Keresés

Részletes keresés

Men-talista Creative Commons License 2023.02.05 -2 0 136

Szerintem kötelező megnézni a köv videot

 

https://www.youtube.com/watch?v=FI4a6tTN9OQ

Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.01 -2 0 135

2015-be szektába jártunk és ottan volt egy konfliktusom egy mániákus hazudozóval. Megátkoztam és mikor nyaraltak a Balatonon, akkor forgalomban leszakadt a kocsija alja. Sajnos túlélték a feleségével, de eszébe nem jutott, hogy a hazudozásai miatt walaki átkozhatta. Az ipsének szikrázott a szeme mikor találkoztam vele, de nem hagyta el a gonoszságot, nem tért meg. Mindegy jó wicc wolt, megérdemelte. Több napon át átkoztam Maran atha

 

 

Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.09 -1 0 134

s mit ád az élet............ ebben a topicban pont az van, mint gyülekezeti házakba, templomokban. Imaimitálás műkereszténység.

Előzmény: Shang_Tsung (133)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.09 -1 0 133

Néztem, hogy blagi........... hirtelen asszittem  van bizonyságod. :D

 

Mongyuk bizonysága csak annak wan kinek aktív imaélete wan

Előzmény: blagi (132)
blagi Creative Commons License 2022.02.09 0 0 132

Ha csak másodállásban...

Előzmény: Shang_Tsung (131)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.08 -1 0 131

Nagyon nem megy ez a topic........... pedig állítólag többen is kerek vagyunk. Én másodállásban elmebeteg/hülye/buta és ha fizetnek érte kígyó is.

Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.08 -1 0 130
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.31 -1 0 129

Élőszóban mesélte, ha akarlya megosztya itten, ha nem, akkor meg nem. Talán 2017-ben mesélte wagy 18

Előzmény: blagi (125)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.31 -1 0 128

Balra dőltem és bénáztam

 

Tehát volt előre egy stop - bénázás majd a gravitáció miatt és testtartásom miatt úgy estem, hogy a villanyoszlop mögém került.

Előzmény: blagi (126)
elterito Creative Commons License 2022.01.31 -1 0 127

Összevissza írkál minden szart, miért érdemes kutatni az értelmét?

Előzmény: blagi (125)
blagi Creative Commons License 2022.01.31 0 0 126

Nem tom mennyire vok érthető

 

Sehogy: ha előrefelé karikázol, mikép eshetsz hanyatt a mögötted(!) levő oszlopnak csapódva?

 

ma má nem megy

 

Miként felejtetted el...?

Előzmény: Shang_Tsung (119)
blagi Creative Commons License 2022.01.31 0 0 125

endikének wolt egy találkozója a Szentlélekkel

 

?

Előzmény: Shang_Tsung (120)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.30 -1 0 124

Kritikus lettél, én is sokmindenbe az lettem

Előzmény: Paleokrites (122)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.30 -1 0 123

Igen de a bicikli balesetem és a másik két eset (2000,  meg a 2010) közé nem tennék egyenlőségjelet.

Előzmény: Paleokrites (121)
Paleokrites Creative Commons License 2022.01.30 0 0 122

érdekesek ezek a szentlélek jelenségek.... így, mint volt pünkösdiként visszanézve már egészen más a véleményem... :)

Előzmény: Shang_Tsung (120)
Paleokrites Creative Commons License 2022.01.30 0 0 121

én is láttam, amint csúszok az oszlop felé és koccc a fejem... A nyakizmaim igencsak megérezték pár napig, igaz vastag sapka, és csukja volt rajtam és nem volt akkora nagy az ütközés...

 

Valahol szerencsés vagyok ahogy te is bizonyos értelemben... :)

Előzmény: Shang_Tsung (119)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.30 -1 0 120

Azé az mijen má, hogy a fórum tömve wan kereszténnyel de alig írnak..........

 

Akkor elárulom, hogy endikének wolt egy találkozója a Szentlélekkel. Nekem a Szentlélek jelentette ki, hogy ő wolt az kiről szó wan

 

Nem wolt gyógyulás meg sesemmi "csak" nyelvekenszólás.

meg nem emléxem részletekre

Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.30 -1 0 119

Ilyen sztorijaim nekem is wannak......... pl 2018 decemberében eltaknyoltam bringával és olyan módon, hogy mögöttem út menti villanyoszlop volt. Mivel okos és ügyes vagyok, há rögtön kapcsoltam és ahogy hanyatestem az oszlopnak akkor reflexből meghúztam a nyaki tyronarusz tricepszemet) és úgy sikerült merevítenem a fejem lökhárítóját, hogy nem loccsant szét a fejem.

 

Nem tom mennyire vok érthető, szal én nem keverem össze amire képes vagyok és amire nem. Nem keverem mit én csinálok és ami fizikailag kizárt hogy csináljam. Például húsz éve kisújjból csináltam narancsos sört, ma má nem megy

Előzmény: Paleokrites (118)
Paleokrites Creative Commons License 2022.01.30 0 0 118

izgalmas történet.... és egyben traumás is...

 

 

Amíg sportoltam nem tört el semmim, legalább is nem érzékeltem annyira... Majd jóval később, amikor abbahagytam kerékpárral tanyáztam akkorát a hídon, hogy lefele csúsztam a másik sávba. Próbáltam tompítani ahogy annak idején esni tanultunk, kilendítettem a balkezemet és paff rá, így a fejem nem ütöttem be... Egy román Dácia robogott el éppen a kezem mellett, de meg sem állt, felkeltem nagy nehezen, a karomat alig bírtam mozgatni, toltam a bicajt, majd felültem rá ahol tudtam hazáig tekertem...., másnap ügyelet, vállcsont hosszába repedt el, se gipsz, se műtét 2 és fél hónap táppénz, gyógytorna..., majd idővel a másik oldalamra is estem párszor, majd újra még vagy 3-4 szer a törött vállamra estem, de már behajlított karral... Mondhatom nincs kedven elesegetni sehogy se, de idén is jégpálya a hídon és paff..., csak csúsztam az oszlop fele... :)

Előzmény: Shang_Tsung (116)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.30 -2 0 117

Nem tom sem a 2000-es sem a 2010-es esetre aztat mondani, hogy  a téwedés, wéletlen műve, wagy hogy beleköpött a levesbe az Ősrobbanás, ha 1x nekem 100 százalékos bizonyosságom wan afelől, hogy az Isten wolt.

 

Wan egy gyerekkori barátom és a hülye neje félrekefélt majd elvált és a srác totál kikészült, 100 éwet öregedett és imádkoztam érte........... a roncs srácból egy tökös gyerek lett.

 

Wagy legutóbb tán má meséltem covidos anya műtüdőn kórházba, imádkoztam érte és 2 nap múlva hazament a gyerköceihez, Covid műtüdő pááá

 

ezeket miwel magyarázod?

Előzmény: Shang_Tsung (116)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.30 -1 0 116

Beismerem, tudom, wan olyan, hogy az én Uram, Istenem azt is meglátogattya aki nem szólította.

 

Szerintem azok az esetek olyanok miket linkeltél.

 

Fater utánament a hosszabbító micsoda és ami adatot kapott aszerint én hulla vok

 

Az Istennel waló 2000-es találkozásom olyan mély, hogy már a bor nem is ízlik csak a kóla

 

Ja.

 

2010-ben wolt egy autóbalesetünk, mer a szomszéd kocsi elénkvágott sietett, az exnejem meg hiába minden totálkár lett a kocsi. Egy kiálló farönknek csapódtunk.

Az exnejem aszonta ott wolt az Isten,,,,,,,,.....én asztat nem láttam.... mer .......... mer a vontató meg mások dumája szerint meg kellett wolna halnunk.

Egy másodpercig se imádkoztam akkor és mégis.......... megjelent a Szentlélek.....

 

Előzmény: Paleokrites (115)
Paleokrites Creative Commons License 2022.01.30 0 0 115
Előzmény: Shang_Tsung (114)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.30 -2 0 114

Nem szívesen, de mesélek.

 

2000 augusztusán füvet nyírtam és nem vettem észre, hogy átmegyek a kábelen.

 

Elkezdett b@szni az áram és remegtem, mint a kocsonya, nem tudtam a karjaim, kezeim irányítani.

Mintha azok irányítottak volna, hogy remegjek.

Imádkoztam, mer féltem a halál után mi vantól és eleinte úgy imádkoztam Istenhez mint egy robot.

Aztán valami átváltott bennem és má úgy imádkoztam Istenhez, haggyá életben, hogy bennem volt: Isten meghallott.

 

Na és akkor vetődtem hanyat kb 1 métert.

 

Osztán irány az intenzív mer az áram megb@szott és asztán fater bemérte a hosszabítót mer nem hitte el hogy túléltem.

 

Wagyis a fizika törvényei szerint meg kellett wólna döglenem. Fater arra jutott, asztán más is........ meg mán én is.

 

Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.24 -1 0 113

Ha érdekel a különbejáratú véleményem........ a faszinak meg kellett volna halnia, mer nem született újjá víztől, nem a Krisztus magántulajdona......... s aki nem a Krisztusé az csak az ördögé lehet.

Lehet hogy gyerekkorában megkeresztelték......

 

Ha nincs megkeresztelve akkor szerintem isteni szándékkal élte túl.

Hogy lásson és megkeresztelkedjen............

Előzmény: ZULLU (4)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.24 -1 0 112

Én nem gondoltam hogy a Covid tüdőben ennyire végzetes lehet.

 

Dicsexem azért az Úrral mer az én Istenem meghallotta imáimat. Anyuci hazamegy, dicsőség az Úrnak!

 

 

Előzmény: Shang_Tsung (109)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.24 -1 0 111
Előzmény: birs (108)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.24 -1 0 110

meléxek=emléxek

Előzmény: Shang_Tsung (109)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.24 -1 0 109

Há én sátánista vagyok, csak a lázadó részlegből. Lucifer fellázatt Isten ellen, mi meg a démon szakszervezetek többszöri sikertelensége okán fellázadtunk Lucifer ellen.

 

Covid és műtüdő és halálos hírek, de én imádkoztam a srác csajáért és pár nap múlva hazaengedik. A srác nagyon a szívére vette a történteket mik csajával kit vemhesített is múltban és félt, én meg nem vok elég gonosz, hogy ne imádkozzak a csajáért, életéért. Szentem attól félt hogy megdöglik, nem meléxek a műtüdő részleteire de sajna asszem végleges vagy nem?

 

Mijaza műtüdő?

 

Mindegy várja apa meg a gyerköcök haza. 

birs Creative Commons License 2012.05.03 0 0 108

(Csak ennyit akartam írni, a többi nem tudom hogy került ide :))

 

Michael W. Smith ismét Budapestre jön! 

birs Creative Commons License 2012.05.03 0 0 107

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Michael W. Smith ismét Budapestre jön

Szívesen :)

 

Érdekes, hogy a Jenei Bettién kívül még egy Hit Gyülekezetében felvett dicséretet is találtam ott. :o)

 

Igazi szeretet.wmv

http://katolikusokeloforuma.network.hu/video/jezus/igazi_szeretet

 

Emlékszel még rá?

Előzmény: birs (73)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!