo bevetel az USA-nak.

W. Zs.-nak nincs illegalis progija? Honnan tudja? Gyereke (ha van) nem rak fel semmit a gepre? A csaladban senki sem masolt kazettat? Vagy oket is feljelenti?

fczigony Creative Commons License 1999.03.19 0 0 14
Ebből aztán tényleg kurva nagy botrány lesz.
ds9 Creative Commons License 1999.03.19 0 0 12
Azért egyvalami nem biztos, éspedig amit ebben a cikkben a hölgy mond, hogy ha a szofterek tisztaságát felügyelő szervezet nem ilyen radikális, sőt főleg a magánemberekkel nem radikális, felsorolt érvek alapján, akkor egy a rendőröknek ugyan már miért kell ilyen szorgalmasnak lennie, amikor ugye akkor kéne nyomozni, ha erre a szoftwerek jogosságát firtató szervezet felkéri őket.
Szerintem ez az egész arra megy ki, hogy itt tudnak eredményeket elérni, magánembereket befenyíteni, akik aztán majd jól megijednek és elmondják azt, hogy melyik jóskapista adta nekik a bűnös szoftwert és a rendőrség pedig, jó nagy felderítési százalékkal dicsekedhet.

Egyébként a nő szerintem futóbolond, aki az egész lakótelepet beidéztetné és mellesleg benyelné azt is, hogy a magyar szoftwerpiac összedőljön emiatt / cikk !! /, az nem komplett.

A rendőrség feladata a bűn üldözése hivatalból, pedig egy nagy faszság, tessenek üldözni hivatalból a kurvákat, striciket, autótolvajokat, betörőket, pedofilokat, gyilkosokat, pénzbehajtókat stb.

Ja, hogy azt nehéz, és a szemüveges, kockásinges műegyetemistákat pedig könnyű?

Gratula !!

Előzmény: irokéz (11)
irokéz Creative Commons License 1999.03.19 0 0 11
Tapsi Hapsi,
abban igazad van, hogy úgy sz@r a törvény, ahogy van. Viszont erről nem a rendőr tehet (hál' istennek nem a rendőrök alkotják a törvényeket), ő csak alkalmazza azt -ez a dolga, és nem válogathat. Magyarán nem a nyomozót kéne b@szogatni, hanem a törvényhozót.
Előzmény: Ez itt Tapsi Hapsi (-)
szodaviz Creative Commons License 1999.03.19 0 0 10
attól függetlenül, hogy a gépem a zsuzskáénak az inverze a legalitás oldaláról megközelítve, karcsúval kell egyetértenem...
tisztelettel: szodaviz, az EgO
PillaPalack Creative Commons License 1999.03.19 0 0 9
tul sok a leveledben a szemelyeskedest, mindezt leszamitva aj lav ju bagz bani
Lazy Cat Creative Commons License 1999.03.19 0 0 8
Egy egészen kicsit túllihegitek ezt a témát... N+1 topic rágja ugyanezt a csontot.
scrolló Creative Commons License 1999.03.19 0 0 7
hogy ki az a WZS?
Walamilyen Zsuzsa
Mackó Creative Commons License 1999.03.19 0 0 5
Mostantól lehallgatják a telefonodat és nemzetbiztonságiak figyelik a családodat éjjel-nappal!
Nem kéne diszidálnod?

---paramackó---

Előzmény: Ez itt Tapsi Hapsi (-)
Batkamano Creative Commons License 1999.03.19 0 0 4
Eh, mi ez a ködös zöldség? Talán valami lényegeset kellett volna jóval kevesebb sorban megírni...
Karcsu Creative Commons License 1999.03.18 0 0 3
Nem jársz a jó úton.
A törvényt - egy kivételtől eltekintve - csak egy módon lehet kordában tartani. A törvény eszközeivel.

Az egyetlen kivétel a polgári engedetlenség. És ez sem ad garanciát!
Úgyhogy vigyázz!

Karcsú

Előzmény: Ez itt Tapsi Hapsi (-)
vomit Creative Commons License 1999.03.18 0 0 2
csak óvatosan...
Bigfass2 Creative Commons License 1999.03.18 0 0 1
Ki az a WZS?
stika Creative Commons License 1999.03.18 0 0 0
Erre a nemes célra lenne egy kis apróm...
Ez itt Tapsi Hapsi Creative Commons License 1999.03.18 0 0 topiknyitó
Udvozlet minden kedves szoftwarekaloznak! {[(Ugye mindenki az!)]}

Osszedobjuk a penzt egy profi bergyilkosra, esetleg egy stricire aki kivinne ezt a not (W.ZS.) egy arab orszagba, ahol ugy elinteznek, hogy nem igazan erdekelnek a software-ek orokre? :-)

Esetleg inditani kellene egy alapitvanyt, ami stricire vagy bergyilkosra gyujt... vajon kinek?
Szerintem gyorsan osszejonne a penz, aztan megnyugodnanak a felhasznalok.
Meg valaki meggazdagodna aki kockaztat, de utanna hoskent emlegetnenk!

Persze csak a nep erdekeben.

Nekem van sok jogtiszta programom, amit azert vettem meg mert dolgozom vele, a tobbi hulladekot minek vennem meg?

Remelem Zsuzska olvassa ezt a levelet, es elgondolkozik, miert utalja mindenki ot.
En elmondom nektek szuk barati korben, hogy miert ilyen kitarto Zsuzsika:

Mivel valoszinuleg elegge rossz hangulatban el, nem igazan kap szeretetet, ezert a muknaban eli ki magat. Ez meg nem lenne baj, sok ezer no el igy. Csak o valahogy magara akarja hivni a figyelmet. Meg ez sem baj. Csak o mindenaron. Ez is elmenne.
Es tipikusan az a fafeju embertipus, aki kitart az elhatarozott dolgai mellett, meg ha nem helyes akkor is. Es meg ez sem nagy baj. Csak valahogyan rossz helyen van es rossz idoben.
Nem jo helyen jo idoben, mint Bill Gates...
Azert kuzd, hogy o nyugodtan aludjon es elismerjek. Persze nem sikerul neki igy sem, es ez ot is bantja. Az okat nem tudja felfogni.
Valoszinuleg azert ilyen agressziven lep fel es akarja bizonyitani az igazat, mert lehet hogy a sexualis problemai ennyire aggasztoak, es mivel nem kap ELE'G kielegulest, ezert ezt a torzulast ezen a softwares dolgon eli ki. Lehet hogyha az irasat egy grafologus kielemezne, a tudatallapotat egy pszichologus kielemezne, akkor azonnal bezarnak.
Ez ket okbol sem tortenhet meg:
1.: Mert kiderulne hogy igazam van.
2.: Ha nyilvanossagra kerulne hogy nem igazan ratermett a feladatra ez a neni, akkor felelossegrevonnak, a felsobb vezetoket, ami nekik rossz lenne. Tiszta ugy, es megertem oket.

A fenykepen latva a csinos arcocskajat elegge gondterheltnek tunik, mondhatni rosszkedvunek a neni. (Azert hivom neninek, igy azt hihetik, hogy 10 eves vagyok, csak zseni! Ismertek a TV-bol, tudjatok, az a kover kepu onelegult kisgyerek, aki azt hiszi hogy tud valamit. Visszataszito... Megis kiderult, hogy en is olyan idos gyerek vagyok, csak nem en vagyok a TV-ben... mindegy...)
Akarhogy nezem, szerintem keves szeretetet kapott az utobbi idoben...
Lehet hogy a ferje tehet az egeszrol... De nem bantom, biztos otthon is elnyomja az asszony... Eleg gond ez neki is...
Elnezest a ferjetol utolag is!

I love you W.ZS.!
(Egyszer biztos mondta ezt valaki, en csak ideztem!)

- Erdekelne, hogy a csaladodnak mi a velemenye az egeszrol, es hogy te hogyan tudsz az emberek szemebe nezni most...

Ez koltoi kerdes volt, hogy elgondolkozzon rajta a wumen.

Bar rajottem, hogyha ez erdekelne, akkor nem jutott volna idaig a dolog.

Bar mivel ez nem telefonbeszelgetes, es nem kell attol tartanom hogy ha sokat beszelek, akkor lebukok, ezert meg jobban kielemezlek (baby).

Most hogy baby-nek hivtam kiderult, hogy 28 eves playboy fekete napszemuveges ember vagyok, mi?

"
De a bitekre nem lehet pecsétet rakni...
WZS: - A gép memóriája a telepítési dátumot megőrzi.
"

En erre azt mondanam, hogy beallitom a rendori szamitogepre is, hogy fel eve hasznalnak lopott programot, amikor meg 10 perce nem volt rajta semmi.
Ha ertenel kicsit "advanced"-ebbul a szamitogepekhez, akkor nem tartanank itt.
Egy mezei "power user" is meg tudja csinalni, hogy egy teljesen jogtiszta gepre ugy felrak 5 perc alatt egy programot, hogy fel evesnek tunjon.
A datumokat atallitom, az installacios logot modositom, a registry-t is modositom.
Na jo, a regisztry-n megallapitjak, hogy utolag lett odacsatolva, akkor ezzel mar sitrevaghatsz valalkit ugye? Mert nem mindegy a sorrend!
Hiaba is magyaraznam, te a sajat igazadat mondogatnad mindig, az ertelmes szo meg a a fuledben elveszne... szoval menjunk tovabb, ikabb a tobbi embernek meselek:

"
Mi a helyzet, ha az iskola előírja, hogy milyen formátumban kell beadni a dolgozatot és a vizsgamunkát, a gyerek pedig az iskolából hazaviszi a programot?

WZS: Ilyen esetben az iskolának olyan licenszszerződése kell, hogy legyen, amelyben szerepel, a diákok otthon használhatják a szoftver. Ha ilyen nincs, akkor a nyomozást kiterjesztjük az iskolára is.
"

Ezt nem hiszem el, es megis...
Ha kiderulne, hogy W.ZS. egy uveg akvarimban neveltek fel, es fel eve engedtek ki, akkor is nevetseges ez a valasz.
Latszik, hogy nincsen semmi szakertelem ez mogott.
Meg semmi gyakorlati tapasztalat.
Azt hogy esszeru legyen, nem varhatom el. Tudjatok hogy miert ugye...
Segitseg: Nem azert mert no! Mas...

Ezt most W.ZS. is sunyin olvassa biztos, csak letagadja.

"
Ad abszurdum, a lakótelepet és az iskolát például véve, egy ilyen nyomozás megsemmisítheti a magyar felhasználói piacot...

WZS: - Ha ilyen kiterjedésű az ügy, akkor igen.
"

Ebbol mi a tapasztalat?
Azt kell mondani, hogy ezt a fifa`99 CD-t Orban Viktortol kertem el, ezt a Sex CD-t meg Torgyan Jozsitol kaptam kolcson, ha nem hiszik, kerdezzek meg! En aztan mindent bevallok, nincs ertelme hazudnom. Miert is lenne.

A kormanyzokrol nem mondok rosszat, eppen eleg nehez igy is az eletuk. Ha ket dolog kozul valsztaniuk kell, akkor mindenkeppen az egyik resze utalni fogja a dontesert.
Ilyen a vezetok sorsa, es ezert nem szidom oket, inkabb tisztelem hogy elvallaljak. Nagy lelki megterheles.

Az hogy milyen penzek hova vandorolnak, az mas teszta.

Kicsit izgulok, hogy mi lesz ennek a levelnek a kovetkezmenye.
Ugy tudom jelenlegi tudasom alapjan, hogy nem bukhatok le.
Annyi eszem azert volt, hogy nem az ismert forumban sokat hasznalt nevemen kuldom, hanem csinaltam most gyorsan egy ujat.
Direkt kulfoldi is az email cim is.
Meg a kezirasom sem egyedi, mivel szabvany ms natural keybordot hasznalok, amin lopott keyboard software van. (W.ZS.-nek nehogy szoljatok, hogy a billentyuzeten nincs is semmi software, mert ez neki szant beugratas. Ja, most mondjak a haverok, hogy ezt o is olvassa majd, tenyleg. Akkor hagggyuk sracok! Errol a hibamrol 100 %-ek hogy felismerik az igazi szemelyisegemet, es be is bizonyitjak hogy en vagyok, nemde? Dedede! Nem!)

Es az Internetto sem ad ki a rendorbacsiknak, mert ez a feltetele, hogy elmondom hogy mit gondolok. Es mit szolna a kozvelemeny, ha kiderulne, hogy X.Y. a parlamentbol ezt gondolja?

Ha esetleg nagy port kavarna ez a level, akkor ertesitsetek!
Az email cimem:

thapsi@iname.com
jelszo: peace

Legyszives aki ezt olvassa, az irjon a nevemben valami levelet! Valakinek!
A jelszot csak azert is hagyja meg, hogy mas is irhasson!
A 10-edik ember valoztathat rajta egyeh-feneh. Ehehehehhhhhhh!
Ezzel az a cel hogy en ne bukjak le, es hogy jol megkavarodjon a dolog.
Jo okos vagyok mi, meg ravasz?
Ha tudnatok hogy ki vagyok... minden nap ott mosolygok a TV-ben mint aki nem tud semmirol...
A pszihologusok meg sokat dolgozhatnak, hogy kiismerjek a jellememet. Nekik segitseg: Neha direkt igazat, neha direkt rosszat irok, szamitogeppel generalt veletlenszamok alapjan. Igy mivel ti nem tudjatok ezeket ujra generalni, ezert nem tudjatok meg hogy melyik az igaz.

Mondjam azt hogy penzel az a media, aki erre raharap gyorsan elsore?
Ugysem hinnetek el, pedig nem igaz.

That's all folks!
Tapsi Hapsi, akit a Warner Bros ved!

(C) TH

ui.: Ugy akartam alairni, hogy Nyiro, vagy Hollosi, de nem lett volna illo, igy is koszonetet erdemelnek amit tesznek az erdekunkben. Ha mar ez a level atmegy W.ZS. agyan, akkor elertem a celomat. Arra nem szamitok, hogy felfogja. Csodak nincsenek.
Viszont csinalhatnatok velem egy tV interjut, ez a vagyam. Ez most nem igaz.
Csak nehezites az elemzoknek, bocsanat az egyszru olvasoktol!

ui2.: Ez a velemenyem, sajat felelossegre, nem vonjatok mast miattam felelossegre, mintha o irta volna! Ertitek!

Jo muri lenne, ha azt mondanam esetleg, hogy nekem is elvittek a szamitogepemet, igy azt a szerencsetlen 91 embert jol megkinoznak mig bevalljak hogy ok irtak ezt. De inkabb nem cseszke ki veluk, igaz sracok?

Tobbet nem fogok a temahoz szolni!
Ha azt mondom hogy en vagyok, az sem en vagyok! Erted?! Ez fontos! Ne higyjetek a szavaimat ez a level utan, mert nem en vagyok!

ui3:
Na jo, elmondom ki az advanced user!
Aki el tudja ezt olvasni, es tudja a jelenteset ennek:

-<= 0:RD0:G1 K0:R =>-

A power user is hasonlo, csak o nem tudja minek van -<= =>- koze teve az egesz...

Teh End (nem vettem eszre hogy felcsereltem a betut, javitani nem tudojk()

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!