Keresés

Részletes keresés

szakmber Creative Commons License 1999.09.02 0 0 11
Ez mintha ma is aktuális lenne...
sti Creative Commons License 1998.06.12 0 0 9
Nem lehetne kicsit news szerűvé tenni az egészet, azaz elő lehessen fizetni bizonyos topicocra plusz meg lehessen jeleníteni az újakat. Valami kukival, vagy ilyesmivel biztos lehetne valamit csinálni.
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.12 0 0 8
Nem értelek titeket ezekkel az állandó skatulyázási törekvésekkel, egyszerűen, ha nem érdekel egy téma, akkor nem kell hozzászólni, és két nap múlva eltűnik.

Ha pedig igy bukmarkoljátok be a Törzsasztalt: http://www.internetto.hu/forum/Ultimate.cgi?action=topics&Forum=Törzsasztal&number=1&DaysPrune=1 - akkor eleve csak az utsó napot mutatja és az kevéssé zavaró.

Van amúgyis egy csomó annyira általános "dumafórum", hogy azon belül bármit meg lehet beszélni, nem muszáj új topikot nyitni hozzá. Egyébként pedig felhívnám a figyelmeteket arra, hogy él már a 7? - tematikus fórum és megjelent a moderálás az OlvÍrban, igy aztán koktélozhattok, amennyit csak akartok (én meg addig is iszom egyet). Na, egészégtekre!

Barracuda Creative Commons License 1998.06.12 0 0 7
Néha én is sokallom az új topicocokat, főleg a "l'art pour l'art" típusuakat, de azt hiszem, hogy a lentebb említett (és a korábbi) regulázási kísérletek eleve kudarcra vannak ítélve. Talán egy olyan fórum lenne a megoldás ahol nem nyithatna új témát bárki, csak a törzstagok, akik maguk döntenének arról, hogy kit vesznek fel maguk közé.
Az persze már nem az internetto törzsasztala lenne.
Skizoid Creative Commons License 1998.06.12 0 0 6
Szerintem hagyjuk így, ahogy van.

Nem kell mindig struktúrákba kényszeríteni a gondolkodást.

Igaz, én nem modemről nyomulok, nektek lehet, hogy zavaró a lassúság.

Skizz

Töfröcsó Creative Commons License 1998.06.12 0 0 5
Javasolnám, hogy valami fa struktura szerinti választhatóságot eröltessünk ki az illetékestől!
Ha halja!!!!

1. főtéma:
- 1/1 téma
- 1/2 téma
- 1/3 téma
-1/3/1 altéma
- 1/n téma
2. főtéma
n. főtéma

Laci Creative Commons License 1998.06.12 0 0 4
Jackie,

azt is lehetne, de azt mi nem tudjuk megcsinálni, csak ha a kekiéket zaklatjuk, és abból egy-két hónapig úgysem lenne semmi.

De nekem baj, hogy től sok a téma. Egyrészt sok idő átlátni, sokat kell keresgélni.

Egyébként én mennyin állok ftp-ileg (01)?

Laci

MaryBlue Creative Commons License 1998.06.12 0 0 3
Csináljunk rendet!!!!
Jackie Creative Commons License 1998.06.12 0 0 2
Laci, szerintem ez nem baj, csak így még nehezebb a munkára koncentrálni.
Illetve jó lenne valamilyen szűrhetőre megcsinálni a listát és csak olyan topicok jönnének elő amik érdekelnek. Szerintem nem nagy munka.

Jackie

Medwe Creative Commons License 1998.06.12 0 0 1
hunvan?
Laci Creative Commons License 1998.06.12 0 0 0
Egyre progresszívabban nő, a témák száma az asztalon, és egyre áttekinthetetleneb, nagyobb, lassabb az egész.
Na tessék, erre ez ráadásul nyit egy újat!
Ja. Szerintem, ha nem tvetitek el az 5letet, akkor lehetne önszerveződően valami módon rendszerezni a dolgokat.
Pl ott volt egy (2) olyan topic, hogy segítség! Azok elég hamar elvesztek, de mindenféle topicok nyíltak, hogy hogy kell ezt-hogy kell azt. Szerintem ez pl fölösleges.
Meg hasonló dolgokat még össze lehetne vonni, csinálni egy kerekasztal-viselkedési kódexet, és az új hozzászólókat mindig ahhoz irányítani.

De ha szerintetek ez nem jó ötlet, vagy nem kivitelezhető, akkor hagyjuk az egészet, és ezt a topicot elhalni.

Köszi,
Laci

Laci Creative Commons License 1998.06.12 0 0 topiknyitó
Ez legtöbször úgy sem látszik, ld következő beszólást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!