Keresés

Részletes keresés

TaXiN Creative Commons License 1999.05.14 0 0 41
Ha jo a konfig, akkor _nem_ eleg az slink.
mlcs Creative Commons License 1999.05.13 0 0 40
HAliho mindenkinek.

A perl scripthez: A http servered lehet, hogy ugy van konfigolva,hogy csak egy dirbol engedje a cgi-t futni - altalaban igy szokik lenni, mert egesz jol el lehet kutyulni egy gepet cgi-vel. Ezert ha nem abban a konnytarban van a script amit a server elfogad, akkor nyekk. Alternativak: File masolasa - eleg a simlink is - a futtathato dirbe, vagy http server reconfig.

LHA
Ez egy tipikus amiga tomorito, de van hozza linux meg (Pfujj) Ma$ik tomorito is, ami ki tuggya cuccolni. Keress ra, bar asszem egyik masik distribbel alapban is aggyak.

Udv: mlcs

kexos Creative Commons License 1999.03.19 0 0 39
probald a www.apache.org/docs -t
Előzmény: GabE (4)
steVe Creative Commons License 1999.02.22 0 0 38
Bocs Laci, túl gyorasn írtam, és hibásan. Szóval:

A létező legjobb emu (CSS64 V2.0 beta):
www.computerbrains.com

Kb. 2500 játék:
www.c64.com

Üdv!
Előzmény: steVe (37)
steVe Creative Commons License 1999.02.22 0 0 37
Köszi dzsekk, ez bevállt. És lőn csoda, fut a Gianna Sisters. De tök olyan, mint C64-en (a grafika egy kicsit jobb na, de nem sokkal :-)

Laci: CSS64 V2.0 beta!
Innen letöltheted: www.c64.com

Üdv!
Előzmény: dzsekk (35)
Laci Creative Commons License 1999.02.22 0 0 36
Ha már itt tartunk, ti milyen C64 emulátort ajánlanátok? Esetleg el tudnátok küldeni emilben? -köszi: Laci
dzsekk Creative Commons License 1999.02.20 0 0 35
steVe: sok amiga jatek nem amigados alol megy, hanem kozvetlenul a jatek lemezerol kell bootolni (ezek altalaban sajat lemezformatumot hasznalnak, ugyhogy az amigados nem is tudja kezelni a lemezt).
Előzmény: steVe (32)
GabE Creative Commons License 1999.02.20 0 0 34
Keki,

Fejlemények.
Fogtam a nemmüködő fáj tartalmát (cpanel.cgi) és átmásoltam egy olyan fájlba ami működik. Elmentettem más néven és láss csodát. Fut a script. De csak egy. Ezen kívűl még van 14. Most mindet kézzel át kell mutyizzam?
Szerinted mi lehet ez?

GabE
steVe Creative Commons License 1999.02.19 0 0 33
Egy Gianna Remixet küldhetsz.
Előzmény: GabE (30)
steVe Creative Commons License 1999.02.19 0 0 32
Szerintem igen, most tölt valami hatalmasat le a modem éppen :-)))

Node. Én beraktam a .adf formátumú lemezt virtuálisan a df0-ba, majd a dos-ban beírtam, hogy df0: és erre kijön egy ablak, hogy system message, és hogy a floppy nem dos formátumu. Azt érzékeli, hogy valami van benne, mert ha nincs benne semmi, akkor azt írja ki, hogy nincs lemez benne. Az AmiNET-et honnan szerzem meg? Utánna nézek a neten. Mindenesetre köszi. Időközben lejöttek a mélek, és kiderült, hogy a Laci küldött egy gigantikus sörreklám movie-t (egy twistelős pali), és az töltött le ilyen sokáig. Úgyhogy akkor nem kaptam meg a leveledet úgy tűnik. :-( No sebaj, kickstart már úgyis van. Ha vannak jó játékaid (engem nagyon érdekelne pl. az Amigás Paradroid. Atari ST-re letöltöttem, de az egyszerűen kifagyott.), küldhetsz jó dolgokat, ha van. :-)

Mégegyszer köszi.

GabE: Nem tom' mi a gond.
GabE&Laci: Nagyon jó volt az este, kár hogy nem jöttetek. Az RT. volt, és szerintem fantasztikus volt az egész. Biztos meglesz kazin is, érdemes megszerezni. Ha érdekel, emilben leírom majd, mi volt. :-))

Shalom!
Előzmény: kerdojel (31)
kerdojel Creative Commons License 1999.02.19 0 0 31
Nem kaptad meg az emilemet?

lha valoban tomorito, az AmiNETet tudnam ajanlani.Az adf formatumot be kell helyezni a floppymeghajtoba(persze virtualisan) utana latni fogod , ha a df0-ra nezel
Előzmény: steVe (28)
GabE Creative Commons License 1999.02.19 0 0 30
hogy fokozzam az offtopic hatást...
Aki szerette a jó öreg c64 zenéit (pl last ninják, gina sisters, stb..) az nézzen után a neten mert rengetek újramixelt mp3 van. (nekem kb 10 last ninja)
GabE


DE
valaki igazán segíthetne, hogy miért nem tudom futtatni a perl scriptjeimet.
- az értelmező a helyén van.
- a fájlok 777 -es jogosultságot kaptak
- ugyanilyen tudlajdonságú scriptek ugyanabban a könyvtárban futnak.
most segítsetek!
Előzmény: steVe (29)
steVe Creative Commons License 1999.02.19 0 0 29
Ráadásul vannak ezek a .adf kiterjesztésű floppy imagek. Most letöltöttem a Gianna Sisterst :-)), és berakom a df0-ba. Beírom az amigados-ban, hogy df0:, de erre azt írja, hogy nem dos formátumu lemez. De más imagekkal is ezt írja ki. Kipróbáltam egy .dms formátumut, az sem ment. Help!!
Előzmény: steVe (28)
steVe Creative Commons License 1999.02.19 0 0 28
Hi! Sikerült végülis letöltenem egy kickstartot. Egyből letöltöttem a 3.1-et, 2.0-t és 1.3-at. Aztán elindult az Amiga, de fogalmam sincs, hogy most mit tegyek. Megejelnt egy szürke ablak, kék tetővel, miszerint AmigaDOS, alatta meg hogy Workbench Screen. Innen mit kell tenni? Semmi PC-DOS, vagy Unix parancsot nem ismer. Nagynehezen elindítottam egy programot, miután rájöttem, hogy lehet egy könyvtáran hard diskenk kijelölni. De játékot nem tudtam, mert mind valami rejtelmes .lha kiterjesztésű (gondolom valami tömörítő), amiről az AmigaDOS közli, hogy nem futtatható. Most mit csináljak? Segíttségg!
Előzmény: kerdojel (26)
steVe Creative Commons License 1999.02.19 0 0 27
Atari emut próbáltál már? Szerintem nagyon jó, nekem nagyon tetszik. Az Atari ST magyarországon valahogy nem nagyon terjedt el, pedig egy jó gép (volt anno). Kiváncsi vagyok, hogy mekkora az Amiga és az Atari ST közt a különbség játék téren.
Előzmény: kerdojel (26)
kerdojel Creative Commons License 1999.02.19 0 0 26
Nemreg szereztem be en is, ugyhogy nem volt idom foglalkozni vele. Ha jutsz valamire akkor ird meg, szerintem nem csak engem erdekelne.

P 200mmx nalam nem volt nagyon lassu.
Előzmény: steVe (25)
steVe Creative Commons License 1999.02.19 0 0 25
Hali! Én úgy tudom, hogy kell egy program, ami értelmezi a perl-t (mint a shellscriptnél a bash, ott van a hivatkozás rá a program elején nem?), és ha az hiányzik, akkor nem jó. De én ehhez nagyon nem értek (még), úgyhogy nem tudom, ez segít-e...

kérdőjel: Várom a kickstartot. Azt tudod, hogy jó Amiga játékokat és demókat hol lehet szerezni? Egy pII-266 + agp-cirrus elég jól tudja futtatni az UAE-t? És egy p-133 + pci s3 Virge?
Előzmény: GabE (23)
GabE Creative Commons License 1999.02.19 0 0 24
Laci, SteVe,
dobtam egy hátast amikor megláttam, hogy hány mail várakozik a mailboxomban :-)))))))))))))))
Előzmény: GabE (23)
GabE Creative Commons License 1999.02.19 0 0 23
SteVe,
sajna ma is dolgozom délután :-((

Keki,
Hááát jó sok minden.
Az a legviccesebb az egészben, hogy ezek a fájlok amivel dolgozom Perl scriptek. Bemásoltam őket a CGI-BIN könvytárba és ugyan azokat a jogokat adtam meg neki mint az összes többinek (mármint a többi script-nek). A régiek futnak, az újakra hibát ír.
Mire vagy kiváncsi a path-omból?
Nem lehet, hogy az a baj, hogy WinZip-pel csomagoltam ki egy Samba-s könyvtárba? (ezt le fogom tesztelni :-)))

GabE
kerdojel Creative Commons License 1999.02.19 0 0 22
Bocs, de tegnap el kellet mennem. Ma 3 ora tajban sasold a mailedet.
Előzmény: steVe (19)
Laci Creative Commons License 1999.02.19 0 0 21
Tényleg, hánykor fog kezdődni?
Előzmény: steVe (20)
steVe Creative Commons License 1999.02.19 0 0 20
GabE (offtopic): Jössz ma este?
steVe Creative Commons License 1999.02.19 0 0 19
kerdojel: ÉÉÉl az emilcímem, küldheted! Hurrá!
Előzmény: kerdojel (17)
steVe Creative Commons License 1999.02.19 0 0 18
Köszi, Munchausen. A netről nem lehet letölteni. De érdekes, hogy az ATARI TOS-t sem lehet letölteni copyright jogok miatt, de csak az USA-n kívül. Az USA-ban van egy szerver (a Fatal Little Green Desktopja), amin fenn van az összes TOS, és kb. 800 mega ATARI játék. Nekem az a szerencsém, hogy a cég, ahol dolgozom, egy világcég, és a cég internet-proxyja amerikában van. De otthon pl. matávval vagy datanet eléréssel már nem lehet elérni azt a szervert (gondolom korlátozták az ip tartományt.) Jó mi? Sajna Amigához még ilyen sincs.
Előzmény: Munchausen (16)
kerdojel Creative Commons License 1999.02.18 0 0 17
Ha el a mail cimed tudok kuldeni egyet.
Előzmény: Munchausen (16)
Munchausen Creative Commons License 1999.02.18 0 0 16
steVe!
Honnan szerezhetek egy Amiga kick.rom-ot az UAE-hez? Tudtok valamit?
Kick startnak hívják, körülnézek, de nem igérek sok jót. :-(
Pedig AMIGA rulez!
ig Creative Commons License 1999.02.18 0 0 15
GabE:

nalam akkor fordult elo ilyesmi ha a glibc-es programot akartam futtatni libc5-os linuxon
keki Creative Commons License 1999.02.18 0 0 14
Hát, mi van a $PATH-ban?

keki
Előzmény: GabE (13)
GabE Creative Commons License 1999.02.18 0 0 13
Szia Keki,
Nos a helyzet a következő.
Perl-re hivatkozik az elején de azzal nincs baj.
Viszont. Ha mondok egy hash * -ot akkor azokat a fájlokat amiket használni akarok kiírja és után, hogy not found.
Hogy tudnám a hash-t frissíteni?
Van valami ötleted?
(mellesleg ez a UBB telepítek és közben merült fel ez a probléma)
köszi
GabE
Előzmény: keki (11)
steVe Creative Commons License 1999.02.18 0 0 12
Ja, lehet.
Előzmény: keki (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!