Keresés

Részletes keresés

lucifair Creative Commons License 1998.11.30 0 0 23
hejes
medw
Rock Creative Commons License 1998.11.30 0 0 22
Vegigolvastam a topicbol, amit lehetett. Kijott a vegeredmeny:
medwe=lucifair

Helyes a megoldas?
(Bocs, nem is volt ilyen kerdes. De igy van?)

ide Creative Commons License 1998.11.29 0 0 21
2. sikerül ~ =le lehet ~
- arghh, de undorító lett így
/me szégyenkezve L
ide Creative Commons License 1998.11.29 0 0 20
2. sikerül ~ =le lehet bontani ~
- arghh, de undorító lett így
/me szégyenkezve L
ide Creative Commons License 1998.11.29 0 0 19
Noway,
a a '>-vel néhány tag attribútumára gondoltam; az a <font color=' -al már sikerült agyoncsapnom az egyik tesztrovatban néhány hozzászólást, nem szándékosan. Azaz akkor " -al, s csak az előző reagálónak a neve tűnt el, de így sikerül lebontani a rovatot akár a végéig is. style-t bárhova írhacc.
ZöPö Creative Commons License 1998.11.29 0 0 18
Van egy olyan érzésem, az Önként és Netrendőr összecserélte a neveket a hozzászólásokkal. X. szövegét tette Y. neve alá és viszont. Hogy ezt hogy bírta megcsinálni?

:-)))

Medwe Creative Commons License 1998.11.28 0 0 17

Medwe Creative Commons License 1998.11.28 0 0 15
Wágnerkoma sztrov úr!
játék, perszehogy játék.
Nem foglya elvenni a kedwemet senki.
Bárhányszor is hív telefonon.
Aki először pampogott, azt kihagytam.
Merhogy ő is érzékeny, csak másképp.
Dehogy vegyem ki ikszet, mert ipszilonnak nemteccik, hogy ix is szerepel - na neharaguggy má!
Mingyá gyün mongyuk zé, hogy őtet meg méhagytam ki?
Ez a Zaturek Manfréd is kikérte magának a ziszást, penig én csak ládát montam, asztat, hogy mivanbenne, eddig titkoltam.
Elárulom: bézbólsapkák, több színben, 1 méretben!
Wágner úr Creative Commons License 1998.11.27 0 0 14
medwe koma sztrovacsek, az ISZOLDAba csak akkor rámolom be a paródiák második részét, ha tényleg nem lesznek benne bárkit is sértő részek. Ez egy játék, szórakozásnak vesszük, röhögünk rajta, igy aztán nem lehet célunk, hogy másoknak meg elrontsuk a hangulatát. Az emberek különböző módon érzékenyek, legyünk azért erre tekintettel. A Sört viszont mindenestre igyuk meg, az nem árt sosem! :)))
Medwe Creative Commons License 1998.11.27 0 0 13
nem kell aggódni, a "hovalett" topik
régi része megtalálható Wágnerúr ISZOLDÁjában, az újat pedig visszatettem oda, méghozzá javított, bővített kiadásában!
üdw mindenkinek!
noway Creative Commons License 1998.11.27 0 0 12
ide!
Természetesen nem rád, hanem csuhasra gondoltam. Te (gondolom) nem változtattál meg semmit, akkor meg mért veszed magadra?
</xmp> és </script> biztos kell (bár keki azt mondta az xmp-t lelövi), a comment zárásához --> helyett jó <--> is (elegánsabb, mert nem látszik:), a </comment> felesleges (1. csak az Explorer ismeri, aki olyat használ az meg megérdemli :-), 2. formázott szövegre nem hat, a hoozzászólások meg agyon vannak formázva), a '> a végén nem tudom mi akar lenni (elgépelted?), a style azt hiszem csak a fejlécbe rakható, de ez nem biztos. Talán még a <map> hasonló - majd hétfőn rákeresek.
ide Creative Commons License 1998.11.27 0 0 11
Édes barátom, Noway,
megnézém az intergetto forrását, mivel más hasonlót nem találák (legfeljebb csuhas-t), hát magamra vettem; elfelejtetted végigböngészni az egészet, ugyanis előfordult a hozzászólásom előtt <xmp>, s ez csak próba volt a visszaállítására. Igaz kimaradt 1 <center>, ezért elcsúsza.

mit kellene beszúrni olykor?
</xmp></comment></style>-- ></script>'>
csupán, bár van más is biztosan.. :)

noway Creative Commons License 1998.11.26 0 0 10
Azt már lassan megszokjuk, hogy bárki kilőhet egy topicot, de megjelent egy ijesztőbb dolog is: a hamisítás...
Egy (szerencsére elég béna) kísérlet már látható az iNteRGeTTo topicban. Szomorú, hogy egyesek ilyesmire is képesek...

Ja, a <!----> ben 4 db '-' jel van. Ez fontos! De még jobb ha <--> -t írsz.

noway Creative Commons License 1998.11.26 0 0 9
Bocs, valamit elszúrtam!
Ezt kell beírni:

</xmp></script><!---->

noway Creative Commons License 1998.11.26 0 0 8
Beírod: </script> és akkor csak odáig tudják eltüntetni a hozzászólásokat.
Szeles Creative Commons License 1998.11.26 0 0 7
és az mire jó? tedd közkinccsé tudásodat.
noway Creative Commons License 1998.11.26 0 0 6
Megoldás:
Időnként szúrjatok be hozzászólásaitok elejére egy </xmp> -t
jo Creative Commons License 1998.11.26 0 0 5
Az egyik lénye antiszociális, a másik paranoid. Talán egy "béke" topicot sem lenne értelmetlen nyitni. Persze a mai nap után a gyógyulás egyre távolodónak tűnik.
banya Creative Commons License 1998.11.26 0 0 4
Lucifair, kedves!

A topicnyitás címe helyesen az lett volna, hogy: Önkényes (net) - na, véletlenül majdnem más betűt írtam - rendőr???
Arról nem beszélve, hogy a rendőr - mint a neve is mutatja - a rend őre, nem pedig a káoszé és a pusztításé. Mert pusztítás ez a javából: más szellemi termékét ily módon meggyalázni... Hát, finoman szólva is bunkóság! (És akkor még felettébb nőiesen és cizelláltan fogalmaztam.)

Történetesen úgy alakult, hogy én láttam még A Hovalett a hozzászólás topicot tegnap délután, aztán este, majd éjjel is. 1szerűen nem értem a történetet!!!
Miért jó, ha valaki - visszaélve a tudásával - szétbarmolja, csupán azért mert nem teccik neki?! Honnan veszi magának a jogot, a bátorságot ehhez az önkényes moderáláshoz?! Hol a határ?!

vikoca Creative Commons License 1998.11.26 0 0 3
Baaameg. Az emancipacios topikot is el...

Mijazvanma'? Es hova lett a "hovatunt a hozzasolas" topik. MAn azt se latom.

Öki Creative Commons License 1998.11.26 0 0 2
Sziasztok !

Ez tényleg nagy szennyesség, de más topicban is tapasztaltam ugyanezt az (d)effektet. Elsőízben még arra gondoltam, hogy a készülékemben van a hiba, de most megnyugodtam (hhhhú)! Azazhogy mégsem! Ki és miért ekkora bunkó?

ide Creative Commons License 1998.11.26 0 0 1
khmm..nem sikerült hozzászólni; tart még a tesztelgetés
opi Creative Commons License 1998.11.26 0 0 0
Ez egy seggfej, aki szétcseszi az összes topicot, ha így folytatja. (nem csak azon a topicon szórakozik) Kéki Balázs, valamit tenni kéne...

lucifair Creative Commons License 1998.11.26 0 0 topiknyitó
nézzetek bele a "hovalett a hózzászólás" topikba.
Nyilván nem tetszik mindenkinek, már ami megmaradt belőle.
De hogy valaki vegye magának a bátorságot, hogy egy nem tetsző topikot szétromboljon, az vajon belefér az azstal moderálásába???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!