Keresés

Részletes keresés

zico82 Creative Commons License 1 napja 0 1 96816

Szerencsére a Girona nem okozott meglepetést, hanem hozta a papírfotmát. Oda-vissza hintettek egy négyest a kisebbik katalán klubnak.

Amúgy annyit rohangálsz már, hogy én kezdek belefáradni. Miért nem lehet a Balatont rendeltetésszerűen sörözésre úszásra használni? 😄

Előzmény: pepe_pepe (96807)
Tompus999 Creative Commons License 1 napja 0 2 96815

Gratula a bajnoki címhez! Forca Barca!

fazd Creative Commons License 1 napja 0 0 96814

és okozott is szerencsére. a Cádiz elleni mérkőzésről túl sokat nem érdemes beszélni, még így erősen tartalékos csapattal is sok jó egyéni teljesítményt láthattunk. a BL visszavágó előszobájában az a legfontosabb, hogy mindenki játékban legyen, illetve végre Militão és Courtois is ott voltak a kezdőben. apró érdekesség, hogy a bajnoki cím megszerzésével Nacho és Modrić csatlakoztak a Marcelo-Benzema pároshoz, ami a klub színeiben szerzett legtöbb trófeát illeti. és ugye papíron egyet még behúzhatunk idén. 

Előzmény: pepe_pepe (96807)
N.21 Creative Commons License 2 napja 0 2 96813

Gratulálok a bajnoki cimhez! 

Aauvic Creative Commons License 2 napja 0 0 96812

Milyen képeket tesz be a szaki a mai meccsről?

Portu kapásgólja biztosan kéz volt vagy csinál olyan képet, hogy les😂🤣

magyar melós Creative Commons License 2 napja 0 0 96811

A VARcelona ma is újra jól keresett a htft 2/1-en 25-ös oddson... :)

Előzmény: Aauvic (96810)
Aauvic Creative Commons License 2 napja 0 0 96810

A legjobb katalán csapat a Girona😂😂😂

nicksokk Creative Commons License 2 napja 0 0 96809

Xavi, köszönjük! Remélem sokáig maradsz.

Aauvic Creative Commons License 2 napja 0 0 96808

Sima győzelem 👏

 

ez a lökött lábbeli minek jár ide?🤡

pepe_pepe Creative Commons License 2 napja 0 1 96807

Ma Ultrabalaton van, pont futottam a meccs alatt, így várható volt a sima win, sőt, az UB tiszteletére akár a Girona okozhatna meglepit is.

kígyóbőr_cipellő Creative Commons License 2 napja 0 0 96806

Nem vitás, ki lehet olyat is kockázni  a sok tizezerből mikor fütyörészik a "rigó" .

Láttam már jó Realt is, ezek csak a szerelést vihertik a sporik segédlete nélkül :) inkáb nevetséges az önfényezés.

pepe_pepe Creative Commons License 3 napja 0 0 96805

Persze, visszük az egész var-szobát, gólvonalatechnikástól, mindenestől.

Az lesz a busz vezetőfülkéjének díszlete, s onnan közvetítik az örjöngve bírózó, varozó Barca szurkolók dühtől eltorzult képét.

Előzmény: kígyóbőr_cipellő (96804)
kígyóbőr_cipellő Creative Commons License 3 napja 0 0 96804

 

 A sporikat meghívtátok ??

fazd Creative Commons License 3 napja 0 0 96803

kb. a passz pillanatában tudta, hogy ez egy assziszt lesz! :) 

holnapra mit tippeltek, lesz ünneplés este? 

Előzmény: pepe_pepe (96802)
pepe_pepe Creative Commons License 4 napja 0 0 96802
Előzmény: pepe_pepe (96789)
zico82 Creative Commons License 4 napja 0 0 96801

Már az idei szezon előtt is azt mondtam, hogy őt akarom a következő edzőnek. És már így is késésben vagyunk.

Előzmény: 091010 (96798)
fazd Creative Commons License 4 napja 0 0 96800

a hírek szerint szombaton a csapat a stadionban várja meg a Barcelona-Girona mérkőzés lefújását, és amennyiben a mindkét találkozón megfelelő eredmény születik, úgy el is indulnak ünnepelni a Cibelesre. a biztos bajnoki címhez az kell, hogy a Barça ne nyerjen, mi pedig megverjük a Cádizt. egyébiránt a hétvégi meccs lehet a sorozatban huszadik, veretlenül megvívott találkozónk.

fazd Creative Commons License 5 napja 0 0 96799

direkt módon gratulálni talán nem gratuláltunk hozzá, ám eddigi edzői munkássága több ízben is beszédtémát szolgáltatott a topikban. ha és amennyiben a következő szezonban is marad a Leverkusennél, a tíz éven belül, mint időintervallum olyannyira nem túlzás, hogy a 2025-2026-os idénytől nagyon jó eséllyel Xabi Alonso lesz a Real Madrid edzője. :) és természetesen várjuk sok szeretettel! 

Előzmény: 091010 (96798)
091010 Creative Commons License 5 napja 0 0 96798

De ha maradt volna, és a Bayern helyett tőlünk vonul vissza ugyanúgy 2017-ben, akkor ő is háromszoros lenne.

Amúgy ebben a topikban gratulált valaki az edzői bajnoki címéhez? Nem olvastam vissza. Ez olyan referencia, hogy 10 éven belül lehet a Real edzője is.

Előzmény: fazd (96797)
fazd Creative Commons License 5 napja 0 0 96797

igen, Xabi Alonso szerintem is határeset, bár ahogy azt @pepe_pepe már leírta időközben, alapvetően teljesen már szerepkörben futballoztak ők ketten. (ezen az analógián továbbhaladva Thomas Müllerrel sem érdemes összehasonlítani, de ha telített középpályáról beszélünk és megnézzük a neveket/pályafutásokat, Toni bőven kiemelkedik a mezőnyből). 

 

elképzelhető, hogy nem leszek túl népszerű ezzel a véleménnyel, de szerintem a prime Xabi-t Liverpoolban kell keresni, Madridban már csak szimplán a világklasszis Xabi játszhatott. mondom ezt úgy, hogy egy árva szavunk nem lehet a spanyolországi teljesítményét illetően, mégis valamiért úgy gondoltam anno, hogy a legjobb éveiben majd képes lesz rátenni még egy lapáttal a korábbiakra.

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (96794)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 5 napja 0 0 96796

hat, talan modricnal egy leheletnyivel rosszabb kroos :D

Előzmény: pepe_pepe (96795)
pepe_pepe Creative Commons License 5 napja 0 0 96795

Más szerep, más feladat.

Mindenesetre Kroos 5x-ös BL-győztes, 2 csapattal, s ezekben vastagon benne is volt.

Persze ez nem mèrvadó.

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (96794)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 5 napja 0 0 96794

talan xabi alonsonal. talan.

Előzmény: fazd (96793)
fazd Creative Commons License 5 napja 0 0 96793

mert a fórummotor elég érdekesen kezeli a linkeket - ezért szoktam rá már pár éve a hagyományos hivatkozás beszúrásra (ami viszont nem tudom, telefonról is működik -e).

 

érdekes videó, azt például nem tudtam, hogy a Barcelonának is felajánlotta az ügynöke, de ha valóban így történt, elég rossz üzletet kötöttek azzal, hogy inkább Rakitićet választották Kroos helyett. az viszont tény, hogy a Bayern annak idején erősen telítve volt a középpályán (Götze, Xabi Alonso, Thiago, Schweinsteiger, Rode, Shaqiri, Højbjerg és amolyan hamis kilencesként még Thomas Müller is). az persze már más kérdés, hogy közülük kinél nem jobb egyértelműen Toni.

Előzmény: pepe_pepe (96792)
pepe_pepe Creative Commons License 5 napja 0 0 96792

Nem tudom a telo miert nem linkkent szurja be...

Előzmény: pepe_pepe (96791)
pepe_pepe Creative Commons License 5 napja 0 0 96791
Előzmény: fazd (96790)
fazd Creative Commons License 5 napja 0 0 96790

zseniális. egyébként 2020-ban egy El Clásicón már eljátszotta ugyanezt, akkor ugyanúgy Vini kapott filléres labdát tőle és a vége annak a támadásnak is gól lett. az említett jelenet itt, 0:52-nél látható

 

bár az uefánál Vini lett a meccs embere (két gól mégiscsak két gól), ám Kroos is simán megérdemelte volna. 82 passz, 96,3%-os passzhatékonyság, hétből hat sikeres hosszú átadás, négy jó keresztlabda és három kulcspassz mellett a középpályás védekezésből is kivette a részét (két tiszta, és három megelőző szereléssel).  

Előzmény: pepe_pepe (96789)
pepe_pepe Creative Commons License 5 napja 0 0 96789

Kroos jelzi Vininek, hogy indulhat...

Nem lehet nem imádni a csávót...

 

 

 

fazd Creative Commons License 5 napja 0 1 96788

fejből nem jutott volna eszembe az elmúlt tíz év összes olyan párharca, melyet idegenben kezdtünk, ezért utánanéztem.

 

konkrétan két esetben nyitottunk győzelemmel úgy (az Atalanta és a Róma ellen), hogy a visszavágón nem kellett izgulni, ahol egyenes út vezetett a továbbjutáshoz - méghozzá kettős győzelemmel. ezzel szemben az Ajax ellen például (2-1, 1-4) előnyből is sikerült elbukni, a Schalke ellenében (2-0, 3-4) erősen kapaszkodni kellett a végén a fotel karfájába, de eleven élnek még az emlékek a Chelsea (3-1, 2-3) és a Juventus (3-0, 1-3) madridi vengéjátékáról is. ha pedig az aktuális ellenfelünk épp a Bayern München, velük is gyűlt már meg a bajunk (2-1 után 2-2, és 2-1 után hosszabbításos 4-2), szóval valóban abszurd, de kb. nem szabad nyernünk idegenben, mert abból csak a baj van. 

Előzmény: zico82 (96787)
zico82 Creative Commons License 5 napja 0 0 96787

"egyébként maga az eredmény jó, ezzel neki lehet menni a visszavágónak"

 

Sőt! Az az abszurd helyzet, hogy számunkra veszélyesebb idegenben nyerni mint nem. Jó néhányszor előfordult az utolsó 10 évben, hogy egy sima idegenbeli siker után otthon szenvedni kellett a továbbjutásért.

Előzmény: fazd (96785)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!