Keresés

Részletes keresés

Topikcím:Növekedési hormon hiány felnőtteknél
Topikleírás:Sziasztok, olyan személyekkel szeretném felvenni a kapcsolatot, akit növekedési hormon centrumokban kezelnek, de felnőttként. Főleg olyanokkal szeretnék beszélni akinél születésük óta fennálló dologról van szó. Panhypopituitarizmus a betegség neve. Engem születésem óta a SOTE II. sz. gyermekklinikán kezeltek, és a felnőtt dózisú növekedési hormon pótlás szükségességét állapították meg. 17 éves koromig kaptam 175 cm végmagasaságot elértem ekkor leállították. Azonosíthatatlan volt a provokációs vizsgálaton a hormonszintem. Most 25 éves leszek és jelenleg is kapom a gyógyszert. Humatrope a gyógyszer neve, most jelenleg 0.9mgot kapok. Emellett mivel komplett agyalapi mirigy hormonhiányom van, kapok L-thyroxint, Cortefet és tesztoszteront. DHEA pótlására is szedek kiegészítőt, ez is hasznos dolog, van akinél használ és van akinél nem. Szeretném tudni ennek a betegségnek vannak-e maradandó tünetei, mennyire vagytok ezzel fáradékonyak, munkabíró képességetek mennyire csökkent, illetve milyen panaszaitok voltak, vannak jelenleg is.
Kulcsszavak:
Megjegyezhető URL:
Kép: [nincs]
Létrehozó:dante2123
Létrehozás dátuma:2019.09.28 13:18
Státusz:aktív

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!