Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Átverés
Topikleírás:Gondolom senki nem szeretné, hogy Ő és 3 hozzátartózója egy egész napra mindenki számára elérhetetlen legyen. Személyes majd telefonon keresztül történő egyeztetés után, újra bementem a Dunaújvárosi Vodafone helyi üzletébe, és négy hívószámra számhordozási szerződést kötöttem. Megbeszéltük, ha valamilyen adat miatt nem sikerül a számhordozás, menjek be a régi szolgáltatómhoz, és egyeztessem az adatokat. Ez másnap reggel meg is történt. Ezután felhívtam a Vodafone-nál azt a személyt akivel megkötöttem a szerződést, és azt ígérte újra indítja a számátvitelt. Megegyeztünk, hogy miután kapok egy sms-t a Vodafone-tól, aznap este 20 órától éjfélig cseréljük ki a sim kártyákat, a tőle kapott sim kártyákra. Két nap után megkaptam a levelet. "Üdvözöljük a Vodafone világában! Kedves József Imre! Üdvözöljük a Vodafone havidíjas előfizetői között! Köszönjük, hogy a Vodefone-t választotta! és stb., stb." Ezek után este 20 óra után mind a négyen kicseréltük a sim kártyákat, a négy mások részére ismeretlen Vodafone kártyákra. Reggel észleltem, hogy a számátvitel nem történt meg, gondoltam percek kérdése. A munkahelyről fél nyolc környékén felhívtam a 1270-t. Itt megtudtam nem lett elindítva a számhordozás, az napig sem. Aznap, lustaságból vagy trehányságból, vagy valami másért nem tudom, de mind a négyen egész napra el voltunk zárva az egész világtól. A legsürgősebb ügyben sem tudott senki minket felhívni, mert az új Vodafone számokat senki nem ismerte, számátvitel nem történt meg. Egyértelmű, este 20 óra után a kártyákat otthon cseréltük ki, és amíg mindenki haza nem ért, nem tudtak hívni. Kértem a szerződés felbontását. Mondták, csak ha megfizetem mind a négy szerződésfelbontás költségét, külön-külön. Kértem ingyen bontsák fel mivel minket egész nap nem tudott senki hívni, a Vodafone hibájából. Nem akarok egy ilyen céghez tartózni. Azóta kikértem az összes hangfelvételt (telefonos beszélgetést). Panasszal fordultam az NMHH-hoz. Egyelőre mindkettőre várok. Ma kaptam egy számlát is a Vodafone-tól. Számhordozás nem történt meg, amire szerződésünk van, de van négy, részemre értéktelen sim kártyánk. (megjegyzem most is a régi szolgáltató sim kártyáját használom!) Bárcsak ne akartam volna a Vodafone-hoz tartozni! Ha tudtok más fórumot is, ahol megoszthatom történetemet, kérlek, írjátok meg. Tisztelettel József Imre
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:jocóimi
Létrehozás dátuma:2020.12.29 17:16
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!