Keresés

Részletes keresés

Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.08 0 0 13
Érdemes óvasgatni a régi topicokat is , meg írni is bele . Attó hogy lecsúszottt még feléledhet.
A hosszú topikokat én se szeretem, mer arra nekem sincsmindig időm, hogy elóvassam.
Most az ojan 3.4 ezresekre gondoltam.
Kilroy Creative Commons License 1999.10.08 0 0 12
Igen, azt hiszem, nem árt meggondolni, hozzászól-é az embör, vagy nem, mert szükségetelen feleslegesen nyújtani az adott topicot, főleg ha már addig is sok hozzászólás történt. Ami az "egész topic végigolvasása" problémát illeti, nekem legalábbis megkönnyíti a dolgok megértését, ha végigolvasom, ki mire hogyan reagált, mire érdemes nekem reagálni, stb. Ezért nem tudom szeretni a nullásozást, és a csak poénkodó hozzászólásokat. Az első benyomást a topicról a címe adhatja, esetleg elég, hogy eldöntsem, elolvasom-é.

Kilroy

Ghanima Creative Commons License 1999.10.08 0 0 11
Kedwes Medwe!
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a felibe-harmadába belekotyogás, az jellemzően olyasmi, mint - ha emlékszel rá - az öreg bika meg a fiatal bika tehén-letámadási-stratégiáinak- eltérősége. Azaz: a fiatalok hajlamosak a lótás-futásra, szó szerinti be-szólásra.
Idővel maguk is rájönnek, hogy hol és mikor lehet és érdemes végigolvasni egy-egy topicot, MAJD hozzászólni. Azt a néhány "betörést" meg szerintem ki lehet bírni. Főleg akkor, ha esetleg, ugyancsak a fiatalkor attribútumaként éppen hogy fölkavarnak vele valamely állóvizet! Ezt természetesen lehet normális formák között is megtenni.
Az én sok száz szavamnak is egy-kettő (na, három) a vége :-)) : nem érdemes mérgelődni!
Brumm, üdv,
Ghanima
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.08 0 0 10
Én is ide gyüttem . Elóvastam a párbeszédeket. Szép vót jóóó vót. Még is lecsúszott. No sebaj azér van azUTEFM, hogy segicccsen a bajban.
bobojsza Creative Commons License 1998.06.18 0 0 9
medwe !

Elég furcsa az érvelésed. De mindegy, legyen igazad. Megpróbálom visszafogni magam.

Medwe Creative Commons License 1998.06.18 0 0 8
osztán ha még óvasgacc, rályössz, hogy sokan müxenek itt ugyanúgy.
Üket neveztem a társaidnak. Ezügyben.
De azért bocs!
Medwe Creative Commons License 1998.06.18 0 0 7
Boboj!
Az első hozzászóllássod neköm ekkicsit szimpibb vót, mint a második.
Aztat írtam, hogy
1. vannak a gyorsolvasó malymok, akik felületesen, meg 1-1 mondatot kiragadva,
2. AZTÁN (!) idegyütté TE!
az addig írtak nem neköd szótak
(az ijen topikokat sokan óvassák)
A többise csak neköd.
Merhogy van 1 lyelenség.
Neharaguggy, az egyelőre nem Te vagy.
Van viszont 1 lyelenség, amit nemnagyon szeretök.
Hogy pont rullad neveztem el, az véletlön, vagy pekk.
De aztat nemakartam, hogy morogly.

A HOZZÁSZOLLÁSOKAT VISZONT TESSÉK _FIGYELMESEN_ ELÓVASNI! -és csak utánna reagálni rálya! (és ez most is igaz)

Jackie Creative Commons License 1998.06.18 0 0 6
Szervusz Bobojsza jelenség !

a Jackie jelenség

bobojsza Creative Commons License 1998.06.18 0 0 5
medwe !
1.hol ragadtam ki egy példát ?
2.ha pont uazt fejtem ki mint más, akkor azt fog fel úgy, hogy támogatom.
3. nem vagyok gyorsolvasó és nincsenek társaim, én egymagam vagyok _jelenség_.
4. monológ ????? példát ne csak acsargást !

Vau.

Medwe Creative Commons License 1998.06.18 0 0 4
mögtróbáltam, oszt a Trebi letorkollott!
Csülök Creative Commons License 1998.06.18 0 0 3
medwe!
Azér bírnak lenni olyan hosszú topicok, mint Tolsztoj Leó kollégám híres műve, a Háború és béke. Arra kéne rávenni a vitatkozó jópajtásokat, hogy lehetőleg tömören fogalmazzanak.
bobojsza Creative Commons License 1998.06.18 0 0 2
OK!
Jackie Creative Commons License 1998.06.18 0 0 1
De azért személyeskedni nem kellett volna, személy szerint nincs bobojszával bajom, meg tulajdonképpen senkivel ;-)))
Jackie Creative Commons License 1998.06.18 0 0 0
Szívemből szóltál medwe koma!
Medwe Creative Commons License 1998.06.18 0 0 topiknyitó
Barátim!
Nállunk má az is törzsvendég, aki kétsző hozzászól.
Érdekes a vita. Sokféle a vitázó. Sokféle a szempont.
Nagyon szimpatikus, amikó valaki belássa, hogy na eztet eddig nemlyól tuttam. Vagy tévessen következtettem.
Ebből a vitából renegetegöt lehet(me) tanúni.
De ahhoz elkéne óvasni a topikokat.
És csak azután hozzászólni.
Aki nem mhelyről jáccik, annak igen dörága ez a dolog (bár ha kirúglyák, mert topikol, akkó mégdrágább)
Ezé igöncsak sok a gyorsolvasó, aki beleles a hozzászóllásba, kiragad egy mondatot, oszt beleköt. Soxor pont ugyanazt felyti ki, amit az előző szerző.
Erre idegyün a Bobojsza, aki mán több topikba is belepancsót, véleménytet mondott, de azzal keszte, hogy "nem óvastam el a többit"
Bobojsza (és társaid!)
Örülök, hogy ittvagytok.
Itten párbeszéd folyik, nem monológok.
Előbb óvassátok el figyelmesen(!!!), hogy mirű szól a vita, osztcsak utána szójjatok hozzá.
Ha szabad kérnem!
Brumm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!