Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Emésztési zavarok
Topikleírás:Helló! Próbálom rövidre fogni. Ez a tünetegyüttes másfél éve áll fent. Tünetek: haspuffadás, bélgázosodás, étvágytalanság, farkaséhség, diszkomfort érzés, nyálkás széklet, savasodás, rossz közérzet, másnaposság szerű érzés, homályos látás, koncentrációs zavarok, folyamatos izzadás, hideg végtagok, székrekedés-hasmenés váltakozása, kiütések, száraz száj, szájsebesedés, vérnyomás stb... Voltam orvosnál ahol nézték a vérképemet ami teljesen elfogadható. Volt bakteriális széklettenyésztésem ami negatív. Voltam endoszkópos vizsgálaton is ahol mindent rendben találtak fentről is és lentről is. Az orvosok az eleje óta azt szajkózzák, hogy pszichés hiszen amit kerestek nem találtak, illetve fiatal vagyok nagyon komolyan se vesznek. Ezelőtt soha semmi bajom nem volt. Ezt megelőzendő történt egy baleset. Análisan felkerült egy penészedő répa(ezalatt értem: penészes és peshedt). A tüneteim fokozatosan azóta jönnek elő. Másfél éve ugyan olyan szarul érzem magam. Az orvosnak persze nem nagyon dicsekedtem el a történtekről és eddig interneten se nagyon kérdeztem rá. Teljesen be vagyok fordulva, már olyanokon kattogok, hogy egy űrbéli nyavaját kaphattam el amit nem fognak tudni kimutatni. Mire lenne célszerű vizsgálatot csináltatni? Mi történhetett velem? Van ebből kiút? Megmondom az őszintét nem csak az emésztésem rossz, azóta mentálisan is meg vagyok borulva. Az elején nagyon meg is voltam ijedve, hogy végem van. Másfél éve tart, jó lenne tudni végre mi lehet ez mert, hogy nem pszichés ahogy mondják az holt biztos. A paranoia és a félelem a pszichés része ami a krónikus, nem múló tüneteimből fakad. Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:Anonym08
Létrehozás dátuma:2020.04.29 21:30
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!