Keresés

Részletes keresés

H. POIROT Creative Commons License 1999.04.10 0 0 7
Ott van a 2. emeleten a börtön ör szobajaval szemben.
Előzmény: leber (6)
leber Creative Commons License 1999.04.09 0 0 6
Üdv!
Meg tudná valaki mondani, expert-en HOL VAN Felix térképe?
Már 3x bejártam az egész szintet . . .
Remetix Creative Commons License 1999.04.06 0 0 5
Hatha valaki meg nem tudta:
Flash bomb a kornyeken levo elohalottakat sebzi.
Fire arrow, holy water arrow, gas arrow teruletre hat.
A faba furodott nyilvesszoket ki lehet huzni onnan. Foleg rope arrow-k eseten hasznos.

Egyebkent szerintem az utobbi idok leghangulatosabb jateka. Most experten jatszva a 8. palyan tartok.

MP Creative Commons License 1999.04.06 0 0 4
Detri:
Lesd meg a bortonor konyveben melyik cellaban volt Issy és ott lesz a keresett cucc
Hogy melyik börtönblokkban van arra már nem emlexem
Remetix Creative Commons License 1999.04.06 0 0 3
Az a targy, ami kell az a bortonok szintjen van az egyik ellenorzopont szeru valaminel (ahol a kamera log le a plafonrol). Na, ott a figyelo ornek az oldalan egy kicsit elotte van egy kis res a falban (maszva kell haladni), ez vezet arra a helyre, ahol a hianyzo cucc van.
meklegy Creative Commons License 1999.03.25 0 0 2
Ami a hangulatot illeti, nekem pont az ellenkezô érzésem volt: ahogy a börtönlakók nyavalyogtak, köhögtek, frankón ilyen lehetett akkor börtönben rohadni.
detri. Creative Commons License 1999.03.08 0 0 1
Én a közepesen (Hard) játszom, ott nem elég elemelni a cuccot, de ha továbbra sem tud senki semmit mondani, elkezdem Normalon. Szóval ez az utolsó esélyetek, hogy segítsetek!! Hálám nem marad el, sok-sok USD-t kínálok érte!

kösz, hogy segítetek
detri

Tarathiel Creative Commons License 1999.03.05 0 0 0
Fel kell menni a tisztek szallasara (a terkep jelzi), majd a szefbol elemelni a cuccot. Ez normalban eleg, nehezebben meg nem jatszottam.

Amugy ez a 2. es 3. palya eleg rossz szerintem, semmi hangulat nincs bennuk. A 4-tol kezdve ismet rulez...

Előzmény: detri. (-)
detri. Creative Commons License 1999.03.04 0 0 topiknyitó
Hi!
Tudja v.ki hogy mit kell csinálnom miután Cutty elhullt? Nem találom azt az "Issyt the Beggar"-t sem. Lassan 3. hete kóválygok ezen a pályán, v.ki szánjon meg!
kösz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!