Keresés

Részletes keresés

Cbaoth Creative Commons License 1999.07.03 0 0 16
HI!
Szerintem nincs igazatok. A TS nagyon kiraly lesz.Nezzetek meg a www.tiberiansun.org-ot.Ja es ne legyunk mar puffadtfeju amerikai kis g**ik, hogy nincs eleg akcio meg, hogy nincs eleg lovoldozes.
Szerintem a RA sokkal jobb mnit a TA vagy SC.En rendszeresen szoktam jatszani a net-en es marha jo.Szerintem a TA tul csicsa
telle van 20 kepernyot atlovo egysegekkel meg szerintem a majdnem teljesen felulnezet is szar.
A SC jo de nem annyira mint a TS.
csa.

U.I.:Augusztus 27 vagy elobb fog kijonni es nem azert mert a Dune2000 bukas volt.

Gaszty Creative Commons License 1999.06.26 0 0 15
Nehogymár?! Tényleg megjelent volna? Nemtom Ti hogy vagytok vele, de nálam az akciójátékok mellett a stratégia viszi a pálmát... Vajon jó lesz majd vele neten jáccani? remélem elég jó lesz az a része is. Amúgy szerintem legalább akkora üzleti fogás lesz mint amekkora játék (2 cd :)) de engem a játék érdekel inkább. Ez itt nem a reklám helye de azért mégis megnézegethetnétek weblapomat.
Köszi.
Kúper Creative Commons License 1999.06.25 0 0 14
Most olvastam a gamez.indexen a friss hirek között:

Végre Tiberian Sun..
Sokáig remegve vártuk, aztán megjelent ! (nemsokára kivesézzük). A rajongókra a Westwood mindig is gondolt, nemsokára kapható lesz a Tiberian Sun Special Edition: külön sorszámozva, és a készítők dedikálása figyel a dobozon. Értelemszerűen limitált példányszámban jelenik meg: ezüst csomagolásban kapjuk kézhez, ha rendelésünket leadjuk postán vagy telefonon. Aki soknak érezte a majdnem 3 éves várakozást, az vigasztalódjon a TB Spec.Editionnal: jól fog mutatni a polcon... Részletek a Westwood.com-on. [jun 21,11:20-hen]

Igaz? Télleg megjelent?

Dob Creative Commons License 1999.04.21 0 0 13
Egyre inkább úgy érzem hogy a Tiberian Sun inkább lessz üzleti fogás , mint egy király játék , az utobbi időben a relatime stratégia ezen építek-megtámadom-javítom-meghalok-betöltöm irány meghalt. A mech Commander új vonalat húzott meg. Semmi laca faca uncsi részek , rögtön a mélyvízbe..
Én is várom.. de csak az animok miatt
Kúper Creative Commons License 1999.04.13 0 0 12
Én imádtam a Dune 2-t, a C&C-t a Red Alertet, de nálam a TA verte ezeket(és talán egyedül az SC fogott meg jobban, mint a TA), és ahogy elnézem a képeket, tiszta redalert az egész :( . DE, ha olyan jól lesz felépítve a története, mint az SC-é, plusz még jönnek a beigért effektek, plusz, ha nem cs*szik el a kezelést+AI-t(Dune2000), akkor én már vevő is vagyok a játékra! Mondom, már az SC is nagyon megfogott, hiába volt bénább grafikája a TA nál.
Ha viszont ezt is jól elrontják, mint a d2000-et, akkor én végleg lemondok a westwoodról(stratégiai játékok terén).
Én bevallom: a TA:Kingdoms-t és a Force Commandert jobban várom a Tibinél...
Hellhammer Creative Commons License 1999.04.06 0 0 11
IMHO képek alapján tényleg nem tunik egy nagy durranásnak, legalábbis a Force Commander (ha kijön végre) és a Populous 3 alázza. Fczigony rulez. :-)
Mindenesetre a C&C univerzum nagyon király, szóval azért el fogok vele játszogatni...
fczigony Creative Commons License 1999.04.05 0 0 10
Csak annyit mondok:Populous3,Dungeon Keeper...ezekhez képest a Westwood semmi.
Előzmény: KiStoM GeE (4)
meklegy Creative Commons License 1999.04.05 0 0 9
Szerintem egy jatek nem attol jo vagy nem jo, hogy egy ev kesessel adjak ki vagy sem, annak inkabb arra van hatasa, hogy mas is kiad valami hasonlot es aki evente egy jatekot megvesz az ugyis turelmetlen allatfajta.
Eppenhogy a tutira megcsinalt jatekok evekkel kesobb is jatszhatoak. Mondom mindezt annak tudataban, hogy nem valoszinu hogy a Tiberian Sun engem nagyon megfogna, mert az mar a Red Alert, C&C-nek sem sikerult, pedig a Dune2-nek meg igen annak idejen.
Előzmény: KiStoM GeE (4)
Cian Creative Commons License 1999.04.05 0 0 8
Nekem a RA nagyon tetszett, de lehet csak a tortenet fogott meg?!
Valahogy olyan jo temat dolgoztak fel vele... Lehet a TS ezert mar nem is fog tetszeni... Persze jo kis strategiai jatek meg minden, de nekem a story rengeteget dobott az egeszen!
Engem nem is annyira a megjelenes ideje zavar... Mindenre varni kell...
Cian
Zivos Creative Commons License 1999.04.04 0 0 7
Egyszerűen csak akkora bukás volt a
Dune2000, hogy rájöttek csinálni is
kellene valamit, azért a pénzért amit
elkérnek egy programért. Egy majdnem(?)
kész programnál, pedig ez rengeteg idő.
marcellus Creative Commons License 1999.03.25 0 0 6
Az itt a baj szerintem, hogy irtora begazoltak a Starcraft sikeretol es jolsikerultsegetol, es eszvesztve dolgoznak valami javitason. Nezzetek csak meg a kepeket, tisztara redalert a jatek... Jo, a kepek, a taj teljesen jol nez ki (ez azer ma mar nem egy luxus 99-ben) de a menurendszer ugyanojanak (legalabbis nagyon hasonlonak) nez ki mint a RA-nel... Es hat az ugye egy katasztrofa mai szinten. Mas okat nem nagyon tudom elkepzelni a nagy (mar lassan egy eves) csuszasnak, mert valoban azt erik el vele, hogy mindenki megutalja a vesztvudot (lassan en is...), szorakozzon a jo akarkijevel, ne szivasson itten mindenkit... Mindenesetre nagyon-nagyon kivancsi vagyok, de mondom, a kepeket nezve szekeptikus vagyok, foleg a dune2000 miatt, ha tavaj ojat kimertek adni, mindenre rosszra kepesek...
Mike Creative Commons License 1999.03.24 0 0 5
Az előzetes képek alapján nem vagyok elájulva tőle. De biztos jó lesz meg szép, majd elválik.
De egyre kevésbé hiányzik. Pár évig húzzák, és már el is felejtem...
KiStoM GeE Creative Commons License 1999.03.24 0 0 4
Kezdem unni a Westwood sok kavarását, a legelső T. S. trailert még a múlt év közepén láttam és a játékkal még most sem játszhatok, még egy gagyi demo sem került a kezembe. 1996-97 - ben ugyanez volt a RedAlert-tal, a haverokkal úgy vártuk, hogy néha nem tudtam aludni miatta. Azzal csak 3 hónapot késtek, a T. S. -al pedig kb. félévet fognak, ha így folytatják. Lehet, hogy mégsem ez lesz a kedvenc játékom, ennyi késés után elmegy tőle a kedvem,
Ha valaki hasonlóképpen vélekedik, vagy épp másképpen, írjon nyugodtan.
Yo Peace!
Sasa Creative Commons License 1999.03.16 0 0 3
A biztos forrason az Ea hivatalos pressanyagat ertettem. Par hete jott meg.
Hancu Creative Commons License 1999.03.16 0 0 2
Sasa,

Színtiszta kíváncsiságból: kit nevezel te "biztos forrásnak"? Én egy másik "biztos" forrásból egészen más dátumot hallottam... De való igaz, az EA jelenlegi hivatalos press anyagában július eleje szerepel.

Sasa Creative Commons License 1999.03.15 0 0 1
Biztos forrasbol tudom, a jatek junius vegen vagy julius elejen fog megjelenni. Elobb semmikepp sem.
Vajon miert????
zttk Creative Commons License 1999.03.13 0 0 0
eltolták
Martonka Creative Commons License 1999.03.13 0 0 topiknyitó
Már régóta nem írtak róla az újságok, ráadásul márciusra ígérték. Ki mit tud róla??? Mikor jeleneik meg?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!